Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
πρωτο θεμα το ξυρισμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μετα λενε οτι οι γυναικες μιλαν για αποτριχωση ολη την ωρα :2funny: :2funny:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
πάντως εχω διαβάσει σε πολλά αρθρα οτι δεν πρέπει να ξυρίζουμε τα αρχίδια γιατί οι τρίχες εκει βοηθάνε με κάποιο τρόπο στην παραγωγή σπέρματος. δεν έλεγε κάτι για το πέος αλλα μόνο για τους όρχεις
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε ρε πως φαίνεται οτι έπιασαν οι ζέστες  :headbang: :headbang: :headbang:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Sorry αλλά δεν νομίζω οι τρίχες στους όρχεις να παίζουν ρόλο στην παραγωγή σπέρματος! Είναι λίγο κουφό! Εξάλλου στο ξύρισμα δεν τις βγάζεις τελείως. Επιφανειακά.
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
cretan συγκεντροσου. παιδια αυτό διάβασα τι να σασ πω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
λοιπόν.
εγώ ρώτησα πρόσφατα ουρολόγο-σεξολόγο.....
Μου είπε ότι έχει σημασία πώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τις ξυρίζεις......

Εάν τις ξυρίζεις με τη σωστή φορά δεν έχεις κανένα πρόβλημα καρποφορίας.
Το κόντρα είναι αυτό που σου κάνει κακό...
Γλόμπα οι μπάλλες, μπόμπα το σπέρμα.......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω προσφατα ρωτησα τον μουνιλα και μου ειπε οτι πρεπει να ξυρισω τα αρχιδια μου για να μην κολλαει το φλοκι μετα τον φραπε!πιστευω οτι εχει δικιο! :jerking: :rockon: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω προσφατα ρωτησα τον μουνιλα και μου ειπε οτι πρεπει να ξυρισω τα αρχιδια μου για να μην κολλαει το φλοκι μετα τον φραπε!πιστευω οτι εχει δικιο! :jerking: :rockon: :uglystupid:
νομίζω ότι πρέπει να τον παίζεις λιγότερο.......
Λιγόεροι φραπέδες μεγαλύτερη πίεση........ Εσένα πλέον δεν πετάγεται αλλά στάζει σαν χαλασμένη βρύση.......
Είσαι η κλασσική περίπτωση σαν τους πορνογαμίκουλες που έχουν γαμήσει 30 φορές πριν... Περιμένεις να σοβατίσουν όλο το πλατώ και απογοητεύεσαι με την ροή λες και έχει κόψει η ΕΥΔΑΠ την παροχή.......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:uglystupid:

Υ.Γ.
Ο μουνίλας τα λέει αυτά γιατί ζηλεύει και θέλει να είναι ο μόνος που κάνει χωρίστρα στ αρχίδια του......
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω προσφατα ρωτησα τον μουνιλα και μου ειπε οτι πρεπει να ξυρισω τα αρχιδια μου για να μην κολλαει το φλοκι μετα τον φραπε!πιστευω οτι εχει δικιο! :jerking: :rockon: :uglystupid:
χαχαχαχα σωστος.... εγω παντως οταν γυρισε μια και μου την ειπε...απο τοτε και μετα τα παιρνω κοντα.... :2funny: :2funny: :2funny: μου την εσπασε μια πιπα πηγε να κανει και καθε τρεις και λιγο εβγαζε τριχες απ το στομα...ξενερωσα εγω....στα αρχιδια παιδες οχι ξουραφια κτπ...με κανα ψαλιδακι...τις αλλες πανω απο πουτσο οπως να ναι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
νομίζω ότι πρέπει να τον παίζεις λιγότερο.......
Λιγόεροι φραπέδες μεγαλύτερη πίεση........ Εσένα πλέον δεν πετάγεται αλλά στάζει σαν χαλασμένη βρύση.......
Είσαι η κλασσική περίπτωση σαν τους πορνογαμίκουλες που έχουν γαμήσει 30 φορές πριν... Περιμένεις να σοβατίσουν όλο το πλατώ και απογοητεύεσαι με την ροή λες και έχει κόψει η ΕΥΔΑΠ την παροχή.......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:uglystupid:

Υ.Γ.
Ο μουνίλας τα λέει αυτά γιατί ζηλεύει και θέλει να είναι ο μόνος που κάνει χωρίστρα στ αρχίδια του......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
χαχαχαχα σωστος.... εγω παντως οταν γυρισε μια και μου την ειπε...απο τοτε και μετα τα παιρνω κοντα.... :2funny: :2funny: :2funny: μου την εσπασε μια πιπα πηγε να κανει και καθε τρεις και λιγο εβγαζε τριχες απ το στομα...ξενερωσα εγω....στα αρχιδια παιδες οχι ξουραφια κτπ...με κανα ψαλιδακι...τις αλλες πανω απο πουτσο οπως να ναι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Gilette Fusion, οχι αυτή που χτυπιέται πάνω κάτω, την απλή.
Και απαλές κινήσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.495
Κριτικές
61
Like
42.788
Πόντοι
22.785
Παιδες πηγα εχθες για ξυρισμα με μια φιλη
που εχω εδω αλλο να τα λεω και αλλο να στο κανουνε
μιλαμε ο boys ητανε ορθιος οσο γινοτανε αυτο γαματα τρελα σκετη
και στο τελος παρε και μια πιπα συνολον 100 ευροπουλα
δεν γαμιεται μια εμπειρια ητανε κι αυτη........
Οποιος ερθη στην Μηλο στελνη πμ και το παω κατευθειαν..
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Gilette Fusion, οχι αυτή που χτυπιέται πάνω κάτω, την απλή.
Και απαλές κινήσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπα μπικ μεταλ...ασε που παιζουν καιπαλιες μηχανες ξυρισματος ηλεκτρικες.... :grin: :grin: παντως θα ταν καυλα οπως λεει ο amj να χε κανα μαγαζι να στα σενιαρουν να σου κανουν και καμμια πιπα μετα να ξαχαρμανιαζεις... :2funny: ξερει κανεις τιποτα τετοιο στην αθηνα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χαχαχαχα σωστος.... εγω παντως οταν γυρισε μια και μου την ειπε...απο τοτε και μετα τα παιρνω κοντα.... :2funny: :2funny: :2funny: μου την εσπασε μια πιπα πηγε να κανει και καθε τρεις και λιγο εβγαζε τριχες απ το στομα...ξενερωσα εγω....στα αρχιδια παιδες οχι ξουραφια κτπ...με κανα ψαλιδακι...τις αλλες πανω απο πουτσο οπως να ναι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
είσαι χαζός......
Της λές
μωρή θες να κάνεις έναν καθαρισμό στα δόντια με το dental floss μου;

Υ.Γ.
Εγώ ενίοτε κάνω και κοτσιδάκια.............
Για να σπάει η μονοτονία......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μπα μπικ μεταλ...ασε που παιζουν καιπαλιες μηχανες ξυρισματος ηλεκτρικες.... :grin: :grin: παντως θα ταν καυλα οπως λεει ο amj να χε κανα μαγαζι να στα σενιαρουν να σου κανουν και καμμια πιπα μετα να ξαχαρμανιαζεις... :2funny: ξερει κανεις τιποτα τετοιο στην αθηνα?

τι ξύρισμα και μαλακίες ρε.....
παίρνεις αυτό απ το τηλεμάρκετινγκ....
Ψεκάζεις σκουπίζεις και φεύγουν όλες......
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
είσαι χαζός......
Της λές
μωρή θες να κάνεις έναν καθαρισμό στα δόντια με το dental floss μου;

Υ.Γ.
Εγώ ενίοτε κάνω και κοτσιδάκια.............
Για να σπάει η μονοτονία......
:2funny: :2funny: :2funny: μου σπασε τα αρχιδια εκει που τον ρουφαγε καθε τρεις και λιγο να ψαχνει την τριχα...το στοματικο διαλυμμα το πρωτεινουχο ακολουθησε... ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: μου σπασε τα αρχιδια εκει που τον ρουφαγε καθε τρεις και λιγο να ψαχνει την τριχα...το στοματικο διαλυμμα το πρωτεινουχο ακολουθησε... ;)
γι αυτό εγώ πλέον αφήνω μόνο γάτες να μου κάνουν πίπα...
Εχουν συνηθίσει την τρίχα......Τις καταπίνουν κιόλα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom