Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
6
Like
1.098
Πόντοι
376
το ειχα πει αλλα προφανος το χασες. οχι δεν. απλα και ωραια.
Και πού βασίζεις την άποψή σου;  Σε προσωπική εμπειρία;  Ευχαριστώ, δεν θα πάρω...
Θα ήθελα μία επιστημονική τεκμηρίωση, ή τουλάχιστον ένα link κάπου για να το βρώ

αλλα και περα απο αυτο αν τα ξυρισεις δε θα τα ξαναφισεις.
Κάποια στιγμή, μετά από 20-30 χρόνια θα "τα ξαναφίσω".  Και τότε θα ήθελα να ξέρω τί θα συμβεί
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Οχι, χωρις.  :2funny:

Ρε τι κανουν ενα ζευγαρι μπαλακια σε ενα γυναικειο μυαλο  :2funny:
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Είμαι ο Χένρι Τσινάσκι, ποιητής. Είμαι βαθύς,είμαι εκπληκτικός. Αρχίδια. Μα ναι, έχω εκπληκτικά αρχίδια.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
  περιμενω με αγωνια να τοποθετηθει ο trixotoskavliaris επι του θέματος!!!!!!

  Βασικα νομιζα οτι ήταν αστειο το τοπικ δεν καταλαβα οτι μιλατε σοβαρα. Με ΤΙΠΟΤΑ δεν θα το εκανα.
Αν καταλαβα καλα μιλατε ΚΑΙ για τα μπαλακια και ποναω μονο που το σκεφτομαι.

Ασε που αμα εχεις τριχες στο σωμα πως θα ειναι να φαινεσαι ατριχος εκει κατω????

Αν και εχω ακουσει οτι απο εκει κάτω παιρνουν τριχες και της βάζουν στο κεφαλι στις μεταμοσχευσεις μαλιων! Σκεψου να εχεις ξυριστει και να σου πουνε καλα ελατε σε 3 μηνες που θα εχουν μεγαλώσει για την μεταμοσχευση!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δεν ποναει φιλε. Καθολου μαλιστα.

Σαν να ξυριζεις τα γενια σου ειναι. Καμια διαφορα.
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
δεν ποναει το ξυρισμα,και ωα ξερετε οτι οι γκομενεσ τα προτιμουν ξυπισμενα......
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
στο τελος της ημερας εκεινο που μετραει ειναι οτι οι κοπελες γουσταρουν. αυτα...

α και οσο για το οτι περνουν απο εκει τριχες για το κεφαλι ρε πατε καλα? βαλτε μια τριχα απο το κεφαλι και μια απο τα αρχιδια σας κατω και μετα φανταστειτε το κεφαλι σας με κατι σαν την δευτερη πανω.

η παραπληροφοριση εδω μεσα ειναι κατι που βαραει αγρια. απο τριχες που μεγαλωνουν με ταχυτητες του flash και επ αοριστον μεχρι να μοιαζεις με τον cousin it απο το adams family, και απο το οτι ποναει μεχρι οτι περνουν για εμφυτευση στο κεφαλι...


οτι να ναι...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
  περιμενω με αγωνια να τοποθετηθει ο trixotoskavliaris επι του θέματος!!!!!!

Αν καταλαβα καλα μιλατε ΚΑΙ για τα μπαλακια και ποναω μονο που το σκεφτομαι.
Αν και εχω ακουσει οτι απο εκει κάτω παιρνουν τριχες και της βάζουν στο κεφαλι στις μεταμοσχευσεις μαλιων! Σκεψου να εχεις ξυριστει και να σου πουνε καλα ελατε σε 3 μηνες που θα εχουν μεγαλώσει για την μεταμοσχευση!!

  Το νοημα του ποστ ηταν να κανω χιουμορ με τον trixotoskavliaris και μου το χαλασατε το αστειο.
Δεν ξερω αν ποναει αλλαη Η ΙΔΕΑ και μονο με κανει να μαζευω τα ποδια μου.
Για την μεταμοσχευση ειπα τι εχω ΑΚΟΥΣΕΙ!!!! Αληθεια απο που παιρνουν τις τριχες???????

Αν φτασω σε σημειο να δει μια γκομενα τα αρχιδια μου δεν με νοιαζει αν δεν της αρέσουν!!!!

Εδω ο Γεωργιτσης μουστακι εκοψε και τον δουλευε η Λασκαρη εμεις θα ξυρισουμε τα @@@ μας για τις γκομενες.

Τα μπαλακια σας καντε τα οτι θελετε δικα σας ειναι. Εγω ουτε τσολια ουτε μπαρμπερη θελω για τα δικά μου!!!!!!

edit 13:21 βασικα ξερω τυπους που ξυριζουν το σωμα και δεν ειναι gay  :new_shocked:(λες) αλλα πρεπει και να εχεις και το αναλογο σώμα. το θεμα ειναι να εχεις κανα κοιλια κο να δειξεις, αν εχεις πατσοκοιλια κοβει λιγο η τριχα. και εννοω οτι για να ξυρισεις ορχεις πρεπει να εισαι όλος ατριχος αλιως θα ειναι αστειο θεαμα!!!!

και για να χαλαρωσουμε λιγακι μπορουμε να παραφρασουμε το γνωστο ανεκδοτο
-Γεια σας θα ηθελα μια κρεμα αποτριχωσης.
-Γεια ποια περιοχη
-(Το ανεκδοτο λεει για του Γκυζη) Για τα αρχίδια μου :boff:

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
  Εδω ο Γεωργιτσης μουστακι εκοψε και τον δουλευε η Λασκαρη εμεις θα ξυρισουμε τα @@@ μας για τις γκομενες.

Εκείνη την εποχή και το μουνί της Λάσκαρη ήτα σαν το μούσι του Χριστόδουλου
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Οταν τα ξυρισεις τοτε η καβλα στο σεξ μειώνεται γιατι δεν υπάρχει τριβή μεταξύ των τριχών του ανδρα και της γυναικας. Εχω δοκιμάσει με γυναίκα ξυρισμένη και δεν αισθάνεσαι και πολλά πράγματα ενώ με κανονική υπάρχει μεγαλύτερη καύλα. Οσοι πάνε με γυναίκες το ξέρουν αυτό.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Εγώ πάντως απ' τη στιγμή που τις ξύρισα, δεν τις ξαναφησα να βγουν. Μέχρι και η γυναίκα μου έπαθε πλάκα. (Η ίδια το ξύριζε).

Αλλη αίσθηση.
Ενα μικρό πρόβλημα είναι τις πρώτες μέρες μεχρι να συνηθίσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom