Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

Termatofylakas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καπου διαβασα οτι η τριχες ειναι κατι φυσικο πανω μας και γιατι να τις κοψουμε.
Και τα νυχια κατι φυσικο ειναι,αλλα αμα ειναι να με πουν πουστη,να ξερω να παω να παρω μεγαλυτερο νουμερο παπουτσια και ρουχα σαν του frendy krouger.
Τι αλλο θα ακουσω σε αυτη την ζωη.
Οσοι γουσταρουν τα ξυριζουν.Τοσο απλο ειναι.
Αλλωστε με αυτη την λογικη,τα 2/3 των αντρων πορνοσταρ πρεπει να ειναι πουστακια.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εδώ είχε βγει ο stalone και είπε ότι ο schwarzeneger είχε κάτσει σε έναν παραγωγό με σκοπό να του δώσει τον πρωταγωνιστικό ρόλο στην ταινια. πόσο μάλλον οι μαντραχαλάδες που γυρνάνε τις τσόντες τον παίρνουν και τον δίνουν.
όσο αναφορά τώρα τα @ρχίδι@ μου ένα πράγμα έχω σαν αρχή: πότε να μην κάνω αλλαγές για μια γκόμενα έτσι ώστε να μην μένει μαζί μου για τα ξυρισμένα αρχίδια μου η τον καραφλό πούτσο μου.
δεν σνομπάρο οσους τα ψαλιδίζουν ούτε τους κατηγορώ αλλά χέρω πολλούς που ξύριζαν τα πόδια τους και τώρα το μετάνιωσαν... οι γκόμενες πάνε και έρχονται όμως ο οργανισμός ποτέ δεν επανέρχεται στην αρχική του κατάσταση άρα κάθε αλλαγή που θα κάνεις πρέπει να είσαι έτοιμος να την αντιμετωπίσεις.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε καλα δεν ειπαμε να κανεις και μποτοξ ή λιποαναρροφηση.....ποια φυσικη κατασταση του οργανισμου λες? δεν πεθανε καμια γυναικα απο χαλαουα :P
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Bic metal ,και αφρό σε gel.
Και να προσέχετε να μην το γρατζουνίσετε.
1-2 φορές πέρασμα το ξυράφι
 

farser

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
το πρωι που ξυπναω και παω να ξυριστω και η μουρη μου σαν αρχιδι ειναι οποτε γιατι να κανω διπλο κοπο???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
εγω μια φορα τα ξυριζω. ξυραφι σκετο αρχικα, ουτε νερο ουτε αφρος. ειδα οτι στεγνα ειναι πιο ευκολο αρχικα. ξεβγαλμα, νερο και ξυραφι για τελειωμα και ετοιμος. μια φορα τη βδομαδα περιπου ειναι αρκετη.

tsolias, ενα ξυρισμα κανεις... τριχες ειναι και μαντεψε τι? ξαναβγαινουν!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
κοίτα αν ξυρίζεις τα πόδια σου για 2 χρόνια και στο τέλος μτρήσεις το μήκος κάθε τριχας θα διαπιστώσεις ότι είναι κάποιου μήκους αρκετά μεγάλου.
αν αυτά τα 2 χρόνια τισ τρίχες τις αφήσεις αξύριστες(και ποτέ πριν δεν τις έχεις ξυρίσει) τότε αυτές δεν θα μεγλώσουν ούτε κατά το 1/10 από αυτές που έκοψες συνολίκα τα 2 αυτά χρόνια

επειδή η τρίχα όσο κόβεται τόσο μεγαλώνει (απ' οτι ξέρω δλδ) τότε αν το μετανιώσω γτ εκτός από το μούσι στο πιγούνι να έχω και μούσι στα αρχίδια??? άρα είμαι καταδικασμένος να περνάω και στα αρχίδια κάτω ένα χεράκι.

αν κάποια γυναίκα 30 χρονών σταμάταγε το κύρισμα των ποδιών της σε 2 χρόνια θα τις πάταγε. στο κεφάλι μας επειδη το κουρεύουμε 3-4 φορές το χρόνο οι τρίχες μεγαλώνουν κατά μέσω όρο 1 πόντο τον μήνα. στο πρόσωπο μουστάκι καιμούσι μεγαλώνουν πολύ πιο γρήγορα όπως γίνεται και με τα ξυρισμένα πόδια και συνεπώς τα αρχίδια. μετά το 1ο ξύρισμα δν υπάρχει επιστροφή.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
κοίτα αν ξυρίζεις τα πόδια σου για 2 χρόνια και στο τέλος μτρήσεις το μήκος κάθε τριχας θα διαπιστώσεις ότι είναι κάποιου μήκους αρκετά μεγάλου.
αν αυτά τα 2 χρόνια τισ τρίχες τις αφήσεις αξύριστες(και ποτέ πριν δεν τις έχεις ξυρίσει) τότε αυτές δεν θα μεγλώσουν ούτε κατά το 1/10 από αυτές που έκοψες συνολίκα τα 2 αυτά χρόνια

επειδή η τρίχα όσο κόβεται τόσο μεγαλώνει (απ' οτι ξέρω δλδ) τότε αν το μετανιώσω γτ εκτός από το μούσι στο πιγούνι να έχω και μούσι στα αρχίδια??? άρα είμαι καταδικασμένος να περνάω και στα αρχίδια κάτω ένα χεράκι.

αν κάποια γυναίκα 30 χρονών σταμάταγε το κύρισμα των ποδιών της σε 2 χρόνια θα τις πάταγε. στο κεφάλι μας επειδη το κουρεύουμε 3-4 φορές το χρόνο οι τρίχες μεγαλώνουν κατά μέσω όρο 1 πόντο τον μήνα. στο πρόσωπο μουστάκι καιμούσι μεγαλώνουν πολύ πιο γρήγορα όπως γίνεται και με τα ξυρισμένα πόδια και συνεπώς τα αρχίδια. μετά το 1ο ξύρισμα δν υπάρχει επιστροφή.

βασικα δε παει ακριβως ετσι. οι τριχες του σωματος, σε αντιθεση με αυτες του κεφαλιου, αν και οντως βγαινουν πιο γρηγορα, εχουν ενα "βιολογικο οριο" αν θες. κοινος μετα απο την αρχικη αναπτυξη που ειναι οντως γρηγορη, ο διαδικασια επιβραδυνετε σημαντικα εως οτου σταματαει.

πιο παλια που εκανα κολυμβηση ξυριζα ολο το σωμα αλλα πλεον που εχω σταματισει οι τριχες εχουν επανελθει στα φυσιολογικα τους επιπεδα. αντιθετα με το κεφαλι δεν μεγαλωνουν επ αοριστο.

και η ταχυτητα δεν εχει σχεση. περναω τα μαλλια μου ενα κουρεμα καθε 1-1.5 μηνα αλλα ειναι ιδιος ο ρυθμος αναπτυξης. αν ισχυει αυτο που λες, οι παππουδες δε θα φευγαν απο τα κουρεια...
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
        οχι συναδελφε δεν ειμαστε πουστηδες αλλα σκεψου την ευχαριστηση οτν η γκομενα θα σου κανει πιπα και θα σου γλυφει και τ αρχιδια....

Και φυσικά να συμπληρώσω ότι το 90 % των γυναικών με το που δουν ξυρισμένο  πριν το γλείψιμο μια είναι η ατάκα που ακολουθεί : ‘’ ΑΓΙΟ…’’

Κοινώς το γουστάρουν με τρέλα….
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
6
Like
1.098
Πόντοι
376
Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω πως όσοι τα έχουν ξυρίσει είναι φανατικοί και ο λόγος είναι η απόλαυση που παίρνουν στη διάρκεια του σεξ.  Τουλάχιστον εμείς που δεν το κάνουμε (ξύρισμα) πρέπει να τους το αναγνωρίσουμε και να το λάβουμε ώς δεδομένο.  Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι το μήπως μεγαλώσουν ασύστολα όταν θα σταματήσω κάποια στιγμή να τα ξυρίζω και για αυτό δεν έχω πάρει μία σαφή απάντηση...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι το μήπως μεγαλώσουν ασύστολα όταν θα σταματήσω κάποια στιγμή να τα ξυρίζω και για αυτό δεν έχω πάρει μία σαφή απάντηση...

το ειχα πει αλλα προφανος το χασες. οχι δεν. απλα και ωραια.

αλλα και περα απο αυτο αν τα ξυρισεις δε θα τα ξαναφισεις.
 

Επισκέπτης
Εγώ και μόνο που σκέφτομαι ότι αν ξυρίσω μια φορά τα ρχίδια μου θα πρέπει να το κάνω συνέχεια,δεν το δοκιμάζω καν.Άλλωστε δε θεωρώ ότι θα μου προσφέρει κάτι.Ίσως αν κάποιος έχει τόσες πολλές τρίχες στην περιοχή να του παραπονεθεί η σύντροφός του.Αλλά και τότε μπορεί να τις πάρει λίγο τις τρίχες,όχι τελείως.Εγώ προσωπικά δε θα τις ξύριζα ποτέ.Άλλωστε αν ο άντρας δεν είναι αρκούδα,δεν εκπέμπει βαρβατίλα!
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ξύρισμα μόνο με μπεσαμέλ και κουτάλι, βερνικώνετε με χρήση αντιαλλεργικού 1000 islands dressing.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εγω εχω κανει την μαλακια καθως ξυριζω τον πουτσο μου να παιρνω σιγα σιγα και προς τα πανω, και εχει και μερικες τριχες στην αρχη του πουτσου!

Μεγαλη μαλακια αυτο γιατι καθε φορα ειναι δυσκολο να τις παρεις γιατι αμα ξυρισεις μια περιοχη χωρις τριχες μετα θα βγαζει τριχες και γινεται ενας γαμημενος φαυλος κυκλος ( με τριχες ).

Αλλα τα παπαρια τα ξυριζω γιατι το γλυψιμο των αρχιδιων απο μια γκομενα ειναι το δευτερο καλυτερο πραγμα μετα το ξυσιμο τους με το αριστερο χερι καθως βλεπεις τηλεοραση :rockon:
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
και να συμπληρώσω ότι όσες γκόμενες το βλέπουν ξυρισμένο (μακρύ + μπαλες) εννοείται ότι το γλείφουν με μανία. Τους τις κόβει τις αναστολές.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μία γκόμενα έγραφε στο κόσμο ότι έτσι παρασύρθηκε και έγλειψε και την κωλοτρυπίδα του γκόμενου  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom