Νέα

Ξυλοκόπησαν το Βαρουφάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαλονικιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.444
Κριτικές
3
Like
12.285
Πόντοι
3.506
"Τι είχες Γιάνη,τι είχα πάντα..."

IMG_20230311_004535.jpg
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Ό,τι καλύτερο διαβάσαμε σήμερα, ΤΣΟ & ΛΟ στον παπάρα ανθέλληνα!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ρε γκασμα μαθε τα βασικα που το παιζεις και γνωστης της πολιτικης.Επι Τσιπρα η μεσσαια ταξη εφαγε την μεγαλυτερη πουτσα.Εχεις ιδεα τι πληρωνανε Ε.Ε,μισθωτοι του δημοσιου και μικρομαγαζα?Το οτι ο κουλης το πηγε στο αλλο ακρο δεν σημαινει οτι ο Αλεξης σου εσωσε την μεσσαια ταξη.Το να φορολογεις αυτον που δουλευει και παραγει για να δινεις επιδοματα στην πλεμπα και στους γυφτους δεν σε καθιστα προστατη της μεσσαιας ταξης.Γι'αυτο αλλωστε ο Αλεξης σου εχασε και τις εκκλογες.Γιατι τον μαυρισαν οι μεσσαιοι.


Είσαι βλάκας. ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΣΙΠΡΑΣ, δεν θα είχε μπει ποτέ σε κυβέρνηση ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ Ο ΟΛΕΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ. Ποτέ δεν παίνεψα τον Τσίπρα.
Εσύ είσαι κρυφή του Κούλη.

Η ΝΔ, πάντα έβαζε φόρους σε περιουσία και πρόσωπα, ΟΧΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ.
Τεκμήρια ΣΕ ΙΧ ΣΚΑΦΗ κτλ 1977 ΕΡΓΟ ΝΔ
ΕΝΦΙΑ, ΦΟΡΟΣ ΣΕ ΑΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ = ΕΡΓΟ ΣΑΜΑΡΑ .

Γιατί ντρέπεσαι να πεις ότι θα ψηφίσεις ΝΔ ;
Αμέσως θα γίνουν κολλητάρια σου άλεξ, μπαρόκ , χλεχλές και HM Mr. Malakas.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Τωρα απο αυριο σε ΟΛΑ τα καναλια ο ενας βουλευτης θα ρωταει τον αλλον :
-Καταδικαζεις την επιθεση στον Βαρουφακη
-μπλα μπλα μπλα ο αλλος
-Ναι , αλλα την καταδικάζεις ;; γιατι δεν μας λες οτι την καταδικάζεις ;
-ναι την καταδικάζω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Στουρνανα εχω φυγει με το πρωτο αεροπλανο
Θα νοσταλγούμε τις μέρες του λοκ ντάουν που υπήρχε χρήμα !!!!!!
Το θεωρείς απίθανο να το δεις ;
Αν υπάρχει υπηρεσιακός πρωθυπουργός στο άμεσο μέλλον , αυτός θα είναι !
Θα πηγαίνουμε μετανάστες για οικοδομή στην αλβανία και για να πλένουμε τζάμια σε φανάρια στο μπαγκλαντές.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Είσαι βλάκας. ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΣΙΠΡΑΣ, δεν θα είχε μπει ποτέ σε κυβέρνηση ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ Ο ΟΛΕΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ. Ποτέ δεν παίνεψα τον Τσίπρα.
Εσύ είσαι κρυφή του Κούλη.

Η ΝΔ, πάντα έβαζε φόρους σε περιουσία και πρόσωπα, ΟΧΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ.
Τεκμήρια ΣΕ ΙΧ ΣΚΑΦΗ κτλ 1977 ΕΡΓΟ ΝΔ
ΕΝΦΙΑ, ΦΟΡΟΣ ΣΕ ΑΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ = ΕΡΓΟ ΣΑΜΑΡΑ .

Γιατί ντρέπεσαι να πεις ότι θα ψηφίσεις ΝΔ ;
Αμέσως θα γίνουν κολλητάρια σου άλεξ, μπαρόκ , χλεχλές και HM Mr. Malakas.
Αντε καλα ψηφιζω ΝΔ και ειμαι κατα των ιδιωτικοποιησεων.Εσυ εισαι εξυπνος.Καταρχην ποτε εγραψα εγω οτι ο Σαμαρας ηταν καλος για την μεσσαια ταξη?Βρες μου ενα ποστ μου εδω μεσα.Ολοι οσοι κυβερνησαν μεχρι τωρα απο το 10 γαμανε τους μεσσαιους.Αλλα ο Τσιπρακος σου ειναι αυτος που τους βιασε τα ονειρα.Αφου ο Τσιπρας σου ηταν καλος για την μεσσαια ταξη γιατι δεν νικησε τις εκκλογες απο τον κουλη ρε?Για πες μας?Καταλαβαινεις οτι ο τσιριζα ειναι ενα νεοδεξιο(πασοκ) που εκανε τσιμπουκια στο ελληνικο κεφαλαιο...φορολογουσε τους μικρομεσσαιους και μεσσαιους για να δινει επιδοματα στο γυφταριο,τους πολυτεκνους και τα ναυαγια τους αλλοδαπους?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αντε καλα ψηφιζω ΝΔ και ειμαι κατα των ιδιωτικοποιησεων.Εσυ εισαι εξυπνος.Καταρχην ποτε εγραψα εγω οτι ο Σαμαρας ηταν καλος για την μεσσαια ταξη?Βρες μου ενα ποστ μου εδω μεσα.Ολοι οσοι κυβερνησαν μεχρι τωρα απο το 10 γαμανε τους μεσσαιους.Αλλα ο Τσιπρακος σου ειναι αυτος που τους βιασε τα ονειρα.Αφου ο Τσιπρας σου ηταν καλος για την μεσσαια ταξη γιατι δεν νικησε τις εκκλογες απο τον κουλη ρε?Για πες μας?Καταλαβαινεις οτι ο τσιριζα ειναι ενα νεοδεξιο(πασοκ) που εκανε τσιμπουκια στο ελληνικο κεφαλαιο...φορολογουσε τους μικρομεσσαιους και μεσσαιους για να δινει επιδοματα στο γυφταριο,τους πολυτεκνους και τα ναυαγια τους αλλοδαπους?


Και ο κούλης που έδινε επιδόματα ;Στους ίδιους με το ΣΥΡΙΖΑ.
Υπάρχει μία κατηγορία προφανώς που αγνοείς ή μισείς ή έχεις χεσμένη.
Επαγγελματίες που επιλέγουν ελάχιστες εισφορές.
Εγώ είχα δουλειές με αυτή.
Αυτούς τους είχε πάει εισφορές ο Σαμαράς από 380€ ως 550€ το μήνα (υποχρεωτικά 3η κατηγορία μετά τα 6 χρόνια).
Και ο Αλέξης, τις πήγε σε 160€ ως 180€ το μήνα. Το μόνο καλό που έκανε.
Ετούτος τις πήγε πάλι στα 280€ ++ .

Οπότε στο διάολο όλοι .
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Και ο κούλης που έδινε επιδόματα ;
Υπάρχει μία κατηγορία προφανώς που αγνοείς ή μισείς ή έχεις χεσμένη.
Επαγγελματίες που επιλέγουν ελάχιστες εισφορές.
Εγώ είχα δουλειές με αυτή.
Αυτούς τους είχε πάει εισφορές ο Σαμαράς από 380€ ως 550€ το μήνα (υποχρεωτικά 3η κατηγορία μετά τα 6 χρόνια).
Και ο Αλέξης, της πήγε σε 160€ ως 180€ το μήνα. Το μόνο καλό που έκανε.
Ετούτος τις πήγε πάλι στα 280€ ++ .

Οπότε στο διάολο όλοι .
To μονο καλο που εκανε ο τσυριζα ειναι οτι εβαλε να πληρωσουν καποια λαμογιστικα επαγγελματα που μια ζωη εκλεβαν.Γιατροι,δικηγοροι και αλλοι Ε.Ε που μια ζωη δηλωναν το αφορολογητο.Μαλλον εισαι απο αυτους.Θα στο πω απλα...αν δεν θες να πληρωνεις φορους τραβα ζησε στην Σιγκαπουρη.Στην Ευρωπαικη Ενωση υπαρχουν φοροι.Αν θες να εχεις κοινωνικο κρατος πρεπει να πληρωνεις φορους.Φυσικα στην Ελλαδα δεν εχουμε σοβαρο κοινωνικο κρατος γιατι καποιοι σαν εσενα φοροδιαφευγουν και τα φιλαρακια του κουλη τα αφεντικα κανουν τα αδυνατα δυνατα με το να λοιδορουν τις κρατικες υπηρεσιες.Οποτε υγεια,παιδεια και αλλοι δημοσιοι οργανισμοι ειναι για τον πουτσο καβαλα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ό,τι καλύτερο διαβάσαμε σήμερα, ΤΣΟ & ΛΟ στον παπάρα ανθέλληνα!!
Εχεις δικιο, οι αναρχικοι που τον χτυπησαν και καινε ελληνικες σημαιες ειναι πολυ πατριωτες, γι αυτο τον χτυπησαν, επειδη ειναι ανθελληνας ο Βαρουφακης.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
αν και ο βαρουφακερ ειναι απο τους τελευταιους τροχους της αμαξης, παντα ειναι ευχαριστα νεα οταν ενας βουλευτης τρωει τις φαπες του και καταλαβαινει οτι δεν θα μπορει να κυκλοφορει αναμεσα στους απλους πολιτες.
Η εικονα του ματωμενου πουτανας γιου Χατζηδακη παντως ηταν σαφως μεγαλυτερη ευχαριστηση. :rockon:
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Εχεις δικιο, οι αναρχικοι που τον χτυπησαν και καινε ελληνικες σημαιες ειναι πολυ πατριωτες, γι αυτο τον χτυπησαν, επειδη ειναι ανθελληνας ο Βαρουφακης.
Δεν με ενδιαφέρει εν προκειμένω ποιοι τον έδειραν, με ενδιαφέρει ότι ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
αν και ο βαρουφακερ ειναι απο τους τελευταιους τροχους της αμαξης, παντα ειναι ευχαριστα νεα οταν ενας βουλευτης τρωει τις φαπες του και καταλαβαινει οτι δεν θα μπορει να κυκλοφορει αναμεσα στους απλους πολιτες.
Η εικονα του ματωμενου πουτανας γιου Χατζηδακη παντως ηταν σαφως μεγαλυτερη ευχαριστηση. :rockon:
η αγαπαμενη μου φωτο του Χατζηδακη ειναι :bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::wanker::wanker::wanker::wanker::bigdick::bigdick::bigdick::wanker::wanker:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
To μονο καλο που εκανε ο τσυριζα ειναι οτι εβαλε να πληρωσουν καποια λαμογιστικα επαγγελματα που μια ζωη εκλεβαν.Γιατροι,δικηγοροι και αλλοι Ε.Ε που μια ζωη δηλωναν το αφορολογητο.Μαλλον εισαι απο αυτους.Θα στο πω απλα...αν δεν θες να πληρωνεις φορους τραβα ζησε στην Σιγκαπουρη.Στην Ευρωπαικη Ενωση υπαρχουν φοροι.
Α μισείς επαγγέλματα λοιπόν . Μισείς ιατρούς δικηγόρους και όσους σπούδασαν.
Πολύ σε κράτησα εκτός ignore list.


Γράφε μου ό,τι θες, αλλά μην αναρωτιέσαι γιατί δεν θα ξαναπάρεις απάντηση , είσαι στη λίστα πλέον .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Α μισείς επαγγέλματα λοιπόν . Υπάλληλος του office μισείς ιατρούς δικηγόρους και όσους σπούδασαν.
Πολύ σε κράτησα εκτός ignore list.


Γράφε μου ό,τι θες, αλλά μην αναρωτιέσαι γιατί δεν θα ξαναπάρεις απάντηση , είσαι στη λίστα πλέον .
Ρε τραβα πληρωσε κανα φορο στο Ελληνικο κρατος λαμογιο γιατρουδακο που μια ζωη εκλεβες και δηλωνες το αφορολογητο και θες τωρα να σε λυπηθουμε.Κουνηθηκαν τα αρχιδια μου αμα θα με βαλεις στην ignore list σου.Στο ξανα γραφω για τελευταια φορα...αν δεν θες φορους τραβα ζησε Σιγκαπουρη η Χονγκ Κογκ.Στην Ευρωπαικη Ενωση και στην δυση υπαρχει το κοινωνικο κρατος.Αν δεν σου αρεσει τα μπογαλακια σου και δρομο δεν σε κραταει κανενας.Στην Αμερικη παντως,στον Καναδα και στην βορεια Ευρωπη η φαρα σου θα ηταν φυλακη.Για τολμα να κλεψεις το κρατος εκει και τα λεμε...:alivedick::alivedick::alivedick:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Για να πούμε κάτι στα σοβαρά .... αυτοί που τον χτύπησαν ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ ...
και με ξύλο ... ποτέ δεν βγήκε κάτι καλό .
Εκτός κι αν ρήμαζαν στο ξύλο αυτούς που χτύπησαν το Βαρουφάκη. Αυτό θα έβγαζε κάτι καλό .
Αλλά και ο ίδιος .... μάλλον είναι αντίθετος στο να δέρνονται τέτοιοι αληταράδες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Για να πούμε κάτι στα σοβαρά .... αυτοί που τον χτύπησαν ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ ...
και με ξύλο ... ποτέ δεν βγήκε κάτι καλό .
νταξει σιγα τα ωα, τσαμπα διαφημιση του εκαναν.
Επισης, 9 στα 10 δικαιωματα που εσυ εχεις ως πολιτης σημερα, κατακτηθηκαν στο παρελθον με ξυλο και οχι με χαδάκια. Γιαυτο ασε αυτα τα ειρηνιστικα περι ξυλου, αμα ολοι ηταν φιλειρηνιστες, ο κουλης θα μας ειχε δεμενους με αλυσιδες και μαστιγια.

Απλα ο βαρουφακης αυτη τη στιγμη ειναι ο κανενας, και εφαγε ξυλο πριν την ωρα του, δεδομενου οτι στην ουρα ηταν καμια κατοσταρα ονοματα να φανε ξυλο πριν απο αυτον. Ειδικα για οτι εγινε (και συνεχιζει να γινεται) στα Τεμπη.

Απλα, οι υπολοιποι ξερουν, να μην κυκλοφορουν δημοσια, ή πηγαινουν μονο σε πλουσιες γειτονιες και εκει με συνοδεια μπατσους με πολιτικα. Ο Ιανης ηθελε να το παιξει λαικο παιδι, θεμα χρονου ηταν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
απλα ο τυπος σε μια νυχτα εκλεψε καμια 200 δισ.....
εκλεισε τις τραπεζες, υπεξαιρεσε τα λεφτα μας και μετα απο πολλα παρακάλια μας εδινε ενα 60ευρο την μερα....
αφου δεν εφυγε αυτος με ελικοπτερο απο την χωρα, δεν προκειται να φυγει κανεις ποτέ....
:badair::badair::badair::badair:
Σορρυ φθλε αλλα λες μλκιες στο τετράγωνο. Τα 200δις που υπηρχαν κ οου πήγαν δηλαδή?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Χμ..
Και ποιος μας λέει δεν είναι ασφαλίτες αυτοί που το κάναν αυτό;
Παρά είναι ασήμαντος για να στήσουν επιχείρηση για πάρτη του.
Σε συγκυβέρνηση άλλωστε θα πάει με τη ΝΔ. Για δεκανίκι λέω.
Βάλτε και στοιχηματάκι αν αμφιβάλλετε.
Από το βόθρο
ΝΔ-ΠΑΣΟΚ-ΣΥΡΙΖΑ-ΜΕΡΑ25-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ-ΠΑΤΡΙΔΑ όλοι παίζει να συνεργαστούν σε συγκυβέρνηση .
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Σορρυ φθλε αλλα λες μλκιες στο τετράγωνο. Τα 200δις που υπηρχαν κ οου πήγαν δηλαδή?
τα 200 δισ υπηρχαν στις τραπεζες ως καταθεσεις...
μας τα πηρε σε μια νυχτα ο μπαρουφακης....δεν ξερω που τα πηγε...παντως εμεις δεν μπορουσαμε να διαχειριστουμε τα λεφτα μας....
νταξει βεβαια μας εδινε 60 ευρω καθε μερα....αλλα δεν ξεραμε αν ποτε θα παρουμε πισω ξανα τις καταθεσεις μας....ουτε σε τι νομισμα θα τις παρουμε...
μετα που εφυγε ο ιωανης, ανοιξανε ξανα οι τραπεζες....οπότε τελος καλο, ολα καλα...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
μετα που εφυγε ο ιωανης, ανοιξανε ξανα οι τραπεζες....οπότε τελος καλο, ολα καλα...
Τι ανοίξανε ρε ;
Χρόνα κράτησαν τα cc.
Δεν μπορούσα να παραγγείλω δίσκους με τα λεφτά μου απο εξωτερικό γαμώ το φελέκι τους .
Όλη τη θητεία του σύριζα είχε cc.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom