Νέα

Ξυλοκόπησαν το Βαρουφάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαλονικιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Πηγε χωρις φρουρα γιατι πίστευε οτι τα αναρχομπαχαλα θα τον περίμεναν με ανοιχτές αγκάλες στα Εξάρχεια, άρπαξε μερικές ψιλές και την επόμενη φορα που θα ξαναπάει θα παρει και την φρουρά μαζι του.
Ετσι μαν σωστος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
σιγά τα αρχιδια ρε συ με τη λουλου

Δείξε μου κι άλλες λουλούδες ρεεέεεεε τύπε που κυκλοφορούν δίχως φρουρά δίχως να τρώνε μάπες!!!!

Πηγε χωρις φρουρα γιατι πίστευε οτι τα αναρχομπαχαλα θα τον περίμεναν με ανοιχτές αγκάλες στα Εξάρχεια, άρπαξε μερικές ψιλές και την επόμενη φορα που θα ξαναπάει θα παρει και την φρουρά μαζι του.

Εάν δεν απατώμαι ήταν η δεύτερη φορά που συμβαίνει περιστατικό με τον συγκεκριμένο.. οπότε σου βάζω στοίχημα πως θα υπάρξουν κι άλλες.. επίσης δίχως παρουσία φρουράς!!!!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
ο μπαρρουφακης δεν θα εκανε ΚΑΜΟΙΑ ριξη. Ο λογος ειναι απλος, ειναι σιριζεος , νεοκομμουνιστης με βαθιες τζεπες.
Τι σημαινει ομως αυτο; ........ Ειναι υπερ της ενωσης κρατων, διαλυση συνορων, υπερεθνικες πολιτικες, κ.α. Οπως δηλ ειναι το πολιτικο οραμα της ΕΕ.
Ακουσες καμοια φορα τον Μπαρουφ να λεει για εξοδο της Ελλαδας απο την ΕΕνωση;
Σε ρωταω ξανα, ακουσε τον Τσιπρα ή τον Μπρουφ να ειναι υπερ της εξοδου απο την Ευρ Ενωση;;;;;
Εγω ποτε!
Δεν μπορεις να βγεις απο το ευρω και να σινεχισεις να εισαι μελος της Ευρωπαικης Ενωσης.
Αυτο το ξερουν/ηξεραν απαντες! Αυτο που εκανε μαζι με τον τσιπιριπο ηταν μια μπαρουφα, οχι μπλοφα!

Φανικαν και μαζι τους και εμεις, ως λαος, τοσο μα τοσο γελιοι!
Ο Βαρουφακης τύπε είναι ευρωπαϊστής το έχει δηλώσει πολακις.Δεν θέλει έξοδο απο το ευρώ αλλά δεν υπήρχε άλλη λύση αν οι δανειστές συνέχιζαν να μας γαμάνε έτσι.Επίσης ήταν απο τους λίγους που πάλεψε για αναδιάρθωση του χρέους.Αλλά έχεις δίκαιο ότι η νεοφιλελε ευρωπαϊκή ένωση θέλει ανοιχτή κοινωνία τόσο στην οικονομία όσο και στην κοινωνία.Ο Βαρουφακης με λίγα λόγια τους το χαλάει στα οικονομικά ζητήματα…στα αλλά μια χαρά τα ίδια είναι(νεοταξιτες ).
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Δείξε μου κι άλλες λουλούδες ρεεέεεεε τύπε που κυκλοφορούν δίχως φρουρά δίχως να τρώνε μάπες!!!!



Εάν δεν απατώμαι ήταν η δεύτερη φορά που συμβαίνει περιστατικό με τον συγκεκριμένο.. οπότε σου βάζω στοίχημα πως θα υπάρξουν κι άλλες.. επίσης δίχως παρουσία φρουράς!!!!
σιγά το βλακα που θα έχει και φρουρά το παίζει και γαμαω δε μασαω,πάρε τις φάπες τώρα με το καραγκιοζη.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
ευτυχώς,
αφού οι πιστωτές είδαν την μπλόφα
Ναι και μετά σε έστησαν στα 4 και σε γλέντησαν με το χειρότερο μνημόνιο.Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα ήταν η υπόθεση.Μεγάλοι χαμένοι η πλειοψηφία του όχι.Κερδισμένοι οι μενουμευρωπαιοι !!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
σιγά το βλακα που θα έχει και φρουρά το παίζει και γαμαω δε μασαω,πάρε τις φάπες τώρα με το καραγκιοζη.

Κάτσε ρεεέεεεε τύπε εδώ μου έχουν φρουρά κάτι μαλάκες παρουσιαστές, δημοσιογράφοι της κακιάς ώρας.. ΔΕΝ θα έχει ένα πολιτικό πρόσωπο...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Κάτσε ρεεέεεεε τύπε εδώ μου έχουν φρουρά κάτι μαλάκες παρουσιαστές, δημοσιογράφοι της κακιάς ώρας.. ΔΕΝ θα έχει ένα πολιτικό πρόσωπο...
και τι να λέει αυτό ρε τυπε μου
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
και τι να λέει αυτό ρε τυπε μου

Η ύπαρξη φρουράς φανερώνει πως κάτι φοβάσαι και ΔΕΝ έχεις το θάρρος να κυκλοφορήσεις μόνος σε μια δημοκρατική χώρα!
* Ομιλούμε για ένα οποιοδήποτε άτομο!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Η ύπαρξη φρουράς φανερώνει πως κάτι φοβάσαι και ΔΕΝ έχεις το θάρρος να κυκλοφορήσεις μόνος σε μια δημοκρατική χώρα!
* Ομιλούμε για ένα οποιοδήποτε άτομο!
Τυπε ο βλακας αυτός προκάλεσε μόνος του τη τύχη,και καλά πάω Εξάρχεια μόνος μου κτλ δε μασάω ας πάρει τα αρχιδια μου τωρα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Τυπε ο βλακας αυτός προκάλεσε μόνος του τη τύχη,και καλά πάω Εξάρχεια μόνος μου κτλ δε μασάω ας πάρει τα αρχιδια μου τωρα

Μα αυτό σου εξηγώ και το κατανοείς είμαι σίγουρος.. αυτός επέλεξε να κυκλοφορήσει με όποιο κόστος κάτι που ΠΟΤΕ ΔΕΝ πρόκειται να κάνουν κάποιοι άλλοι!
* ΔΕΝ έχουν τ'αρχίδια ούτε τις οικογένειες των θυμάτων των Τεμπών να πάνε μόνοι να συναντήσουν..
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.673
Like
11.137
Πόντοι
3.656
Δείξε μου κι άλλες λουλούδες ρεεέεεεε τύπε που κυκλοφορούν δίχως φρουρά δίχως να τρώνε μάπες!!!!



Εάν δεν απατώμαι ήταν η δεύτερη φορά που συμβαίνει περιστατικό με τον συγκεκριμένο.. οπότε σου βάζω στοίχημα πως θα υπάρξουν κι άλλες.. επίσης δίχως παρουσία φρουράς!!!!
Εγω τυπε ξερω οτι ΑΝ εχεις αρχιδια πας ενας με εναν οταν θες να κανεις τον καμποσο και δεν σε βαζει ο τοπος και ξεχειλιζει η αντριλα μεσα σου και δεν εχεις τι να την κανεις......ΑΝ εχεις αρχιδια...ΑΝ δεν εχεις παιρνεις και αλλους 5-6 μαζι...
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
809
Like
6.166
Πόντοι
1.046
για να παίρνουν σειρά ο μπουμπουκος κ ο πορδοσαλτε
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Ο Βαρουφάκης τουλάχιστον είχε τ'αρχίδια να πάει μόνος και τις έφαγε.. δείξτε μου ένα αρχίδι της δεξιάς που έχει τα κότσια να πάει οπουδήποτε δίχως φρουρά!!!!! :lipsrsealed:
Οταν ο Βαρουφακης διδασκε οικονομικα παρεα με τον Καζακη στους αγανακτισμενους λιγα μετρα πιο κατω ετρωγε ξυλό (από τους συντρόφους αγανακτισμενους) ο Χατζηδακης . Στο παρακατω βιντεο η Μαλβινα σχολιαζει το χαστουκι στην Λιανη αλλα καποιος βαρεμενος (εγω πριν 12 χρόνια) το κόλλησε στον Χατζηδακη (ολο τα τριγυρω αλλαζουν και ολα τα ιδια μενουν σε αυτη την χώρα)

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ο Βαρουφάκης τουλάχιστον είχε τ'αρχίδια να πάει μόνος και τις έφαγε.. δείξτε μου ένα αρχίδι της δεξιάς που έχει τα κότσια να πάει οπουδήποτε δίχως φρουρά!!!!! :lipsrsealed:
Διαβάζουν μπου τύπε και φυλάγονται.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.937
Like
10.048
Πόντοι
2.606

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Η ύπαρξη φρουράς φανερώνει πως κάτι φοβάσαι και ΔΕΝ έχεις το θάρρος να κυκλοφορήσεις μόνος σε μια δημοκρατική χώρα!
* Ομιλούμε για ένα οποιοδήποτε άτομο!
Τι λες ρε τύπε, σε λίγο θα χρειαζόμαστε όλοι μας από έναν φρουρό με τους βλαμμένους που κυκλοφορούν γύρω μας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.988
Πόντοι
4.546
Διαφθορά υπάρχει παντού.Το ότι δεν έχεις σοβαρό κοινωνικό κράτος οφείλεται στους εξής λόγους.

1) Μνημόνια.
2)Στο ότι πληρώνουν φόρους όλο και λιγότεροι πολίτες.
3)Οι κυβερνήσεις νομοθετούν υπέρ των ολιγαρχών και λοιδορούν την παιδεία,την υγεία και κάθε κρατικό οργανισμό.Από το ρεύμα και τώρα θα πάμε και στο νερό.Αυτό που θέλουν και το έχουν καταφέρει είναι όλα να μπουν στο χρηματιστήριο και να γίνουν ελεύθερη αγορά.Απλά στην Ευρώπαικη Ένωση οι περισσότεροι πληρώνουν φόρους,δεν έχουν μνημόνια να τα ξεπουλάνε όλα,υπάρχει σύμπραξη δημοσίου με κάποιες ιδιωτικές εταιρίες και φυσικά έχουν σοβαρά συνδικάτα και όχι κοπροσκυλαραδες πασοκους που το μόνο που τους νοιάζει είναι ο κωλος τους.
έχεις ιδέα από συνδικαλιστές στο δημόσιο; ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ, είναι ακριβώς το ίδιο, για τον κωλο τους νοιάζονται, από άκρα αριστερά έως δεξιά! κανείς μα κανείς τους δεν θέλει να αλλάξει κάτι προς το καλύτερο, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από το κόμμα που ανήκουν ιδεολογικά.
Ο Βαρουφάκης τουλάχιστον είχε τ'αρχίδια να πάει μόνος και τις έφαγε.. δείξτε μου ένα αρχίδι της δεξιάς που έχει τα κότσια να πάει οπουδήποτε δίχως φρουρά!!!!! :lipsrsealed:

Η ύπαρξη φρουράς φανερώνει πως κάτι φοβάσαι και ΔΕΝ έχεις το θάρρος να κυκλοφορήσεις μόνος σε μια δημοκρατική χώρα!
* Ομιλούμε για ένα οποιοδήποτε άτομο!

Μα αυτό σου εξηγώ και το κατανοείς είμαι σίγουρος.. αυτός επέλεξε να κυκλοφορήσει με όποιο κόστος κάτι που ΠΟΤΕ ΔΕΝ πρόκειται να κάνουν κάποιοι άλλοι!
* ΔΕΝ έχουν τ'αρχίδια ούτε τις οικογένειες των θυμάτων των Τεμπών να πάνε μόνοι να συναντήσουν..
ακριβώς! δεν θα συναντήσει ποτέ κανείς πολιτικό αρχηγό χωρίς ΣΤΡΑΤΟ να τον φυλάει, γιατί δεν έχουν, οι περισσοτεροι, ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ σχέση με την κοινωνία, τα πραγματικά της προβλήματα και την καθημερινότητα της... ούτε ΚΑΝ σε δημόσια σχολεία, συγκοινωνίες και νοσοκομεία δεν πάνε οι γελοίοι!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.313
Πόντοι
6.256
Ξεφτιλισμένος προπο τουιταρει που τους επιασε.
Ποσο ρεζίληδες ειναι ρε .
Εχουν την αθηνα παραδωμενη στην αλβανικη μαφία και πανηγυριζουν που επιασαν τους δραστες για τη μυτη του βαρουφακη.,
ΠΟΣΟ ΑΝΙΚΑΝΟΙ πια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.313
Πόντοι
6.256
Αυτό που θα μείνει από όλη αυτή την γελοιότητα είναι η εικόνα των γιδοηλιθίων να χορεύουν τσάμικα στο Σύνταγμα πανηγυρίζοντας το περήφανο ΟΧΙ την ίδια στιγμή που ο τιτανοτεράστιος ηγέτης τους 100 μέτρα πιο πέρα έπαιρνε πανικόβλητος τηλέφωνο την Μέρκελ και την διαβεβαίωνε ότι "μην ανησυχείτε δεν έγινε τίποτα - μια μαλακία για εσωτερική κατανάλωση κάναμε"
Και καλα εκανε που ενημερωσε τη μερκελ, ειχε φοβηθεί η καημενη
 

chauvinist

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
47
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
280
Δεν εφαγε οσες εφαγε ο Μπογδανος, αυθημερον σπιτι του πηγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom