Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Κατσε να ξεσκονισω τη Γκουερνικα παλι :tooth:
Οχι τό λέω από τήν άποψη, ότι δέν ξέρω άν έχω τό O.k. από τίς εκάστοτε γκόμενες!!
Διότι άν τό βάλω κάτω μέ τήν λογική...δέν τό έχω!!
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Φιλε εσυ εχεις μοντελοειδη εγω παω με κλασικες επαρχιακες κοπέλες.
Απλα εγω τις εχω με ενα γευμα η με ενα δωρο,δεν ειμαι σπόνσορας
Θα χαρακτηριζα τον εαυτο μου ντηλερ.
Κανω ντηλ μαζι με ρομαντζα

Ρωσία μόνο γα μοντελοειδείς πας.Θα φας όλη την πούτσα στα σύνορα και την ταλαιπωρία για να γαμήσεις εξάρι,εφτάρι?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Φιλε χαλαρωσε δεν ειναι τοσο επικυνδινα οπως νομίζεις.
Μη ξεχνας οτι η ελλαδα εχει υψηλη εγκληματικοτητα οποτε στη ρωσια δεν θα δεις τρελη διαφορά.
Δεν ειναι ασφαλης οπως η Ελβετία η η τσεχια καπου στη μεση είναι.
Επίσης να επισημάνω τα υψηλα ποσοστα hiv που υπαρχουν στη Ρωσία αυτο μη το ξεχνατε,γιατί εκει το προφυλακτικό ειναι σε τελευταια μοίρα.
Αν δεν πας τυπε δεν κανεις τίποτα
Γνωμη μου να αναλωθεις στο κόσμο σε λαιβ επίπεδο.
Εκει τα πραγματα ειναι τσακ μπαμ.
Σε ειδα μου αρεσεις πηδιομαστε χωρις πολλα μα μου η αλλιως λαιβ ντηλ,παμε για φαγητο στο ρεστοραν η θες να σου παρω δωρο και να γμωριστουμε.
Κανονικο ντηλ με ρομάντζα,μου αρέσεις θες να γνωριστουμε κερναω φαγητο ποτο κλπ.
Συνοπτικες διαδικασιες χωρις μα μου...αυτο ελλαδα δεν πιανει ειναι αλλιως,εδω θα πρέπει να πεις 1500 λεξεις μονο για να βγείτε
Τί νά χαλαρώσω έχω μείνει στήν Μόσχα περίπου 3 μήνες, καί σέ πολλαπλά ταξίδια μου,
έχω επισκεφτεί δεκάδες πόλεις, καί χωριά τής Ρωσίας!!
-Τά έχω δεί δηλαδή μέ τά μάτια μου, κυκλοφορούσα μέρα-νύχτα είναι αρκετά επικίνδυνα εκεί-
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Τι να σου πω εγω δεν τα ειδα τοσο επικυνδινα
Π.χ στη τουλα ηταν επικυνδινα η στο τβερ?
Παντού είναι επικίνδυνα στήν Ρωσία!!
Δέν ξέρεις από πού θά σού έρθει, απλά άλλες πόλεις είναι SOS...καί άλλες πολύ λιγότερο!!
-Πάντα μιλάω γιά άτομα πού έχουν κάνει χιλιόμετρα στήν Ρωσία, ενώ κάποιοι άλλοι, απλά πίνουν καφέ στά λόμπι τών ξενοδοχείων-
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.296
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Αν για καποιο λογο σε ενδιαφερει ο χαρακτηρας της κορασιδας και οχι μονο ο κωλος, μπουτια, βυζια, κλπ τοτε επαρχια θα βρεις γυναικες με χαρακτηρα. Αλλο η πουτανα που παιρνει σβαρνα τη Μεσογειο και το Ντουμπαι τργωνοντας 1500 πουτσες για να πλουτισει γρηγορα και αλλο η γυναικα που καθεται στον τοπο της και δουλευει λογιστρια, πωλητρια, οδοντιατρος, μεσιτρια, γραμματεας σε τοπικο εργοστασιο, κοκ Νυχτα με μερα. Και οι καλλιεργημενες ρωσιδες ειναι η αφαν γκατε των γυναικων παγκοσμιως, οποτε αν καποιος βρει μια τετοια εχει πιασει το ΤΖΟΚΕΡ
Τύπε με το ινσταγκραμ και η τελευταία μουνα ,από εκεί που ξεσκατωνε τη γιαγιά και άρμεγε τα γελάδια ενώ τις έτρωγε από τον Ιγκορ και δεν ήξερε τι πάει να πει σερβιέτα , έμαθε να ζητάει χερμες και γιαχαμπιμπια


Πωπω διαβάζω αυτά που γράφω ώρες ώρες και με χτυπάω φιλικά στην πλάτη , τι ποιητής είμαι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.296
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Αν για καποιο λογο σε ενδιαφερει ο χαρακτηρας της κορασιδας και οχι μονο ο κωλος, μπουτια, βυζια, κλπ τοτε επαρχια θα βρεις γυναικες με χαρακτηρα. Αλλο η πουτανα που παιρνει σβαρνα τη Μεσογειο και το Ντουμπαι τργωνοντας 1500 πουτσες για να πλουτισει γρηγορα και αλλο η γυναικα που καθεται στον τοπο της και δουλευει λογιστρια, πωλητρια, οδοντιατρος, μεσιτρια, γραμματεας σε τοπικο εργοστασιο, κοκ Νυχτα με μερα. Και οι καλλιεργημενες ρωσιδες ειναι η αφαν γκατε των γυναικων παγκοσμιως, οποτε αν καποιος βρει μια τετοια εχει πιασει το ΤΖΟΚΕΡ
Επίσης δεν γαμιουνται αβέρτα , γαμιουνται με όποιον ρίξει χρήμα. Η με τον Ιγκορ που βαράει για να ξεχάσει το Μπαχμουτ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.296
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Πολυ μουνι ρωσικο πρεπει να εχει στο Γιερεβαν τωρα, και μαλιστα αφαν γκατε γυναικες με σπουδες και καλη δουλεια. Μου λεγε μια ρωσιδα που συνεργαζομασταν σε ενα προτζεκτ και εμενε εκει, αναγκαστηκαν πολλες που δουλευαν ονλαιν να μεταφερθουν εκει, λογω αποκλεισμων. Βεβαια τα ενοικια εκτιναχθηκαν αμεσως στα ουρανια...Και το ιντερνετ για τον πεουλα
Εχει αλλά πάνε με τον γαμικο τους τύπε δεν πάνε μόνες τους
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.210
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Να φτιάξει τι σε δόντια στη Γαλλία με 1000€ ;;;;;;;;
Λεύκανση καθαρισμό λες και κανένα σφράγισμα σε πρόσθιο αν παίζει ;;;;;
Τόσα πρέπει να σκάσω για τη μεντορέτα (βοσκοπούλα). Την πήγα στην οδοντίατρό μου και της είπα να της φτιάξει τα δόντια γιατί είναι influencer στο youtube. Είπε ότι θα κάνει βαθύ καθαρισμό (ακόμα και κάτω από τα ούλα :embarrased:), πλάνισμα ριζών και επίστρωση όπου χρειάζεται. Τώρα ιατρικώς δεν ξέρω τι ακριβώς είναι αυτά και πώς γίνονται. Σφραγίσματα δεν χρειάζεται. Αν δω καλό αποτέλεσμα θα το κάνω κι εγώ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εχει αλλά πάνε με τον γαμικο τους τύπε δεν πάνε μόνες τους
Τούς πιό πολλούς άνδρες δέν τούς νοιάζει, διότι μόνο από Internet άν κάνουν κάτι!!
Νά πάνε καί νά βγάλουν γκόμενα στά ίσια...απλά τό ξεχνάμε!!
-Τό παραδέχονται κιόλας δέν τό λέω γιά νέο-
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.296
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Ποιο γαμικο αφου οι αντρες απαγορευεται να βγουν απ τη Ρωσια
Μια χαρά περνάγανε τους πρώτους μήνες τύπε. Με πέντε χιλιάρικα ντολαρς περνάνε τα σύνορα. Το ίδιο και οι Ουκρανοί τους οποίους χρυσοπληρωνουμε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Θα βγάλεις καμιά φωτό από γκόμενα από επαρχιακή Ρωσία?
Ας βάλω μία Photo πρίν από πολλά χρόνια, είναι στό Αστραχάν τής Ρωσίας -Κασπία θάλασσα-
Τό κορίτσι είναι 19 χρονών καί 1.87 ύψος!!
-Η Photo πού έβαλα είναι "Τραβηγμένη από χάρτινη φωτογραφία" μέσω...κινητού τηλεφώνου!!
IMG_20240122_192850.jpg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ας βάλω μία Photo πρίν από πολλά χρόνια, είναι στό Αστραχάν τής Ρωσίας -Κασπία θάλασσα-
Τό κορίτσι είναι 19 χρονών καί 1.87 ύψος!!
-Η Photo πού έβαλα είναι "Τραβηγμένη από χάρτινη φωτογραφία" μέσω...κινητού τηλεφώνου!!
IMG_20240122_192850.jpg

 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Ας βάλω μία Photo πρίν από πολλά χρόνια, είναι στό Αστραχάν τής Ρωσίας -Κασπία θάλασσα-
Τό κορίτσι είναι 19 χρονών καί 1.87 ύψος!!
-Η Photo πού έβαλα είναι "Τραβηγμένη από χάρτινη φωτογραφία" μέσω...κινητού τηλεφώνου!!
IMG_20240122_192850.jpg

Αυτή είναι φωτό εικοσαετίας.Μιλάμε τώρα αν έχεις την τελευταία διετία μετά την έναρξη του πολέμου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αυτή είναι φωτό εικοσαετίας.Μιλάμε τώρα αν έχεις την τελευταία διετία μετά την έναρξη του πολέμου.
Οχι τώρα δέν έχω πάει στήν Ρωσία!!
Απλά ανέβασα τήν Photo, γιά νά δείς στό περίπου τί γκόμενες...μού αρέσουν!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.210
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Ξεκίνησα να το κάνω τον Ιανουάριο του 2022 να μετατρέψω τη Μόσχα σε κέντρο επιχειρήσεων αλλά με πρόλαβε ο πόλεμος και έπρεπε να στραφώ δυτικότερα.
Μινσκ παίζει για κέντρο επιχειρήσεων ή υπάρχουν τα ίδια προβλήματα λόγω πολέμου;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Οχι τώρα δέν έχω πάει στήν Ρωσία!!
Απλά ανέβασα τήν Photo, γιά νά δείς στό περίπου τί γκόμενες...μού αρέσουν!!

Εγώ βάζω φωτός δικές μου,καινούργιες,που είμαι και εγώ μέσα και η γκόμενα είναι στο δωμάτιο μαζί μου γυμνή.Και πάλι αμφισβητούνται.
Εσύ βάζεις παλιά φωτό,που είναι σε δημόσιο χώρο που δεν είσαι μέσα και η γκόμενα δεν είναι καν γυμνή.Γιατί έχεις την απαίτηση να ισχύουν για εσένα διαφορετικά στάνταρτς?
Λέμε για Ρωσία τι μπορείς να κάνεις τώρα και το τώρα σημαίνει επί πολέμου.Τι γίνεται τώρα ρεαλιστικά όταν λάβει κανείς και τον πόλεμο υπόψιν και τα προβλήματα που αυτός δημιουργεί.Οχι τι γινόταν προ εικοσαετίας.Μιλάμε για in concreto καταστάσεις.Είναι τώρα,αυτή τη στιγμή η Ρωσία καλύτερη επιλογή από την Πολωνία αν λάβουμε υπόψιν όλες τις συνθήκες και φυσικά τον πόλεμο?Αυτό το ερώτημα απαντάω.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εγώ βάζω φωτός δικές μου,καινούργιες,που είμαι και εγώ μέσα και η γκόμενα είναι στο δωμάτιο μαζί μου γυμνή.Και πάλι αμφισβητούνται.
Εσύ βάζεις παλιά φωτό,που είναι σε δημόσιο χώρο που δεν είσαι μέσα και η γκόμενα δεν είναι καν γυμνή.Γιατί έχεις την απαίτηση να ισχύουν για εσένα διαφορετικά στάνταρτς?
Λέμε για Ρωσία τι μπορείς να κάνεις τώρα και το τώρα σημαίνει επί πολέμου.Τι γίνεται τώρα ρεαλιστικά όταν λάβει κανείς και τον πόλεμο υπόψιν και τα προβλήματα που αυτός δημιουργεί.Οχι τι γινόταν προ εικοσαετίας.Μιλάμε για in concreto καταστάσεις.Είναι τώρα,αυτή τη στιγμή η Ρωσία καλύτερη επιλογή από την Πολωνία αν λάβουμε υπόψιν όλες τις συνθήκες και φυσικά τον πόλεμο?Αυτό το ερώτημα απαντάω.
Καί εμένα δικές μου είναι οι Photos, δέν τίς έκλεψα ούτε τίς δανείστηκα!!
Σιγά μήν βάλω καί τό διαβατήριο μου, γιά νά γίνω πιστευτός.Αν νομίζεις ότι πουλάω λέζα είναι άλλο θέμα.
Αν δέν μού τό ζήταγες δέν θά έβαζα, καί ένας άλλος τά ίδια μού έλεγε καί έκανε στό νήμα τών Ελλεηνίδων,
αλλά εκείνος τουλάχιστον...δέν μέ αμφισβήτησε.
Τώρα στήν Ρωσία πρέπει νά είναι παλαβός ο άλλος γιά νά πάει, εφόσον έχουν πόλεμο εσύ θά πάς γιά γκόμενες ?
Γιατί μόνο η Πολωνία υπάρχει ? Η Βαλτική η αλλού δέν είναι καλά ?
-Σέ όλη τήν Ευρώπη έχει ωραίες μούνες, δέν είναι μόνο η Πολωνία-
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.676
Κριτικές
6
Like
11.053
Πόντοι
3.936
Γιατί μόνο η Πολωνία υπάρχει ? Η Βαλτική η αλλού δέν είναι καλά ?
-Σέ όλη τήν Ευρώπη έχει ωραίες μούνες, δέν είναι μόνο η Πολωνία-
Στο Ταλιν πριν δυο χρονια ειδα μια γκομενα λαιβ που τετοια δεν εχω ξαναδει ποτε ουτε σε περιοδικα ουτε σε κινηματογραφο, ουτε καν σε πασαρελες του ftv, το απολυτο 10αρι!!! Ενα κραμα μεταξυ Αγγελου και Σκανδιναβης με σωμα σλαβας πανω απο 1,80. Τοτε συνοδευομουν, αλλιως θα εκανα κινηση καμικαζι κι ας ετρωγα τα μουτρα μου. Ακομη την θυμαμαι.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.210
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Λέμε για Ρωσία τι μπορείς να κάνεις τώρα και το τώρα σημαίνει επί πολέμου.Τι γίνεται τώρα ρεαλιστικά όταν λάβει κανείς και τον πόλεμο υπόψιν και τα προβλήματα που αυτός δημιουργεί.Οχι τι γινόταν προ εικοσαετίας.Μιλάμε για in concreto καταστάσεις.Είναι τώρα,αυτή τη στιγμή η Ρωσία καλύτερη επιλογή από την Πολωνία αν λάβουμε υπόψιν όλες τις συνθήκες και φυσικά τον πόλεμο?Αυτό το ερώτημα απαντάω.
Τώρα για Ρωσίδες μόνο στην Νίκαια με το Χάρη τον ΟΥΚά :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom