Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Αγγλικά επαρχιακή Ρωσία δε μιλάει καμία από τις εμφανίσιμες.Μ΄σχα μιλάνε κάπου 25% το πολύ.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Παντα θα πηγαίνει στο κεντρο των πολεων αυτων,εγω π.χ στη τουλα πηγα στα περιχωρα και έβλεπα μονο μονοκατοικιες και γρασιδι,δεν εβλεπα κοσμο.
Εκει ειναι αλλιως,θα παει στα μολ στους κεντρικούς δρομους με τα εμπορικα στα σουπερ μαρκετ κλπ οπου μαζευουν κοσμο
Ειναι καταθλιπτικα ειδικα προαστια και χωρια η μικρες κωμοπολεις σε πιανει η καρδια σου.
Πάντως με την ουκραινα μοιαζει αρκετα η ρωσια δεν εχει διαφορες

Ουκρανία είναι πιο ευχάριστα.Ουκρανία κάνεις ό,τι θες λαδώνεις παντού,πληρώνεις σε ευρώ,είσαι άρχοντας.Ουκρανία έχει πολύ περισσότερη ελευθερία από Ρωσία,Ρωσία είσαι συνέχεια σφιγμένος παίζουν κανόνες,μπορεί να σε σταματήσει η αστυνομία δεν είναι το χυμαδιό της Ουκρανίας.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Το καλό επαρχιακή Ρωσία είναι οτι είναι πάμφθηνα.Εμενα με τη γκόμενα σε πεντάστερο Σέρατον με όλα τα κομφόρ,πισίνες,σπα,φοβερό δωμάτιο κτλ στο κέντρο της πόλης και κόστιζε 50 ευρώ τη μέρα.Τέτοιες τιμές δε βρίσκεις σε χώρες της ΕΕ με τίποτα.Βοηθάει βέβαια και η υποτίμηση του ρουβλίου.Και Μόσχα οι τιμές ήταν λογικές αν και η Μόσχα είναι 3 φορές ακριβότερη από την επαρχία.
Ουκρανία είναι για τον πέο σε υποδομές,δε βρίσκεις εύκολα κατάλυμα της προκοπής.Το καλό είναι οτι η χώρα είναι τελείως διεφθαρμένη και έχεις μεγάλη άνεση κινήσεων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Η Ρωσία λειτουργεί σαν κράτος.Εχει μπάτσους παντού κτλ,βλέπεις εντυπωσιακά κυβερνητικά κτίρια,στρατό κτλ.
Ουκρανία είναι χύμα,failed state φάση,δεν υπάρχει περίπτωση να σε σταματήσει αστυνομία Ουκρανία ή να μη σου κάνουν διευκόλυνση με λεφτά κτλ.Ρωσία συνεχώς σε μπλοκάρουνε,το ένα δεν επιτρέπεται,το άλλο απαγορεύεται έχουν δικούς τους κανόνες που αν δε μένεις εκεί θες κάποιο καιρό να προσαρμοστείς.
Η Ρωσία δεν είναι φιλική χώρα για ξένους,δε θέλουν ξένους.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Ρωσία το καλύτερο είναι να αράξεις Μόσχα να αποφύγεις τελείως τη μιζέρια της επαρχίας και να καλείς τις γκόμενες εκεί.
Π.χ. καλείς πρώτα τη γκόμενα από Κρασνοντάρ για διήμερο,μετά την άλλη από Εκατερίνεμπουργκ,μετά από Σαράτωφ κτλ,οι εσωτερικές πτήσεις στη Ρωσία είναι πάμφθηνες.
Εσύ εντωμεταξύ μένεις Μόσχα στην άνεση και στη χλίδα ενώ οι γκόμενες πηγαινοέρχονται στο ξενδοχείο σου.Πράλληλα χτυπάς και Μοσχοβίτισσες επί τόπου στα μωλς,ρεστωράν,κλαμπ κτλ.Αυτό είναι το καλύτερο να κάνει κανείς Ρωσία αν έχει κάμποσο παραδάκι.
Ξεκίνησα να το κάνω τον Ιανουάριο του 2022 να μετατρέψω τη Μόσχα σε κέντρο επιχειρήσεων αλλά με πρόλαβε ο πόλεμος και έπρεπε να στραφώ δυτικότερα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Αρχοντα εγω εμένα σε φτηνοχοτελια με εργατες,ελα ομως που εκει μαζευονταν και οι πεταχτουλες.
Τα πρωινά ηταν ολα ηρεμα στο χοτελι μετα τις 6μμ κατω στην υποδοχη ειχε δυο καναπεδες και εβλεπα μονιμα 3 αλλες φορες 4 γυναικες.
Η μια να φανταστείς ηταν με μαντήλι κοντα στα 60
Γενικά με λιγο χρημα κανεις θαυματα ρωσια

Αυτές είναι οι τοπικές πουτάνες.Οταν πας σε φτηνό κατάλυμα σε επαρχιακή Ρωσία σε ρωτάνε jesli nada debushka,αν θες να σου φέρουν κοπέλα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Σωστος εχεις παει ρωσια?
Δεν εχω παει αλλα ειναι κοινη λογικη. Ειναι σα να βλεπεις τα πουταναρια ελληνιδες στο Ντουμπαι και να προσπαθεις να βγαλεις συμπερασματα. Ειναι η νυχτα με τη μερα με καποια που δουλευει λογιστρια, σουπερ μαρκετ, πωλητρια, σε αρτοποιο, κλπ στην Αμαλιαδα, τα Φιλιατρα, την Αριδαια, την Ελασσονα, την Ξυλαγανη η σε καποια κωμοπολη της Κρητης, οπου εκει θα δεις κανονικες γυναικες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Πολυ μουνι ρωσικο πρεπει να εχει στο Γιερεβαν τωρα, και μαλιστα αφαν γκατε γυναικες με σπουδες και καλη δουλεια. Μου λεγε μια ρωσιδα που συνεργαζομασταν σε ενα προτζεκτ και εμενε εκει, αναγκαστηκαν πολλες που δουλευαν ονλαιν να μεταφερθουν εκει, λογω αποκλεισμων. Βεβαια τα ενοικια εκτιναχθηκαν αμεσως στα ουρανια...Και το ιντερνετ για τον πεουλα
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Επίσης οι Ρωσίδες επαρχιώτισσες δεν είναι τόσο φτηνές.Πρέπει να ξοδεύεις περίπου 100 ευρώ σε δωράκια καθημερινά συν το κόστος διαμονής,διασκέδασης κτλ.
Δηλαδή θα περάσεις με την άλλη τριήμερο θα σε πάει την τελευταία μέρα στο μαγαζί να της αγοράσεις φορεματάκι,μπότες ακόμα και ποδήλατο έτυχε να μου ζητήσει η άλλη και πήγαμε ποδηλατάδικο.Της αγόρασα ποδήλατο με 120 ευρώ.
Επίσης ζητάνε λεφτά από καιρού εις καιρόν για έκτακτα έξοδα,γιορτές,γενέθλια κτλ και καμιά φορά και μόνιμη συνδρομή ένα κατοστάρικο το μήνα γιατί τη βγάζουν δύσκολα.Επαρχία είναι πολύ χαμηλοί οι μισθοί η μία πήρα αύξηση και βγάζει 200 ευρώ το μήνα σε εταιρία και η άλλη 100 ευρώ το μήνα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μόσχα δεν είναι επικίνδυνα.Επικίνδυνα είναι σε πολύ μικρές πόλεις.Ακόμα και σε πόλεις του εκατομμυρίου Ροστόβ,Κρασνοντάρ κτλ δεν είναι επικίνδυνα.
Γενικά ΄κάνεις έναν κύκλο γύρω από τη Μόσχα εκεί είναι Bryansk,Kaluga,Tula,Tver,Ryazan,Vladimir,Orel,όλα σε απόσταση δύο τριών ωρών από τη Μόσχα.Εκεί πας αρχικά.
Μετά είναι πόλεις των Ουραλίων το Εκατερίνενμπουργκ,είναι το Καζάν,το Κρασνοντάρ,το Βόλγκογκραντ και η Σταυρούπολη.Αυτά είναι όλα.
Επαρχία όμως είναι άδεια.Περπατάς για ώρες στο δρόμο και δε βλέπεις καμία εμφανίσιμη γκόμενα.Επίσης φοβερή κατάθλιψη.Και πολύ μέτριο επίπεδο από γκόμενες καμία σχέση με Ουκρανία,Λευκορρωσία.Εχει πολλές Γεωργιανές,Αρμένισσες,Ασιάτισσες κτλ που ρίχνουν το μέσο όρο.
Πόλεις όπως Βρότσλαβ,Πόζναν,Λβωφ κτλ με πληθυσμό κάτω του εκατομμυρίου και χιλιάδες μουνάκια στους δρόμους δεν υπάρχουν στη Ρωσία.
Δέν είναι επικίνδυνα στή Μόσχα ?
Αν είσαι μέσα στό ξενοδοχείο όλη μέρα, η κοντά σέ αυτό 100 μέτρα μπορεί!!
Εχεις κυκλοφορήσει στήν Μόσχα βράδυ?
Μήν λέμε ότι θέλουμε.
Πόλεις όπως Αστραχάν-Λίπετσκ-Ιρκούτσκ-Κέμεροβο-Κίροφ-Νόβγκοροντ-Μπαλασίχα-Ποντόλσκ είναι μίζερα ? Δέν έχει γκόμενες ?
-Στήν Ρωσία όποιος έχει κυκλοφορήσει γνωρίζει γιά τήν επικινδυνότητα πού υπάρχει, πρώτη φορά ακούω ότι είναι Safe-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Το βράδυ είναι επικίνδυνα.Αλλά τι δουλειά έχεις να είσαι έξω στη μικρή πόλη το βράδυ?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Το βράδυ είναι επικίνδυνα.Αλλά τι δουλειά έχεις να είσαι έξω στη μικρή πόλη το βράδυ?
Ποιές είναι μικρές πόλεις ?
Αυτές είναι περιφέρειες τύπου Πάτρας Χ 1 καί 2 φορές!!
Τό βράδυ παίζουν τά ωραία, τό πρωί εργάζονται εκεί...δέν τό ξέρεις?
-Τό πρωί είναι γιά αυτούς, πού πάνε μέ επαγγελματίες γκόμενες τού Sex καί μόνο-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Οποιος πάει σε μικρή πόλη Ρωσία έχει βρει εκεί γκόμενα από το ίντερνετ.Δε θα πάει ο άλλος στο Ορέλ ή στο Σμολένσκ να κάνει καμάκι.
Οταν κυκλοφορείς με τη γκόμενα είναι πρωί.Το βράδυ έχει επικίνδυνους τύπους έξω που κάνουν τα δικά τους και δεν πας εκεί γιατί δεν υπάρχει λόγος να πας.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οποιος πάει σε μικρή πόλη Ρωσία έχει βρει εκεί γκόμενα από το ίντερνετ.Δε θα πάει ο άλλος στο Ορέλ ή στο Σμολένσκ να κάνει καμάκι.
Οταν κυκλοφορείς με τη γκόμενα είναι πρωί.Το βράδυ έχει επικίνδυνους τύπους έξω που κάνουν τα δικά τους και δεν πας εκεί γιατί δεν υπάρχει λόγος να πας.
Από τό Ιντερνετ ?
Θά βρώ δηλαδή ηλεκτρονική γκόμενα καί θά "Εναποθέσω τίς ελπίδες καί προσδοκίες μου" σέ...αυτή!!
Μάλιστα!!
Εγώ λειτουργώ τελείως διαφορετικά!!
-Αλλά δέν τό κρίνω αυτό πού λές, ο κάθε άνδρας όπως νομίζει-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Από τό Ιντερνετ ?
Θά βρώ δηλαδή ηλεκτρονική γκόμενα καί θά "Εναποθέσω τίς ελπίδες καί προσδοκίες μου" σέ...αυτή!!
Μάλιστα!!
Εγώ λειτουργώ τελείως διαφορετικά!!
-Αλλά δέν τό κρίνω αυτό πού λές, ο κάθε άνδρας όπως νομίζει-

Θα βγάλεις καμιά φωτό από γκόμενα από επαρχιακή Ρωσία?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.694
Πόντοι
3.656
Διόλου παράξενο, αφού έχει φτιαγμένα δόντια κι αυτό είναι κάτι που κοστίζει. Αν η γκόμενα δεν το χρειάζεται για επαγγελματικό σκοπό τότε καταλαβαίνεις ότι παίζεις με γκόμενα ανώτερης κλάσης. Εγώ είναι το πρώτο που προσέχω. Για να επενδύσει η άλλη καμμιά 1000άρα ευρώ (τιμές Γαλλίας) στα δόντια κάπου σκοπεύει.
Να φτιάξει τι σε δόντια στη Γαλλία με 1000€ ;;;;;;;;
Λεύκανση καθαρισμό λες και κανένα σφράγισμα σε πρόσθιο αν παίζει ;;;;;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.591
Like
6.210
Πόντοι
1.056
Εδώ είναι μία από βαθιά Ρωσία στο Καλίνινγκραντ.

pEJRBu.jpg



pUai5U.jpg


D45H6M.jpg


zgD934.jpg


Εδώ η άλλη που έχω από βαθιά Ρωσία.

2mv7oi.jpg


jI8Lj7.jpg


Bd9mY4.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom