Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Στο Ταλιν πριν δυο χρονια ειδα μια γκομενα λαιβ που τετοια δεν εχω ξαναδει ποτε ουτε σε περιοδικα ουτε σε κινηματογραφο, ουτε καν σε πασαρελες του ftv, το απολυτο 10αρι!!! Ενα κραμα μεταξυ Αγγελου και Σκανδιναβης με σωμα σλαβας πανω απο 1,80. Τοτε συνοδευομουν, αλλιως θα εκανα κινηση καμικαζι κι ας ετρωγα τα μουτρα μου. Ακομη την θυμαμαι.
Οταν ήμουν στήν Ολλανδία, είχα γνωρίσει μιά πολύ ωραία γκόμενα από Ταλίν πανύψηλη καί κατάξανθη.
Είχαμε πάει Εσθονία μαζί, καί μέ πήγε σέ κάτι πολύ γαμάτα μέρη εκεί...είχα πάθει πλάκα!!
-Είναι φανταστικές γκόμενες οι Εσθονές χαριτωμένες καί πολύ ευχάριστες-
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Εγώ βάζω φωτός δικές μου,καινούργιες,που είμαι και εγώ μέσα και η γκόμενα είναι στο δωμάτιο μαζί μου γυμνή.Και πάλι αμφισβητούνται.
Εσύ βάζεις παλιά φωτό,που είναι σε δημόσιο χώρο που δεν είσαι μέσα και η γκόμενα δεν είναι καν γυμνή.Γιατί έχεις την απαίτηση να ισχύουν για εσένα διαφορετικά στάνταρτς?
Λέμε για Ρωσία τι μπορείς να κάνεις τώρα και το τώρα σημαίνει επί πολέμου.Τι γίνεται τώρα ρεαλιστικά όταν λάβει κανείς και τον πόλεμο υπόψιν και τα προβλήματα που αυτός δημιουργεί.Οχι τι γινόταν προ εικοσαετίας.Μιλάμε για in concreto καταστάσεις.Είναι τώρα,αυτή τη στιγμή η Ρωσία καλύτερη επιλογή από την Πολωνία αν λάβουμε υπόψιν όλες τις συνθήκες και φυσικά τον πόλεμο?Αυτό το ερώτημα απαντάω.
Τύπε μου , εγώ δεν αμφισβητώ τις γραφές σου και συμφωνώ ότι ο πόλεμος που σου γίνεται είναι παράλογος.

για την τελευταία είπα μόνο ότι δεν είναι κμανικου τύπου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καί εμένα δικές μου είναι οι Photos, δέν τίς έκλεψα ούτε τίς δανείστηκα!!
Σιγά μήν βάλω καί τό διαβατήριο μου, γιά νά γίνω πιστευτός.Αν νομίζεις ότι πουλάω λέζα είναι άλλο θέμα.
Αν δέν μού τό ζήταγες δέν θά έβαζα, καί ένας άλλος τά ίδια μού έλεγε καί έκανε στό νήμα τών Ελλεηνίδων,
αλλά εκείνος τουλάχιστον...δέν μέ αμφισβήτησε.
Τώρα στήν Ρωσία πρέπει νά είναι παλαβός ο άλλος γιά νά πάει, εφόσον έχουν πόλεμο εσύ θά πάς γιά γκόμενες ?
Γιατί μόνο η Πολωνία υπάρχει ? Η Βαλτική η αλλού δέν είναι καλά ?
-Σέ όλη τήν Ευρώπη έχει ωραίες μούνες, δέν είναι μόνο η Πολωνία-
Ετοιμάζομαι για Ρωσία τύπε.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ετοιμάζομαι για Ρωσία τύπε.
Οταν λές Ρωσία μιλάς γιά Μόσχα λογικά, νά ξέρεις είναι πολύ ακριβά εκεί...τά καλά κόζια!!
Τώρα μέ τόν πόλεμο βέβαια δέν ξέρω τί παίζει!!
-Σίγουρα αξίζει μέ τά 1000 νά πάει κάποιος-
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.323
Πόντοι
2.306
Οταν λές Ρωσία μιλάς γιά Μόσχα λογικά, νά ξέρεις είναι πολύ ακριβά εκεί...τά καλά κόζια!!
Τώρα μέ τόν πόλεμο βέβαια δέν ξέρω τί παίζει!!
-Σίγουρα αξίζει μέ τά 1000 νά πάει κάποιος-
Σκέφτομαι για ειδική στρατιωτική επιχείρηση στη Ταϋλάνδη και από εκεί Μόσχα και Αγία Πετρούπολη.

Και μετά θα ποστάρω έξω από τις πύλες της Μόσχας όταν θα έχω μπει στο Κρεμλινο
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Σκέφτομαι για ειδική στρατιωτική επιχείρηση στη Ταϋλάνδη και από εκεί Μόσχα και Αγία Πετρούπολη.

Και μετά θα ποστάρω έξω από τις πύλες της Μόσχας όταν θα έχω μπει στο Κρεμλινο
θθυυτ.jpg
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ευχαριστώ πολύ! όμως όπως είπα είμαι παντρεμλενος και κάνω καταδρομικές..Αν δεν πάω για δουλειά στη Ρωσία, όπως θα πάω σύντομα βαρσοβία τι θα πω στη γυναίκα;; Και τα Ρώσικα πως να τα μάθει κανείς;; Μου φαίνονται πολύ δύσκολα, χαχα, ου γαλνεται πιο έυκολα να μάθω γερμανικά, ισπανικά ή ιταλικά...Καλά δεν μιλάνε Αγγλικά εκέι; Εδώ και η κουτσή Μαρία στο χωριό μιλάει Αγγλικα...
Μην ακούς μαλακίες.
Θες να μην κινδυνεύεις, να βρεθείς ανάμεσα σε Ρωσίδες/Ουκρανες και να μην ξέρεις ποια να διαλέξεις;

Κλείνεις με 80-120€ μια πτήση για Κύπρο και σε 2.5 ώρες είσαι Λεμεσό.
Κάνεις το μπανάκι σου στο χοτελι σου και μπαίνεις στα ανάλογα site και αποφασίζεις πόσα θες να χαλάσεις για γαμησι.
Από 60€ για ένα γαμησακι στα 20-30λεπτα για 7-8αρι, μέχρι 120-150€ το 30λεπτο για μοντελε 9ρι 25χρονα.
Ήρεμα, εχεμυθα και με ασφάλεια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.671
Κριτικές
183
Like
43.739
Πόντοι
21.896
Καλές οι ντεβουσκες της Βαρσοβίας αλλά δεν είναι γνήσιες από τα βάθη της σοβιετικής Ένωσης
Φωτιά στο μπαρ της Τασκένδης

Live τώρα ο ναός των σιβηρικων σλαβικών τίγρεων
ΟΝΕ more club

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.565
Like
17.689
Πόντοι
3.656
Ας βάλω μία Photo πρίν από πολλά χρόνια, είναι στό Αστραχάν τής Ρωσίας -Κασπία θάλασσα-
Τό κορίτσι είναι 19 χρονών καί 1.87 ύψος!!
-Η Photo πού έβαλα είναι "Τραβηγμένη από χάρτινη φωτογραφία" μέσω...κινητού τηλεφώνου!!
IMG_20240122_192850.jpg
Αν σου πω ότι έχω βγει με ελληνίδα ίδιων σπεκς , μπλαϊντ ντεητ .... απο αγγελία κοσμοπόλιταν ... το πιστεύεις ;;;;
Έχω αναμνηστική φωτό ... 22 ετών !
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αν σου πω ότι έχω βγει με ελληνίδα ίδιων σπεκς , μπλαϊντ ντεητ .... απο αγγελία κοσμοπόλιταν ... το πιστεύεις ;;;;
Έχω αναμνηστική φωτό ... 22 ετών !
1.87 ύψος ?
Αν τά κατάφερες άξιος!!
Υπόψιν η κοπέλα δέν είναι...επαγγελματίας τού Sex!!
-Τό λέω γιά ορισμένους ανόητους, όχι γιά εσένα-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορρωσία δεν πάει κανείς τώρα λόγω του πολέμου και Πολωνία,Τσεχία δεν πάνε γιατί είναι ανεβασμένες οικονομικά και ψαρώνουνε.Μόνο εγώ πάω και ο Β.Π.Η άνετη στρογγυλή προσέγγιση είναι για τον πούτσο πρέπει να είσαι μάχιμος.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Καλές οι ντεβουσκες της Βαρσοβίας αλλά δεν είναι γνήσιες από τα βάθη της σοβιετικής Ένωσης
Φωτιά στο μπαρ της Τασκένδης

Live τώρα ο ναός των σιβηρικων σλαβικών τίγρεων
ΟΝΕ more club


Βάλε βίντεο από κλαμπ σε Τασκένδη που τράβηξες live.Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει περισσότερες γκόμενες από ό,τι έδειξα στα κλαμπ Βαρσοβία.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Και τωρα ακριβα ειναι αλλα δεν μπροω να καταλαβω γιατι καποιος να παει μοσχα για να μπαλαρει?
Γιατι να πρέπει να αυξησεις το επιπεδο δυσκολιας μονος σου?
Μοσχα και θα σου φυγουν τα λεφτα και θα χαθείς στη μαζα
Ενας ελληνας στο αεροπλανο πορνοτουριστας πηρε τα αρχιδια του τοτε και μου λεγε δυσκολες οι Ρωσίδες.
Τοτ λεω φιλε πηγες ταγαρι για αυτο τη πατησες.
Στη ρωσια πολυξεριδες δυτικοι οι οποιοι δεν εχουν διαβασει και αφομοιώσει τον σοβιετικο πολιτισμό 2 τινα θα παθουν
1 η θα τους πιασουν κοτσους
2 η θα παρουν τα αρχιδια τους

Ρωσία όσοι πάνε πάνε λόγω τίντερ.Να βρουν τις γκόμενες που γνώρισαν μέσω τίντερ.Οι άλλες εφαρμογές δε λειτουργούνε ή έχουν πεθάνει.Τωρα με τον πόλεμο δεν πάνε καν.Μπορεί να φέρουν τη γκόμενα Κωνσταντινούπολη και να φάνε τα σκατά των Τούρκων.Να πάει ο άλλος ρωσική επαρχια να κυνηγήσει live δεν παίζει εκτός αν κάτσει κανά μήνα.Πώς θα τη βγάλει αφού δε λειτουργούν οι κάρτες.Πρέπει να κουβαλήσει μαζί του 2000-3000 ευρώ για μα μείνει ένα μήνα.Δε θα το κάνει το χειμώνα στο κρύο καν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγω κουβαλαω μαζι μου ενα 2χιλιαρο για 10 μερες,παντα γυρναω πισω με λεφτα αλλες φορες 500 αλλες 800 αναλογα και τα περισσότερα τα χαλαω για μενα μεχρι και κανα μπουφαν αγοραζω η καμια δερματινη μπότα η οτιδηποτε βρω που αξιζει.
Τωρα για τις κοπέλες μεσα στο 10ημερο τσεπωνω απο 2 εως 5 τη φορα.
Καποιες πολεις στη ρωσια αποδεικνύονται καλες καποιες οχι τοσο γι αυτο και εξερευνω.
Τωρα σε αποστάσεις δεν μπορω να παω πολυ μακρια της μοσχας κινουμαι σε ακτινα εως 500 χλμ οποτε βαθια μεσα δεν εχω παει να περασω τα ουραλια.
Τωρα νοτια πολυ δεν θα παω αν θα παω μεχρι το παλιό σταλινγκραντ.
Παντα πηγαινα απο Απριλη εως οκτωβρη ποτε τους αλλους μήνες του χειμερινους δεν αξιζει θα φαε πολυ κρυο ασε που δεν κυκλοφορεί ψυχή στους δρόμους
Κινεισαι με πτησεις η οδικως;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Ρωσία έχει τρένο για όλες τις πόλεις.Για επαρχία πας Μόσχα και από εκεί παίρνεις τρένο για τις κοντινές πόλεις ή πας με ταξί.Είχα πάρει υπερπολυτελές ταξί από Καλούγκα Μοσχα(δυο ώρες διαδρομή) 100 ευρώ κόστισε.
Σαφάρι όμως ρωσική επαρχία από πόλη σε πόλη δε θα έκανα,μπορεί όμως κάποιος να δοκιμάσει.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Μην ακούς μαλακίες.
Θες να μην κινδυνεύεις, να βρεθείς ανάμεσα σε Ρωσίδες/Ουκρανες και να μην ξέρεις ποια να διαλέξεις;

Κλείνεις με 80-120€ μια πτήση για Κύπρο και σε 2.5 ώρες είσαι Λεμεσό.
Κάνεις το μπανάκι σου στο χοτελι σου και μπαίνεις στα ανάλογα site και αποφασίζεις πόσα θες να χαλάσεις για γαμησι.
Από 60€ για ένα γαμησακι στα 20-30λεπτα για 7-8αρι, μέχρι 120-150€ το 30λεπτο για μοντελε 9ρι 25χρονα.
Ήρεμα, εχεμυθα και με ασφάλεια.
Καλό ακούγεται αυτό...
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Εντωμεταξύ οι Ρωσίδςς είναι πιο κοντές από Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες και πολύ πιο κοντές από Πολωνέζες,Τσέχες στο μέσο όρο.Το παρατηρείς αμέσως αυτό από το αεροδρόμιο κιόλας πόσο κοντοί είναι οι Ρώσοι σε σχέση με άλλους Σλάβους.Καλίνινγκραντ στο σύνορο με Πολωνία η διαφορά ήταν τεράστια,οι Πολωνοί φαίνονταν σα γίγαντες μπροστά τους.Ουκρανία,Λευκορρωσία έχει το περίεργο οτι οι γυναίκες είναι σχετικά ψηλές και οι άντρες κοντοί,Ρωσία είναι άντρες και γυναίκες κοντοί,Πολωνία γυναίκες προς το ψηλό άντρες ψηλοί,Τσεχία άντρες και γυναίκες ψηλοί όπως και Σερβία.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγω το τρενο χρησιμοποιουσα αλλα εδω μιλαμε για απέραντες αποστάσεις,σκεφτομουν να πηγαινα καζαν και μολις έβλεπα το χαρτη ολο το αναιρουσα.
Εχω παει καλουγκα εμεινα ευχαριστημένος ωραια πόλη αλλα δεν ηταν σαν τη τουλα,η καλουγκα μου φανηκε πιο νορμαλ δυτικη.

Εχουν καλα τρενα;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Εχουν καλα τρενα;

Κανονικά.Δεν είναι στην ποιότητα των γερμανικών τρένων ούτε καν των πολωνικών.
Δεν είναι όμως τόσο χάλια όπως τα ουκρανικά.Είναι περίπου όπως τα λευκορρωσικά τρένα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Αρχοντα αυτο με εχει μπερδέψει,π χ στο τβερ πετυχα ψηλες ρωσιδες γενικα οι δυτικοτερες ρωσιδες κοντα στα ουκρανολευκορωσικα συνορα και πανω με τις βαλτικες χωρες ειναι ψηλες σαν τις λευκορωσιδες ουκρανες, τωρα στα ανατολικα της μοσχας και νοτιοτερα πετυχα κοντες και αλλες φορες ελεγα ειναι ψηλες αλλες φορες μέτριες προς κοντές.
Η ψηλοτερη ρωσιδα που εχω καμακωσει ειναι 1.80 και μου εχει κάτσει και να πω την αληθεια δεν μου αρεσουν πιο πανω απο αυτο το υψος.
Καλύτερα μου αρεσουν οι 1.70 εως 1.75 αντε 1.78 το ανώτερο
Οσο για Τσέχες και σλοβακες ναι ειναι πιο ψηλες απο τις ρωσιδες ισχυει εκει πετυχαίνεις τρελα υψη ειχα παει παλιοτερα μπλαβα και πραγα μονο.

Μόνο στις πόλεις κοντά στα σύνορα με Ουκρανία,Λευκορρωσία είναι οι Ρωσίδες κάπως ψηλότερες πιθανόν λόγω ουκρανικής λευκορρωσικής πρόσμιξης.
Καλούγκα περπατάς με τις ώρες και πανάθεμα αν βλέπεις καμιά ωραία γκόμενα έξω όπως βλέπεις Τσεχία,Πολωνία σε αντίστοιχες πόλεις εκατοντάδες.Αν πας όμως Γέισκ που είναι στην αζοφική βλέπεις αρκετές ωραίες σα να είσαι Ουκρανία.
Μόσχα έχει από όλα μαζεύει τις καλύτερες γκόμενες από όλη τη Ρωσία.
Καλίνινγκρσντ,Κρασνοντάρ το επίπεδο είναι κάτω του μετρίου.
Προσωπικά μουνάρες με την κλασική έννοια του όρου μόνο Μόσχα είδα και μόνο στα μαγαζιά όχι έξω στο δρόμο.Δεν αποκλείω να υπάρχουν σε μεγάλες πόλεις όπως Εκατερίνενμπουργκ,Βόλγκογκραντ,Σαμάρα,Καζάν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Η ρωσια δεν είναι για όλους.
Μαλθακοι φοβικοι αδυναμοι εκτός...
Επίσης πρέπει να ξερεις ρωσικα αλλιως δεν θα μπορεσεις να συνεννοηθείς για τα βασικα.
Θελει προετοιμασία ενα ταξιδι για ρωσια συν παιζει ρολο και η ηλικία
Η Ρωσία -Καί ειδικά στά βάθη της- είναι γιά άτομα πού δέν μασάνε!!
Οποιος γνωρίζει μπορεί άνετα νά το επιβεβαιώσει, όλα τά άλλα...είναι τής πλάκας!!
-Δέν μιλάω γιά αυτούς πού έχουν πάει μέχρι τά λόμπι τών ξενοδοχείων, μέ γκόμενες από τό Internet-

Και τωρα ακριβα ειναι αλλα δεν μπροω να καταλαβω γιατι καποιος να παει μοσχα για να μπαλαρει?
Γιατι να πρέπει να αυξησεις το επιπεδο δυσκολιας μονος σου?
Μοσχα και θα σου φυγουν τα λεφτα και θα χαθείς στη μαζα
Ενας ελληνας στο αεροπλανο πορνοτουριστας πηρε τα αρχιδια του τοτε και μου λεγε δυσκολες οι Ρωσίδες.
Τοτ λεω φιλε πηγες ταγαρι για αυτο τη πατησες.
Στη ρωσια πολυξεριδες δυτικοι οι οποιοι δεν εχουν διαβασει και αφομοιώσει τον σοβιετικο πολιτισμό 2 τινα θα παθουν
1 η θα τους πιασουν κοτσους
2 η θα παρουν τα αρχιδια τους
Αυτά καλά είναι πού τά λές, διότι κάποιοι από εδώ δέν γνωρίζουν!!
Προσωπικά δέν πήγαινα σέ επαγγελματίες τού Sex ότι έχω κάνει...είναι στό φτερό.
Δέν κατηγορώ αυτούς πού τό κάνουν, απλά διαχωρίζω τήν θέση μου.
Τό νά πάω οπουδήποτε στό εξωτερικό μέ επαγγελματία τού Sex, δέν μού λέει απολύτως τίποτα.
-Μόνο νά παίξω στά ίσια καί νά βγάλω γκόμενα, όλα τά άλλα είναι εκτός από εμένα-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom