Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Μόσχα βέβαια τα μουνιά είναι απαιτητικά,χάνεις το καφάσι με αυτά που ζητάνε.Επαρχία ζητανε πολύ λιγοτερα με ένα κατοσταρικο δωράκια τη μέρα την κάνεις τη δουλειά.Το ιδανικό είναι πας Μόσχα αράζεις στην κυρίλα για να αποφύγεις τη μπίχλα και τη μιζέρια της επαρχίας και καλείς τις επαρχιωτοπούλες εκεί.Καμία δε λέει όχι σε εκδρομή στη Μόσχα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Και εγω μπαλαρα εκτος επαγγελματιών,αλλα να ξερεις στη Ρωσία πολλες φορες γινεται παροδικο επαγγελμα το σεξ.
Π.χ μια 40αρα στη σταση στη τουλα περιμενε το λεωφορειο,της επιασα τη κουβέντα και αρχισε τη κλάψα οτι δεν εχει λεφτα και η ζωη ειναι δυσκολη κλπ βεβαια τα μισα καταλάβαινα δεν τα μιλαω και φαρσι,με τα πολλα της λεω ελα ελλαδα μαζι μου,μου λεει θελω να παω οπουδήποτε στην ευρωπη αν βρω ευκαιρία, της λεω εισαι ομορφη και καλη κοπελα παμε να σε κερασω γευμα στο σουσαδικο,εκει τρελάθηκε,δεχτηκε πηγαμε και μονη της μου λεει θελω να μου δωσεις 100 ευρω και απο μενα οτι θες,πρωτη φορα να βγαινει στο κλαρί ετσι γκομενα φανερά, τις εδωσα 100 ευρω και απο το απογευμα 6 ωρα μεχρι την αλλη μερα το πρωι ηταν στο χοτελ και σκυλοπηδιομασταν,μου ειπε οτι δεν το εχει ξανακανει αυτο αλλα αν δει ξενο απο εδω και περα θα βγαζει ετσι εισόδημα,εντωμεταξι παντρεμενη με παιδι αλλα δεν τα πηγαινε καλα με τον αντρα της.
Καλά ότι δέν τό είχε ξανακάνει αυτό, απλά κάνω ότι δέν καταλαβαίνω!!
Οτι συμβαίνει μέ πολλές γκόμενες εκεί καί ότι τό έχουν ώς εναλλακτική λύση,
γιά...πρόσθετο εισόδημα συμφωνώ.
-Οι σοβαροί παίκτες πού έχουν οργώσει τήν Ρωσική επικράτεια τά ξέρουν αυτά, είναι παλιά κόλπα-
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Και εγω μπαλαρα εκτος επαγγελματιών,αλλα να ξερεις στη Ρωσία πολλες φορες γινεται παροδικο επαγγελμα το σεξ.
Π.χ μια 40αρα στη σταση στη τουλα περιμενε το λεωφορειο,της επιασα τη κουβέντα και αρχισε τη κλάψα οτι δεν εχει λεφτα και η ζωη ειναι δυσκολη κλπ βεβαια τα μισα καταλάβαινα δεν τα μιλαω και φαρσι,με τα πολλα της λεω ελα ελλαδα μαζι μου,μου λεει θελω να παω οπουδήποτε στην ευρωπη αν βρω ευκαιρία, της λεω εισαι ομορφη και καλη κοπελα παμε να σε κερασω γευμα στο σουσαδικο,εκει τρελάθηκε,δεχτηκε πηγαμε και μονη της μου λεει θελω να μου δωσεις 100 ευρω και απο μενα οτι θες,πρωτη φορα να βγαινει στο κλαρί ετσι γκομενα φανερά, τις εδωσα 100 ευρω και απο το απογευμα 6 ωρα μεχρι την αλλη μερα το πρωι ηταν στο χοτελ και σκυλοπηδιομασταν,μου ειπε οτι δεν το εχει ξανακανει αυτο αλλα αν δει ξενο απο εδω και περα θα βγαζει ετσι εισόδημα,εντωμεταξι παντρεμενη με παιδι αλλα δεν τα πηγαινε καλα με τον αντρα της.

Θα μπορουσε να ειναι ταινια με τιτλο:

"Στα αδυτα του Σπονσορινγκ: Η Χαραυγη"

:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Ρωσία το κακό είναι οτι δεν είχαν μια περίοδο που να παίζει πλούτος ώστε να αναπτυχθούν οι πόλεις.Αν δεις τα κτίσματα και τις παλιές πόλεις του δεκατου έκτου,εβδομου αιωνα δεν έχουν σχέση με τις αντίστοιχες ευρωπαικές είναι φτωχός συγγενής.Σαν καλυβοκτίσματα,τελείως πρωτόγονα είναι.Μη μιλήσουμε για τα κομμουνιστικά τερατουργήματα.Μόνο τέλη δεκατου εννατου,αρχές εικοστου αιώνα κάτι κάνανε,βλέπεις εντυπωσιακά αρχοντικα που έχτισσν οι προυχοντες αλλα ηρθε η επανάσταση και τα γαμησε ολα.
Εξαίρεση βέβαια Μόσχα που μάζευε όλα τα λεφτά απο τους φόρους των επαρχιών και Αγία Πετρούπολη που ήταν τα ανάκτορα των τσάρων και βιτρίνα του καθεστώτος.Αυτές οι πόλεις δεν έχουν σχέση με την υπόλοιπη Ρωσία.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Αμα πεις στη γκόμενα έλα στο Τβερ ή έλα στην Τούλα τι να κάνει να έρθει?Κάπως γραφικές πόλεις είναι.Αμα όμως τους πεις έλα Μόσχα έρχονται με τα χίλια.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Και Λευκορρωσία τα ίδια είναι,είχα πάει Βιτέμπσκ,Μπρεστ,άδειες πόλεις ήτανε.Εψαχνες το μουνί με το κυάλι.Το ΠΣΚ ήταν καλά βέβαια στα κλαμπ.Απογοητεύτηκα τόσο με την Καλούγκα που δε θα ήθελα να μείνω Τβερ,Ρυαζάν,Τούλα,Μπρυάνσκ.Σκέφτηκα τα ίδια θα είναι πάνω κάτω γιατί να διαφέρει η Καλούγκα απο την Τούλα,δίπλα είναι παρόμοιο πληθυσμό έχουν.Μπορεί όμως και να διαφέρουν λίγο πρέπει να τσεκάρει κανείς.
Γενικά όλες οι μουνάρες έχουν συγκεντρωθεί στις πρωτεύουσες Κίεβο,Μόσχα,Μινσκ επειδή έχουν περισσότερες ευκαιρίες.Κίεβο έβλεπες ένα οχτάρι κάθε λεπτό στην Κρεσάτικ,επαρχία έπρεπε να περπατάς καμιά ώρα για να δεις ένα οχτάρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Οι χωριατοπουλες δεν κουνιουνται ευκολα ειδικα Ρωσία αυτο εχω παρατηρήσει.
Για παραδειγμσ εβλεπες μεγαλη διαφορά μεταξυ πολης και χωριου εκει.
Στα χωρια ειναι πολυ συντηρητικές αλλα ειναι γυναικες για σπίτι.
Στις πολεις ειναι πιο πεταχτες γενικα οποτε μπαλαρεις.
Θα επερνα αμπαριζα τα χωρια αλλα έπρεπε να εχω αυτοκινητο αλλα τη φοβαμαι τη δουλειά μιας και εχουν πολλα τροχαια στη ρωσια υψξλα ποσοστα οδηγουν σαν μαλακες οι Ρώσοι.
Στα χωρια αν τσεπωσεις μια 9αρα 9αρα εχεις κανει τη τυχη σου.

Τυπε δεν εχει καμια ντοπια κυρα Δεσποινα εκει να τη μπουκωσουμε μερικα 500ευρα να στειλει κανα 9ρι εδω για τα ντοπια παλικαρια;

 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Εδώ είναι κλαμπ στο Ιβάνοβο.Καλό φαίνεται.

 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Αυτές τις πόλεις γύρω από τη Μόσχα είχα σκεφτεί να τις γυρίσω γιατί είναι πολλές.Ισως να είναι καλά,πάντως τις πόλεις που έχω δει Καλούγκα,Κρασνοντάρ,Καλίνινγκραντ δεν τις συνιστώ.
Οπως δε συνιστώ και επαρχιακή Λευκορρωσία.
Επαρχιακή Ουκρανία ήταν πολύ καλύτερα.Τώρα βέβαια με τον πόλεμο η ρωσική επαρχία έχει γίνει ελκυστική.
Οι πιο πολλοί είναι κοιμήσηδες δε θέλουν να τρέχουν.Οταν όργωνα Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία στα 00s δεν ερχόταν κανένας και ποτέ.Τα θέλουν όλα έτοιμα στο πιάτο.
Εγώ τους έλεγα έλα βάλε ας πούμε λεφτά να πιάσουμε τραπέζι στο καλύτερο κλαμπ και μετά χτυπάμε.Αυτοί όμως θέλουν έτοιμα κονέ όχι περιπέτεια.
Δηλαδή να κάτσω εγώ να σκοτωθώ να μου βγει ο πάτος για να γαμήσει ο άλλος.Τι λε ρε φίλε?Χωρίς να στρώσεις κώλο θες να φας?Για αυτό και δε δίνω ποτέ τηλέφωνα κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εδώ είναι κλαμπ στο Ιβάνοβο.Καλό φαίνεται.


Καλη φαση, ειχε καλο πραμα.
Μ αρεσει το κλασιμο που ριχνει στα μουνετα ο καμεραμαν στο 4:50
Βεβαια εκει θελει να εχεις και εναν Ρωσο Σαντσο-Παντζα, μονος δε λεει να πας
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Καλη φαση, ειχε καλο πραμα. Βεβαια εκει θελει να εχεις και εναν Ρωσο Σαντσο-Παντζα, μονος δε λεει να πας

Και μόνος να πας καλά είναι.Πήγα Βιτέμπσκ μόνος το 2011 στο κλαμπ και έβγαλα δυο γκόμενες.Πανεύκολα ήτανε.Ερχονται όλες να τις κεράσεις.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Διαφέρει Ρωσία από πόλη σε πόλη όντως.Πρέπει να εξερευνήσει κανείς.Αλλά τις μουνάρες της Μόσχας αποκλείεται να δεις σε άλλη πόλη.
Θα πήγαινα όμως ένα τουρ στις γύρω πόλεις για την εμπειρία.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
Mπραβο ρε τυπε, σε αυτα τα μερη σκοπευα να παω και Μονακο φυσικα, αλλα ενεκα του κορωνοιου πηγαν πισω πολυ οι εξορμησεις μου. Σχεδιαζω ομως να κανω ενα ταξιδακι σκουπα εκει το ερχομενο καλοκαιρι.

Mπραβο ρε τυπε, σε αυτα τα μερη σκοπευα να παω και Μονακο φυσικα, αλλα ενεκα του κορωνοιου πηγαν πισω πολυ οι εξορμησεις μου. Σχεδιαζω ομως να κανω ενα ταξιδακι σκουπα εκει το ερχομενο καλοκαιρι.
μην πας καλοκαιρι θα πληρωσεις πολυ ακριβα τα χοτελ και δεν αξιζει.οφ σιζον παλι ηταν ζεστη.
δεν εχουν παραλια αλλα πετρες.αν ξαναπαω παλι χειμωνα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
δεν εχουν παραλια αλλα πετρες.
Μόνο μέσα στην πόλη έχει καμμιά 20αριά μικρές παραλίες, πού να βγεις και παραέξω. Απλά δεν είναι όλες το ίδιο, άλλες είναι καλές κι άλλες όχι και τόσο.
Επίσης κάποιες είναι ιδιωτικές.

beaches-nice-france.jpg
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Εμενα αν με ετρωγαν στη ρωσια δεν θα με εβρισκαν και να εχω τη μανα να εχει τα τηλεφωνα των χοτελ που εμένα.
Τι θες και ταλαιπωρείσαι εκεί πάνω, ρε τύπε. Δεν πας καμμιά Δαλματική ακτή που είναι ΕΕ και πιο ζεστά;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Τι θες και ταλαιπωρείσαι εκεί πάνω, ρε τύπε. Δεν πας καμμιά Δαλματική ακτή που είναι ΕΕ και πιο ζεστά;

Ετσι εύκολα βρίσκεις Ρωσίδες δαλματική ακτή?Ο άνθρωπος πάει στην πηγή.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.589
Like
6.198
Πόντοι
1.056
Γιατί πρέπει να είσαι σώνει και καλά ρωσίδες;

Και τι να γαμήσει?Σενεγαλέζες?Για Ρωσίδες που τυρβάζουν στο Μονακό θα πρέπει να θυσιάσει ένα νεφρό και μισό συκώτι.
Αυτός πάει κατευθείαν στην πηγή παραγωγής και βρίσκει φτηνό προιόν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Και τι να γαμήσει?Σενεγαλέζες?Για Ρωσίδες που τυρβάζουν στο Μονακό θα πρέπει να θυσιάσει ένα νεφρό και μισό συκώτι.
Αυτός πάει κατευθείαν στην πηγή παραγωγής και βρίσκει φτηνό προιόν.
Δεν είπε κανείς να πάει στο Μονακό, για Δαλματική λέμε, ακτή Κροατίας. Κροάτισσες, Σλοβένες, Βόσνιες, Μοντενεγκρίνες και μπορεί και Σέρβες, όλες σε κοντινή απόσταση και υποψήφιες για balcan πέος. :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.676
Κριτικές
6
Like
11.053
Πόντοι
3.936
Δεν είπε κανείς να πάει στο Μονακό, για Δαλματική λέμε, ακτή Κροατίας. Κροάτισσες, Σλοβένες, Βόσνιες, Μοντενεγκρίνες και μπορεί και Σέρβες, όλες σε κοντινή απόσταση και υποψήφιες για balcan πέος. :sunglasses:
Aς τον να λεει.. Οσα δεν φτανει η αλεπου. Ο Τιτο τελικα ειχε κ' γ@μω τις χωρες αλλα την φαγαν τα κυκλωματα της νεας ταξης πραγματων. Οι Δαλματικες ακτες δεν παιζονται απο ολες της αποψεις το καλοκαιρι φυσικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom