Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Και πως θα σπρώξω κανένα κοριτσάκι αδερφέ αφού δεν ομιλώ Πολωνικά;;
Ψωνίζονται στα  εν λόγω μπάρ τα κορίτσια;;;
εγω σε ολες οσες μιλησα μιλανε αγγλικα, απο πολυ ως λιγο. Γενικα ειναι πολυα ανοιχτες και παιζουν πολυ...Δοκιμασε την τυχη σου
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
εγω σε ολες οσες μιλησα μιλανε αγγλικα, απο πολυ ως λιγο. Γενικα ειναι πολυα ανοιχτες και παιζουν πολυ...Δοκιμασε την τυχη σου

Άντε να το παλέψω γιατί κάνει και κρύο εκεί και πρέπει κάποια να μας τρίψει το εργαλείο για να ζεσταθεί
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Έχω φάει πολλές νύχτες,πάρα πολλές στο Enklawa klub... Συμβουλές για να μην χάσετε...
Υπάρχουν πολλοί ξένοι που κάνουν πολλά πεσίματα μέσα στο μαγαζί (κυρίως Ιταλοί)...Το μόνο που καταφέρνουν να πιάσουν κωλαράκι και οι γυναίκες να τους σπρώχνουν μετά μακρυά!!
Στο μαγαζί αυτό και γενικά στην Πολωνία θέλει διαφορετική αντιμετώπιση..Το 90% αντρών είναι ελεεινοί και οι τουρίστες που πάνε ακόμα χειρότεροι...Όποιος φερθεί αξιοπρεπώς δεν
πρόκειται να χάσει ποτέ μα ποτέ στην χώρα αυτή...Κάθεστε στο μπαρ ακριβώς δίπλα στην πίστα και πέρνετε το ποτό σας. κουνιέστε και λίγο να μην φανείτε ξενέρωτοι αλλά σε καμία περίπτωση δεν κάνετε πέσιμο και με ελεεινό τρόπο (θα είστε οι μόνοι στο μαγαζί αξιοπρεπείς)...Οι κοπέλες θα έρχονται να παραγγείλουν στον bar, η εξυπηρέτηση είναι άθλια (εννοώ από θέμα χρόνου) τουλάχιστον 15 λεπτά να τους δώσουν το ποτό,οπότε υποχρεωτικά θα μιλήσουν μαζί σας.Θα τους πείτε πως έρχετε έρθει στην Πολωνία για δουλεία και πως πιθανόν να μείνετε και μόνιμα..Σε 1-2 ώρες το πολύ θα είστε με γυναίκα αγκαλιά όταν όλοι θα έχουν μείνει με το πουλί στο χέρι.Η μέθοδος αυτή δεν χάνει ποτέ... Από τα πιθανόν πάνω από 30 βράδυα που έχω βρεθεί εκεί μόνο 3-4 φορές δεν γνώρισα κοπέλα και αυτές όταν βάζει ένα κωλο-latin πάρτυ που χάνει τελείως το νόημα του το μαγαζί...Οι κοπέλες που γνωρίζετε συνήθως δεν θα κάτσουν το πρώτο βράδυ (κατά 80%) αλλά το πολύ σε 2 μέρες είναι με καμία βόλτα ακόμα δικιές σας..

Υ.Γ.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που κάνει πεφτικές εκεί να φεύγει με κοπέλα... Όλο το βράδυ κωλοτρίβονται και χέρονται με την μία και με την άλλη,αλλά πάντα στο τέλος της βραδιάς φεύγουν μόνοι..Παίζουν μαζί σου για χαβαλέ αλλά στο τέλος θέλουν και αυτές δεσμό οπότε θέλουν το παραμυθάκι να σε ακολουθήσουν..Ότι άλλο σας πεί άλλος για τρελά γαμήσια και ιστορίες είναι παραμύθια ή ειδικές περιπτώσεις (έχω συναντήσει και τέτοιες) αλλά είναι η εξαίρεση...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Μπραβο doctor-love που μοιραζεσαι με τους συναγωνιστες τα τερτιπια της δουλειας.

- Αληθεια, στα κλαμπακια αυτα, αυτες οι κοπελες που λες, ειναι καθημερινες κοπελες, ή ξεκολιαρες εκ πεποιθησεως που πανε για πηδημα κι οτι κατσει γενικως;
- Καλα, οι ξενοι τουριστες ειναι πεφτουλες και μενουν συνηθως μονοι στο τελος. Οι πολωνοι, τι ρολο παιζουν μες το club?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Καλά το κλειδί σε αυτές τις περιπτώσεις είναι ο χρόνος.Βασικά ο μέσος τουρίστας το πολύ να βρεθεί δυο φορές σε ένα κλαμπ και το θέμα είναι τι μπορεί να κάνει αυτές τις δύο φορές.Αλλο να σου πληρώνει εταιρία τα ταξίδια και τη διαμονή και άλλο να πληρώνεις από την τσέπη σου.Γιατί αν πληρώνεις από την τσέπη σου γιατί να πας Πολωνία π.χ. και όχι Ουκρανία;Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα με την Πολωνία οτι ενώ οι γραμμές δε σε βγάζουν εκεί δε συμφέρει αν την επιλέξεις συνειδητά.
Αυτό το Σαββατοκύριακο γάμησα 4 Πολωνέζες στην Ελλάδα.Τη μία την έφερα απ' έξω.Στο τέλος δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου από την εξάντληση.Εχουν και βίτσια κάνουν και απίθανα πράγματα.Σίγουρα στην Ελλάδα υπάρχουν πολύ λιγότερες Πολωνέζες από ό,τι στο εξωτερικό και αυτό είναι ένα από τα προβλήματα της χώρας που έχει τιγκάρει στον αράπακλα.

Οσο για το καμάκι στην Πολωνία είναι εύκολο αλλά για να πηδήξεις γκόμενα σε 1-2 μέρες από τη στιγμή που πατάς όπως στην Ουκρανία πρέπει να είσαι παίκτης.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Έχω φάει πολλές νύχτες,πάρα πολλές στο Enklawa klub... Συμβουλές για να μην χάσετε...
Υπάρχουν πολλοί ξένοι που κάνουν πολλά πεσίματα μέσα στο μαγαζί (κυρίως Ιταλοί)...Το μόνο που καταφέρνουν να πιάσουν κωλαράκι και οι γυναίκες να τους σπρώχνουν μετά μακρυά!!
Στο μαγαζί αυτό και γενικά στην Πολωνία θέλει διαφορετική αντιμετώπιση..Το 90% αντρών είναι ελεεινοί και οι τουρίστες που πάνε ακόμα χειρότεροι...Όποιος φερθεί αξιοπρεπώς δεν
πρόκειται να χάσει ποτέ μα ποτέ στην χώρα αυτή...Κάθεστε στο μπαρ ακριβώς δίπλα στην πίστα και πέρνετε το ποτό σας. κουνιέστε και λίγο να μην φανείτε ξενέρωτοι αλλά σε καμία περίπτωση δεν κάνετε πέσιμο και με ελεεινό τρόπο (θα είστε οι μόνοι στο μαγαζί αξιοπρεπείς)...Οι κοπέλες θα έρχονται να παραγγείλουν στον bar, η εξυπηρέτηση είναι άθλια (εννοώ από θέμα χρόνου) τουλάχιστον 15 λεπτά να τους δώσουν το ποτό,οπότε υποχρεωτικά θα μιλήσουν μαζί σας.Θα τους πείτε πως έρχετε έρθει στην Πολωνία για δουλεία και πως πιθανόν να μείνετε και μόνιμα..Σε 1-2 ώρες το πολύ θα είστε με γυναίκα αγκαλιά όταν όλοι θα έχουν μείνει με το πουλί στο χέρι.Η μέθοδος αυτή δεν χάνει ποτέ... Από τα πιθανόν πάνω από 30 βράδυα που έχω βρεθεί εκεί μόνο 3-4 φορές δεν γνώρισα κοπέλα και αυτές όταν βάζει ένα κωλο-latin πάρτυ που χάνει τελείως το νόημα του το μαγαζί...Οι κοπέλες που γνωρίζετε συνήθως δεν θα κάτσουν το πρώτο βράδυ (κατά 80%) αλλά το πολύ σε 2 μέρες είναι με καμία βόλτα ακόμα δικιές σας..

Υ.Γ.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που κάνει πεφτικές εκεί να φεύγει με κοπέλα... Όλο το βράδυ κωλοτρίβονται και χέρονται με την μία και με την άλλη,αλλά πάντα στο τέλος της βραδιάς φεύγουν μόνοι..Παίζουν μαζί σου για χαβαλέ αλλά στο τέλος θέλουν και αυτές δεσμό οπότε θέλουν το παραμυθάκι να σε ακολουθήσουν..Ότι άλλο σας πεί άλλος για τρελά γαμήσια και ιστορίες είναι παραμύθια ή ειδικές περιπτώσεις (έχω συναντήσει και τέτοιες) αλλά είναι η εξαίρεση...
φιλε σε ευχαριστουμε.τετοιες ενημερωσεις θελω οχι θεωριες και αερολογιες.αν ξερεις κατι παραπανω αναμενουμε να μας το γραψεις.να σαι καλα και μιλαμε εδω.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Έχω φάει πολλές νύχτες,πάρα πολλές στο Enklawa klub... Συμβουλές για να μην χάσετε...
Υπάρχουν πολλοί ξένοι που κάνουν πολλά πεσίματα μέσα στο μαγαζί (κυρίως Ιταλοί)...Το μόνο που καταφέρνουν να πιάσουν κωλαράκι και οι γυναίκες να τους σπρώχνουν μετά μακρυά!!
Στο μαγαζί αυτό και γενικά στην Πολωνία θέλει διαφορετική αντιμετώπιση..Το 90% αντρών είναι ελεεινοί και οι τουρίστες που πάνε ακόμα χειρότεροι...Όποιος φερθεί αξιοπρεπώς δεν
πρόκειται να χάσει ποτέ μα ποτέ στην χώρα αυτή...Κάθεστε στο μπαρ ακριβώς δίπλα στην πίστα και πέρνετε το ποτό σας. κουνιέστε και λίγο να μην φανείτε ξενέρωτοι αλλά σε καμία περίπτωση δεν κάνετε πέσιμο και με ελεεινό τρόπο (θα είστε οι μόνοι στο μαγαζί αξιοπρεπείς)...Οι κοπέλες θα έρχονται να παραγγείλουν στον bar, η εξυπηρέτηση είναι άθλια (εννοώ από θέμα χρόνου) τουλάχιστον 15 λεπτά να τους δώσουν το ποτό,οπότε υποχρεωτικά θα μιλήσουν μαζί σας.Θα τους πείτε πως έρχετε έρθει στην Πολωνία για δουλεία και πως πιθανόν να μείνετε και μόνιμα..Σε 1-2 ώρες το πολύ θα είστε με γυναίκα αγκαλιά όταν όλοι θα έχουν μείνει με το πουλί στο χέρι.Η μέθοδος αυτή δεν χάνει ποτέ... Από τα πιθανόν πάνω από 30 βράδυα που έχω βρεθεί εκεί μόνο 3-4 φορές δεν γνώρισα κοπέλα και αυτές όταν βάζει ένα κωλο-latin πάρτυ που χάνει τελείως το νόημα του το μαγαζί...Οι κοπέλες που γνωρίζετε συνήθως δεν θα κάτσουν το πρώτο βράδυ (κατά 80%) αλλά το πολύ σε 2 μέρες είναι με καμία βόλτα ακόμα δικιές σας..

Υ.Γ.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που κάνει πεφτικές εκεί να φεύγει με κοπέλα... Όλο το βράδυ κωλοτρίβονται και χέρονται με την μία και με την άλλη,αλλά πάντα στο τέλος της βραδιάς φεύγουν μόνοι..Παίζουν μαζί σου για χαβαλέ αλλά στο τέλος θέλουν και αυτές δεσμό οπότε θέλουν το παραμυθάκι να σε ακολουθήσουν..Ότι άλλο σας πεί άλλος για τρελά γαμήσια και ιστορίες είναι παραμύθια ή ειδικές περιπτώσεις (έχω συναντήσει και τέτοιες) αλλά είναι η εξαίρεση...
φιλε ξεχασα να σε ρωτησω.αν πω οτι ειμαι εκει διακοπες για καμια δεκαρια μερες επειδη μενω σε νησι καλοκαιρι ερχονται για διακοπες να τις φιλοξενισω?το επιασες το νοημα...ετσι?ξερω οτι αν πω πως δεν θα μεινω εκει ισως να μην πηδηξω.με εβαλες σε διλλημα.παντως με τιποτα δεν προκειται να κανω οπως τ αλιγουρια οι ιταλοι να πιανω κωλους και να κανω τον ελεινο λιγουρη.κυριος και με οποια γινει κατι αν γινει.για πες ποια ειναι η γνωμη σου ντοκτορα?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Έχω φάει πολλές νύχτες,πάρα πολλές στο Enklawa klub... Συμβουλές για να μην χάσετε...
Υπάρχουν πολλοί ξένοι που κάνουν πολλά πεσίματα μέσα στο μαγαζί (κυρίως Ιταλοί)...Το μόνο που καταφέρνουν να πιάσουν κωλαράκι και οι γυναίκες να τους σπρώχνουν μετά μακρυά!!
Στο μαγαζί αυτό και γενικά στην Πολωνία θέλει διαφορετική αντιμετώπιση..Το 90% αντρών είναι ελεεινοί και οι τουρίστες που πάνε ακόμα χειρότεροι...Όποιος φερθεί αξιοπρεπώς δεν
πρόκειται να χάσει ποτέ μα ποτέ στην χώρα αυτή...Κάθεστε στο μπαρ ακριβώς δίπλα στην πίστα και πέρνετε το ποτό σας. κουνιέστε και λίγο να μην φανείτε ξενέρωτοι αλλά σε καμία περίπτωση δεν κάνετε πέσιμο και με ελεεινό τρόπο (θα είστε οι μόνοι στο μαγαζί αξιοπρεπείς)...Οι κοπέλες θα έρχονται να παραγγείλουν στον bar, η εξυπηρέτηση είναι άθλια (εννοώ από θέμα χρόνου) τουλάχιστον 15 λεπτά να τους δώσουν το ποτό,οπότε υποχρεωτικά θα μιλήσουν μαζί σας.Θα τους πείτε πως έρχετε έρθει στην Πολωνία για δουλεία και πως πιθανόν να μείνετε και μόνιμα..Σε 1-2 ώρες το πολύ θα είστε με γυναίκα αγκαλιά όταν όλοι θα έχουν μείνει με το πουλί στο χέρι.Η μέθοδος αυτή δεν χάνει ποτέ... Από τα πιθανόν πάνω από 30 βράδυα που έχω βρεθεί εκεί μόνο 3-4 φορές δεν γνώρισα κοπέλα και αυτές όταν βάζει ένα κωλο-latin πάρτυ που χάνει τελείως το νόημα του το μαγαζί...Οι κοπέλες που γνωρίζετε συνήθως δεν θα κάτσουν το πρώτο βράδυ (κατά 80%) αλλά το πολύ σε 2 μέρες είναι με καμία βόλτα ακόμα δικιές σας..

Υ.Γ.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που κάνει πεφτικές εκεί να φεύγει με κοπέλα... Όλο το βράδυ κωλοτρίβονται και χέρονται με την μία και με την άλλη,αλλά πάντα στο τέλος της βραδιάς φεύγουν μόνοι..Παίζουν μαζί σου για χαβαλέ αλλά στο τέλος θέλουν και αυτές δεσμό οπότε θέλουν το παραμυθάκι να σε ακολουθήσουν..Ότι άλλο σας πεί άλλος για τρελά γαμήσια και ιστορίες είναι παραμύθια ή ειδικές περιπτώσεις (έχω συναντήσει και τέτοιες) αλλά είναι η εξαίρεση...

Φιλε απο τον λιγο καιρο (σχετικα με τον δικο σου) που εχω ξοδεψει στην Πολωνια, καπως ετσι ειναι τα πραγματα. Οπως για την κατασταση στο eklava ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι. Ποια αλλα κλαμπ προτεινεις?

Οσο για τον συναγωνιστη που ρωταει για το καλοκαιρι, πιστευω αυτο ειναι ενα απο τα μεγαλα συγκριτικα πλεονεκτηματα του να εισαι Ελληνας και πρεπει να το εκμεταλευτεις !!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ευχαριστω φιλε ροδο μενω και πιστευω οτι μπορω να κουβαλησω κανενα τετοια μωρο εδω για καλοκαιρι.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
- Αληθεια, στα κλαμπακια αυτα, αυτες οι κοπελες που λες, ειναι καθημερινες κοπελες, ή ξεκολιαρες εκ πεποιθησεως που πανε για πηδημα κι οτι κατσει γενικως;
- Καλα, οι ξενοι τουριστες ειναι πεφτουλες και μενουν συνηθως μονοι στο τελος. Οι πολωνοι, τι ρολο παιζουν μες το club?

doctor τι λες επι των ανωτερω?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Επισης να ρωτησω, ποια ειναι η προτιμηση των περισσοτερων πολωνεζων: θελουν αντρες 'ματσο' και 'αρρενωπους' πολυ ('βαρβατοι'), ή πιο εκλεπτυσμενους χαρακτηρες;
Ειναι σιγουρα υποκειμενικο, και το τι θελει η καθεμια, αλλα πολλα, μα πραγματικα πολλα προφιλ πολωνων αντρων που ειδα, θυμιζουν μαλλον την πρωτη περιπτωση. Δεν θυμιζουν 'δυτικοευρωπαιους' να το πω καπως ετσι.
Κι εδω θυμηθηκα κατι που ειχε πει ο kman νομιζω, οτι οι πολωνοι ειναι 'πιο σλαβοι απο τους σλαβους'.

Ομως τελικα αρεσει στις πολωνεζες αυτο το αντρικο στυλ, ή απλα δεν υπαρχει τιποτε αλλο απο αυτο το αντρικο στυλ στη χωρα τους;
 

ahahuha

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλά το κλειδί σε αυτές τις περιπτώσεις είναι ο χρόνος.Βασικά ο μέσος τουρίστας το πολύ να βρεθεί δυο φορές σε ένα κλαμπ και το θέμα είναι τι μπορεί να κάνει αυτές τις δύο φορές.Αλλο να σου πληρώνει εταιρία τα ταξίδια και τη διαμονή και άλλο να πληρώνεις από την τσέπη σου.Γιατί αν πληρώνεις από την τσέπη σου γιατί να πας Πολωνία π.χ. και όχι Ουκρανία;Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα με την Πολωνία οτι ενώ οι γραμμές δε σε βγάζουν εκεί δε συμφέρει αν την επιλέξεις συνειδητά.
Αυτό το Σαββατοκύριακο γάμησα 4 Πολωνέζες στην Ελλάδα.Τη μία την έφερα απ' έξω.Στο τέλος δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου από την εξάντληση.Εχουν και βίτσια κάνουν και απίθανα πράγματα.Σίγουρα στην Ελλάδα υπάρχουν πολύ λιγότερες Πολωνέζες από ό,τι στο εξωτερικό και αυτό είναι ένα από τα προβλήματα της χώρας που έχει τιγκάρει στον αράπακλα.

Οσο για το καμάκι στην Πολωνία είναι εύκολο αλλά για να πηδήξεις γκόμενα σε 1-2 μέρες από τη στιγμή που πατάς όπως στην Ουκρανία πρέπει να είσαι παίκτης.

Γνωστές citytour ή απλά γνωστές?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γνωστές citytour ή απλά γνωστές?

Γκόμενες.Οι 3 ζητάνε λεφτά πού και πού για το νοίκι κτλ.Γενικά γίνονται πολλά με Πολωνές αλλά όπως έγραψα και πριν η χώρα έχει την ατυχία να μην είναι ιδιαίτερα ελκυστική.Ξέρω 4 ζευγάρια Πολωνών που εγκατέλειψαν την Ελλάδα τον τελευταίο χρόνο ολόκληρες οικογένειες και σίγουρα θα υπάρχουν πολλοί.Βασικά οι Πολωνέζες ρωτάνε αν μπορείς να τους βρεις δουλειά στην Ελλάδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Επισης να ρωτησω, ποια ειναι η προτιμηση των περισσοτερων πολωνεζων: θελουν αντρες 'ματσο' και 'αρρενωπους' πολυ ('βαρβατοι'), ή πιο εκλεπτυσμενους χαρακτηρες;
Ειναι σιγουρα υποκειμενικο, και το τι θελει η καθεμια, αλλα πολλα, μα πραγματικα πολλα προφιλ πολωνων αντρων που ειδα, θυμιζουν μαλλον την πρωτη περιπτωση. Δεν θυμιζουν 'δυτικοευρωπαιους' να το πω καπως ετσι.
Κι εδω θυμηθηκα κατι που ειχε πει ο kman νομιζω, οτι οι πολωνοι ειναι 'πιο σλαβοι απο τους σλαβους'.

Ομως τελικα αρεσει στις πολωνεζες αυτο το αντρικο στυλ, ή απλα δεν υπαρχει τιποτε αλλο απο αυτο το αντρικο στυλ στη χωρα τους;

Ανάλογα.Αλλές θέλουν βαρβάτους Πολωνούς άντρες από την επαρχία γεροδεμένους και πρωτόγονους που φοράνε Adidas(αποκαλούνται dresiarz).Αλλες θέλουν θηλυπρεπείς άντρες.Γενικά οι Πολωνέζες δεν επιλέγουν τον τύπο άντρα που αρέσει στις Ελληνίδες πάνε με κάτι τύπους που λες μα πού τον βρήκε γαμώ το κέρατό μου αυτό το μαλάκα,δεν σου γεμίζουν καθόλου το μάτι.Οπως έγραψα και πριν οι Πολωνέζες έχουν τα χαμηλότερα στάνταρ στην Ευρώπη σε ό,τι αφορά την επιλογή αντρών(εμφανισιακά και οικονομικά) για αυτό και πολλές τραβιούνται με πακιστανούς,αράπηδες,Αραβες κτλ.Δηλαδή μπορεί να επιλέξει έναν Αφγανό ή πακιστανό αντί για εσένα και να τραβάς τα βυζιά σου.
Δύο από τις γκόμενες που είχα έχουν τώρα Αλβανό και Αφγανό,μιλάμε τύπους εντελώς για τον πούτσο εμφανισιακά.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
ευχαριστω φιλε ροδο μενω και πιστευω οτι μπορω να κουβαλησω κανενα τετοια μωρο εδω για καλοκαιρι.

φίλε εγώ πολωνέζες που είχα ρωτήσει τη γνώμη τους για το πως φαντάζονται την Ελλάδα μου την είχανε περιγράψει σαν ένα πολύ όμορφο και ρομαντικό μέρος και τη θεωρούσαν από τα πιο ιδανικά μέρη για καλοκαιρινές διακοπές (και όχι μόνο) αλλά ο λόγος που δεν έρχονται είναι το οικονομικό καθώς είναι πολύ ακριβή για αυτές (και δε σου μιλάω για μπατίρισες)
οπότε εσύ θα μπορούσες να το εκμεταλλευτείς και να τις φέρεις Ρόδο και από εκεί και πέρα παίξε τα χαρτιά σου σωστά και πιστεύω ότι μάλλον θα φας καλά  :fuck1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η προσέγγιση φέρνω Πολωνέζα για διακοπές για να τη γαμήσω είναι εντελώς λανθασμένη.Οι Πολωνέζες δεν κάνουν αυτό το πράγμα.(δε γαμιούνται μόνο και μόνο επειδή κάποιος τους πληρώνει τις διακοπές).Αυτό το κάνουν οι Τσέχες.Οι Πολωνέζες γαμιούνται αν κάποιος τους δώσει δωμάτιο να μείνουν εάν βρούνε δουλειά.Δηλαδή αν κάποιος μένει στη Ρόδο μπορεί να γαμήσει μόνο αν βρει στις γκόμενες δουλειά το καλοκαίρι στη Ρόδο και τις φιλοξενεί.
Εγώ προσωπικά αν έμενα Ρόδο θα έκανα κονέ με ξενοδόχους εστιάτορες και θα έφερνα στρατό από την ανατολική Ευρώπη θα βούιζε ο τόπος.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
φίλε εγώ πολωνέζες που είχα ρωτήσει τη γνώμη τους για το πως φαντάζονται την Ελλάδα μου την είχανε περιγράψει σαν ένα πολύ όμορφο και ρομαντικό μέρος και τη θεωρούσαν από τα πιο ιδανικά μέρη για καλοκαιρινές διακοπές (και όχι μόνο) αλλά ο λόγος που δεν έρχονται είναι το οικονομικό καθώς είναι πολύ ακριβή για αυτές (και δε σου μιλάω για μπατίρισες)
οπότε εσύ θα μπορούσες να το εκμεταλλευτείς και να τις φέρεις Ρόδο και από εκεί και πέρα παίξε τα χαρτιά σου σωστά και πιστεύω ότι μάλλον θα φας καλά  :fuck1:
φιλε σε ευχαριστω.τετοια σχολια θελω σοβαρα με ουσια και πρακτικα.οχι παπαρολογιες.για διακοπουλες μια χαρα θα περασουμε.βασικα σ εαυτο παιρνεισ λιγο ρισκο γιατι δεν ξερεις κατα ποσο θα σου κατσει μια γκομενα.πιστευω οτι με ρομαντισμο κρασακι κ.τ.λ. ισως φανω τυχερος.θα δειξει.σητν πραξη θα φανει.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
φιλε σε ευχαριστω.τετοια σχολια θελω σοβαρα με ουσια και πρακτικα.οχι παπαρολογιες.για διακοπουλες μια χαρα θα περασουμε.βασικα σ εαυτο παιρνεισ λιγο ρισκο γιατι δεν ξερεις κατα ποσο θα σου κατσει μια γκομενα.πιστευω οτι με ρομαντισμο κρασακι κ.τ.λ. ισως φανω τυχερος.θα δειξει.σητν πραξη θα φανει.

να 'σαι καλά φίλε
Αυτό ακριβώς εννοώ, κάνε μια πρώτη επαφή με κάποια, προσκάλεσέ την για διακοπές στην Ελλάδα και αν έρθει τη φλερτάρεις κατάλληλα. Είναι όντως λίγο ρίσκο αλλά στη χειρότερη και να μη σου βγει θα έχεις μια ευχάριστη συντροφιά για λίγες μέρες, αν και από τη στιγμή που θα δεχτεί να έρθει μάλλον και αυτή θα είναι προδιατεθειμένη για να περάσει καλά  ;)
Άλλωστε μία μου είχε πει ότι πάντα όταν πήγαινε καλοκαιρινές διακοπές πάντα κάτι έπαιζε με κάποιον ντόπιο
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
να 'σαι καλά φίλε
Αυτό ακριβώς εννοώ, κάνε μια πρώτη επαφή με κάποια, προσκάλεσέ την για διακοπές στην Ελλάδα και αν έρθει τη φλερτάρεις κατάλληλα. Είναι όντως λίγο ρίσκο αλλά στη χειρότερη και να μη σου βγει θα έχεις μια ευχάριστη συντροφιά για λίγες μέρες, αν και από τη στιγμή που θα δεχτεί να έρθει μάλλον και αυτή θα είναι προδιατεθειμένη για να περάσει καλά  ;)
Άλλωστε μία μου είχε πει ότι πάντα όταν πήγαινε καλοκαιρινές διακοπές πάντα κάτι έπαιζε με κάποιον ντόπιο
οντως οπως τα ειπες.αλλωστε με τοσες και τοσες καριολες δεν πηδηξαμε οι οποιες αφου ηταν ξεκωλα το παιζανε οτι θελουν σχεση τα φτηνα βρωμοπουτανα.εδω αλλοι απο ρισκο χασανε περιουσιες εμεις δεν θα παθουμε τιποτα αν χασουμε ενα γαμησι με ενα ξανθο μουναρο και δωσουμε καποια φραγκα παραπανω για μερικες βδομαδες το περισσοτερο.η παρεα τους και μονο αρκει.αρκει να μην βγει μονη της η δω οτι κανει κατι εμ αλλον οχι απο ζηλεια αλλα γιατι απο την στιγμη που φιλοξενεις μια γκομενα αν της συμβει κατι ετσι και παει με κανενα αλλο βρισκεις και το μπελα σου απο πανω.αλλωστε αυτο το ξεκαθαριζω.μονη σου πουθενα.μονο μαζι μου για να μην σου τυχει τιποτα και υπαρξει μπερδεμα.αυτο θα τους λεω πριν και αν θελουν ας δεχτουν αν οχι δεν θα αργησω να τους πεταξω τις βαλιτσες εξω απο το σπιτι. :grin: :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
.μονη σου πουθενα.μονο μαζι μου για να μην σου τυχει τιποτα και υπαρξει μπερδεμα.αυτο θα τους λεω πριν και αν θελουν ας δεχτουν αν οχι δεν θα αργησω να τους πεταξω τις βαλιτσες εξω απο το σπιτι. :grin: :grin:
ελα φιλε χαλαρωσε λιγο
ειναι δυσκολο να ερθει (οχι ακατορθωτο) θελει δουλεια το πραμα ,πρεπει να σε εμπιστευτει
αλλα αν ερθει δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου κατσει το δευτερο η τριτο βραδυ,μη νομιζεις πως  ειναι σαν τις εεληνιδες που τις φιλοξενεις και μετα δεν θελουν ουτε καλημερα να σου πουν λες και τις εκανες κατι κακο
-προσεχε μονο μην ερθει με καναν γαμπρο μαζι γιατι τοτε δεν γαμας ουτε με σφαιρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom