Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Συγγνωμη αυτος ηταν 73 ΕΤΩΝ και αυτη 28 !!!τι περιμενες.Γιατι αν ηταν Ελεηνιδα και ηξερε οτι ειχε 1.000.000 Ευρω στο σπιτι του δεν θα τον σκοτωνε?θα τον δηλητηριαζε μονη της! :2funny:!χωρις συνεργους για να μην τα μοιραστοι!Αν δεις λεπτομεριες του εγγληματος αμεσως φενεται ποσο μαλακες ειναι οι Πολωνοι.Πηραν το 1.000.000 Ευρω και πηγαν στην Πολωνινια που ειναι χωρα της Ευρωπα'ι'κης Ενωσης ας πηγαιναν τουλαχιστον σε αλλη χωρα της Ε.Ο.Κ!καναν την ληστεια με φονο και πηγαν σπιτι τους :2funny:!Αν πηγαιναν Αργεντινη,Βραζηλια,Πραγουαη ή Τα'ι'λανδη δεν θα τους πιαναν ουτε σε 1000 χρονια.Π.Χ. Αργεντινη θα αγοραζαν διαβατηριο αργεντινης με αλλο ονομα και αντε βρες τους μετα!
ενω αν ηταν ρωσσοουκρανα θα τον λατρευε,δημητρακη,ε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ενω αν ηταν ρωσσοουκρανα θα τον λατρευε,δημητρακη,ε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

E  μπορεί τουλάχιστον να μη τον έτρωγε. Δεν είναι καλύτερες, αλλά τουλάχιστον είναι αρκετά πονηρές ( όχι έξυπνες! ) ώστε να τους ξεκοκαλίζουν κάτι τέτοιους!  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αντιγραφω απο εδω
το εξης(μιας και εδω ειναι το κατεξοχην μερος για συζητηση περι πολωνεζων)
Ειπε ο kman:

"Ολες οι Σλαύες είναι υποτακτικές.Οι πιο υποτακτικές είναι οι Πολωνέζες."

Ισχυει οντως κατι τετοιο? Τι λετε οσοι εχετε εμπειριες και γνωριμιες με πολωνεζες; Αναφερομαι σε θεματα συμπεριφορας, κι οχι στο...κρεβατι!
Και μιλαμε για την πλειοψηφια παντα, οχι για ολο τον πληθυσμο.
οπως σε ολες τις χωρες,εξαρταται απο τον χαρακτηρα τις καθεμιας.μου εχει τιχει πολωνεζα να ειναι υποτακτικη μου εχει τιχει αλλη να ειναι τσαμπουκας και να θελει να μου βαλει τα 2 ποδια σε ενα παπουτσι.
το ιδιο ισχυει παντου,ειτε ειναι ελληνιδα,ξενη,η εξωγηινη.ειναι θεμα χαρακτηρα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τύπε που ξέρεις που μπορείς να βρεις στην Αθήνα ωραίες Σέρβες?
τυπε δυστυχως δεν ειναι ευκολο
καποτε,εποχες 99-01 ειχε πολλες σερβες που σπουδαζαν εδω
επισης ειχαν μαγαζια και στεκια στην γλυφαδα
στις μερες μας δεν ξερω τι παιζει και που
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
τυπε δυστυχως δεν ειναι ευκολο
καποτε,εποχες 99-01 ειχε πολλες σερβες που σπουδαζαν εδω
επισης ειχαν μαγαζια και στεκια στην γλυφαδα
στις μερες μας δεν ξερω τι παιζει και που


Όχι ρε άστα αυτά! Μεταξουργείο τύπε μου! Στο πρακτορείο λεωφορείων για Σερβία! Μια φορά είδα εκεί να περιμένει μια Σέρβα! Μούναρος!

Πήγενε στηστην εκεί για κανα καφέ παραδίπλα ή καμιά τυρόπιτα όταν θα χει δρομολόγιο! Μη σου πω θα κόψεις και εισιτήριο να φύγεις μαζί!  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όχι ρε άστα αυτά! Μεταξουργείο τύπε μου! Στο πρακτορείο λεωφορείων για Σερβία! Μια φορά είδα εκεί να περιμένει μια Σέρβα! Μούναρος!

Πήγενε στηστην εκεί για κανα καφέ παραδίπλα ή καμιά τυρόπιτα όταν θα χει δρομολόγιο! Μη σου πω θα κόψεις και εισιτήριο να φύγεις μαζί!  :2funny: :2funny:
τυπε μετα τα kfc που θα παω για να καμακωσω κιτρινιαρες
θα σκασω μυτη εκει με σερβικο λουκ για να καμακωσω σερβες? :2funny:
ουτε ο δημητρακης ο τυπος ναμουν :2funny: :2funny:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
εκει αγγλοσαξονες δεν εχει ρε τυπε? :think:

Βασικα δουλευει με γκρουπ που ερχονται για μερικες μερες αθηνα.
Φιλος δουλευε εκει στο μπαρ,πολλες φορες το μαγαζι ηταν γεματο με γκρουπ απο Σερβια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Βασικα δουλευει με γκρουπ που ερχονται για μερικες μερες αθηνα.
Φιλος δουλευε εκει στο μπαρ,πολλες φορες το μαγαζι ηταν γεματο με γκρουπ απο Σερβια.
καλα μουνια η φολες τυπε?
εσπρωξε καμια?
ειναι καυλιαρες και προκλητικες
 

geo65

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
664
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
6
Οσο γιά τις Σέρβες που λέτε,απόσο ξέρω τουλάχιστον παλιά ήταν το πιό δύσκολο πράγμα να γαμήσεις!!Δεν ξέρω αν άλλαξαν τα πράγματα τώρα!!
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες παω Βαρσοβια συντομα.  Που να παω για τανες?  Μασαζ, κτλ?
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καμμια συγχρονη πληροφορια για Βαρσοβια?  CG, CT  κατι καλο γενικως?
Ειμαι εκει το Σαββατοκυριακο
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον μολις ειρθα απο Βαρσοβια.  Ενας συναδελφος απο το φορουμ μου πε να παω σε διαφορα μερη και ενα απο αυτα το


Λοιπον πηγα στο imperium και ηταν μαπα τελικα.  Και ηταν το καλυτερο απο τετιου ειδους μαγαζια που εχω παει στην Βαρσοβια.  Ηταν το τριτο μου.  Ολες οι γκομενες σουπερ κρυες, κοιτανε πως να σε ξεζουμισουν για το παραμικρο.  ΜΟυ μιλουσε για εξτρα χρημα κατα την διαρκεια της μπριζολας, φαντασου.  Η Ελλαδα τελικα ειναι πολυ καλυτερα με τα μασαζαδικα.

Ομως την αλλη φορα θα δοκιμασω το γκομενες απο το που επισης μου προτεινε.  Δεν πηρα καθολου απο εκει αυτη την φορα.

Πηγαμε με κατι ντοπιους σε στριπτιζαδικο στο go-go club και ηταν πολυ καλο, αλλα ακριβο.  50 ζλοτυ το απλο και 100 ο σπεσιαλ χορος.  Παπαρια το σπεσιαλ, καλυτερα τα απλα.  Ομως οι γκομενες καλες και το μαγαζι σουπερ!  Δυο γκομενες πηγα σε ντοπιο και του παν οτι για 300 θα φαει μπριζολα και το πιστεψε.  Πηρε ενα 40λεπτο χορο που ουτε καν το μουνι δεν αφησαν να ακουμπησει.

Επισης πηγα με ντοπιο στο καινουργιο μπουρδελο που λεγετε vanilla.  Πριν 8 μηνες ανοιξε απο εναν απο τους δυο ιδιοκτητες του ...δεν μπορω να θυμηθω ονομα ομως νομιζω ειχε την λεξη villa μεσα το ονομα.  Οι ντοπιοι εδω θα ξερουν.

Μεγαλυτερο απο το Imperium με περισσοτερη ποικιλια, αλλα η συμπεριφορα των γυναικων απαραδεκτη.  Αυτες οι γκομενες δεν θα εκανανε ουτε ΜΙΑ ΔΕΚΑΡΑ Αθηνα.  Χαλια τα τετιου ειδους μαγαζια στην Βαρσοβια, ξανα.  Και οι τιμη εκει ηταν και σουπερ ψυλη.  300 ζλοτυ για να την πας επανω (χωρις το μπουρμπουαρ) και 80 το ποτο!  Απο ποτε ρε σεις η Βαρσοβια εγινε οσο ακριβη οσο και η Ελλαδα?

 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Εν το μετεξυ το τι καμακι επεξε στον δρομο μερα μεσημερι/πρωι δεν περιγραφεται.  Νομιζω ειναι καλυτερα να πας σε μπαρ και να αρχισεις να κερνας και να εισαι ντυμενος "κομψα", καλυτερα θα περασεις.  Οι πουτανες ειναι παπαριά στην Βαρσοβια μεχρι τωρα.  Η δευτερη μου φορα εκει μεχρι τωρα.
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Να γραψω ενα μικρο report μια που γυρισα κι απο κει...Τεως ανατολικο μπλοκ και φαινεται!
Το επιπεδο των γυναικων στο δρομο τιποτε το σπουδαιο, οχι κατι το αισθητα καλυτερο απο Ελλαδα. Πολλες διαφορετικες "φυλες", αλλες "ρωσοφερνανε" αλλες ουκρανοφερνανε, αλλες γυφτοφερνανε και βεβαια οι κλασσικες πολωνες. Τα τρια 9αρια που ειδα συνοδευοντουσαν ολα απο αντρες μεγαλυτερους σε ηλικια και εμφανως "φορτωμενους" οικονομικα.
Οι αντρες γενικα κακασχημοι και κακοντυμενοι. Η πολη ακριβη γι αυτα που προσφερει. Φαγαμε στο Lemongrass και καλα κυριλε καλο εστιατοριο, οταν φερανε το σουσι και το σασιμι, σκεφτηκα να τους προτεινω να παω στην κουζινα να δωσω κανενα μαθημα στον σεφ τους. Πηραμε αμπαριζα καμποσα μπαρ Senses, Paparazzi, Live, Enklawa  κλπ. Μετρια πραγματα, μετρια κοριτσια, βλαχοντυσιματα και πρεπει να ανοιξουν και κανα βιβλιο να μαθουν να φτιαχνουν ποτα. Λυπαμαι πολυ αλλα το ολον μου θυμισε Ελληνικη επαρχια πριν πολλα χρονια. Για καμακι στο μπαρ απλη η συνταγη, αν ειστε μεταξυ 30-45, καλοντυμενος και ματσωμενος, φορτωνετε και φευγετε ευκολα, κατι σε 6αρι, 7αρι το πολυ.
Εκει που καθομουνα στο αθλιο αεροδρομιο να φυγω, ξαφνικα σκανε στο gate τρεις θεες και παθαινω πλακα. Μετα απο ενα λεπτο συνειδητοποιω οτι ειμαι σε πτηση για Στοκχολμη και οι γκομενες μιλανε βεβαια Σουηδικα! Ειπα κι εγω!
IMHO δεν προτεινεται για τιποτα, μονο αν ξεπεσετε εκει για δουλειες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom