Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Τι μου θυμησες τωρα...
Καποιες γνωστες μου, ελλεινιδες, ειχαν παει Πραγα πριν λιγους μηνες, και σχολιαζαν οτι οι τσέχες αεροσυνοδοι ηταν διμετρες, εσκυβαν στο αεροπλανο, και ο κολος τους ηταν ψηλοτερα απο το κεφαλι των ελληνιδων που καθονταν! Τα ειχαν δει ολα!
Για να ειμαι ειλικρινεις, παραδεχτηκαν οτι ήταν κουκλαρες, αλλα το ελεγαν με πολυ ζηλια.
Καπως ετσι θα ειναι και με την Lot και τις πολωνεζες φανταζομαι...

Πω ρε φίλε !
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Ερωτηση 1

Ξερει κανεις, οι πολωνεζες, αν ειναι τρυφερες, θηλυκές, οπως οι ρωσιδες?
Αν κανουν καποιον να νιωθει αντρας και να τον προσεχουν και να του ανεβαζουν την ψυχολογια?
Τι ισχυει σε γενικες γραμμες με τη συμπεριφορα τους σε αυτα τα θεματα?

Ερωτηση 2

Διαβαζω και ξαναδιαβαζω οσα γραφτηκαν εδω, και προσπαθω να καταληξω τι θελουν τελικα οι πολωνεζες: τους πολωνους δεν τους γουσταρουν γιατι τους θεωρουν ευνουχισμενους. Αλλα και τους ξενους δεν τους θελουν δυναμικους, αλλα ανασφαλεις και ευνουχισμενους. Δηλαδη δεν θελουν ευνουχισμενους, και θελουν ευνουχισμενους; Θελουν αντρα να της καθοδηγει, ως υποτακτικες που λεμε οτι ειναι; Εχουν τον αντρα να εχει τον πρωτο λόγο στη σχέση; Θελω να καταληξω στο τι θελουν.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ο αδελφος μου ,χαμηλων τονων,βγηκε εξω το σαββατο με πολωνο φιλο επισης πολυ χαμηλων τονων και επισκεφτηκαν  2 πολωνες ,γνωστες του πολωνου.
Αφου γυρισαν 2-3  μπαρακια  και ηπιαν και μερικες μπυρες στο τελος τις πηγανε στο σπιτι,πηδηξανε κιολας  και μια χαρα.
Ολα οκ,ολοι ευτυχισμενοι.
Δεν ξερω αν το θεωρουν δεδομενο οι πολωνες ,πως αν βγουνε μαζι σου ,στο προγραμμα εχει και πουτσο,αλλα θα ρωτησω σχετικα

απλα πραματα..................... :grin:

κι απο την αλλη εχω τα φιλαρακια απο ελλαδα που παραπονιουντε πως οι γκομενες που τις βγαζουν εξω ,αφου φανε πιουνε ,ξοδεψουν,σπαταλησουν  μετα εχουν  <πονοκεφαλο-περιοδο-αδιαθεσια-οχι κεφι-θελουν μια αλλη φορα κτλ>

κανω κανα λαθος??????
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ο αδελφος μου ,χαμηλων τονων,βγηκε εξω το σαββατο με πολωνο φιλο επισης πολυ χαμηλων τονων και επισκεφτηκαν  2 πολωνες ,γνωστες του πολωνου.
Αφου γυρισαν 2-3  μπαρακια  και ηπιαν και μερικες μπυρες στο τελος τις πηγανε στο σπιτι,πηδηξανε κιολας  και μια χαρα.
Ολα οκ,ολοι ευτυχισμενοι.
Δεν ξερω αν το θεωρουν δεδομενο οι πολωνες ,πως αν βγουνε μαζι σου ,στο προγραμμα εχει και πουτσο,αλλα θα ρωτησω σχετικα

απλα πραματα..................... :grin:

κι απο την αλλη εχω τα φιλαρακια απο ελλαδα που παραπονιουντε πως οι γκομενες που τις βγαζουν εξω ,αφου φανε πιουνε ,ξοδεψουν,σπαταλησουν  μετα εχουν  <πονοκεφαλο-περιοδο-αδιαθεσια-οχι κεφι-θελουν μια αλλη φορα κτλ>

κανω κανα λαθος??????


η λυση ειναι απλη. τις πηδας πρωτα και μετα πας για ποτο/φαι/whatever. ασε που με αδειο στομαχι γαμας καλυτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
η
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
κι απο την αλλη εχω τα φιλαρακια απο ελλαδα που παραπονιουντε πως οι γκομενες που τις βγαζουν εξω ,αφου φανε πιουνε ,ξοδεψουν,σπαταλησουν  μετα εχουν  <πονοκεφαλο-περιοδο-αδιαθεσια-οχι κεφι-θελουν μια αλλη φορα κτλ>

κανω κανα λαθος??????

Κανενα λαθος δεν κανεις, εδω τις εχει φαει το κομπλεξ. Μπορει να γουσταρουν και σου λεει κατσε να πουμε οχι μην μας περασουν και για πουτανες! Κομπλεξισμος λεμε!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Ερωτηση 1

Ξερει κανεις, οι πολωνεζες, αν ειναι τρυφερες, θηλυκές, οπως οι ρωσιδες?
Αν κανουν καποιον να νιωθει αντρας και να τον προσεχουν και να του ανεβαζουν την ψυχολογια?
Τι ισχυει σε γενικες γραμμες με τη συμπεριφορα τους σε αυτα τα θεματα?

Ερωτηση 2

Διαβαζω και ξαναδιαβαζω οσα γραφτηκαν εδω, και προσπαθω να καταληξω τι θελουν τελικα οι πολωνεζες: τους πολωνους δεν τους γουσταρουν γιατι τους θεωρουν ευνουχισμενους. Αλλα και τους ξενους δεν τους θελουν δυναμικους, αλλα ανασφαλεις και ευνουχισμενους. Δηλαδη δεν θελουν ευνουχισμενους, και θελουν ευνουχισμενους; Θελουν αντρα να της καθοδηγει, ως υποτακτικες που λεμε οτι ειναι; Εχουν τον αντρα να εχει τον πρωτο λόγο στη σχέση; Θελω να καταληξω στο τι θελουν.

Ελα οι πολωνο-γνωστες να ριχνουν φως στην υποθεση!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ερωτηση 1

Ξερει κανεις, οι πολωνεζες, αν ειναι τρυφερες, θηλυκές, οπως οι ρωσιδες?
Αν κανουν καποιον να νιωθει αντρας και να τον προσεχουν και να του ανεβαζουν την ψυχολογια?
Τι ισχυει σε γενικες γραμμες με τη συμπεριφορα τους σε αυτα τα θεματα?

Ερωτηση 2

Διαβαζω και ξαναδιαβαζω οσα γραφτηκαν εδω, και προσπαθω να καταληξω τι θελουν τελικα οι πολωνεζες: τους πολωνους δεν τους γουσταρουν γιατι τους θεωρουν ευνουχισμενους. Αλλα και τους ξενους δεν τους θελουν δυναμικους, αλλα ανασφαλεις και ευνουχισμενους. Δηλαδη δεν θελουν ευνουχισμενους, και θελουν ευνουχισμενους; Θελουν αντρα να της καθοδηγει, ως υποτακτικες που λεμε οτι ειναι; Εχουν τον αντρα να εχει τον πρωτο λόγο στη σχέση; Θελω να καταληξω στο τι θελουν.
αν τα φτιαξεις με πολωνεζα δυσκολα να ξανακοιταξεις ρωσσιδα.ειναι ανωτερες σαν θυληκα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πες δυο πραγματακια παραπανω, οτι ξερεις σχετικα.
πρωτον ειναι πολυ περιποιητικες σαν γυναικες.νοιωθουν τον αντρα σαν αφεντη του σπιτιου τους.σε αυτο μοιαζουν με τις ρωσσιδες.απο εδω και περα αρχιζουν οι διαφορες.στο κρεβατι ειναι πυραυλοι.αν τις γαμας καλα δεν θα σε βαρεθουν ποτε.επισης δεν σε βλεπουν σαν κινητο πορτοφολι,οπως οι ρωσσιδες.σου γκρινιαζουν να μην χαλας λεφτα,ακομη και δωρα να θες να τους παρεις,θα διαλεξουν κατι φτηνο.αν περασεις καποιες δισκολιες,δεν θα σε παρατησουν με την πρωτη ευκαιρια,θα παλεψουν μαζι σου,και θα σε στηριξουν.το ιδιο ισχυει για τις σλοβακες,για τις τσεχες οχι,ειναι ταλιροφονιαδες χειροτερες και απο τις ρωσσιδες.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
πρωτον ειναι πολυ περιποιητικες σαν γυναικες.νοιωθουν τον αντρα σαν αφεντη του σπιτιου τους.σε αυτο μοιαζουν με τις ρωσσιδες.απο εδω και περα αρχιζουν οι διαφορες.στο κρεβατι ειναι πυραυλοι.αν τις γαμας καλα δεν θα σε βαρεθουν ποτε.επισης δεν σε βλεπουν σαν κινητο πορτοφολι,οπως οι ρωσσιδες.σου γκρινιαζουν να μην χαλας λεφτα,ακομη και δωρα να θες να τους παρεις,θα διαλεξουν κατι φτηνο.αν περασεις καποιες δισκολιες,δεν θα σε παρατησουν με την πρωτη ευκαιρια,θα παλεψουν μαζι σου,και θα σε στηριξουν.το ιδιο ισχυει για τις σλοβακες,για τις τσεχες οχι,ειναι ταλιροφονιαδες χειροτερες και απο τις ρωσσιδες.

Πολύ καλά αυτά που μας λες...
Ευγενικές, περιποιητικές, ποιος δεν θα'θελε μια τέτοια γυναίκα...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
κι απο την αλλη εχω τα φιλαρακια απο ελλαδα που παραπονιουντε πως οι γκομενες που τις βγαζουν εξω ,αφου φανε πιουνε ,ξοδεψουν,σπαταλησουν  μετα εχουν  <πονοκεφαλο-περιοδο-αδιαθεσια-οχι κεφι-θελουν μια αλλη φορα κτλ>

κανω κανα λαθος??????

Σωστά σου τα έχουν πει.....! Εδώ είναι ο παράδεισος της χυλόπιτας. :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ρωτησα και εμαθα απο πολωνο συμπαικτη πως οι πολωνες αν δεν ψαχνουν για μαλακα-χορηγο η αν δεν ειναι ψιλομυτες αλλα ειναι κοριτσια καθημερινα και κοριτσια της διπλανης πορτας τοτε εκτος που δεν θα σου βγαλουν την ψυχη για ενα ραντεβου ,κατα 90% θα σου καθησουν κιολας μετα το εστιατοριο και το κλαμπακι.Επισης εμαθα πως εαν βλεπεσαι ,δεν εισαι 60+ πανω απο 150 κιλα κτλ εχεις πολλες πιθανοτητες για μια σχεση,επισης αν γουσταρουν στο δειχνουν με το βλεμμα,σε προκαλουν με το βλεμα,παιχνιδιζουν,δηλαδη ακριβως το αντιθετο με τις δικες που γουσταρουν η δεν γουσταρουν ,δεν στο δειχνουν ουτε με σφαιρες..........ασε που εδω δεν γαμας με την πρωτη σε ποσοστο 95% τον κωλο σου να χτυπας κατω.....
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
tasosedess χρησιμες πληροφοριες, ειδικα αφου τις παιρνεις κι απο πρωτο χερι, απο πολωνο!
Αυτο ειναι, κοριτσι της διπλανη πορτας, και οχι ελληνιδα ψυχοβγαλτρα!

Θα με ενδιεφερε να ξερω αν γενικα ισχυει το οτι δεν εχουν προβλημα να κανουν σχεση με μη-πολωνους, οπως μας εχει πει κατα καιρους κι ο kman, αν γενικα δεν ειναι αρνητικες να μεταναστευσουν καπου αλλου κλπ. Γενικα μιλωντας παντα, καθε μια σιγουρα εχεις τις αποψεις της, αλλα σε γενικες γραμμες τι πιστευουν και τι θελουν οι πιο πολλες.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
tasosedess χρησιμες πληροφοριες, ειδικα αφου τις παιρνεις κι απο πρωτο χερι, απο πολωνο!
Αυτο ειναι, κοριτσι της διπλανη πορτας, και οχι ελληνιδα ψυχοβγαλτρα!

Θα με ενδιεφερε να ξερω αν γενικα ισχυει το οτι δεν εχουν προβλημα να κανουν σχεση με μη-πολωνους, οπως μας εχει πει κατα καιρους κι ο kman, αν γενικα δεν ειναι αρνητικες να μεταναστευσουν καπου αλλου κλπ. Γενικα μιλωντας παντα, καθε μια σιγουρα εχεις τις αποψεις της, αλλα σε γενικες γραμμες τι πιστευουν και τι θελουν οι πιο πολλες.
το κοριτσι της διπλανης πορτας¨
εχει χαμηλα τον πηχη
δεν εχει πολλες απαιτησεις απο σενα εμφανισιακα και οικονομικα,αρκει να νοιωθει σιγουρια και ασφαλεια
δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα να μεταναστευσουν αρκει να ειναι καλυτερα,ελλαδα πχ ειναι σαφως καλυτερα λογω ηλιου και θαλασσας
κανενα προβλημα να κανουν σχεση πολωνος-μη πολωνος
μενουν στην σχεση,δεν σε παρατανε ευκολα στην πρωτη δυσκολια και σε στηριζουν
αν δεν ημουν δεσμευμενοπαντρεμενοκαπαρωμενος το θεωρω 999% σιγουρος οτι θα ειχα πολωνη  τωρα

υγ
υπερτερουν σε εμφανιση ,η μεση πολωνη ειναι 6αρι ,
η μεση ελληνιδα 4αρι ;)
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Mου ανεβαζεις την ψυχολογια με οσα λες. Ειχες πει και σε παλιοτερο ποστ οτι ειναι και δεκτικες σε μακροχρονιες σχεσεις που το θελω, μεταναστευση ok, εμφανιση οκ, απαιτησεις νορμαλ, περιποιητικες, τι αλλο να ζητησει κανεις πια? Πολωνεζα και ξερo ψωμι!
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
το κοριτσι της διπλανης πορτας¨
εχει χαμηλα τον πηχη
δεν εχει πολλες απαιτησεις απο σενα εμφανισιακα και οικονομικα,αρκει να νοιωθει σιγουρια και ασφαλεια
δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα να μεταναστευσουν αρκει να ειναι καλυτερα,ελλαδα πχ ειναι σαφως καλυτερα λογω ηλιου και θαλασσας
κανενα προβλημα να κανουν σχεση πολωνος-μη πολωνος
μενουν στην σχεση,δεν σε παρατανε ευκολα στην πρωτη δυσκολια και σε στηριζουν
αν δεν ημουν δεσμευμενοπαντρεμενοκαπαρωμενος το θεωρω 999% σιγουρος οτι θα ειχα πολωνη  τωρα

υγ
υπερτερουν σε εμφανιση ,η μεση πολωνη ειναι 6αρι ,
η μεση ελληνιδα 4αρι ;)

Αυτά είναι όταν κάνεις σχέση και μένεις μαζί τους.Κολλάνε σα στρείδια τότε δεν μπορείς να τις ξεκολλήσεις από πάνω σου.Επίσης οι Πολωνέζες θέλουν συνέχεια να τις χαιδεύεις,μπορεί να απλώνουν τα πόδια τους πάνω σου ενώ βλέπεις τηλεόραση και γενικά πιστεύουν πολύ στις προκαταλήψεις σε παρουσιάζουν σε όλες τις φίλες τους κτλ.Οι Πολωνοί είναι γενικά πολύ ευφυής λαός,το καταλαβαίνεις αμέσως αλλά δεν έχουν μεγάλη πρακτικότητα και φυσικά την πονηριά των Βαλκανίων.Εχουν όμως μια ποιότητα που σε τραβάει συνέχεια προς τα κάτω είναι σα να σε απομυζούνε.Πολύ Σλαύοι,οι Τσέχοι πιο γερμανοποιημένοι για αυτό υποφέρεις λιγότερο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Δε με χαλαει να κολαει σαν στρειδι, απο το να την κυνηγαω και να την ψαχνω, καλυτερα να την εχω μαζι μου και να με αναζητα κι αυτη!

Παντως οπως λετε, οι πολωνες δεν ειναι πονηρες, οπως πχ. ουκρανες-μοδλαβες-ρουμανες, και αυτο για μενα ειναι σημαντικο. Η γυναικεια πουτανια μπορει να σου κανει τη ζωη πατινι, οι πολωνες ειναι 'light' κατασταση σε αυτο, σωστα?
 

Επισκέπτης
Παιδια Προσοχη με την Φαινομενικη Καλοσυνη που βλεπετε στις Πολωνεζες ! Τιποτα δεν ειναι οπως φαινεται !
Συμφωνω σε καποια πραγματα οπως το οτι οι Πολωνεζες δεν εχουν την οφθαλμοφανη πονηρια που εχουν οι Βουλγαρες, Ρουμανες, Μολδαβες, Σερβες, Σκοπιανες, Βοσνιες και Ουκρανες... Ομως εχουν καποια αλλα μειον !

Ειχα την τυχη-ατυχια να γνωρισω και να συναψω σχεσεις με 4 Πολωνεζες μεχρι τωρα, οι 2 στην Πολωνια, η μια στην Ελλαδα και η αλλη στην Αγγλια. Μπορει στην αρχη να εντυπωσιαστηκα με την ομορφια τους και την Φαινομενικη Καλοσυνη τους αλλα με τον καιρο καταλαβα οτι οι Πολωνεζες απλα εχουν αναπτυξει τεχνικες στο να κρυβουν την ζηλεια, την κακια και την πονηρια τους !

Ισως οι καλυτερες Πολωνεζες να ειναι τελικα αυτες που ζουνε στην Χωρα τους και οχι αυτες που μεταναστευσαν σε αλλες χωρες.
Με την Πολωνεζα που ειχα γνωρισει στην Αγγλια και ειμασταν μαζι για 8 μηνες ειχα δει πολλα περιεργα πραγματα !
Καταρχην ηταν Ρατσιστρια του κερατα και ειχε και το Θρασσος να βριζει Βρετανους (στα χαρτια) πολιτες Πακιστανικης-Ινδικης καταγωγης για ασημαντες αφορφες ! Κοντα σε εκεινη ειχα μπει και εγω με καποιον τροπο μεσα στην Πολωνικη Κοινωτητα του UK και συναναστρεφομενος με πολλους Πολωνους καταλαβα οτι σαν λαος τελικα ειναι λιγο ΝΑΖΙΣΤΑΚΙΑ - πραγμα πολυ ειρωνικο γιατι οι Πολωνοι επαθαν τα χειροτερα απο τους Ναζι το 1939 !

Με την Πολωνεζα που γνωρισα στην Ελλαδα ειχα εμπλακει σε μπελαδες μιας και τα ειχε βαλει με μια ολοκληρη πολυκατοικια και στο τελος εφαγε και μια μυνηση απο κατι γειτονες που ειχε εκδικηθει με απιστευτους τροπους επειδη απλα μια φορα της ειχαν κανει την παρατηρηση λογω του οτι εκανε πολυ φασαρια καθως καθαριζε ενα σπιτι σε ωρες κοινης υσηχιας !
Το τι Σατανικα κολπα μου ειχε πει οτι σκεφτοταν να κανει σε 3-4 ενοικους της πολυκατοικιας δεν περιγραφονται !
Οταν τσακωνονταν ειχε παντα το υφος του θυματος... αυτης που σε κανει να την λυπηθεις και να την βοηθησεις, ομως μετα απο μερες
εκδικουνταν με πολυ υπουλους τροπους αυτους με τους οποιους ειχε τσακωθει !

Οι Πολωνεζες που ειχα κατα την διαμονη μου (για δουλεια) στην Πολωνια ηταν καπως καλυτερες απο τις μεταναστριες.
Εκτιμησα πολυ το γεγονος οτι δεν ηθελαν να μου φανε χρηματα οπως κανουν οι Ρουμανες κτλ...
Ακομα και για φαγητο με απετρεπαν απο το να τις παω σε εστοιατορια - ηθελαν παντα να μαγειρευουν σπιτι μου και τα Σαββατοκυριακα με καλλουσαν στα δικα τους σπιτια κι ετρωγα μαζι με τις οικογενειες τους.

Οι δικοι τους (αδερφια,ξαδερφια, θειοι) μιλουσαν για την Ελλαδα λες και ηταν μια Τριτοκοσμικη χωρα η οποια δεν ανηκει καν στην Ευρωπη χωρις να γινονται προσβλητικοι βεβαια - απλα με το απαξιωτικο υφος τους !
Εγω Δεν σηκωνω Μαλακιες για την Ελλαδα απο κανεναν και τα λεω χυμα οταν χρειαζεται... Ασχετα εαν δεν γουσταρω να ζω πια στην Ελλαδα μονιμα.
Ετσι λοιπον επειδη εισεπρατα αρνητισμο για την Ελλαδα τους χτυπαγα κι εγω τα παρα πολλα τρωτα σημεια της Biedna Kurwa Polska !

Τελος, Οταν με την μια εκ'των δυο αρχισαμε να φτανουμε στο τελος, αρχισε και μου πεταγε κατι σποντες "τωρα θα φυγεις απο την Ευρωπη και θα πας Ελλαδα ?"  - "Ας παραμεινουμε φιλοι, Θα μου στειλεις και foto με την Τριχωτη Ελληνιδα που θα τα φτιαξεις ?"
"Εκει κατω στην μεση ανατολη ομως δεν θα τρως Zurek ουτε θα πινεις Tyskie και Zywiec"

Οταν ειχα θιξει το θεμα "Πολωνικος Ναζισμος" σε κατι περιστασιακους φιλους Πολωνους μεσα σε ενα internet caffe' στο Mokotow
(προαστειο της Warszawa) μου ειχαν πει "Εμεις ειμαστε ο πιο καθαρος λαος ! Εχουμε 0% τσιγγανους και το 99,5% της χωρας κατοικειται απο καθαροαιμους Πολωνους" επισης μου ανεφεραν πως εαν φανει καμοια φορα ΝΕΓΡΟΣ τριγυρω.... Θα φαει σιγουρα ξυλο σε καποια σταση λεοφωρειου απο τους Ανωτερους Πολωνους η' σε καποιο παρκο κτλ...

Αυτος ο Πολωνικος Υπερεθνικισμος πια δεν εχει ορια !!! Ζωντας στην Πολωνια καθημερινα σου θυμηζουν με διαφορους τροπους το ποσο ξεχωριστοι και σημαντικοι ειναι οι Πολωνοι σαν Λαος !!! Ακομα και για ασχετα θεματα παντα εβρισκαν τροπους να μου θυμησουν την Πολωνικη σπουδαιοτητα Π.Χ. εβγαινα με την Dorota εξω για να παω να δω ενα ενοικιαστηριο και οταν ρωτουσα διαφορα τον μεσιτη για το διαμερισμα η Dorota με διεκοπτε και ελεγε "Μην ανυσηχεις εδω ειμαστε στην Πολωνια δεν ειμαστε στην Ελλαδα - Κανεις δεν θα σε γελασει"

Σιγουρα οι Πολωνεζες εχουν καποια πολυ καλα στοιχεια αλλα εχουν και κατι αλλα εντελως χαλια που αν βγουν στην επιφανεια τα σβηνουν ολα τα καλα.

Μαγγες αξιζει τον κοπο παντως να πειραματιστειτε ! Οι Πολωνεζες ειναι SUPER στο κρεβατι αλλα μεχρι εκει...
Καντε SEX μαζι τους, σχεσεις απλες, σχεσεις με διαρκεια κτλ... αλλα ΟΧΙ με Προοπτικη !

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom