Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ποιος είπε ότι γαμάει τζάμπα;ίσα ίσα αν πρόσεξες έγραψα ότι με τα λεφτά που δίνεις για να γαμήσεις μια γκόμενα Ιστανμπούλ ή Ουκρανία μπορείς να γαμήσεις 10 έσκορτς.Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το πληρωμένο σεξ είναι το φτηνότερο απλά δε με ενθουσιάζει να γαμάω πουτάνες θέλω freebies ή έστω semi pros.

Επίσης οι μαύροι,Πακιστανοί κτλ τα σκάνε χοντρά στις Πολωνές.Μου το έχουν πει οι ίδιες.Οι Ινδοί στην Αγγλία έχουν χοντρά λεφτά και οι Πολωνές το επχουν μυριστεί οι δε μαύροι είναι οι νο.1 drug dealers.Αυτό μου τη σπάει με τις Πολωνέζες.Δεν τις νοιάζει από πού προέρχεται το χρήμα και τι χρώμα δέρματος έχει αυτός που το δίνει.Προσπαθώ πάντα να τις πείσω για την υπεροχή του combo λεφτά-βαλκανικό πέος.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
λιιιγο oftopic
χθες εκλεισα χοτελ στο wroslaw
παω αυγουστο για αυτοψια
αλλα επειδη θα παω "συνοδευομενος" δεν θα εχω χρονο για καμακι
αλλα μονο για μπουμ-μπουμ πληρωμενο
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ενα βίντεο που δείχνει τη ζωή στην πολωνική επαρχία και χαρακτηριστικές Πολωνέζες.



Και άλλες τυπικές Πολωνέζες.Τις ξεχωρίζεις γενικά από μακριά κάνουν μπαμ από πού είναι.


Οι Πολωνέζες χορεύουν κάπως έτσι.Αρκετά διαφορετικά από τις Ρωσίδες αλλά τραβάνε την προσοχή.Γενικά οι Πολωνοί γουστάρουν πολύ τη χορευτική μουσική και το χιπ-χοπ.





Μερικές ακόμα που χορεύουν όπως οι Πολωνέζες.Δεν υπάρχει Πολωνέζα που να μη σου ζητήσει να χορέψεις.



 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Εδώ είναι ένας τοπικός διαγωνισμός ομορφιάς Πολωνέζων.Βλέπετε τα κυριότερα χαρακτηριστικά τους τα πεταχτά οπίσθια(σήμα κατατεθέν στην Πολωνία φοβερά στρογγυλά οπίσθια πολύ σέξυ) και τα τρομακτικής ισχύος σλαυικά πόδια.



Κοιτάξτε τι μουνάκι παίζει σε μια πόλη των 40000 όπως το Ολστυν.


Ασύλληπτοι πολωνικοί μούνοι.Είναι όλες έτσι.Η εμφάνιση των γυναικών σε αυτή τη χώρα ξεπερνάει κάθε φαντασία δεν πιστεύεις το ποσοστό των καλλονών που βλέπεις.


Είσαι στο κλαμπ και δεν υπάρχει καμία που να αρνείται να μιλήσει.Χουφτώνεις κατά βούληση.Είναι σα να τις έχεις όλες.Είναι σαν παράδεισος.
Εγώ απορώ πώς οι μαθητές μπορούν και διαβάζουν εκεί με τέτοιες συμμαθήτριες παρούσες.



Οταν ήμουν εκεί σκεφτόμουνα:Οχι ρε πούστη.Πώς είναι δυνατό να μην τις έχω γαμήσει όλες αυτές;
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
λιιιγο oftopic
χθες εκλεισα χοτελ στο wroslaw
παω αυγουστο για αυτοψια
αλλα επειδη θα παω "συνοδευομενος" δεν θα εχω χρονο για καμακι
αλλα μονο για μπουμ-μπουμ πληρωμενο

Ο απόλυτος μαζοχισμός.Να πας Πολωνία και να μην μπορείς να κάνεις καμάκι.Εγώ είχα γκόμενα στο ξενοδοχείο την άφησα μέσα και ξεχύθηκα στα κλαμπ.Είναι αδύνατο να αντισταθείς σε τέτοιο κάλεσμα της φύσης.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
kman αυτά ισχύουν άμα σου αρέσει η σλαβική ομορφιά ...
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ναι,σήμερα βλέπουμε μια εξάπλωση του σλαυικού γονιδίου σε όλη την Ευρώπη.Αγγλοι,Γερμανοί,Ισπανοί και Ισπανοί γαμώνουν ανηλεώς Πολωνέζες και Ρωσίδες.Πάμε για συνολική σλαυοποίηση.Ηδη στην Ελλάδα παρατηρώ σλαυικό ποσοστό τουλάχιστον 15% στη νέα γενιά.Αυτά έχουν και πολιτισμικές και οικονομικές συνέπειες αφού η σλαυοποίηση μεταβάλλει τον εθνικό χαρακτήρα.Τώρα η μίξη στα Βαλκάνια λαμβάνει κολοσσιαίες διαστάσεις.Υπάρχουν περιοχές της Μακεδονίας όπου δεν ξεχωρίζεις πλέον ποιος είναι ο Ελληνας,ο Σέρβος και ο Βούλγαρος.Καλωσορίζουμε την εξάπλωση του σλαυικού απλοτύπου R1a με τις πούτσες ψηλά.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ποιος είπε ότι γαμάει τζάμπα;ίσα ίσα αν πρόσεξες έγραψα ότι με τα λεφτά που δίνεις για να γαμήσεις μια γκόμενα Ιστανμπούλ ή Ουκρανία μπορείς να γαμήσεις 10 έσκορτς.Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το πληρωμένο σεξ είναι το φτηνότερο απλά δε με ενθουσιάζει να γαμάω πουτάνες θέλω freebies ή έστω semi pros.

[size=15pt]Επίσης οι μαύροι,Πακιστανοί κτλ τα σκάνε χοντρά στις Πολωνές.[/size]Μου το έχουν πει οι ίδιες.Οι Ινδοί στην Αγγλία έχουν χοντρά λεφτά και οι Πολωνές το επχουν μυριστεί οι δε μαύροι είναι οι νο.1 drug dealers.Αυτό μου τη σπάει με τις Πολωνέζες.Δεν τις νοιάζει από πού προέρχεται το χρήμα και τι χρώμα δέρματος έχει αυτός που το δίνει.Προσπαθώ πάντα να τις πείσω για την υπεροχή του combo λεφτά-βαλκανικό πέος.

Ε, πες ότι υπάρχει λακέρδα στη μέση τύπε  :rockon:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Εννοείται ρε,τι τζάμπα πάνε;Οι μαύροι,πακιστανοί στο εξωτερικό είναι κονομημένοι.Μην κοιτάτε που στην Ελλάδα τους έχουμε στον πούτσο,στις ΗΠΑ παίζει affirmative action,πολλοί μαύροι,Ινδοί κτλ τελειώνουν στα καλύτερα πανεπιστήμια και παίρνουν υψηλά αμοιβόμενες θέσεις.Είναι κελεπούρια για φτωχές λευκές της εργατικής τάξης όπως οι Πολωνέζες.
Μόνο ο βαλκανικός πούτσος μπορεί να σταθεί εμπόδιο σε αυτή την αναπόφευκτη διαδικασία μίξης που επιβάλλει η παγκοσμιοποίηση.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εννοείται ρε,τι τζάμπα πάνε;Οι μαύροι,πακιστανοί στο εξωτερικό είναι κονομημένοι.Μην κοιτάτε που στην Ελλάδα τους έχουμε στον πούτσο,στις ΗΠΑ παίζει affirmative action,πολλοί μαύροι,Ινδοί κτλ τελειώνουν στα καλύτερα πανεπιστήμια και παίρνουν υψηλά αμοιβόμενες θέσεις.Είναι κελεπούρια για φτωχές λευκές της εργατικής τάξης όπως οι Πολωνέζες.
[size=12pt]Μόνο ο βαλκανικός πούτσος μπορεί να σταθεί εμπόδιο σε αυτή την αναπόφευκτη διαδικασία μίξης που επιβάλλει η παγκοσμιοποίηση.[/size]

Το βαλκανικό παπάρι, χωρίς να πληρώσει;
Χλωμό το κόβω  :think:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Για να δούμε και μερικά τραγούδια που δημιουργούν το κατάλληλο πλαίσιο σκέψης για προσέγγιση στις Πολωνέζες.

Φίλα μου τον κώλο.

Της αρέσει να το κάνει.




Μερικές ακόμα Πολωνέζες που χορεύουν



 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Το βαλκανικό παπάρι, χωρίς να πληρώσει;
Χλωμό το κόβω  :think:

Εννοείται οτι πληρώνεις.Με τις Πολωνέζες παίζουν δύο δυνατότητες:Γαμπρός ή σπόνσορας.
Με τις Τσέχες παίζουν γκόμενος,εραστής ή σπόνσορας.

Αυτό που εννοώ είναι οτι εμείς ως Βαλκάνιοι κρατάμε μαύρους,πακιστανούς μακρυά δεν τους δίνουμε δικαιώματα να γαμάνε στη χώρα μας.Ενώ στην Αγγλία,ΗΠΑ,Ολλανδία κτλ γαμάνε λευκές.

Μία ενδιαφέρουσα περιοχή είναι το tri-city(Sopot,Gdynia,Gdansk).Το καλοκαίρι είναι τίγκα στο μουνί από Πολωνέζες που δεν μπορούν να παραθερίσουν στη Μεσόγειο.Εδώ βλέπουμε Πολωνέζες να χορεύουν στο Sopot στην άμμο.

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Kman, νομιζω πρεπει να αναδειχτεις σαν μεγας πολωνολογος του site!
---
Ειναι κριμα να τις πηδάνε μαύροι! Σαν να τις μαγαριζουν νιωθω!
--

Οι πολωνεζες που χορευουν ειναι ολα τα λεφτα...τετοια κεφια(καλα για ομορφια δε μιλαμε) δεν εχω δει πουθενα στην ελλαδα...χορευουν και το απολαμβανουν, δεν στεκονται σαν τα ελληνικα ξυλαγγουρα με ενα ποτο στο χερι!
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Οι πολωνεζες που χορευουν ειναι ολα τα λεφτα...τετοια κεφια(καλα για ομορφια δε μιλαμε) δεν εχω δει πουθενα στην ελλαδα...χορευουν και το απολαμβανουν, δεν στεκονται σαν τα ελληνικα ξυλαγγουρα με ενα ποτο στο χερι!

αυτο οντως, τρωμε πολυ κραξιμο για τον τροπο που "διασκεδαζουμε"
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Kman, νομιζω πρεπει να αναδειχτεις σαν μεγας πολωνολογος του site!
---
Ειναι κριμα να τις πηδάνε μαύροι! Σαν να τις μαγαριζουν νιωθω!
--

Οι πολωνεζες που χορευουν ειναι ολα τα λεφτα...τετοια κεφια(καλα για ομορφια δε μιλαμε) δεν εχω δει πουθενα στην ελλαδα...χορευουν και το απολαμβανουν, δεν στεκονται σαν τα ελληνικα ξυλαγγουρα με ενα ποτο στο χερι!

Γιατί νομίζεις έλκονται από τους Αράπηδες?Οι μαύροι είναι χορευταράδες.Αν πας στα κλαμπ στην Πολωνία θα πάθεις πλάκα.Απίστευτες γκόμενες να λικνίζονται στο χιπ χοπ και μπορείς να χορέψεις με όποια θες.Ολες είναι διαθέσιμες αν κάποιος έχει ρευστό και είναι εμφανίσιμος.Στα αρχίδια τους οι γκόμενοι και όλα.Αλλά μου τη σπάει που τις φορτώνουν αράπηδες,ινδοί κτλ.Με εμένα στο κλαμπ οι τύποι δεν είχαν καμία τύχη.Γουστάρουν Βαλκάνια ειδικά αν είσαι λίγο σαν τους Πολωνούς dresiarz και ξέρεις γενικά από Σλαύες.Εχουν την ίδια αντίδραση με τις Ουκρανές και ακόμα καλύτερη γιατί δεν έχουν προκαθορισμένες απόψεις στο κεφάλι τους.

Αυτές οι φωτογραφίες δείχνουν το μέσο όρο των Πολωνέζων.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Οπως τα λες, οι πολωνοι αντρες ειναι εκτος συναγωνισμου??? Τους σνομπαρουν οι πολωνες; Τι παιζει?
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Οπως τα λες, οι πολωνοι αντρες ειναι εκτος συναγωνισμου??? Τους σνομπαρουν οι πολωνες; Τι παιζει?

Ναι,όντως οι Πολωνές κάνουν διάκριση κατά των Πολωνών.Πολλές δεν τους θέλουν καθόλου.Ειδικά στην Αγγλία πάνω από το 50% των Πολωνέζων βγαίνουν με ξένους και οι Πολωνοί συνήθως μένουν μόνοι τους ή πιάνουν ξένες γκόμενες.Οι Πολωνοί kurwa τις ανεβάζουν,kurwa τις κατεβάζουν.Δεν τις έχουν σε καμία υπόληψη.Οι Πολωνέζες είναι πολύ επιθετικές κατά των Πολωνών.Μερικές μου είπαν οτι έχουν δείρει Πολωνούς,άλλες οτι τις έδερναν οι άντρες τους.
Διάβασα πρόσφατα ένα άρθρο στο arabia.pl ''προτιμώ να φιλήσω Αραβα στον κώλο,παρά Πολωνό στο στόμα.''Δεν ξέρω γιατί αυτή η αντιπάθεια στους πολωνούς άντρες έχει πάρει τόσο ακραίες μορφές.Τους θεωρούν μεθύστακες,βαρετούς,άσχημους,χωρίς στυλ και αποτυχημένους.(προσοχή:η γνώμη τους για Ελληνες δεν είναι ιδιαιτέρως ευνοική.Μας θεωρούν ψευτο-macho,μαμάκηδες,γυναικάδες και αρκετές προτιμούν Αλβανούς ως αληθινότερους άντρες.).Για αυτό πρέπει να πας ως Βαλκάνιος με αληθινή δύναμη και όχι σαν τρομοκρατημένος μαμάκιας.Μετά βέβαια δείχνεις την ανασφάλεια και ευαλωτότητα που χρειάζονται για να ρίξεις τέτοιες υποτακτικές και κομπλεξικές.(που νομίζουν οτι είναι ρομαντικές κτλ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom