Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Οχι ρε ποια Σουηδία;η Σουηδία είναι πανάκριβη.Πιο πολύ 100 καμάκια ένα τηλέφωνο αλλά οι γκόμενες είναι μουνάρες.Απλά το πρόβλημα σε χώρες όπως η Σουηδία είναι απλό:Δεν έχεις να προσφέρεις κάτι που να μη μπορούν να κάνουν μόνες τους.Διακοπές στην Ελλάδα θέλουν;Βρίσκουν πάμφθηνα.Καμάκι;Οπου και να πάνε τις καμακώνουνε.Γαμήσι;Παίρνουν τους δονητές τους και τις φίλες τους για να μην μπλέξουν.Βασικά οι γκόμενες αυτές δε θέλουν να μπλέξουν,γουστάρουν αλλά δε θέλουν μπλέξιμο και μεσογειακός άντρας σημαίνει μπελλάς.

Ενώ Πολωνία έχεις να προσφέρεις,βλέπουν γαμπρούς,σπονσοριλίκια,δουλειά κτλ.

Καλή φάση. Γενικά είχα γνωρίσει μια μικρή Πολωνή στα νιάτα μου (19) κ' αυτή ήταν 17, καλά ήταν.
Αλλά μετά έπηζα με σπουδές, με είπε πως θέλουν να με γνωρίσουν οι γονείς της τα Χριστούγεννα και φρίκαρα (βλακεία ενδεχομένως...)...

Πήγα μετά από χρόνια Πολωνία μια περαντζάδα με κάτι άλλα παλικάρια, και παρόλη την φτώχια,
μου φάνηκαν τίμιοι άνθρωποι. Τεσπα...

φιλε το ξέρω ότι είναι δύσκολο να φύγεις εκτος χώρας όταν είσαι στρατό αλλα έχω μερικά κώνε και ίσως βοηθήσουν

Ωραίος. Καλή δύναμη κ' καλός πολίτης.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Θα κάνω σε λίγο ένα ντουμπλέν με κάτι Πολωνές.Μπορεί να ποστάρω φωτό.Σε κανα-δυο βδομάδες σκέφτομαι να αρδεύσω ξανά τα εύφορα εδάφη της πάλαι ποτέ Αυστροουγγαρίας θα μείνω Τσεχία σε 4 γκόμενες(στα σπίτια τους διαδοχικά) και μετά θα πάω Πολωνία να μείνω σε 1 γκόμενα και να συναντήσω μερικές ακόμα.Πιστεύω οτι μια βδομάδα είναι αρκετή για το άνω πλάνο όπου 7-8 γκόμενες θα βρουν την ευτυχία τους.
Είναι μεγάλη υπόθεση να είσαι Βαλκάνιος.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Θα κάνω σε λίγο ένα ντουμπλέν με κάτι Πολωνές.Μπορεί να ποστάρω φωτό.Σε κανα-δυο βδομάδες σκέφτομαι να αρδεύσω ξανά τα εύφορα εδάφη της πάλαι ποτέ Αυστροουγγαρίας θα μείνω Τσεχία σε 4 γκόμενες(στα σπίτια τους διαδοχικά) και μετά θα πάω Πολωνία να μείνω σε 1 γκόμενα και να συναντήσω μερικές ακόμα.Πιστεύω οτι μια βδομάδα είναι αρκετή για το άνω πλάνο όπου 7-8 γκόμενες θα βρουν την ευτυχία τους.
Είναι μεγάλη υπόθεση να είσαι Βαλκάνιος.
τι ξέρεις και θα μείνεις dld ?πως θα γίνει το σκηνικό?
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Κανόνισα να με φιλοξενήσουν οι γκόμενες στα σπίτια τους.Νομίζω η Τσεχία είναι οικονομική.Η άλλη λύση είναι να χτυπήσω Ρωσία έχω και εκεί προσφορές αλλά είναι ρίσκο.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Κανόνισα να με φιλοξενήσουν οι γκόμενες στα σπίτια τους.Νομίζω η Τσεχία είναι οικονομική.Η άλλη λύση είναι να χτυπήσω Ρωσία έχω και εκεί προσφορές αλλά είναι ρίσκο.
ποσα σκέφτεσαι για ξόδεμα?
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Δύο Πολωνέζες που βαλκανιοποίησα.

img0605x.jpg




 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ας πούμε είχα μια γκόμενα Πολωνέζα μου λέει κάποια στιγμή αγάπη μου είμαι χάλια κόντεψα να πεθάνω.τι έπαθες της λέω;Είμαι γεμάτη μώλωπες μου λέει,η μύτη μου είναι σπασμένη και πονάω παντού.Ποιος το έκανε της λέω.Ενας Γερμανός μου λέει.Θα τον σκοτώσω τον πούστη λέω.Τουλάχιστον πήρες την αστυνομία;Οχι αγάπη μου μου λέει.Γιατί;Είσαι με τα καλά σου;Σε μαύρισε στο ξύλο και δεν πήρες την αστυνομία;Δεν μπορώ μου λέει.Γιατί;Γιατί το ήθελα και εγώ!
Τι μου λέει;Οτι ο Γερμανός είναι dungeon και σαπίζει στο ξύλο όποια γκόμενα έρχεται να τον βρει.Δεν κάνει έρωτα μαζί τους μόνο τις δέρνει.Η Πολωνέζα μου τόσο γοητεύτηκε που ταξίδεψε στο Βερολίνο από την Πολωνία μόνο και μόνο για να απολαύσει χαστούκια,κλωτσιές και μαστίγωμα.Τελικά ο Γερμανός ξεπέρασε τα όρια της έσπασε τη μύτη και η γκόμενά μου άρχισε να αιμορραγεί.
Για να μην τα πολυλογώ αφού την παρηγόρησα κτλ τα τραύματα επουλώθηκαν κοκ μου στέλνει κάποια μέρα μήνυμα ''είμαι στο τρένο για τη Γερμανία''.Πού πας; ρωτάω.Στο Γερμανό μου λέει.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ας πούμε είχα μια γκόμενα Πολωνέζα μου λέει κάποια στιγμή αγάπη μου είμαι χάλια κόντεψα να πεθάνω.τι έπαθες της λέω;Είμαι γεμάτη μώλωπες μου λέει,η μύτη μου είναι σπασμένη και πονάω παντού.Ποιος το έκανε της λέω.Ενας Γερμανός μου λέει.Θα τον σκοτώσω τον πούστη λέω.Τουλάχιστον πήρες την αστυνομία;Οχι αγάπη μου μου λέει.Γιατί;Είσαι με τα καλά σου;Σε μαύρισε στο ξύλο και δεν πήρες την αστυνομία;Δεν μπορώ μου λέει.Γιατί;Γιατί το ήθελα και εγώ!
Τι μου λέει;Οτι ο Γερμανός είναι dungeon και σαπίζει στο ξύλο όποια γκόμενα έρχεται να τον βρει.Δεν κάνει έρωτα μαζί τους μόνο τις δέρνει.Η Πολωνέζα μου τόσο γοητεύτηκε που ταξίδεψε στο Βερολίνο από την Πολωνία μόνο και μόνο για να απολαύσει χαστούκια,κλωτσιές και μαστίγωμα.Τελικά ο Γερμανός ξεπέρασε τα όρια της έσπασε τη μύτη και η γκόμενά μου άρχισε να αιμορραγεί.
Για να μην τα πολυλογώ αφού την παρηγόρησα κτλ τα τραύματα επουλώθηκαν κοκ μου στέλνει κάποια μέρα μήνυμα ''είμαι στο τρένο για τη Γερμανία''.Πού πας; ρωτάω.Στο Γερμανό μου λέει.

Είναι ΤΡΕΛΕΣ αυτές οι Πολωνές... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Σε πρόσφατο σκάνδαλο στην Πολωνία στο Γυμνάσιο της πόλης Ostrodzia 5 πολωνέζες μαθήτριες έμειναν έγγυες μετά από παιχνίδια με συμμαθητές τους που λεγόταν solnce(ήλιος).Στο παιχνίδι αυτό οι μαθήτριες σχημάτιζαν κύκλο ξαπλωμένες με τα κεφάλια τους να ακουμπάνε και οι συμμαθητές τους εναλλάσσονταν πάνω τους.Νικητής ήταν όποιος εκσπερμάτωνε τελευταίος.2 από τις έγγυες ήδη έχουν γεννήσει σε ηλικία 15-16 ετών.Δεν ξέρουν ποιοι είναι οι πατεράδες.
Άλλο ένα δείγμα της περίεργης στάσης των νυμφομανιακών πολωνέζων.

 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Σε πρόσφατο σκάνδαλο στην Πολωνία στο Γυμνάσιο της πόλης Ostrodzia 5 πολωνέζες μαθήτριες έμειναν έγγυες μετά από παιχνίδια με συμμαθητές τους που λεγόταν solnce(ήλιος).Στο παιχνίδι αυτό οι μαθήτριες σχημάτιζαν κύκλο ξαπλωμένες με τα κεφάλια τους να ακουμπάνε και οι συμμαθητές τους εναλλάσσονταν πάνω τους.Νικητής ήταν όποιος εκσπερμάτωνε τελευταίος.2 από τις έγγυες ήδη έχουν γεννήσει σε ηλικία 15-16 ετών.Δεν ξέρουν ποιοι είναι οι πατεράδες.
Άλλο ένα δείγμα της περίεργης στάσης των νυμφομανιακών πολωνέζων.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
και για να μην το ξεχασω
-γνωστη μου πολωνη,ειχαμε ενα γεια μονο,παρατησε τον πολωνο που τα ειχανε και τα εφτιαξε με εναν μαυρο και φυγαν στην γαλλια.....
-επισης αλλη πολωνη απο την δουλεια που ξερω τα εχει με μαυρο
-αφγανος γνωστος απο την δουλεια επισης,ειναι παντρεμενος (με πολιτικο γαμο) με πολωνη και περιμενουν παιδι....


και αλλα πολλα που βαριεμαι τωρα να γραφω......
αυτες λενε πως οι μαυροι-αφγανοι -πακιστανοι κτλ ,ειναι γι αυτες εξωτικοι..... :idiot: :idiot: :idiot:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ναι,βλέπεις κάτι μουνάρες Πολωνές με κάτι τύπους γάμησέ τα.Πώς πάνε με αυτούς τους βρωμύλους;Σα να μην έχουν συναίσθηση της αξίας τους.Πιστεύω ότι ο πολωνικός λαός θα μπασταρδευτεί με τους τριτοκοσμικούς τόση είναι η έκταση της μίξης των Πολωνέζων.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Οι Ρωσίδες και Ουκρανές που ρώτησα μου είπαν ότι ποτέ δε θα πήγαιναν με μαύρους.Μερικές Τσέχες μου είπαν ότι πάνε μόνο με μαύρους.Γενικά νομίζω στις Πολωνέζες παίζει ρόλο το κόμπλεξ κατωτερότητας,πιστεύουν ότι δεν αξίζουν λευκούς.Επίσης δεν τους αρέσει ο ρατσισμός και το αίσθημα ανωτερότητας των λευκών προτιμούν ταπεινούς άντρες που μπορούν να κουμαντάρουν.

Για αυτό και εμείς οι μάγκες Βαλκάνιοι άντρες ειπμαστε κάπως ασύμβατοι με τις Πολωνέζες.Η υπεροψία μας,βαλκανική υπερηφάνεια γίνεται αμέσως αντιληπτή και αποδοκιμάζεται.Ειπναι ένα ιδιαιτέρως περίπλοκο θέμα.
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Εχει μεγάλη φάση ο τύπος ο Kman.

Πρέπει να γράψει μυθιστόρημα. Αδικείται εδώ.

Πάντως έχει πλάκα αυτό που κάνει. Τόσα χρόνια στο bourdela, όποιος έχει προσπαθήσει να ειρωνευτεί τους άλλους που πληρώνουν π@υτ@νες για να πηδήξουν, έχει βρει τον μπελά του.

Μόνο ο Kman έχει καταφέρει να γίνει ο αγαπημένος όλων λέγοντας τους με τον τρόπο του, ότι ενώ όλοι οι άλλοι τα σκάνε χοντρά, εκείνος πηδάει όποια θέλει και τσάμπα και έχει και καμιά δεκαριά γκόμενες να περιμένουν στην ουρά.

Και όχι μόνο τους λέει ότι δε χρειάζεται να τους τα σκάσει για να τις γλεντήσει αλλά ακόμα χειρότερα. Οι γκόμενες που ρουφάνε τα ευρόπουλα από τους άλλους, προτιμάνε να το δίνουν τσάμπα σε ότι σκατομούρηδες βρουν. Τους λέει και Loosers δηλαδή με L κεφαλαίο.

Και το καλύτερο είναι ότι τα κουτορνίθια οι άλλοι του λένε και respect.

Γι’ αυτό σε παραδέχομαι τύπε Kman.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ποιος είπε ότι γαμάει τζάμπα;ίσα ίσα αν πρόσεξες έγραψα ότι με τα λεφτά που δίνεις για να γαμήσεις μια γκόμενα Ιστανμπούλ ή Ουκρανία μπορείς να γαμήσεις 10 έσκορτς.Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το πληρωμένο σεξ είναι το φτηνότερο απλά δε με ενθουσιάζει να γαμάω πουτάνες θέλω freebies ή έστω semi pros.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Οι Ρωσίδες και Ουκρανές που ρώτησα μου είπαν ότι ποτέ δε θα πήγαιναν με μαύρους.Μερικές Τσέχες μου είπαν ότι πάνε μόνο με μαύρους.Γενικά νομίζω στις Πολωνέζες παίζει ρόλο το κόμπλεξ κατωτερότητας,πιστεύουν ότι δεν αξίζουν λευκούς.Επίσης δεν τους αρέσει ο ρατσισμός και το αίσθημα ανωτερότητας των λευκών προτιμούν ταπεινούς άντρες που μπορούν να κουμαντάρουν.

Για αυτό και εμείς οι μάγκες Βαλκάνιοι άντρες ειπμαστε κάπως ασύμβατοι με τις Πολωνέζες.Η υπεροψία μας,βαλκανική υπερηφάνεια γίνεται αμέσως αντιληπτή και αποδοκιμάζεται.Ειπναι ένα ιδιαιτέρως περίπλοκο θέμα.

Eχω γενικα χαμηλο προφιλ, δεν ειμαι δηλαδη ο αγριωπος balkan power αλλα ειμαι δυναμικος και πιστευω οτι ο αντρας πρεπει να εχει τον πρωτο λογο σε μια σχεση,...  οποτε μαλλον θα χω σουξε στις πολωνεζες να υποθεσω...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom