Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Επιβεβαιώθηκα τελικά. Πήγα στην "κυρία" αλλά μόνο κυρία δεν είναι. Πρόκειται για εξ'αλλαγής φύλλου ή τραβεστί,δεν μπορώ να γνωρίζω αφού δεν πέρασα.
Σχεδόν θηριώδης με βυζάρες. Απορώ πως τις "έχτισε" τέτοιες βυζάρες. Κατά τα άλλα ευγενική και δεν φάνηκε να τσαντίστηκε που δεν πέρασα,το λέω γιατί μερικές σου την λένε και σε ειρωνεύονται όταν δεν περνάς. 

:hi: :kneel:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μερικές σου την λένε και σε ειρωνεύονται όταν δεν περνάς. 
αυτες μπορουν να με εξωθησουν στα ακρα
μου εχει τυχει 2 φορες, τη μια φορα μια ελλεεινιδα κωλογρια τσατσα μου ειπε "ευχαριστουμε για τη βιζιτα" με ειρωνικο υφακι και τη δευτερη μια μπαλοτσα ρωσιδα τσατσα επειδη ειχα παει 2 μερες συνεχομενες χωρις να περασω μου ειπε "τι τα γκινει κατε μερα βολτα;"
και τις δυο φορες τις εστειλα στο γερο-διαολο κατεβαινοντας τα σκαλια  :S
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Επιβεβαιώθηκα τελικά. Πήγα στην "κυρία" αλλά μόνο κυρία δεν είναι. Πρόκειται για εξ'αλλαγής φύλλου ή τραβεστί,δεν μπορώ να γνωρίζω αφού δεν πέρασα.
Σχεδόν θηριώδης με βυζάρες. Απορώ πως τις "έχτισε" τέτοιες βυζάρες. Κατά τα άλλα ευγενική και δεν φάνηκε να τσαντίστηκε που δεν πέρασα,το λέω γιατί μερικές σου την λένε και σε ειρωνεύονται όταν δεν περνάς. 
Μπας και επεσες στην Eva?
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιώθηκα τελικά. Πήγα στην "κυρία" αλλά μόνο κυρία δεν είναι. Πρόκειται για εξ'αλλαγής φύλλου ή τραβεστί,δεν μπορώ να γνωρίζω αφού δεν πέρασα.
Σχεδόν θηριώδης με βυζάρες. Απορώ πως τις "έχτισε" τέτοιες βυζάρες. Κατά τα άλλα ευγενική και δεν φάνηκε να τσαντίστηκε που δεν πέρασα,το λέω γιατί μερικές σου την λένε και σε ειρωνεύονται όταν δεν περνάς. 

μπραβο κομαντο.
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
πήρα τηλέφωνο πριν λίγο. Μου είπε 50 ευρώ. κάπου κοντά στην Βικτώρια και μου ανέφερε την οδό Δεριγνύ. Γενικά ήταν βιαστική στο τηλέφωνο και η φωνή της, δεν ξέρω αλλά δεν πείστηκα ότι είναι 100% γυναίκα. ίσως κάνω μία καταδρομική. 
΄΄Οπου ***** = ????
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
ρε παιδιά τι παίζει;οπου βάζω κάποια ιστοσελίδα αντί να εμφανιστεί η ιστοσελίδα εμφανίζονται πάλι αστεράκια! τι δεν κάνω καλά;
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Νέκρα ως συνηθως .......
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
στην δημοκριτου περασα με μια βυζου :tits: ψιλομαυρουλα με βυζο 3 συν καλο αξιζει μια επισκεψη μονο για τους βυζολαγνους μην περιμενεται πολλα πραγματα απο προγραμμα,ρε μαγκες μια ελλη :tits: :tits: ρουμανα πιπινα που δουλευε πριν κανα εξαμηνο στην καλιροης στον 1οροφο την εχεται πετυχει πουθενα :helpplea: την ειχα δει σε ενα περασμα και μου φανηκε για πενταρι συν αλλα εκανα την μαλακια και δεν περασα.εντωμεταξυ κανενας δε εγραψε τιποτα για αυτη τοσο καιρο μουνοφαγαδες... :s&m_3:
 

Eclectic

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2014
Μηνύματα
66
Like
26
Πόντοι
0
Μεταγραφη της Νικολ απο Στουρναρη στο Συγγρου 40-42 ως Λειλα οπως αναφέρει ο Σμυρνης στο σχετικο thread.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μεταγραφη της Νικολ απο Στουρναρη στο Συγγρου 40-42 ως Λειλα οπως αναφέρει ο Σμυρνης στο σχετικο thread.
αν ειναι μια κοκκινομαλα απο εμφανιση σκιζει και ευχαριστη και ευγενικη...αλλα απο υπηρεσιες μουφα και βιαστικη!!!
 

Eclectic

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2014
Μηνύματα
66
Like
26
Πόντοι
0
αν ειναι μια κοκκινομαλα απο εμφανιση σκιζει και ευχαριστη και ευγενικη...αλλα απο υπηρεσιες μουφα και βιαστικη!!!
Τελευταια στη Στουρναρη νομιζω απο καστανη ειχε γινει  ξανθιά.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Μπορεί να μας πει καποιος περισσότερα για την Βικτώρια ? Άλλοι λένε έπιπλο άλλοι λένε οτι είναι πολύ καλή .Μιλάω για αυτή του μασαζίδικου στην Αριστοτέλους Καλλιθέα
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
304
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
1
Κάνε μια γενική περιγραφή ρε μάστορα: πιτσιρίκα, μιλφ, χοντρή, αδύνατη, ψηλή, κοντή, μελαχρινή, ξανθιά;
χαχαχα...ναι σορυ επρεπε να δωσω περγραφη....ξανθια γυρω στο 1.70 μιλφ..ουτε αδυνατη ουτε χοντρη...οτι πρεπει...με ωραια πιασιματα και βυζαρες να μην χορταινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom