Νέα

Βυζιά ή Κώλο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Βυζιά ή Κώλο;

  • ΒΥΖΙΑ

    Ψήφοι: 32 47,8%
  • ΚΩΛΟ

    Ψήφοι: 35 52,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
ΒΥΖΑΡΕΣ για να είμαστε πιο κοντά στις επιταγές της Φύσης!!!


"But, you know what life really is?
You're born, you suck your mother's tits.
You get a little older, you suck your girlfriend's tits.
You get married, you suck your wife's tits.
That's what life is. Life sucks."

John Ryman, "When Galaxies Collide"

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Βυζαρες με τρελα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
το βυζι εχει μεγαλυτερη χαρη απο τον κωλο
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι τα βυζιά είναι πιο σημαντικά από το κόλο.
Γιατί τόσοι πολλοί ψηφίζουν κόλο δεν το καταλαβαίνω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.495
Κριτικές
61
Like
42.787
Πόντοι
22.785
Βυζαρες συνπορητες μου βυζαρες μεγαλες να κουνιονται την ωρα
που γαμας και να σε πιανη τρελα  :boobies: :boobies: :boobies:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι τα βυζιά είναι πιο σημαντικά από το κόλο.
Γιατί τόσοι πολλοί ψηφίζουν κόλο δεν το καταλαβαίνω.
Ειμαστε κωλοπαιδα  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
Μας αρεσει να εξερευνουμε τις κρυφες πτυχες του χαρακτηρα τους. Γιατι οπως ξερεις, η γυναικα ειναι ενα μεγαλο μυστηριο. Εμεις ξεκιναμε απο εκει να βρουμε τη λυση.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Ramona%20Chorleau%2003.jpg
    Ramona%20Chorleau%2003.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 27

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Μετά από αρκετό διάστημα "αποχής", μπαίνω να καταθέσω και εγώ την ψήφο μου.
ΒΥΖΑΡΕΣ... ολα τα άλλα έπονται....

Χαιρετώ τους συναγωνιστές
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
:boobies: Βυζάρες χωρίς δεύτερη σκέψη.Το πιο εμφανές σημείο σωματικής και σεξουαλικής διαφοροποίησης των 2 φύλων.Επόμενο είναι ο άντρας να "καρφώνει" τα βυζιά.Και όσο μεγαλύτερα και πιο στητά, τόσο το καλύτερο.Μου έχει τύχει εμένα να κάτσει βυζαρού απέναντι μου στον ηλεκτρικό και κατέβηκα 2-3 στάσεις μετά μέχρι να μου πέσει ο πούτσος και να μπορέσω να σηκωθώ όρθιος χωρίς να γελάσει όλο το βαγόνι...Το συναίσθημα να τα γλείφεις, να τα χαιδεύεις, να τα χουφτώνεις, να τα ζουλάς, να τα κουνάς πάνω κάτω, να τα θηλάζεις, να τα σκαμπιλίζεις είναι μοναδικό.Όταν δε, γαμάς βυζαρού και οι βυζάρες της κουνιούνται, μπορείς να πας στον άλλο κόσμο και να επιστρέψεις...Όταν βλέπω στο δρόμο ωραία γυναίκα το βλέμμα μου έχει προκαθορισμένη από το DNA διαδρομή: βυζιά - πρόσωπο - κώλος.Και οι ίδιες οι γυναίκες γνωρίζουν ότι οι βυζάρες είναι top.Όπως έγραψε και ένα παληκάρι παραπάνω αν βρεθείτε σε πηγαδάκι άβυζων γυναικών όπου σχολιάζουν βυζαρού, θα τρελαθείτε...Σας το λέω εκ πείρας.Το τι ζήλεια υπάρχει και το τι θάψιμο πέφτει δεν έχει προηγούμενο.Αφού όταν άκουγα τα σχόλια τους κι έβλεπα το φαρμάκι στο πρόσωπό τους έλεγα ότι η κακομοίρα η βυζαρού που σχολίαζαν στην παραλία θα πνιγόταν από τη γλωσσοφαγιά.Και κάτι άλλο.Όπως και στην αγορά, έτσι και στις γυναίκες το σπάνιο είναι το ακριβό.Τέλειο κώλο μπορεί να βρεις να έχει 1 στις 100 γυναίκες.Τέλεια βυζαρού όμως θα βρεις 1 στο 1.000.000 !Γι'αυτό και στα μπουρδέλα σήμερα υπάρχει τρελή έλλειψη.Τέλεια κωλαρού βλέπεις συχνά.Τις κοπέλες στις φωτό όμως παρακάτω μπορεί και να μην τις δεις ποτέ στη ζωή σου.
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    2,6 KB · Εμφανίσεις: 33
  • images 2.jpg
    images 2.jpg
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 30

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
:boobies: Βυζάρες χωρίς δεύτερη σκέψη.Το πιο εμφανές σημείο σωματικής και σεξουαλικής διαφοροποίησης των 2 φύλων.Επόμενο είναι ο άντρας να "καρφώνει" τα βυζιά.Και όσο μεγαλύτερα και πιο στητά, τόσο το καλύτερο.Μου έχει τύχει εμένα να κάτσει βυζαρού απέναντι μου στον ηλεκτρικό και κατέβηκα 2-3 στάσεις μετά μέχρι να μου πέσει ο πούτσος και να μπορέσω να σηκωθώ όρθιος χωρίς να γελάσει όλο το βαγόνι...Το συναίσθημα να τα γλείφεις, να τα χαιδεύεις, να τα χουφτώνεις, να τα ζουλάς, να τα κουνάς πάνω κάτω, να τα θηλάζεις, να τα σκαμπιλίζεις είναι μοναδικό.Όταν δε, γαμάς βυζαρού και οι βυζάρες της κουνιούνται, μπορείς να πας στον άλλο κόσμο και να επιστρέψεις...Όταν βλέπω στο δρόμο ωραία γυναίκα το βλέμμα μου έχει προκαθορισμένη από το DNA διαδρομή: βυζιά - πρόσωπο - κώλος.Και οι ίδιες οι γυναίκες γνωρίζουν ότι οι βυζάρες είναι top.Όπως έγραψε και ένα παληκάρι παραπάνω αν βρεθείτε σε πηγαδάκι άβυζων γυναικών όπου σχολιάζουν βυζαρού, θα τρελαθείτε...Σας το λέω εκ πείρας.Το τι ζήλεια υπάρχει και το τι θάψιμο πέφτει δεν έχει προηγούμενο.Αφού όταν άκουγα τα σχόλια τους κι έβλεπα το φαρμάκι στο πρόσωπό τους έλεγα ότι η κακομοίρα η βυζαρού που σχολίαζαν στην παραλία θα πνιγόταν από τη γλωσσοφαγιά.Και κάτι άλλο.Όπως και στην αγορά, έτσι και στις γυναίκες το σπάνιο είναι το ακριβό.Τέλειο κώλο μπορεί να βρεις να έχει 1 στις 100 γυναίκες.Τέλεια βυζαρού όμως θα βρεις 1 στο 1.000.000 !Γι'αυτό και στα μπουρδέλα σήμερα υπάρχει τρελή έλλειψη.Τέλεια κωλαρού βλέπεις συχνά.Την κοπέλα της φωτό όμως μπορεί και να μην τη δεις ποτέ στη ζωή σου.
Respect  :rockon:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.181
Πόντοι
2.306
θα παραθέσω τα λόγια ενός ποιητή:
Είναι δύσκολο να είναι όμορφη η μέρα δίχως ήλιο
και η κοπελία χωρίς βυζιά να κάνει άντρα φίλο....
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
και τα δυο. ;)
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εμενα παλι μου αρεσουν και τα δυο οπτικα...αλλα στο σεξ παραδοξως μου αρεσουν τα μικρα στητα βυζακια γιατι συνηθως εχουν ρωγουλες που ανταποκρινονται...αυτο μ αρεσει πολυ...να γινονται τσιταααααα :dancing: :dancing:
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Καλά τα βυζιά αλλά ο κώλος επιδέχεται πολλαπλής χρήσης και διαφόρων παιχνιδιών και ενεργειών. Αλλωστε έχει και σαφή και ωραία γεύση.
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
319
Πόντοι
281
και τα δυο μπορουν να αξιοποιηθουν με πληθωρα τροπων, αισθητικα και τα δυο ειναι απαραιτητα αλλα τα στητα στηθη αγιος να εισαι δε μπορεις να αποτραβηξεις το βλεμα, ομως οταν βλεπεις μια γυναικα στα τεσσερα με τουρλομενο κωλαρακι εισαι ετοιμος να κανεις τα παντα
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
κωλος!!!
ειδικοτης μου η κωλοτρυπιδολογια...

γνωστος κωλοτρυπιδολογος
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom