Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Δύο ερωτήσεις - απορίες:
1ον Μου κάνει εντύπωση πως και δεν έχουν ανεβάσει τόσο καιρό φωτογραφίες της Μαντόνα από τη στιγμή που είναι κάτι σαν το "Μέσι" της ομάδας του μαγαζιου! Γιατί τόση μυστικοπάθεια? Δεν το θέλει η ίδια μάλλον?
2ον Αν γίνεται τέτοιος χαμός στα δωμάτια και η αναμονή είναι τόσο μεγάλη, η κοπέλα δε θα προλαβαίνει να πάρει ανάσα! Και πόση ώρα κάθεται με τον καθένα? Μήπως είναι ξεπέτα?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Οπα ενταξει το επιασα!
Μάλλον θα πληρώνει καλύτερα το αντίπαλο site...
Εχουν ανεβάσει και βιντεο της Μαντονα να χορευει αισθησιακά ντυμένη σε black leather costume...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γιατι αντιπαλο βρε φιλε !!!
Ολοι την δουλια τους κανουν !!!
Αλλοι ετσι αλλοι αλλιως !!! ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αν παντως η μαντονα δε βγαζει το βρακι της νομιζω ειναι ωραια ιδεα να φερουν εκει και τη λιντα απο κωνσταντινουλολεως 94 που δε βλεπεις προσωπο και να κανεις duo μαζι τους
Ετσι οταν πηδας τη μαντονα θα βλεπεις το μ.... της λιντας και οταν θα πηδας τη λιντα θα μπορεις να βλεπεις το προσωπο της μαντονας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ πήγα προχτές για Μαντόνα είδα άλλους 4 πριν από μένα, μετά ήρθε κι άλλος.. φοβερή η γκόμενα, αλλα την έκανα. δεν αντέχω ουρά γι ανα γαμήσω ρε παιδιά. ανέβηκα επάνω στο νινάκι και τη βρήκα μια΄χαρά ολομόναχος. Ασε που τα έδωσε όλα..
άσε που μπορεί μετά να βιάζεται να τελειώσεις γιατι περιμένει κόσμος....
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
αν παντως η μαντονα δε βγαζει το βρακι της νομιζω ειναι ωραια ιδεα να φερουν εκει και τη λιντα απο κωνσταντινουλολεως 94 που δε βλεπεις προσωπο και να κανεις duo μαζι τους
Ετσι οταν πηδας τη μαντονα θα βλεπεις το μ.... της λιντας και οταν θα πηδας τη λιντα θα μπορεις να βλεπεις το προσωπο της μαντονας
:2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ειδικα για την Μαντονα, επειδη εχω παει ηδη τρεις φορες και αναγκαστηκα να φυγω επειδη υπηρχαν τουλαχιστον 4-5 ατομα στην αναμονη, μηπως το καλό στούντιο βαλει κανενα μηχανημα με νουμερα όπως στις τραπεζες, να παιρνουμε το νουμερακι μας και να ερχομαστε αργοτερα, αφού κανουμε καμια άλλη δουλεια και να μην χανουμε τη σειρα μας? Πλακα πλακα ουτε στην Πενυ τετοιος χαμος.
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Εγω την επισκετηκα τις προαλλες στην πρωινη βαρδια μετα τη δουλεια μου. Λεω ποσο λαο να εχει μεσα στο καταμεσημερο (15.00)?

Και οντως παω και υπαρχει στο δωματιο μονο ενας συναγωνιστης και στο σαλονι ειμαι μονος. Καλα λεω ο μαλακας αυτο δεν υπαρχει!! Η τσατσα τωρα που με θυμοταν απο προσφατη κατεβασια μου λεει, ασε την να παρει μια ανασα να τις στυψω και ενα χυμο (με ψιλοκουφανε)μην μου πεσει κατω, και οσοι και να ερθουνε θα μπεις πρωτος. Ε λεω και εγω δε γαμιεται ποσο να κανει να πιει το χυμο

Μεχρι να μπω και να φτασει και η κοπελα ειχαν περασει 45'. Ασε που πησω στο σαλονι αφησα και ορθιους (5,6?).

Παρολα αυτα οχι απλα δεν βιαζεται!! Ισα ισα που εγω την εδιωξα. Ολα τα λεφτα!! Τα ξερετε
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Ειδικα για την Μαντονα, επειδη εχω παει ηδη τρεις φορες και αναγκαστηκα να φυγω επειδη υπηρχαν τουλαχιστον 4-5 ατομα στην αναμονη, μηπως το καλό στούντιο βαλει κανενα μηχανημα με νουμερα όπως στις τραπεζες, να παιρνουμε το νουμερακι μας και να ερχομαστε αργοτερα, αφού κανουμε καμια άλλη δουλεια και να μην χανουμε τη σειρα μας? Πλακα πλακα ουτε στην Πενυ τετοιος χαμος.

ΜΠιιιιπ..... Να προσέλθει το νο3 παρακαλώ.... και εσύ να κρατάς το 40 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αντε γεια μας!!!
 

Συνημμένα

  • natural_juices_1.jpg
    natural_juices_1.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 18

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
τωρα το πρωι μελλινα???
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/10  :) :) :)[/move]

Βριλησου 60(πανω): Ρανια - Μελινα - Αννα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαρια - www.vrilissou60-kato.com/laura]Λαουρα[/url]
Αλλαγες:

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - Λαουρα - Λαουρα
Βριλησου 60(πανω): Ρανια - Μαρια - Αννα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom