Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Η πορνοεκδρομή για γίνει! Μόνο που θα γίνει με άλλο προορισμό! Μόνο εμένα θα με "πετάξουν" ως τη Σόφια! ( λες και πηγαίνουν Μαρούσι και λέω δε με πετάτε ως το Χαλάνδρι)! χαχα!  :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Η πορνοεκδρομή για γίνει! Μόνο που θα γίνει με άλλο προορισμό! Μόνο εμένα θα με "πετάξουν" ως τη Σόφια! ( λες και πηγαίνουν Μαρούσι και λέω δε με πετάτε ως το Χαλάνδρι)! χαχα!  :2funny:

μην μου πης ότι θα ανέβης μαζί τους τώρα που θα πάνε μολδαβία;;;;;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Παρακαλώ την καταθεση της αναφοράς σας και ίσως είθελα να είμουν εκεί αν το ήξερα νωρίτερα
ίσως...........

Ήταν κάπως εμβόλιμο και προσωπικό ζήτημα χαχα! Αλλά δε θέλω να χαλάσω τον ειρμό. Θα αφήσω να γράψουν ολοκληρωμένα οι πορνο-στρατιώτες- γιατί πλέον για εκστρατεία πρόκειται όχι απλά εκδρομή, όταν γυρίσουν!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ήταν κάπως εμβόλιμο και προσωπικό ζήτημα χαχα! Αλλά δε θέλω να χαλάσω τον ειρμό. Θα αφήσω να γράψουν ολοκληρωμένα οι πορνο-στρατιώτες- γιατί πλέον για εκστρατεία πρόκειται όχι απλά εκδρομή, όταν γυρίσουν!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κατι εχω μάθη απο τους κατασκόπους μου στην MD kai UA περιμένω και εγώ να μάθω  αλλά χαρά στο κουράγιο τους.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κατι εχω μάθη απο τους κατασκόπους μου στην MD kai UA περιμένω και εγώ να μάθω  αλλά χαρά στο κουράγιο τους.

Ετσι για να σε φτιαξω λιγο...... :2funny: :2funny: :2funny: Σου λεει κατι το ονομα Lili??? Καλημερα.....
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδεια, για να παω για σεξοτουρισμο βουλγαρια για 5 μερες ,απο αθηνα ποσα χρηματα θα χρειαστω για μεταφορες,διαμονη,διατροφη και φυσικα για σεξ? Που θα απευθυνθω και πως θα το οργανωσω? Σε ποια περιοχη συμφερει να παω? Καποιο προσωπικο πμ απο καποιον εμπειρο με αναλυτικη βοηθεια θα ειναι πολυ εκτιμητεο καθως ειμαι εντελος ασχετος και αδαης
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
καλημερα παιδεια, για να παω για σεξοτουρισμο βουλγαρια για 5 μερες ,απο αθηνα ποσα χρηματα θα χρειαστω για μεταφορες,διαμονη,διατροφη και φυσικα για σεξ? Που θα απευθυνθω και πως θα το οργανωσω? Σε ποια περιοχη συμφερει να παω? Καποιο προσωπικο πμ απο καποιον εμπειρο με αναλυτικη βοηθεια θα ειναι πολυ εκτιμητεο καθως ειμαι εντελος ασχετος και αδαης

Καλημερα φιλε... Θελεις μια 500 αρα ευρα για να περασεις καλα.
Λεπτομερειες θα βρεις στο θρεντ της Σοφιας..... Διαβασε...
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
μονο 500 ευρω για μια βδομαδα με ολα τα εξοδα συν το γαμ..? Αν ειναι τοσο λιγα εφυγα αμεσα, για δωσε καμια λεπτομερια , στειλε μου πμ
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκες το επόμενο Σαββατοκύριακο θα είμαι μόνος καισκέφτομαι να καλέσω κανένα μουνάκι να το περλασουμε μαζί. Υπάρχει καμία πρόταση, που πόσο κλπ
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
μονο 500 ευρω για μια βδομαδα με ολα τα εξοδα συν το γαμ..? Αν ειναι τοσο λιγα εφυγα αμεσα, για δωσε καμια λεπτομερια , στειλε μου πμ

:think: :think: ...χιλιαδες εννουσα... :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλλον δεν τα πας καλα με το διαβασμα... Σχεδον τα παντα αναφερονται και στα δυο threads που τρεχουν... τιμες, ξενοδοχεια, πουτανες κλπ... Λοιπον στρωσου στο διαβασμα και περιμενουμε να διαβασουμε και τα δικα σου οταν με το καλο γυρισεις...  :rockon: :rockon: :rockon:

 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Αύριο την κάνουμε για Βουλγαρία με ένα φίλο για τριήμερο, αντε και καλά μας ξεσκι.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.923
Πόντοι
6.415
Αύριο την κάνουμε για Βουλγαρία με ένα φίλο για τριήμερο, αντε και καλά μας ξεσκι.

Καλά γαμίσια vourvou και αν πετύχεις τιποτα καλό πες μας και σ' εμάς μπας και δουμε (κι άλλο) φώς
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Οργανώνω εκδρομούλα ως την Σόφια με την νέα χρονιά! Διάβασα αρκετές σελίδες από το θέμα αλλά δεν μπορούσα όλες. Έλλειψη χρόνου και δουλειά βλέπετε (μην γίνουμε και ρόμπες στη δουλειά!)

Το σχέδιο είναι για αναχώρηση Παρασκευή αργά βράδυ ή Σάββατο πολύ πρωί με τρένο. Άφιξη Σόφια και τακτοποίηση στο ξενοδοχείο. Βολτίτσα, καφεδάκι, φαγάκι και εκκίνηση κονέ για καλοπέραση. Αναχώρηση Κυριακή μεσημέρι ή απόγευμα και άφιξη Θεσσαλονίκη.

Τώρα μερικές ερωτήσεις που έχω. Εντάξει ξενοδοχείο στο κέντρο θα διαλέξουμε αλλά μην μας κόψει και τον λόκω στις τιμές. Δηλαδή να είναι και λίγο οικονομικό το ξενοδοχείο. Επίσης με τα κονέ τι παίζει; Υπάρχουν πάντα καλές προοπτικές στους ρεσεψιονίστ αλλά μόνο εκεί; Και λογικά δεν παίζουν σ' όλα τα ξενοδοχεία μπάλα...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Οργανώνω εκδρομούλα ως την Σόφια με την νέα χρονιά! Διάβασα αρκετές σελίδες από το θέμα αλλά δεν μπορούσα όλες. Έλλειψη χρόνου και δουλειά βλέπετε (μην γίνουμε και ρόμπες στη δουλειά!)

Το σχέδιο είναι για αναχώρηση Παρασκευή αργά βράδυ ή Σάββατο πολύ πρωί με τρένο. Άφιξη Σόφια και τακτοποίηση στο ξενοδοχείο. Βολτίτσα, καφεδάκι, φαγάκι και εκκίνηση κονέ για καλοπέραση. Αναχώρηση Κυριακή μεσημέρι ή απόγευμα και άφιξη Θεσσαλονίκη.

Τώρα μερικές ερωτήσεις που έχω. Εντάξει ξενοδοχείο στο κέντρο θα διαλέξουμε αλλά μην μας κόψει και τον λόκω στις τιμές. Δηλαδή να είναι και λίγο οικονομικό το ξενοδοχείο. Επίσης με τα κονέ τι παίζει; Υπάρχουν πάντα καλές προοπτικές στους ρεσεψιονίστ αλλά μόνο εκεί; Και λογικά δεν παίζουν σ' όλα τα ξενοδοχεία μπάλα...

Για ξενοδοχείο ρίξε μια ματιά στο booking.com , έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη και πάντα κλείνω απο `κει , είναι το πλέον αξιόπιστο . Όλα τα ξενοδοχεία στη Σόφια δεν έχουν πρόβλημα με cg , κάποια όμως θέλουν φιλοδώρημα ! Πηγή για cg εκτός του ξενοδοχείου είναι οι ταξιτζίδες , τα strip clubs/κωλόμπαρα , κ.α , γενικά δεν θα δυσκολευτείς , πιστεύω όμως για πήδημα καλύτερα κλείσε απο το internet αλλωστε το 90% των ξενοδοχείων έχουν κοινόχρηστους υπολογιστές κυρίως για αυτόν το λόγο .
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Οργανώνω εκδρομούλα ως την Σόφια με την νέα χρονιά! Διάβασα αρκετές σελίδες από το θέμα αλλά δεν μπορούσα όλες. Έλλειψη χρόνου και δουλειά βλέπετε (μην γίνουμε και ρόμπες στη δουλειά!)

Το σχέδιο είναι για αναχώρηση Παρασκευή αργά βράδυ ή Σάββατο πολύ πρωί με τρένο. Άφιξη Σόφια και τακτοποίηση στο ξενοδοχείο. Βολτίτσα, καφεδάκι, φαγάκι και εκκίνηση κονέ για καλοπέραση. Αναχώρηση Κυριακή μεσημέρι ή απόγευμα και άφιξη Θεσσαλονίκη.

Τώρα μερικές ερωτήσεις που έχω. Εντάξει ξενοδοχείο στο κέντρο θα διαλέξουμε αλλά μην μας κόψει και τον λόκω στις τιμές. Δηλαδή να είναι και λίγο οικονομικό το ξενοδοχείο. Επίσης με τα κονέ τι παίζει; Υπάρχουν πάντα καλές προοπτικές στους ρεσεψιονίστ αλλά μόνο εκεί; Και λογικά δεν παίζουν σ' όλα τα ξενοδοχεία μπάλα...

ξεκινα λίγο απο εδώ παρε καποιες ιδεες και δες τι σου λέει παραπάνω ο φίλος και παίξε μπάλα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom