Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
στο χοτελ sveti nicola πήγα στο κεντρο της πόλης αλλά με τα γκομενάκια δεν κάναμε τίποτα, αφού μας εκανε μασάζ ο Ηρακλής και το βράδυ ειχαμε κανονισμένες τα κορίτσια να έρθουν στο δωμάτιο :)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
στο χοτελ sveti nicola πήγα στο κεντρο της πόλης αλλά με τα γκομενάκια δεν κάναμε τίποτα, αφού μας εκανε μασάζ ο Ηρακλής και το βράδυ ειχαμε κανονισμένες τα κορίτσια να έρθουν στο δωμάτιο :)

ρε φίλε μου με το τσιγγέλι σου τα βγάζουμε να μας κάνης μια ενημερωση......
πρώτα απο όλα πάνε στο θρέντ για Σαντάνσκι πέσμας για το Χοτελ τι πληρωσες αν οι κοπέλες κανονιστηκαν απο το ταξιτζή με τι κοστος για πόσο χρόνο αν άξιζαν τα λεφτά τους
αν σε πέρνη να συστήσεις και στους υπολοιπους να πάνε και με ποιόν να συνενοηθουν κλπ
με εσκασες πες κάτι που να αξίζη θετικο η αρνητικό για την επισκεψή σου εκει.
μφχ
Αλλαν.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
εγω απάντησα στον μαστορα που ρώτησε πιο πάνω.Πάντα κανονίζω απο δικο μου ταξιτζή που μας φέρνει αφρόκρεμα. στα 50 η ώρα +20εχτρα η κάθε επόμενη. δεν έχω πάρει πάνω απο 3 ώρες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Οι βουλγαρες πως συγκρινονται σε ομορφια με τις υπολοιπες σλαβες?
Νομιζω δεν διακρινονται σε αυτο το σημειο, αν κανω λαθος διορθωστε με.
Εχει καλα κομματια, αλλα μαλλον λιγα.
Κορμι, προσωπο κλπ
Δεν ξερω, ισως οι προσμιξεις με αλλους λαους κλπ
Τι λετε?

Υπερεχουν καπου σε σχεση με τις αλλες σλαβες? Χαρακτηρας, νοοτροπια? Ενταξει, το καλο ειναι οτι ειναι διπλα στην ελλαδα, οτι μας πανε, οτι ειναι πιο βολικες απο τις ελληνιδες. Αλλα απο ομορφια, χαρακτηρα κλπ? Και σε σχεση με τις αλλες σλαβες τελικα που καταληγουμε?

Δεν εχω καταληξει καπου, το συζηταω μαζι σας.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.923
Πόντοι
6.415
Οι βουλγαρες πως συγκρινονται σε ομορφια με τις υπολοιπες σλαβες?
Νομιζω δεν διακρινονται σε αυτο το σημειο, αν κανω λαθος διορθωστε με.
Εχει καλα κομματια, αλλα μαλλον λιγα.
Κορμι, προσωπο κλπ
Δεν ξερω, ισως οι προσμιξεις με αλλους λαους κλπ
Τι λετε?

Υπερεχουν καπου σε σχεση με τις αλλες σλαβες? Χαρακτηρας, νοοτροπια? Ενταξει, το καλο ειναι οτι ειναι διπλα στην ελλαδα, οτι μας πανε, οτι ειναι πιο βολικες απο τις ελληνιδες. Αλλα απο ομορφια, χαρακτηρα κλπ? Και σε σχεση με τις αλλες σλαβες τελικα που καταληγουμε?

Δεν εχω καταληξει καπου, το συζηταω μαζι σας.
Θα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι οι Βούλγαροι δεν είναι ακριβώς Σλάβοι αλλά μια πρόσμειξη σλάβων και παλαιών τουρκικών φυλών που ζούσαν πριν τους σλάβους εκεί. Γι αυτό και δεν έχουν τα τα τυπικά χαρατηριστικά των σλάβων και επίσης γι' αυτό και οι Βουλγάρες δεν διακρινονται για την ομορφιά τους δυστυχώς. Οπωσδήποτε υπάρχουν και πολύ ομορφες, και μέτριες και πολύ άσχημες με τις πρώτες όμως να μην τις βρίσκεις εύκολα.

Ένα στοιχείο που θεωρώ ότι τις αδικεί είναι το κακό γούστο που΄θεωρώ πως έχουν καθώς και η χαμηλή οικονομική τους κατάσταση κι έτσι οι γυναίκες δεν ντύνονται-βάφονται-περιποιούνται όπως ας πούμε οι Ελληνίδες. Έτσι εμένα προσωπικά μου φαίνονται ασχημότερες.

Όσον αφορά στον αγοραίο έρωτα είναι τόσο μα τόσο σπάνιο να βρεις όμορφη γιατί κυρίως είναι γύφτισες ή χαμηλού επιπέδου Βουλγάρες, απεριποίητες, αμόρφωτες, αγρια καταπιεσμένες από τους νταβάδες ..οπότε τι περιμένεις?

 

Επισκέπτης
Ρε μάγκες...άσχετο με τις Βουλγάρες αλλά σχετικό με τη Βουλγαρία..
Μπάνσκο έχει πάει κανείς? Λέει τίποτα??
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Θα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι οι Βούλγαροι δεν είναι ακριβώς Σλάβοι αλλά μια πρόσμειξη σλάβων και παλαιών τουρκικών φυλών που ζούσαν πριν τους σλάβους εκεί. Γι αυτό και δεν έχουν τα τα τυπικά χαρατηριστικά των σλάβων και επίσης γι' αυτό και οι Βουλγάρες δεν διακρινονται για την ομορφιά τους δυστυχώς. Οπωσδήποτε υπάρχουν και πολύ ομορφες, και μέτριες και πολύ άσχημες με τις πρώτες όμως να μην τις βρίσκεις εύκολα.

Ένα στοιχείο που θεωρώ ότι τις αδικεί είναι το κακό γούστο που΄θεωρώ πως έχουν καθώς και η χαμηλή οικονομική τους κατάσταση κι έτσι οι γυναίκες δεν ντύνονται-βάφονται-περιποιούνται όπως ας πούμε οι Ελληνίδες. Έτσι εμένα προσωπικά μου φαίνονται ασχημότερες.

Όσον αφορά στον αγοραίο έρωτα είναι τόσο μα τόσο σπάνιο να βρεις όμορφη γιατί κυρίως είναι γύφτισες ή χαμηλού επιπέδου Βουλγάρες, απεριποίητες, αμόρφωτες, αγρια καταπιεσμένες από τους νταβάδες ..οπότε τι περιμένεις?

σου φαινονται ασχημοτερεσ οι βουλγαρεσ απο τισ ελλεινιδεσ? :αυτο ειπεσ η λαθοσ καταλαβα?!!ελπιζω να καταλαβα λαθοσ! αλλιωσ μαλλον εχουμε τρελαθει εντελωσ και δεν ξερουμε τι λεμε! :headbang:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Αυτό που είπε ότι οι Βουλγάρες λόγω οικονομικής κατάστασης δεν μπορούν να περιποιηθούν και να φροντίσουν τον εαυτό τους, να καλλωπιστούν και να ντυθούν όμορφα... Αυτό δηλαδή που κάνουν οι Ελληνίδες. Που πας με μια Ελληνίδα κούκλα και ξυπνάς το πρωί δίπλα στην κόρη του Φρανκεστάϊν...

Κατά τ' άλλα σ' όλες τις φυλές και σ' όλους τους τόπους υπάρχουν όμορφες γυναίκες, άσχημες και μέτριες... απλά για την δουλειά που τις θέλουμε ψάχνουμε μόνο τις όμορφες που σπανίζουν...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Τι λετε ρε συγκεντρωθηκε... Σορρυ κιολας, δεν ξερω σε πιο κουτσοχώρι της βουλγαριας πήγατε, αλλά αμα κρίνω απο σοφια,σαντανσκι και πλοβντιβ (φιλιππουπολη) όσον αφορά το ντύσιμο και το βάψιμο ήταν άψογες και στην καθαριότητα και παντού και δεν μιλάω μόνο για πουτάνες αλλά και για κοπελίτσες μιας που είχα και τα τυχερά μου. Τώρα όσον αφορά την οικονομική άνεση, και πάλι είναι σχετικό μιας που ο βασικός μισθός τους ειναι 500λεβα. Αλλά και πάλι οι τιμές είναι απίστευτα χαμηλές, μην κοιτάτε σαντανσκι που είναι πιο ακριβά απο θεσσαλονίκη... Και στην τελική μιας που αναφέρθηκε, κρατάνε άψογη σιλουέτα όπως φυσικά και οι περισσότερες χώρες του ανατολικού μπλοκ και της ευρώπης γενικά εννοείται υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά δεν υπάρχει αυτο το πατσοκοίλι που υπάρχει στις ελληνίδες που με το που περάσουν τα 18 μπαζέβουν απο την κιταρίτιδα και τα φαστ φουντ επειδή ειναι ασχετες στην μαγειρική. Φυσικά και εχουμε ωραίες γυναίκες, μια ώρα στην αριστοτέλους πχ θα σε πεισει, αλλα χίλιες φορές κρυοπρόσωπη και λεπτή και ανετη στην ιδαιολογία της και στα πιστευω της παρα τον κομπλεξισμο της ελληνιδας...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Πλάκα πλάκα λέω να ανέβω σαντανσκι μια βόλτα την παρασκευή, να αφήσω το αμάξι σύνορα και να πάω με ταξί, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς είναι τα μπλόκα. Μη φτάσω μέχρι εκει και γυρνάω γιατι άμα είναι ακριβώς μπροστα απο τα συνορα ε πιστεύω θα μπορέσω να το βάλω κάπου εκεί και να περασω.
 

Επισκέπτης
Θα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι οι Βούλγαροι δεν είναι ακριβώς Σλάβοι αλλά μια πρόσμειξη σλάβων και παλαιών τουρκικών φυλών που ζούσαν πριν τους σλάβους εκεί.

Οι Τούρκοι εμφανίστηκαν στην περιοχή μετά τους Σλάβους.
Αυτά που λες ήταν γερμανική προπαγάνδα του Πολέμου,
για να αιτιολογήσουν τη συμμαχία ,
αφού με τους Σλάβους δεν τα είχαν και πολύ καλά
(με εξαίρεση τους τσέχους που ήταν σύμμαχοι).
Το ότι δεν είναι όλοι οι κάτοικοι της Βουλγαρίας Σλάβοι ,
είναι άλλο θέμα και ισχύει. Υπάρχουν πολλοί γύφτοι
και προσμίξεις με δαύτους.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Πλάκα πλάκα λέω να ανέβω σαντανσκι μια βόλτα την παρασκευή, να αφήσω το αμάξι σύνορα και να πάω με ταξί, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς είναι τα μπλόκα. Μη φτάσω μέχρι εκει και γυρνάω γιατι άμα είναι ακριβώς μπροστα απο τα συνορα ε πιστεύω θα μπορέσω να το βάλω κάπου εκεί και να περασω.

Από όσο ξέρω το μπλόκο των συνόρων δεν ισχύει από τότε που ήρθε ο Βούλγαρος πρωθυπουργός και τους μίλησε... νομίζω πάντα έτσι;!
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Τι λετε ρε συγκεντρωθηκε... Σορρυ κιολας, δεν ξερω σε πιο κουτσοχώρι της βουλγαριας πήγατε, αλλά αμα κρίνω απο σοφια,σαντανσκι και πλοβντιβ (φιλιππουπολη) όσον αφορά το ντύσιμο και το βάψιμο ήταν άψογες και στην καθαριότητα και παντού και δεν μιλάω μόνο για πουτάνες αλλά και για κοπελίτσες μιας που είχα και τα τυχερά μου. Τώρα όσον αφορά την οικονομική άνεση, και πάλι είναι σχετικό μιας που ο βασικός μισθός τους ειναι 500λεβα. Αλλά και πάλι οι τιμές είναι απίστευτα χαμηλές, μην κοιτάτε σαντανσκι που είναι πιο ακριβά απο θεσσαλονίκη... Και στην τελική μιας που αναφέρθηκε, κρατάνε άψογη σιλουέτα όπως φυσικά και οι περισσότερες χώρες του ανατολικού μπλοκ και της ευρώπης γενικά εννοείται υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά δεν υπάρχει αυτο το πατσοκοίλι που υπάρχει στις ελληνίδες που με το που περάσουν τα 18 μπαζέβουν απο την κιταρίτιδα και τα φαστ φουντ επειδή ειναι ασχετες στην μαγειρική. Φυσικά και εχουμε ωραίες γυναίκες, μια ώρα στην αριστοτέλους πχ θα σε πεισει, αλλα χίλιες φορές κρυοπρόσωπη και λεπτή και ανετη στην ιδαιολογία της και στα πιστευω της παρα τον κομπλεξισμο της ελληνιδας...


συμφωνω με 1000 μαζι σου! πολυ σπανια να δεισ χοντρη βουλγαρα!και πολυ καλο ντυσιμο!ασε που νομιζουν οτι μασ αρεσουν οι χοντρεσ και οτι γιαυτο γαμαμε ελλειινιδεσ! μου το εχουν πει πολλεσ φορεσ!τα σκατομπαζα τα δικα μασ μασ εχουν καταστρεψει!! :huh:
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πλάκα πλάκα λέω να ανέβω σαντανσκι μια βόλτα την παρασκευή, να αφήσω το αμάξι σύνορα και να πάω με ταξί, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς είναι τα μπλόκα. Μη φτάσω μέχρι εκει και γυρνάω γιατι άμα είναι ακριβώς μπροστα απο τα συνορα ε πιστεύω θα μπορέσω να το βάλω κάπου εκεί και να περασω.

Το μπλόκο είναι ακριβώς στα σύνορα. Άνετα αφήνεις το αυτοκίνητο στο παρκινγκ και πηγαίνεις με ταξί. πάντως vourvou έχω πάει σαντάνσκι αρκετές φορές δε βρίκα όμως κονέ για γυναικες......
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γιατι να το αφήσης;; πάρτο μαζί σου τα ΙΧ περνάνε λένε αν εχεις Τζιπ θα βρής κάποια τρυπα μεσω πεζοδρομιου να περάσεις αν δεν ισχύει αυτο. .
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
συμφωνω με 1000 μαζι σου! πολυ σπανια να δεισ χοντρη βουλγαρα!και πολυ καλο ντυσιμο!ασε που νομιζουν οτι μασ αρεσουν οι χοντρεσ και οτι γιαυτο γαμαμε ελλειινιδεσ! μου το εχουν πει πολλεσ φορεσ!τα σκατομπαζα τα δικα μασ μασ εχουν καταστρεψει!! :huh:

ειμαι γραφειο πάρε με τηλ. σκατομπαζογαμίκουλα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
παρασκευη μεσημεράκι αναχωρώ με ενα φίλο, αμα περάσω πέρασα αλλιώς θα το αφήσω συνορα.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παρασκευη μεσημεράκι αναχωρώ με ενα φίλο, αμα περάσω πέρασα αλλιώς θα το αφήσω συνορα.

Θα περάσης!!!!!!!!!!!!!!!!
αλλά απο πληροφορίες μούγκα δεν μας λές τίποτα δεν πειράζει εγώ θα ανέβω Σόφια στα σιγουρα να ξέρω τι κάνω και που πάω.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.923
Πόντοι
6.415

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
www.internationalsexguide.info/forum/forumdisplay.php?f=175]http://www.internationalsexguide.info/forum/forumdisplay.php?f=175[/url]

Το παραπάνω είναι ξένο forum που έχει κάποιες πληροφορίες για Βουλγαρία. Ίσως να βρει ο καθένας μας κάποιες ενδιαφέρουσες πληροφορίες.

Πολύ καλημέρα σε όλους

Εμείς παρέχουμε καλύτερη πληροφόρηση δε λέει τιποτα το ιδιαίτερο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom