Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εντάξει δεν θα είμαι μόνος. Θα είναι και άλλοι μαζί μου, συναγωνιστές. Οπότε μπορούμα και από εκεί να κλείσουμε κοπέλες για παρεούλα.

Θα κοιτάξω για ξενοδοχείο στο κέντρο αλλά λίγο που την έψαξα ακόμα και studio να νοικιάσεις πάει 40€... για μια μέρα. Τζάμπα...

allantalon τι τρελή λίστα είναι αυτή; Ορμάω...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
προσεχε πριν αποφασίσης ρωτα μηπως το εχουμε πάρη και φαγαμε φόλα
πολλες φωτογραφίες ειναι μούφα
και να γράφεις στο θρέντ για Σόφια και όχι εδω που ειναι γενικό για Βουλγαρία.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
αντε κανα 20ημερο εμεινε και εφυγα για τρελο γαμήσι σαντανσκι. Οσο κουφο και αν ακουγεται αμα έχεις καλο κονε γαμας πολυ κορυφαια μωρα.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αντε κανα 20ημερο εμεινε και εφυγα για τρελο γαμήσι σαντανσκι. Οσο κουφο και αν ακουγεται αμα έχεις καλο κονε γαμας πολυ κορυφαια μωρα.

Καλημέρα και καλή χρονιά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εσύ θέλεις σανίδα βρεγμένη δηλαδή τι θέλεις να μας πείς οτι έχεις κονέ και τα κρατάς για πάρτη σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Θα φάς κόκκινη κάρτα  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: κανόνισε να πάς και να μας ενημερώσης δηλαδή ότι κάνουμε και εμεις Σόφια,
το να τα κρατάς για πάρτη σου δε λέει,  τι νομίζεις οτι οι γκόμενες άν αξίζουν όπως λές (κράτα και μια πισινή) θα περιμένουν εσενα πότε θα ξαναπάς για να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:;;;
οπότε αναφορά αναλυτική στο σχετικό θρέντ για Σαντάνσκι αλοιώς μην μας γράφης τίποτα.

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!! άντε καλημέρα.
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αμφιβαλω για Σαντανσκι :-

Καλημέρα εξοχότατε,
που χάθηκες εσύ;;;;; ακόμα περιμένω ενημέρωση για την καμέλια τι μου..ρος ειναι αυτός;;;
δεν πάς Σόφια καθόλου;;; αντε ρε παιδιά δώστε κατι αξιόλογο και σε νεαρά ηλικία
μετά τα 25 δεν λένε εχουν πει το ποιήμα είναι τελειωμένες.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
αστο μεγαλε μπλεξαμε,εχω να ανεβω πανω απο χρονο.σε κανα μηνα ισως κανω επανοδο ομως.για αυτην εχω ακουσει καλα λογια τελευταια,δουλευε στο cleopatra το στριπτηζαδικο:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αστο μεγαλε μπλεξαμε,εχω να ανεβω πανω απο χρονο.σε κανα μηνα ισως κανω επανοδο ομως.για αυτην εχω ακουσει καλα λογια τελευταια,δουλευε στο cleopatra το στριπτηζαδικο:

Ναι ο φίλος μου ο Βασίλης την πήρε και την πρότεινε πρέπει να την ξέρω με άλλο όνομα
(αλλά δεν ειμαι σίγουρος) καθότι ειμαι εκλεκτό μέλος του εν λόγο κλάμπ.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
εγω μαγκες οσες φορες πηγα σαντανσκι πεθανα στο σεξ με τρελα γκομενακια οσο κουφο και να ακουγετε, εχω φιλο ταξιτζη που μου κανονιζει κομματια πολυ καλα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω μαγκες οσες φορες πηγα σαντανσκι πεθανα στο σεξ με τρελα γκομενακια οσο κουφο και να ακουγετε, εχω φιλο ταξιτζη που μου κανονιζει κομματια πολυ καλα.
          Μπραβο ο ταριφας!!!!!!!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εγω μαγκες οσες φορες πηγα σαντανσκι πεθανα στο σεξ με τρελα γκομενακια οσο κουφο και να ακουγετε, εχω φιλο ταξιτζη που μου κανονιζει κομματια πολυ καλα.

Ωραία καλά να περάσης μόλις επιστρέψης κανε μια αναφορά τι καλό αν όντως ήταν κάλα τα γκομενάκια και όχι γυφτάκια και δώσε μας το τηλ. του ταρίφα  για να σε επιβεβαιώσουμε
εκτος αν θέλης αποκλειστικότητες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
γυφτακια δεν γαμάω και λεφτα να μου δίνανε.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Σαντάνσκι να πω την αλήθεια δεν σταμάτησα... Αλλά από ότι την είδα την πόλη παίζει πολύ καζίνο και γύφτος. Όχι ότι ο φίλος πάει με γύφτισσες, μην παρεξηγηθούμε, αλλά έτσι μου έκανε...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
η πολη έχει αρκετους γύφτους και γύφτισσες. Σου σπάζουν το πούτσο και σε πέρνουν είδηση απο μακριά, αρκετές φορές μιλούσαμε αγγλικα για το χαβαλε αλλα anyway, ετσι οπως έχω καταλάβει με το που πάρουν γραμμή οτι είσαι μονος ή με κανα φιλο, φιλους έρχονται στα μπαμ και ρωτάνε αμα θέλεις κοπέλες σε σημείο να γίνονται εκνευριστικοί. Δεν δοκίμασα ούτε καν να παω να τις δω. Οι κοπέλες γύρω στις 8 που έχω τεστάρει είναι όλες καθαρές βουλγάρες.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
η πολη έχει αρκετους γύφτους και γύφτισσες. Σου σπάζουν το πούτσο και σε πέρνουν είδηση απο μακριά, αρκετές φορές μιλούσαμε αγγλικα για το χαβαλε αλλα anyway, ετσι οπως έχω καταλάβει με το που πάρουν γραμμή οτι είσαι μονος ή με κανα φιλο, φιλους έρχονται στα μπαμ και ρωτάνε αμα θέλεις κοπέλες σε σημείο να γίνονται εκνευριστικοί. Δεν δοκίμασα ούτε καν να παω να τις δω. Οι κοπέλες γύρω στις 8 που έχω τεστάρει είναι όλες καθαρές βουλγάρες.
οι βουλγάρες μπορεί να είναι καθαρότερες από γύφτισες αλλά είναι κομμάτια κρέας....καλύτερα με πλαστική κούκλα ρε συ...
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες,

σκεφτομαστε με ενα φιλαρακι να παμε Βουλγαρια και μας προτεινε ενας να παμε στο Pleven. Σα περιοχη μας ειπε μοιαζει με το πασαλιμανι, ειναι πολυ γραφικο μερος και με ωραιες πουτανες. Μας ειπε οτι ειναι καλυτερα απο τη Σόφια. Ξερει κανεις κατι για το μερος αυτο? καλο ειναι να διασταυρωσουμε τις πληροφοριες, πριν κλεισουμε.

ευχαριστω
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
καλησπερα συναγωνιστες,

σκεφτομαστε με ενα φιλαρακι να παμε Βουλγαρια και μας προτεινε ενας να παμε στο Pleven. Σα περιοχη μας ειπε μοιαζει με το [size=10pt][size=10pt]πασαλιμανι[/size][/size], :headbang: :headbang: ειναι πολυ γραφικο μερος και με ωραιες πουτανες. Μας ειπε οτι ειναι καλυτερα απο τη Σόφια. Ξερει κανεις κατι για το μερος αυτο? καλο ειναι να διασταυρωσουμε τις πληροφοριες, πριν κλεισουμε.

ευχαριστω
....να μη σου πω και με το μικρολιμανο :2funny: :2funny:.Βουλγάρικη επαρχία το χειμώνα?Είσαι σίγουρος?
Μη πεταξεις τα λεφτα σου τζαμπα φιλε εκτος και αν εισαι λατρης της ιστοριας οποτε τραβα να δεις το πανοραμα της μαχης του Πλεβεν λιγο εξω απο τη πολη :2funny:
 

FleGoMenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε ολους 
για τα ξενοδοχεία που προσφέρουν και πακέτα με 3ημερα ή 5ημερα προγράμματα
με υπηρεσίες ΣΠΑ υπάρχουν  πληροφορίες ???  :think:
όποιος συναγωνιστής  βουλγαροπνίχτης... ας δώσει λίγο φως... αν παιζει εκει :fuck2: :knockinb:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
για ποια περιοχή μιλας? Στο Σαντανσκι που πήγα σε ενα που είχε σπα και μασαζ. Είχε κατι ωραία γκομενάκια, λεμε εδώ είμαστε και τελικά μας έκανε μασάζ ενας που έμοιαζε σαν τον Ηρακλή.... και φύγαμε στα μισά λολ.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
για ποια περιοχή μιλας? Στο Σαντανσκι που πήγα σε ενα που είχε σπα και μασαζ. Είχε κατι ωραία γκομενάκια, λεμε εδώ είμαστε και τελικά μας έκανε μασάζ ενας που έμοιαζε σαν τον Ηρακλή.... και φύγαμε στα μισά λολ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


δεν βλέπω καμμια πληροφορια περι  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
τι κανατε;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom