Νέα

Βουλευτής κατηγορείται για ξυλοδαρμό γυναίκας...!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και δικαιούτε  να χτυπάει τον κόσμο που σεν συμφωνεί? Θες να το αρχίσουμε από εκεί?
Εντάξει μας την έφεραν και μας γαμήσαν την χώρα και το μεέλλον των παιδιών της. Αλλά ρε μεγάλε γαμήσι και ξύλο από τύπο που αυτός και το συνάφη του έχουν κανονίσει να μην διώκεται ποινικα ποτέ και για τίποτα, δεν το χωράει το μυαλό μου πως τον υποστηρίζεις..
Θέλει κιλά βλακείας..
ΥΓ αντε ρουφιανάκο κάνε μου μια αναφορά να με τρομάξεις και εμένα  :2funny:



Προφανώς η τύπισσα,θα του ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ πρώτη,και όπως είναι φυσικό αυτός αντέδρασε.....και για να ρίξει λάσπη ο κάθε καμμένος που δημοσιεύει ειδήσεις στο ίντερνετ,θα ρίξει λάσπη στον βουλευτή......οπότε καμιά τιμωρία φυσικά δεν αξίζει στον κύριο Μαγκούφη,μιας και έκανε το σωστό ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ.......τιμωρία αξίζει σε όσους δεν πληρώνουν....παραβαίνουν τον ΓΡΑΠΤΟ νόμο.....ΟΚ;;;;;; ;)
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Προφανώς η τύπισσα,θα του ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ πρώτη,και όπως είναι φυσικό αυτός αντέδρασε.....και για να ρίξει λάσπη ο κάθε καμμένος που δημοσιεύει ειδήσεις στο ίντερνετ,θα ρίξει λάσπη στον βουλευτή......οπότε καμιά τιμωρία φυσικά δεν αξίζει στον κύριο Μαγκούφη,μιας και έκανε το σωστό ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ.......τιμωρία αξίζει σε όσους δεν πληρώνουν....παραβαίνουν τον ΓΡΑΠΤΟ νόμο.....ΟΚ;;;;;; ;)
παραιτούμε
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
:new_shocked:

Στην αρχή μύρισα soisix...

Μετά πήρα πρέφα Gabadoo...

Αργότερα κατέφθασε ο skaska για guest εμφανίσεις...

Και τώρα...

Welcome back...

μην αγχωνεσε φιλε, εδω ειμαι κι εγω να κατατροποσω τα κομμουνια. μου προκαλει εκπληξη ομως το γεγονος οτι εμφανιστηκαν ταυτοχρονα ολα μαζι. πρεπει να υπαρχει καποιο δικτιο επικοινωνιας μεταξυ των αριστερων του site. οχι ολων αλλα ορισμενων, μιας συγκεκριμενης κλικας. που θα μου παει θα το ξεδιαλυνω το μυστηριο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ωραίο επίπεδο....αλλά έτσι είναι,η πλειοψηφία των αντιεξουσιαστών,από επίπεδο 0
Τι είσαι τότε;;; Σε διαδηλώσεις,πορείες και μαλακίες πας;;;;
τυπε προσεχε γιατι αυτος ο τυπος μου φαινεται οτι ξηγιεται κονσερβοκουτι
το νου σου δικε μου
tincan.jpg
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
μπολσεβικος εισαι φιλε?
:2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ είσαι φασιστάκι αλλά για κάποιο λόγο σε συμπαθώ από τον τρόπο που γράφεις. Εχεις πλάκα.
Φιλελέυθερος είμαι αλλά επειδή στην Ελλάδα δεν υπάρχει δημοκρατία, απέχω.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
τυπε προσεχε γιατι αυτος ο τυπος μου φαινεται οτι ξηγιεται κονσερβοκουτι
το νου σου δικε μου
[video]]
Οχι τον Αλέκο το προείπα τον πάω.
:think: τώρα που το σκέφτομαι την φράτζα του πουστοκίθαρου την πετσόκοβα για πλάκα  :tooth:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οχι τον Αλέκο το προείπα τον πάω.
:think: τώρα που το σκέφτομαι την φράτζα του πουστοκίθαρου την πετσόκοβα για πλάκα  :tooth:
http://[URL unfurl="true"]www.myemoticons.com/images/people/baddies/hatchet.gif[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.altnation.com/forums/attachments/junk-talk/73307d1229385672-40-year-old-emo-40yoemo.jpg[/img[/URL]]
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
μην αγχωνεσε φιλε, εδω ειμαι κι εγω να κατατροποσω τα κομμουνια. μου προκαλει εκπληξη ομως το γεγονος οτι εμφανιστηκαν ταυτοχρονα ολα μαζι. πρεπει να υπαρχει καποιο δικτιο επικοινωνιας μεταξυ των αριστερων του site. οχι ολων αλλα ορισμενων, μιας συγκεκριμενης κλικας. που θα μου παει θα το ξεδιαλυνω το μυστηριο

Ναι αλλά από όσο θυμάμαι τα έβρισκες σκούρα διότι σε έβαζαν στη μέση όλοι μαζί. 3 και 4 εναντίον 1.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ορίστε ρε ζώα.....ο άνθρωπος να πληρώσει ήθελε -και πολύ καλά έκανε-......τώρα αν αυτλη η ηλίθια ήταν από αυτούς τους ξεροκέφαλους που φωνάζουν να περάσουν ελεύθερα,χωρίς να πληρώσουν στα διόδια καλά έκανε και την έδειρε,και με το δίκιο του.....




1000 μπράβο στον ΚΥΡΙΟ Μαγκούφη :) :) :) :) :)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom