Νέα

Βουλευτής κατηγορείται για ξυλοδαρμό γυναίκας...!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175

Συνημμένα

  • kiria55.jpg
    kiria55.jpg
    35,7 KB · Εμφανίσεις: 10
  • maketo%20vouleutis%20ESOTERIKI.jpg
    maketo%20vouleutis%20ESOTERIKI.jpg
    154,3 KB · Εμφανίσεις: 30

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ποσο πιο κατω  θα ξεπεσουν???? Εχει πατο η ξεφτιλα?????
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ολα τα λεφτα ο παιχτης που φωναζει "χτπαει ανημπουρ γναικα,ου μαλακας"και στο τελος τον λεει μπαμπουινε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ολοκληρο "κινημα" να μην εχει το "θυμα" του και μαλιστα γυναικα
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
ολα τα λεφτα ο παιχτης που φωναζει "χτπαει ανημπουρ γναικα,ου μαλακας"και στο τελος τον λεει μπαμπουινε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
άλλωστε η διαφορετική προφορά αποτελεί δείγμα ανθρώπου κατώτερης κοινωνίας, όπως αυτής της ζούγκλας :jerking:





 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
άλλωστε η διαφορετική προφορά αποτελεί δείγμα ανθρώπου κατώτερης κοινωνίας, όπως αυτής της ζούγκλας :jerking:
απο που βγαζεις αυτο το συμπερασμα?μια χαρα ειναι ο τυπος,σταματα να εισαι ρατσιστης,το οτι ειναι απο χωριο δεν τον κανει κατωτερο,αλωστε ολοι μας απο χωριο καταγομαστε.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
απο που βγαζεις αυτο το συμπερασμα?μια χαρα ειναι ο τυπος,σταματα να εισαι ρατσιστης,το οτι ειναι απο χωριο δεν τον κανει κατωτερο,αλωστε ολοι μας απο χωριο καταγομαστε.
για τη δικιά σου μαλακία λέω, δε με πείραξε αυτός που μιλάει με άλλη προφορά... προφανώς εσένα πείραξε εξ ου και το γέλιο σου για το μπαμπουίνε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
για τη δικιά σου μαλακία λέω, δε με πείραξε αυτός που μιλάει με άλλη προφορά... προφανώς εσένα πείραξε εξ ου και το γέλιο σου για το μπαμπουίνε
μπαμπουινε ειπε τον βουλευτη,οχι ο βουλευτης αυτον.γιαυτο γελασα.
η προφορα ειναι αστεια,αν δεν συμφωνεις δικαιωμα σου.οχι ομως οτι ειναι κατωτερος ο τυπας.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
μπαμπουινε ειπε τον βουλευτη,οχι ο βουλευτης αυτον.γιαυτο γελασα.
η προφορα ειναι αστεια,αν δεν συμφωνεις δικαιωμα σου.οχι ομως οτι ειναι κατωτερος ο τυπας.
άμα το έλεγε κάποιος από την αθήνα χωρίς περίεργη προφορά δεν θα γέλαγες όμως.
άνθρωπος των σπηλαίων ο άλλος επειδή έχει διαφορετική προφορά έτσι;

btw ψάχνω το [irony] [/irony] για να σε κάνω να καταλάβεις που ειρωνεύομαι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
άμα το έλεγε κάποιος από την αθήνα χωρίς περίεργη προφορά δεν θα γέλαγες όμως.
άνθρωπος των σπηλαίων ο άλλος επειδή έχει διαφορετική προφορά έτσι;
ο τροπος που το λεει ειναι αστειος,οχι οτι ειναι ανθρωπος των σπηλαιων.ποιος ειπε κατι τετοιο ρε τυπε,σοβαρεψου.
 

Επισκέπτης
100% για να μη πω 1000% ψεύτικο......επιτέλους ας σταματήσουν να ρίχνουν λάσπη στους βουλευτές...τι άλλο θα τους φορτώσουν επιτέλους;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Όλα ξεκίνησαν όταν το αυτοκίνητο του βουλευτή Τρικάλων έφθασε στον σταθμό διοδίων της Αγ. Τριάδας στον Μώλο Φθιώτιδας, όπου εκείνη την ώρα βρισκόταν σε κατάληψη από τα μέλη του κινήματος «Δεν πληρώνω». Ο βουλευτής σταματάει με το όχημά του, προκειμένου να πληρώσει.



Οι συγκεντρωμένοι, που δεν γνωρίζουν ακόμη με ποιον έχουν να κάνουν, του φωνάζουν να περάσει ελεύθερα, όπως όλοι οι άλλοι οδηγοί. Ο οδηγός επιμένει να καταβάλει το αντίτιμο των διοδίων, οι καταληψίες, ωστόσο, δεν τον αφήνουν και έτσι αρχίζει μια έντονη λογομαχία.



Ορίστε ρε ζώα.....ο άνθρωπος να πληρώσει ήθελε -και πολύ καλά έκανε-......τώρα αν αυτλη η ηλίθια ήταν από αυτούς τους ξεροκέφαλους που φωνάζουν να περάσουν ελεύθερα,χωρίς να πληρώσουν στα διόδια καλά έκανε και την έδειρε,και με το δίκιο του.....




1000 μπράβο στον ΚΥΡΙΟ Μαγκούφη :) :) :) :) :)



 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
στο βολο μιλαμε τραγικα παντως. προφορα γάμα τα. γτ παρεξηγειστε?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
100% για να μη πω 1000% ψεύτικο......επιτέλους ας σταματήσουν να ρίχνουν λάσπη στους βουλευτές...τι άλλο θα τους φορτώσουν επιτέλους;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εσενα να τους ριχναμε στην βουλη μια μερα,θα εφευγαν τρεχοντας και δεν θα ξαναγυριζαν.ο ηρωας της ελλαδας θα γινοσουν.
 

Επισκέπτης
Εσενα να τους ριχναμε στην βουλη μια μερα,θα εφευγαν τρεχοντας και δεν θα ξαναγυριζαν.ο ηρωας της ελλαδας θα γινοσουν.



Άντε τράβα γαμήσου ρε μαλάκα,που θα σε βάλω εσένα,ίσα και όμοια με τους ανθρώπους της βουλής....εκεί απλά άμα πήγαινα θα ήμουν τύπος και υπογραμμός και δε θα έβγαζα άχνα,με λίγα λόγια μια τρίχα από τα αρχίδια τους που όντως ΕΙΜΑΙ μια τρίχα από τα αρχίδια τους.....σε κάτι μαλάκες σαν εσένα γίνομαι θρασύς,που είτε ζούνε είτε πεθάνουν είναι το ίδιο πράγμα



Στο τσακ είμαι,να σου τραβήξω και άλλη αναφορά...οπότε κανόνισε
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
στο βολο μιλαμε τραγικα παντως. προφορα γάμα τα. γτ παρεξηγειστε?

Άμα τα λι και νι τα λες ακουμπώντας ολόκληρη τη γλώσσα στον ουρανίσκο κι όχι μόνο την ακρούλα όπως πρέπει πες το μου από τώρα να πάρω μηχανή με μονόσελο!!! :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Άντε τράβα γαμήσου ρε μαλάκα,που θα σε βάλω εσένα,ίσα και όμοια με τους ανθρώπους της βουλής....εκεί απλά άμα πήγαινα θα ήμουν τύπος και υπογραμμός και δε θα έβγαζα άχνα,με λίγα λόγια μια τρίχα από τα αρχίδια τους που όντως ΕΙΜΑΙ μια τρίχα από τα αρχίδια τους.....σε κάτι μαλάκες σαν εσένα γίνομαι θρασύς,που είτε ζούνε είτε πεθάνουν είναι το ίδιο πράγμα

αααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
Χώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Άντε τράβα γαμήσου ρε μαλάκα,που θα σε βάλω εσένα,ίσα και όμοια με τους ανθρώπους της βουλής....εκεί απλά άμα πήγαινα θα ήμουν τύπος και υπογραμμός και δε θα έβγαζα άχνα,με λίγα λόγια μια τρίχα από τα αρχίδια τους που όντως ΕΙΜΑΙ μια τρίχα από τα αρχίδια τους.....σε κάτι μαλάκες σαν εσένα γίνομαι θρασύς,που είτε ζούνε είτε πεθάνουν είναι το ίδιο πράγμα



Στο τσακ είμαι,να σου τραβήξω και άλλη αναφορά...οπότε κανόνισε
τυπε και εγω ειμαι βουλευτης,μια τριχα απο τα αρχιδια μου εισαι δηλαδη. :grin:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Άμα τα λι και νι τα λες ακουμπώντας ολόκληρη τη γλώσσα στον ουρανίσκο κι όχι μόνο την ακρούλα όπως πρέπει πες το μου από τώρα να πάρω μηχανή με μονόσελο!!! :s&m_1:

δεν μεγαλωσα εκει ρε :2funny:

αλλα κ στο αιγιο σκατα μιλανε χαχαχαχαχαχα

καβατζωσα θεση στο μοτοσακο λεμε :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom