Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.372
Κριτικές
35
Like
5.052
Πόντοι
2.266
αχαχαχαχ γαμιολες
εγω την προλαβα στο ερως με 40 ευρα που εκανε λιγες εμφανησεις
:birdman: :birdman: :birdman:
Κ εγω την πηρα μια φορα στο ερως αν ηταν αυτη που μπορω να πω οτι της εμοιαζε δεν μπορω να πω οτι ηταν και τιποτα το σπουδαιο
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
κ γω μαζι σου φιλε
αλλα εχω ακουσει για πολυ φουσκωμενα πορτοφολια >:(
το θέμα είναι πως θα "πουλήσεις"...
όλες ζητάνε...και καλά κάνουν...
υπάρχουν "εκπτώσεις" από αυτές...
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
πριν λιγες μερες ημουν σερρες στην βαβατση στο στριπτιζαδικο και με το που την ειδα ξενερωσα τελειως.παει αυτο το καριολακι που ειχαμε ολοι μας στο μυαλο.χοντρυνε εκοψε τα μπερεκετια που ηταν απο τσαπου σε τσαπου εκανε σχεση και ειναι πλεων σπιτωμενη!!!
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.116
Like
1.451
Πόντοι
216
http://[URL unfurl="true"]www.sirina.tv/sites/default/files/imagecache/optimize/others/Cover_152.jpg[/img[/URL]]
Στο εξώφυλλο του πειοδικού της SIrina η Βουλάρα μας! Ας ελπίσουμε ότι αυτό σημαίνει ότι θα επιστρέψει με καινούρια ταινία!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.630
Πόντοι
2.406
πριν λιγες μερες ημουν σερρες στην βαβατση στο στριπτιζαδικο και με το που την ειδα ξενερωσα τελειως.παει αυτο το καριολακι που ειχαμε ολοι μας στο μυαλο.χοντρυνε εκοψε τα μπερεκετια που ηταν απο τσαπου σε τσαπου εκανε σχεση και ειναι πλεων σπιτωμενη!!!
αισχος  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.181
Πόντοι
1.206
πριν λιγες μερες ημουν σερρες στην βαβατση στο στριπτιζαδικο και με το που την ειδα ξενερωσα τελειως.παει αυτο το καριολακι που ειχαμε ολοι μας στο μυαλο.χοντρυνε εκοψε τα μπερεκετια που ηταν απο τσαπου σε τσαπου εκανε σχεση και ειναι πλεων σπιτωμενη!!!
πλακα κανεις; η πουτανες κ οι τρελες εχουν τις τυχες τις καλες; δεν νομιζω δεν κοβει η πουτανα το γαμησι..
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
πλακα κανεις; η πουτανες κ οι τρελες εχουν τις τυχες τις καλες; δεν νομιζω δεν κοβει η πουτανα το γαμησι..

Το γαμήσι δεν κόβεται, αλλά οι λεγόμενες "καργιόλες" συμβαίνει πολύ συχνά να ζήσουν έντονα τη ζωή τους με πολλούς άντρες και γαμήσια και κάποια στιγμή να την αράξουν και να γίνουν πιο μονογαμικές. Το πρόβλημα με τη συγκεκριμένη Βαβάτση είναι πως είναι τρελή και καταθληπτική και πιθανόν να πρεζόνεται...είχα πικρή εμπειρία από αυτήν...
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Το γαμήσι δεν κόβεται, αλλά οι λεγόμενες "καργιόλες" συμβαίνει πολύ συχνά να ζήσουν έντονα τη ζωή τους με πολλούς άντρες και γαμήσια και κάποια στιγμή να την αράξουν και να γίνουν πιο μονογαμικές. Το πρόβλημα με τη συγκεκριμένη Βαβάτση είναι πως είναι τρελή και καταθληπτική και πιθανόν να πρεζόνεται...είχα πικρή εμπειρία από αυτήν...

και ομως τυπε με την βουλα βαβατση εγω εχω τις καλυτερες εμπειριες δεν ξερω τωρα που γραφεις εσυ οτι δεν περασες καλα
τι να πω μπορει να την πετυχες σε ασχημη στιγμη
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Για πες καμιά λεπτομέρεια...

τι να πω η τυπισα τα σπαει το κατεχει το αθλημα  :knockinb: απο ολες τις αποψεις

πολλες φορες στο σεξ χρειαζεται και χημεια, μου εχει πει για παρτενερ σε ταινια της οτι δεν ειχε καθολου χημεια αλλα δεν θα αποκαλυψω ποιος ηταν  :woldman:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τι να πω η τυπισα τα σπαει το κατεχει το αθλημα  :knockinb: απο ολες τις αποψεις

πολλες φορες στο σεξ χρειαζεται και χημεια, μου εχει πει για παρτενερ σε ταινια της οτι δεν ειχε καθολου χημεια αλλα δεν θα αποκαλυψω ποιος ηταν  :woldman:

Το να μην υπάρχει χημεία, είναι πάντως άλλο από το να κατέθετε ασφαλιστικά μέτρα σε βάρος του...
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
παιδια κανει ραντεβου η κοπελα?? και αν ναι ξερουμε τροπο επικοινωνιας??
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
παιδια κανει ραντεβου η κοπελα?? και αν ναι ξερουμε τροπο επικοινωνιας??

ευκολο ειναι φιλε θα την βρεις την ακρη ψαξου λιγο μην τα θελεις ολα μασημενη τροφη, χρημα να εχεις και ολα γινονται  :hi:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
τι να πω η τυπισα τα σπαει το κατεχει το αθλημα  :knockinb: απο ολες τις αποψεις

πολλες φορες στο σεξ χρειαζεται και χημεια, μου εχει πει για παρτενερ σε ταινια της οτι δεν ειχε καθολου χημεια αλλα δεν θα αποκαλυψω ποιος ηταν  :woldman:
Δηλαδή έχεις "φάει" τη Βούλα? Τζάμπα ή με πληρωμή ?
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή έχεις "φάει" τη Βούλα? Τζάμπα ή με πληρωμή ?

πλερουα τυπε το τζαμπα πεθανε εδω και χρονια  :dancing:
οπως το ειπες φιλε ανατριχιασα εχεις ''φαει'' τη βουλα
δεν ειναι ρε φιλε και ιρινα σαικ η βουλα η πορνοσταρ της διπλανης πορτας ειναι  :grin:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
πλερουα τυπε το τζαμπα πεθανε εδω και χρονια  :dancing:
οπως το ειπες φιλε ανατριχιασα εχεις ''φαει'' τη βουλα
δεν ειναι ρε φιλε και ιρινα σαικ η βουλα η πορνοσταρ της διπλανης πορτας ειναι  :grin:
Ήταν τόσο καλή στο γαμήσι όσο βλέπαμε και στις τσόντες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom