Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.779
Like
137
Πόντοι
16
Η μάχη έγινε σε μαγαζί πέριξ της Βίλκας.
Μου είπε ότι ήταν κεφάτη και γούσταρε.
Καλό γαμήσι μου είπε,΄ήταν ενθουσιασμένος.
Το σκηνικό έγινε κάτι λιγότερο απο κάνα χρόνο
Ο συναγωνιστής που έδωσε Βαβάτση είναι ο bourdeliotis αλλά κάποιοι φρόντισαν να μπλοκαριστεί ο λογαριασμός του :'(

Μεγάλη μορφή ο bourdeliotis.
Σ'ευχαριστούμε ρε λεβεντιά.

:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Τύπε τι σου έκανε το τσοντίδι να επιληφθώ του θέματος;
Ενημέρωσε με εν συντομία σε παρακαλώ πολύ.

Εγώ τη γούσταρα τρελά-όπως είναι γνωστό και στους πιο παλιούς του site-και αυτή με μπλόκαρε στο fb το παλιοκαργιολίκι χωρίς να την ενοχλήσω καν ! Πιο πριν είχε δώσει σημάδια ότι κάτι δεν πήγαινε καλά στο ταραγμένο μυαλό της, αφού μου είχε απαντήσει κανά δυο φορές αρκετά απότομα και πάλι χωρίς λόγο.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.779
Like
137
Πόντοι
16
Εγώ τη γούσταρα τρελά-όπως είναι γνωστό και στους πιο παλιούς του site-και αυτή με μπλόκαρε στο fb το παλιοκαργιολίκι χωρίς να την ενοχλήσω καν ! Πιο πριν είχε δώσει σημάδια ότι κάτι δεν πήγαινε καλά στο ταραγμένο μυαλό της, αφού μου είχε απαντήσει κανά δυο φορές αρκετά απότομα και πάλι χωρίς λόγο.

Δεν είναι συμπεριφορά αυτή.
Μάλιστα , καλώς.
 

plastic_guy

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειναι καμια μουνάρα αλλα έχει ενα στυλάκι που μπορει να τη πάρεις παρτουζα με 3-4-5-6-7 κολλητούς, να την ασπρίσετε στα χυσια και μετά να σου πει "αχ, μωρακι μου, σ'αγαπώ τόσο πολύ πολυ!! <3 <3"
 

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ τη γούσταρα τρελά-όπως είναι γνωστό και στους πιο παλιούς του site-και αυτή με μπλόκαρε στο fb το παλιοκαργιολίκι χωρίς να την ενοχλήσω καν ! Πιο πριν είχε δώσει σημάδια ότι κάτι δεν πήγαινε καλά στο ταραγμένο μυαλό της, αφού μου είχε απαντήσει κανά δυο φορές αρκετά απότομα και πάλι χωρίς λόγο.

Για να σε μπλόκαρε χωρίς να της έχεις κάνει κάτι,  παίζει το ενδεχόμενο να έγραψες κάτι κάπου στο φβ που να το είδε και να την ενόχλησε.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πιθανότερο να ρουφάει κόκα και να έχει καεί ο εγκέφαλός της...Στο τελευταίο μήνυμα που της έστειλα τη ρώτησα αν μια ρεπόρτερ του Αλφα Βαβάτση είναι συγγενής της. Δεν ξέρω αν με μπλόκαρε εκείνη την ημέρα (πιθανόν) και δε μπορώ να διανοηθώ ότι είναι αυτός λόγος για να με μπλοκάρει.Τέλος πάντων και πολύ ασχοληθήκαμε...να πάει να γαμηθεί..τελικά η Ελλάδα έχει και τις πορνοστάρ που τις αξίζουν !
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Πιθανότερο να ρουφάει κόκα και να έχει καεί ο εγκέφαλός της...Στο τελευταίο μήνυμα που της έστειλα τη ρώτησα αν μια ρεπόρτερ του Αλφα Βαβάτση είναι συγγενής της. Δεν ξέρω αν με μπλόκαρε εκείνη την ημέρα (πιθανόν) και δε μπορώ να διανοηθώ ότι είναι αυτός λόγος για να με μπλοκάρει.Τέλος πάντων και πολύ ασχοληθήκαμε...να πάει να γαμηθεί..τελικά η Ελλάδα έχει και τις πορνοστάρ που τις αξίζουν !
φιλε ετσι καπως ειναι τα πραματα!!!φυσικα αν δεν την δεις απο κοντα δεν μπορεις να βγαλεις και απολυτα συμπερασματα.εγω την ειδα απο κοντα οταν ηρθε στο σπιτι μου ειχα κανονιση παρτουζα με εναν φιλο και με τα πολλα καταλαβα με την μια οτι ειναι οτι νανε το μωρο.μυαλο κουκουτσι αλλα νταξει τι να το κανεις θα μου πει καποιος!!!παντος εγω την γουσταρο ετσι με την βλακεια που κουβαλαει διοτι εχει και τα καλα της σε καποια φαση!!τωρα να ενημερωσο τον λαο πως δουλευει στης σερρες σε στριπ κλαμπ.την ειδα της προαλλες!! ειχε τσακωση εναν αγροτη κοιλαρα απο τον σβερκο και στην καβατζα του εφαγε σε κανενα μισαωρο το τρακτερ με το αροτρο μαζι :2funny:!!!
 

takis010101

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
και πως μπορείς να την βρεις την τυπισα; δώστε λίγο τα φώτα σας... εγώ είχα πάρει πριν χρόνια ένα μολδαβακι που έπαιζε στον σιρινακι τακτικά...εξαιρετικό! αν και πλέον δεν υπάρχει στη πιάτσα...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η ντεμεκ πορνοστάρ εδώ και 2 χρόνια δουλεύει Σέρρες στα μαγαζιά του γκομενου της.
Είναι απίστευτα χαζή αλλά και πολύ κακοψυχη.
Κάνει βιζιτες και μονη της αφού μένει Θεσσαλονίκη (Θέρμη)...
Απορω τι σας αρέσει σε αυτήν?
Εκτός αν είναι αφροδισιακό το παρελθον της στη βιομηχανία του πορνό
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Η ντεμεκ πορνοστάρ εδώ και 2 χρόνια δουλεύει Σέρρες στα μαγαζιά του γκομενου της.
Είναι απίστευτα χαζή αλλά και πολύ κακοψυχη.
Κάνει βιζιτες και μονη της αφού μένει Θεσσαλονίκη (Θέρμη)...
Απορω τι σας αρέσει σε αυτήν?
Εκτός αν είναι αφροδισιακό το παρελθον της στη βιομηχανία του πορνό

Δεν θελουνε να την παντρευτουμε τυπε για να μας ενδιαφερει ο χαρακτηρας της.
Να χωσουμε την πουτσα μας στο μουνακι της θελουμε.  :S :S
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Δεν θελουνε να την παντρευτουμε τυπε για να μας ενδιαφερει ο χαρακτηρας της.
Να χωσουμε την πουτσα μας στο μουνακι της θελουμε.  :S :S

τυπε εισαι πεζος κ ρηχος :effemine: :gay:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
τυπε εισαι πεζος κ ρηχος :effemine: :gay:



tumblr_mhb4clw43s1qkdh9eo1_500.gif



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε με απαξιωσες.  :S :S :S  :grin:
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.116
Like
1.451
Πόντοι
216
Την είδα σήμερα κατά τις εφτά το απόγευμα στο κέντρο της Θεσ/νίκης Αγίας Σοφίας με Εγνατία. Φορούσε σταράκια, μπλε χαμηλοκάβαλο τζιν με ροζ στριγκάκι, άσπρο μακριμάνικο μπλουζάκι και πράσινο αμάνικο μπουφάν. Εντελώς ατημέλητη, τα μαλιά πιασμένα και άβαφη. Σίγουρα πάνω από 1,70, αδύνατη. Ωραία δεν τη λες. Αν και στις ταινίες είναι μουνάρα, στην πραγματικότητα, άβαφη περνάει εντελώς απαρατήρητη... Κρατούσε μια σακούλα με κάτι που είχε αγοράσει από ένα φούρνο. Ήταν μαζί με μια ξανθιά, άνω των πενήντα. Ενδεχομένων η μητέρα της. Χαζεύαν βιτρίνες και μιλούσαν. Ήταν εντελώς το κορίτσι της διπλανής πόρτας, τίποτα πάνω της δεν πρόδιδε ότι είναι πορνοστάρ. Μόνο ίσως το στρινγκάκι που φαινόταν πάνω από το τζιν...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Την είδα σήμερα κατά τις εφτά το απόγευμα στο κέντρο της Θεσ/νίκης Αγίας Σοφίας με Εγνατία. Φορούσε σταράκια, μπλε χαμηλοκάβαλο τζιν με ροζ στριγκάκι, άσπρο μακριμάνικο μπλουζάκι και πράσινο αμάνικο μπουφάν. Εντελώς ατημέλητη, τα μαλιά πιασμένα και άβαφη. Σίγουρα πάνω από 1,70, αδύνατη. Ωραία δεν τη λες. Αν και στις ταινίες είναι μουνάρα, στην πραγματικότητα, άβαφη περνάει εντελώς απαρατήρητη... Κρατούσε μια σακούλα με κάτι που είχε αγοράσει από ένα φούρνο. Ήταν μαζί με μια ξανθιά, άνω των πενήντα. Ενδεχομένων η μητέρα της. Χαζεύαν βιτρίνες και μιλούσαν. Ήταν εντελώς το κορίτσι της διπλανής πόρτας, τίποτα πάνω της δεν πρόδιδε ότι είναι πορνοστάρ. Μόνο ίσως το στρινγκάκι που φαινόταν πάνω από το τζιν...

Τι ειχε στην σακουλα τυπε? Ψωμι?  :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom