Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Σοβαρά τώρα,ποιά είναι η μαλακία ρε σύντροφε ?  Δεν έχω να χάσω και τίποτα αν το παλέψω...που ξέρεις όλα γίνονται στη ζωή ??

Εγώ σε πάω, ρε μαλάκα, γιατί είσαι ονειροπόλος γαμώ την πουτάνα μου!
Ναι ξέρω είσαι για τα σίδερα, ναί ξέρω είσαι τελείως άσχετος από γυναίκες, ναί ξέρω είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που θα γύριζε να κοιτάξει σαν άντρα με τις μαλακίες που κάνεις,
ναι ξέρω η γκόμενα είναι έργο παιγμένο στο σινεμά της γειτονιάς, αλλά ακριβώς για αυτό σε γουστάρω να πούμε!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αφηστε τον λαο ναχει ονειρα!!!!!!!!  Ειναι δωρεαν  :rockon:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγώ σε πάω, ρε μαλάκα, γιατί είσαι ονειροπόλος γαμώ την πουτάνα μου!
Ναι ξέρω είσαι για τα σίδερα, ναί ξέρω είσαι τελείως άσχετος από γυναίκες, ναί ξέρω είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που θα γύριζε να κοιτάξει σαν άντρα με τις μαλακίες που κάνεις,
ναι ξέρω η γκόμενα είναι έργο παιγμένο στο σινεμά της γειτονιάς, αλλά ακριβώς για αυτό σε γουστάρω να πούμε!

Αδερφέ μπορεί πράγματι να είναι λίγες οι ελπίδες,αλλά επιμένω γιατί στο λεξιλόγιό μου δεν υπάρχει η λέξη "ακατόρθωτο" !! Και τι μαλακίες κάνω,δεν κατάλαβα ? Ακόμα δεν έχω κάνει και τίποτα...Ξέρεις καθόλου τα γούστα της,αλλά και τι είμαι εγώ και λες ότι είμαι ο τελευταίος ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αδερφέ μπορεί πράγματι να είναι λίγες οι ελπίδες,αλλά επιμένω γιατί στο λεξιλόγιό μου δεν υπάρχει η λέξη "ακατόρθωτο" !! Και τι μαλακίες κάνω,δεν κατάλαβα ? Ακόμα δεν έχω κάνει και τίποτα...Ξέρεις καθόλου τα γούστα της,αλλά και τι είμαι εγώ και λες ότι είμαι ο τελευταίος ?

χαχαχαχα ο ιεραποστολος σε στολισε με το γαντι...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε εχετε καψει τελειως το μυαλο σας?
Ποια ειναι δηλαδη η Βαβατση, που "δεν θα γυρισει να κοιταξει" τον runar?
Μια πουτανιτσα ειναι, που γυριζει τσοντες.
Πλακα κανετε?
Λαμπαδες πρεπει να αναβει για να βρεθει κανενα παιδι να την ερωτευτει και να ανοιξει σπιτι μαζι της.
Συνελθετε.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Τυπε πιστευω εχεις ολα τα φοντα να σε ερωτευτει το βαβατσομωρο

Φίλε  προσπαθώντας να υποτιμήσεις εμένα με διάφορά ανόητα σχόλια,χωρίς να με ξέρεις και πίσω απο την ανωνυμία του κομπιούτερ,νομίζεις οτι  θα φανείς εσύ ο έξυπνος και ο σπουδαίος...δεν σε ξέρω αλλά μου ακούγεσαι κομπλεξικός !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε  προσπαθώντας να υποτιμήσεις εμένα με διάφορά ανόητα σχόλια,χωρίς να με ξέρεις και πίσω απο την ανωνυμία του κομπιούτερ,νομίζεις οτι  θα φανείς εσύ ο έξυπνος και ο σπουδαίος...δεν σε ξέρω αλλά μου ακούγεσαι κομπλεξικός !

Το σκουδαιος τι ειναι?

ΡΕ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΙΟΥΜΟΡ? Ε για αυτο ειπα οτι εχεις ολα τα φοντα να σε ερωτευτει χουμορ εκανα χουμορ μην παρεξηγιεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom