Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι για σπιτι μπατε σκυλοι αλεστε  :grin:
α,ναι,και μην ξεχασω,ο τελευταιος να κλεισει την πορτα

:2funny: :2funny: :2funny: δεν κλεινουν αυτες οι πορτες ποτε.
Εκτος και αμα σχολασουν τα πουταναριά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σοβαρά τώρα,ποιά είναι η μαλακία ρε σύντροφε ?  Δεν έχω να χάσω και τίποτα αν το παλέψω...που ξέρεις όλα γίνονται στη ζωή ??

Δηλαδη τι ακριβως θες να γινει με δαυτην?

Η τυπισσα κανει παρεα με αρχιγαμιαδες και παιζει τσοντες λες να ψαχνει να ερωτευτει?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και ακομα και αν ψαχνει να ερωτευτει εσενα θα ερωτευτει?


:2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: δεν κλεινουν αυτες οι πορτες ποτε.
Εκτος και αμα σχολασουν τα πουταναριά.

μπολντ η βουλα δεν κανει τετοια,ειναι καλλιτεχνιδα,ενδιαφερεται για το εικαστικο μερος της υποθεσης  :grin:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Δηλαδη τι ακριβως θες να γινει με δαυτην?

Η τυπισσα κανει παρεα με αρχιγαμιαδες και παιζει τσοντες λες να ψαχνει να ερωτευτει?

Οτιδήποτε κάτσει...απο απλή φιλία,μέχρι γάμο !!!  Στο παρελθόν είχε τουλάχιστον δύο μόνιμες σχέσεις απ'ότι ξέρω,οπότε άμα λάχει ερωτεύεται κιόλας !!
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Άλλο η δουλειά, άλλο η προσωπική ζωή,σύντροφε !  ;)

κοιτα,αν ειναι καποιος τυπος πολυ προχω-,το δεχομαι αυτο που λες.στην αμερικη του πηδανε του αλλου την γυναικα και δεν φρικαρει.υποτιθεται οτι ειναι δουλεια.αλλα και ετσι να ειναι,και στην προσωπικη της ζωη η βουλαρα παιζει να ειναι τουβλο μπαντικο.μπορει να κατεβασεις το παντελονι σου,και την ωρα που θα ερχεται να σου κανει πιπα,να χασει τον δρομο  :crazy:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
κοιτα,αν ειναι καποιος τυπος πολυ προχω-,το δεχομαι αυτο που λες.στην αμερικη του πηδανε του αλλου την γυναικα και δεν φρικαρει.υποτιθεται οτι ειναι δουλεια.αλλα και ετσι να ειναι,και στην προσωπικη της ζωη η βουλαρα παιζει να ειναι τουβλο μπαντικο.μπορει να κατεβασεις το παντελονι σου,και την ωρα που θα ερχεται να σου κανει πιπα,να χασει τον δρομο  :crazy:

θα δείξει...δεν μπορώ ακόμα να εκφέρω άποψη για το μυαλό της..πρέπει να τη γνωρίσω καλύτερα ! Έχει πάντως μπόλικα καντάρια "τρέλας" όπως κι'εγώ !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οτιδήποτε κάτσει...απο απλή φιλία,μέχρι γάμο !!!

Ενταξει εδω σταματαμε και την κουβεντα παλικαρι μου. Δεν νομιζω οτι εχει νοημα να συνεχισουμε...
αμα σκεφτεσαι να παντρευτεις μια τυπισσα που καταπινει τις ψωλες 10-10 την ημερα.


Έχει πάντως μπόλικα καντάρια "τρέλας" όπως κι'εγώ !

οχι ρε συ... εμενα φυσιολογικος μου φαινεσαι. Μη λες τετοια πραγματα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ενταξει εδω σταματαμε και την κουβεντα παλικαρι μου. Δεν νομιζω οτι εχει νοημα να συνεχισουμε...
αμα σκεφτεσαι να παντρευτεις μια τυπισσα που καταπινει τις ψωλες 10-10 την ημερα.

Γιατί η καθεμία που παντρεύεται ή τα φτιάχνει κάποιος,μήπως ξέρει τι έχει κάνει πριν απ'αυτόν ?  Πάντως την πρόταση γάμου της την έχω τάξει απο κοντά και την κούφανα τελείως !
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Που είναι και αυτή η κολλητή της η missbuterfly που μπαίνει εδώ να μου δώσει καμιά βοήθεια ?  Με έχει φτύσει...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Που είναι και αυτή η κολλητή της η missbuterfly που μπαίνει εδώ να μου δώσει καμιά βοήθεια ?  Με έχει φτύσει...

αλλο μουτρο αυτη. Αυτη μου φαινεται μεγααααλο μουτρο φιλε.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Δηλαδη τι ακριβως θες να γινει με δαυτην?

Η τυπισσα κανει παρεα με αρχιγαμιαδες και παιζει τσοντες λες να ψαχνει να ερωτευτει?
Ο Καρποζηλος τι ειχε και τυλιξε την Τζουλια ρε φιλε; ;)







:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom