Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
κανα τηλ θα πείτε ρε σεις ?
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Να φτιαξεις ενα ψευτικο προφιλ δεν το σκεφτεσαι δηλαδη; :huh:
άλλη όρεξη δεν είχα...

δλδ δεν θα σε δει ???? για τηλεφωνικό σεξ την θές τύπε ???  :think:
δεν κάταλαβες τι θέλω να πω ? στο FB φαίνονται όλα τα στοιχεία μου...  :uglystupid: απο κοντά της λέω ότι θέλω για εμένα... αμέσως να την πετάξετε τη μαλακία σας
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
άλλη όρεξη δεν είχα...
δεν κάταλαβες τι θέλω να πω ? στο FB φαίνονται όλα τα στοιχεία μου...  :uglystupid: απο κοντά της λέω ότι θέλω για εμένα... αμέσως να την πετάξετε τη μαλακία σας

είτε θα φτιάξεις ένα ψευτικο προφιλ ή θα τις στειλης μνμ χωρίς να γινεται φιλοι. ρε συ τύπε και το τηλ της να σου δωσει καποιος θα σε ρωτησει που κ από ποιον το βρηκες  :tickedoff:
και στο κατω κατω δεν ειναι καποιο ανωνυμο γραφειο , ξερεις με ποια μιλας
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
είτε θα φτιάξεις ένα ψευτικο προφιλ ή θα τις στειλης μνμ χωρίς να γινεται φιλοι. ρε συ τύπε και το τηλ της να σου δωσει καποιος θα σε ρωτησει που κ από ποιον το βρηκες  :tickedoff:
και στο κατω κατω δεν ειναι καποιο ανωνυμο γραφειο , ξερεις με ποια μιλας
κατ αρχάς παίζει μόνο Σαλόνικα ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
κατ αρχάς παίζει μόνο Σαλόνικα ?

σαλόνικα είναιο η έδρα της. Θέρμη μένει , οπότε οπουδήποτε εκεί κοντά παίζει άμεσα.... άμα όμως πλερώσεις σ ΄ρχεται πακέτο όπου θες, ελλάδα κ εξωτερικό. :cool2: Αλλά εδώ ρε σεις μαντζίρηδες συζητάτε για 100 -120 -150. Δεν πιστεύω να θέλει καποιος να ματώσει παραπάνω, άλλωστε η βαβατση δεν ειναι και η angel dark !!!!  :uglystupid:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
σαλόνικα είναιο η έδρα της. Θέρμη μένει , οπότε οπουδήποτε εκεί κοντά παίζει άμεσα.... άμα όμως πλερώσεις σ ΄ρχεται πακέτο όπου θες, ελλάδα κ εξωτερικό. :cool2: Αλλά εδώ ρε σεις μαντζίρηδες συζητάτε για 100 -120 -150. Δεν πιστεύω να θέλει καποιος να ματώσει παραπάνω, άλλωστε η βαβατση δεν ειναι και η angel dark !!!!  :uglystupid:
η angel dark ειναι κομοδινο...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
η angel dark ειναι κομοδινο...

δεν αναφέρομαι στο θεμα σερβις...   :coffee: αλλωστε και για την βαβατση μην περιμενεις αυτα που βλεπεις στις ταινιες... κατηγορία σκαμπώ για να μην πω πουφ...!!!!  :uglystupid:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
πουφ-ξεπουφ... βουλαρα στα 150 σκιζει... angel dark στα 1000 τσουζει...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγώ πάντως σχεδόν της έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση μέσω facebook και τις έχω τάξει live-στο athens erotica- και μια πρόταση γάμου για το μέλλον !!!

Σήμερα για πρώτη φορά έκανε και like σε μια φωτογραφία μου που ανέβασα...λέτε να ξεκίνησε ηλεκτρονικό φλερτ μεταξύ μας ?    :think:  :grin:
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως σχεδόν της έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση μέσω facebook και τις έχω τάξει live-στο athens erotica- και μια πρόταση γάμου για το μέλλον !!!

Σήμερα για πρώτη φορά έκανε και like σε μια φωτογραφία μου που ανέβασα...λέτε να ξεκίνησε ηλεκτρονικό φλερτ μεταξύ μας ?    :think:  :grin:
ο επιμενων νικα  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγώ πάντως σχεδόν της έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση μέσω facebook και τις έχω τάξει live-στο athens erotica- και μια πρόταση γάμου για το μέλλον !!!

Σήμερα για πρώτη φορά έκανε και like σε μια φωτογραφία μου που ανέβασα...λέτε να ξεκίνησε ηλεκτρονικό φλερτ μεταξύ μας ?    :think:  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ πάντως σχεδόν της έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση μέσω facebook και τις έχω τάξει live-στο athens erotica- και μια πρόταση γάμου για το μέλλον !!!

Σήμερα για πρώτη φορά έκανε και like σε μια φωτογραφία μου που ανέβασα...λέτε να ξεκίνησε ηλεκτρονικό φλερτ μεταξύ μας ?    :think:  :grin:

τυπε που ξερεις,η βουλαρα εχει μεγαλο στομα μεγαλη καρδια.ολους τους αγαπα  :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom