Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
ρε παιδιά πως πάτε εκει μέσα που ανοίγεις τη πόρτα και μυρίζει γεροντίλα και  νεφθαλινη τα ρούχα τουσ έλεος πως καυλώνετε 
οπως την βρισκει ο καθενας :) σε καποιους μας αρεσει :)
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Λεω να περάσω κατα τις 12:00 μπας πετύχω καμια χοντρη πουτσα...
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Παω τωρα, γυρω στις 4 θα ειμαι εκει... Κανεις για παρεα να παιξουμε τα εργαλεια μας κα να τον γλειψω;
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
ρε παιδιά πως πάτε εκει μέσα που ανοίγεις τη πόρτα και μυρίζει γεροντίλα και  νεφθαλινη τα ρούχα τουσ έλεος πως καυλώνετε  

Με την βρωμιά καυλώνει ο καλικάντζαρος σε άλλο θρεντ έλεγε ότι του αρέσει η πούτσα να βρωμάει κάτουρο και να έχει και τυρί ξεραμένο επάνω. Τι να πεις με την αρρώστεια μερικών.  :uglystupid:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Εχθές για πρώτη φορά στο συγκεκριμένο, είδα γυναίκα που γαμιοταν στον πάνω όροφο στο σαλόνι! Μην φανταστείτε καμία καλή, αλλά είχε φάση η όλη καλτιλα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Τον έπαιξες καθόλου;
 

Panos999

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Τελευταια φορά που είχα πάει, είχα κάτσει στο σαλόνι, κατέβασα το παντελόνι και χαιδευομουνα πάνω από το μωβ στρινγκακι μου που το είχα μουσκεψει ενώ ταυτόχρονα γαμουσα το κωλαράκι μου με τον δονητή μου. Είχα ήδη πάρει μια πιπα στο υπόγειο προηγουμένως. Όταν κατέβηκα ξανά στο υπόγειο πήρα πάλι πιπα σε παππού με καποτα και εν συνεχεία του ζήτησα να τριψει την πολύ χοντρή και καυλωμενη πουτσα του πάνω στην κωλοτρυπιδα του (με καποτα πάντα) ενώ εγώ μαλακιστηκα και εχυσα μέσα στο στρινγκακι μου
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Θα ειναι σημερα κατα τις 12 το πρωι κανας ψωλαρας γαμιας;
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Αν ειναι ανοιχτα θα ερθω.
Μου αρεσει να παιζω την ψωλή μου μπροστά σε άλλους. Δεν τους αφηνω να με αγγίξουν αλλά γουστάρω να χαλβαδιάζουν την 20ποντη πουτσα μου. Εχω χύσει τη μοκέτα στον πάνω όροφο του μαγαζιού πολλές φορές.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τελευταια φορά που είχα πάει, είχα κάτσει στο σαλόνι, κατέβασα το παντελόνι και χαιδευομουνα πάνω από το μωβ στρινγκακι μου που το είχα μουσκεψει ενώ ταυτόχρονα γαμουσα το κωλαράκι μου με τον δονητή μου. Είχα ήδη πάρει μια πιπα στο υπόγειο προηγουμένως. Όταν κατέβηκα ξανά στο υπόγειο πήρα πάλι πιπα σε παππού με καποτα και εν συνεχεία του ζήτησα να τριψει την πολύ χοντρή και καυλωμενη πουτσα του πάνω στην κωλοτρυπιδα του (με καποτα πάντα) ενώ εγώ μαλακιστηκα και εχυσα μέσα στο στρινγκακι μου
το μωβ δεν ειναι της μοδας φετος
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Εχει πάει στο μαγαζίδιο κανείς τελευταίως;
Για πείτε τι φάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom