Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
κανενασ γα φαση να μου τον ρουφηξει καλα?>
 

mukka

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ξεκίνησες δυνατά!!! :)
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Γεια χαρά! Το πρώτο μου post το γράφω μετά την σημερινή μου επίσκεψη στο Video Show και στο Αθηναικόν.
Και οι 2 χώροι έχουν ανακαινιστεί όπως είδα! Ειδικά το Αθηναικόν έχει ''νοικοκυρευτεί.''
Κατά τις 11 ήμουν στο V.S. Το παλικάρι στην είσοδο μου ζητά αποδεικτικό εμβολιασμού και αρ. τηλεφώνου (!!!)
Δείχνω το χαρτί μου και ψεύτικο αρ. τηλ.
Αμέσως ανεβαίνω στο σαλόνι μήπως παίζει καμιά φάση αλλά τζίφος. Εγώ και το παπάρι μου είμαστε.
Δεν πειράζει λέω. Κατεβαίνω στις καμπίνες. Ρίχνω μια ματιά στις τσόντες και αράζω σε μια καμπίνα. Το πετάω έξω κι' αρχίζω το χάιδεμα. Σε 5' να σου και βλέπω έναν τυπά να με τσεκάρει. Ηλικία του 22 με 25. Εγώ 45. Του κάνω νόημα να πλησιάσει. Αμέσως έρχεται μπροστά μου. Τι σου αρέσει; Να γλύφω μου απαντά με ένα βλέμμα ''θα σε στραγγίξω''! Κατεβάζω την βερμούδα με το εσώρουχο...Γονατίζει ο πιτσιρικάς, βάζει προφυλακτικό και αρχίζει ένα τσιμπούκι...Αααααχ... Να μην σας πρήζω, το καταευχαριστήθηκα! Εκεί που πήγαινα να τελειώσω, ο πιτσιρικάς σταματούσε να με γλύφει και άρχιζε ''παιχνίδι'' με τα @@@ μου! Και συνέχιζε μετά από λίγο την πίπα...Όταν κατάλαβε από την βαριά ανάσα μου ότι είμαι έτοιμος να του τα δώσω, άρχισε πιο γρήγορα να με πιπώνει...
Κατέθεσα με πνιχτή φωνή στο στόμα του...Του κρατούσα το κεφάλι καρφωμένο στην πούτσ@ μέχρι να αδειάσω...Ουυυφ...Απόλαυση! Σηκώνεται, σκουπίζεται και μ' ένα νεύμα αποχωρεί. Μένω όπως είμαι να πάρω ανάσες...Να 'ναι καλά το παλικάρι...Από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει.

Κάνω τη βόλτα μου στις άλλες καμπίνες. Μία είναι κλειστή και από μέσα ακούγονται καθαρά ωχ,ναι,έτσι κτλ...Επάνω στους καναπέδες τίποτα.
Αποφασίζω να επισκεφτώ το Αθηναικόν.
Ανακαινισμένο κι' αυτό! Νέοι χώροι στο υπόγειο.
Πάει πολύς καιρός από την τελευταία φορά μου εκεί. Έχω δει καλές φάσεις.
Σήμερα επίσης απόλαυσα καλό ''παιχνίδι'' ανάμεσα σε έναν αλβανό κοντό αλλά με μια τεράστια πούτσ@! Μαγκιά του,δεν το συζητώ!
Αυτός είχε έρθει και έπαιρνε μάτι 2 60ρηδες να αλληλομαλακίζονται. Στον καναπέ που έχει εκεί καθόμουν εγώ και τον έπαιζα.
Κατεβάζει τα βρακιά του ο κοντούλης και αρχίζει να τον παίζει. Το παίρνουν χαμπάρι οι μπαρμπάδες, πλησιάζουν τον ...καθίζουν στον άλλο καναπέ απέναντι από το glory hole και αρχίζουν να τον πιπώνουν εναλλάξ...Πλησιάζω κι' εγώ να παίρνω μάτι καλύτερα! Βγάζει προφυλακτικό ο ένας και του το φοράει. Κατεβάζει τα ρούχα και στήνεται ο μπάρμπας...Μπαίνει μέσα του η χοντρή πούτσ@ και ένας αναστεναγμός ακούγεται. Μιλάμε για ''σφυροκόπημα'' .Ο άλλος μπάρμπας χαιδεύει τον κώλο του γαμιά. Εγώ έχω πλησιάσει τον μπάρμπα που γαμιέται και του δίνω πίπα. Τρελή φάση!!!Ο κοντούλης αλλά θαυματουργός πηδάει τον μπάρμπα κανά 10λεπτο σίγουρα!!! Και με αμείωτη ένταση...Προς το τέλος ο άλλος μπάρμπας έρχεται σε μένα...Αρχίζει να με τσιμπουκώνει ενώ ο γέρος που πηδιέται αγκομαχάει βαριά...Κοντεύω να χύσω, το καταλαβαίνει ο μπάρμπας και τι κάνει...Σταματάει να με τσιμπουκώνει, σαλιώνει δάχτυλο, μου το βάζει σιγά στην τρύπα μου και με το άλλο χέρι αρχίζει να μου παίζει μαλακία...Χάσιμοοοοοο...Απίστευτη κάβλα...Χύνει ο γαμιάς τον γέρο, χύνω κι' εγώ στο χέρι του άλλου βγάζοντας μια άναρθρη κραυγή...Ειλικρινά,ούτε κατάλαβα τι είπα αλλά ποιος νοιάζεται...Ανάσες βαριές...Ο γέρος που πηδήχτηκε μονολογεί με απόλαυση...Ο κοντούλης, αμίλητος αλλά ευχαριστημένος αποχωρεί...Οι μπαρμπάδες μέσα στη χαρά αράζουν στον καναπέ και αρχίζουν κουβεντολόι...Εγώ χαλαρός πια, πάω στην τουαλέτα να πλυθώ . Κλειστές και οι 2 πόρτες και από μέσα στη μία ένας τύπος συμφωνεί με όλα του λέει ο άλλος...Μια χαρά λέω από μέσα μου. Καλά ...αρχίσαμε!

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου αυτή! Και εις άλλα με ΥΓΕΙΑ (πάνω απ' όλα!)
Μια τέτοια χοντρη πουτσα ψάχνω να μου χυσει την τρυπα. Μαλλον θα επισκευτώ το video show
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Πήγα Παρασκευή βράδυ λίγο μετά τις 12. Ψυχή ζώσα δεν υπήρχε. Μόνο ένας μεσήλικας. Πότε υπάρχει κόσμος?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Ο περισσοτερος κοσμος του videoshow πεθανε απο τον κορωνοιο.
Πράγματι οι πολλαπλές μολύνσεις με διάφορους ιούς και πολλά στελέχη των HIV, Hp, Hbs, Eipstein Bar και άλλα πολλά δεν τους έδωσε περιθώριο να την σκαπουλάρουν :zombie: :zombie: :zombie:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimi09

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Αποφασίζω να επισκεφτώ το Αθηναικόν.
Ανακαινισμένο κι' αυτό! Νέοι χώροι στο υπόγειο.

Καλημερα, οταν λες "ανακαινισμενο" και "νεοι χωροι" μπορεις να δωσεις παραπανω λεπτομερειες? τι εχουνε κανει?

Αληθεια κλιματισμο εχουν καλο? (και το Αθηναικον και το video show), γιατι ερχεται και καυσωνας!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ματάκιας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
230
Πόντοι
280
Καλημερα, οταν λες "ανακαινισμενο" και "νεοι χωροι" μπορεις να δωσεις παραπανω λεπτομερειες? τι εχουνε κανει?

Αληθεια κλιματισμο εχουν καλο? (και το Αθηναικον και το video show), γιατι ερχεται και καυσωνας!!!
Το Αθηναικόν έχει στο υπόγειο ένα χώρο ανοιχτό με μια οθόνη με gay τσόντα. Στα δεξιά υπάρχει ένας σκοτεινός χώρος με κάτι πόρτες...Dark room ίσως;;;Πιο μέσα υπάρχει άλλος ένας χώρος με καθίσματα και μια οθόνη που παίζει τσόντα. Ακόμη πιο ..βαθιά, άλλος ένας χώρος για ...παιχνίδι...
Στο video show έγινε ένα βαψίμο στο υπόγειο (όχι από σωματικά υγρά!).Αυτά.
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Το Αθηναικόν έχει στο υπόγειο ένα χώρο ανοιχτό με μια οθόνη με gay τσόντα. Στα δεξιά υπάρχει ένας σκοτεινός χώρος με κάτι πόρτες...Dark room ίσως;;;Πιο μέσα υπάρχει άλλος ένας χώρος με καθίσματα και μια οθόνη που παίζει τσόντα. Ακόμη πιο ..βαθιά, άλλος ένας χώρος για ...παιχνίδι...
Στο video show έγινε ένα βαψίμο στο υπόγειο (όχι από σωματικά υγρά!).Αυτά.
Στο Αθηναικον πως πας κατω στο υπογειο? ειναι απο την πορτα αριστερα οπως μπαινεις μετα το ταμειο?
 

Ματάκιας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
230
Πόντοι
280
Επισης, δεν το διευκρινησαμε! air-condition παιζει?? (και στα 2 cinema)
Κλιματισμός υπάρχει και στα 2.
Στις καμπίνες του V.S θα ''στάξεις'' με την παραμικρή . . .ένταση.
Στο πατάρι του Αθηναικόν επίσης.
Στο υπόγειο πας από μια πόρτα στο τέλος της αίθουσας και δεξιά από τις σκάλες που σε πάνε στο πατάρι.Ακριβώς π'ισω από την τελευταία σειρά με τις καρέκλες.Ακολουθεις τη σκάλα κάτω.
 

Empy1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα, οταν λες "ανακαινισμενο" και "νεοι χωροι" μπορεις να δωσεις παραπανω λεπτομερειες? τι εχουνε κανει?

Αληθεια κλιματισμο εχουν καλο? (και το Αθηναικον και το video show), γιατι ερχεται και καυσωνας!!!
Γεια! Στείλε μήνυμα αν μπορείς γιατί είναι νεο account και δεν μπορώ!
 

TaxidiotisAth

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
γνωρίζουμε ωρες λειτουργείας όλης της εβδομάδας για το αθηναικόν και για το βιντεο σοου? ευχαριστω
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
γνωρίζουμε ωρες λειτουργείας όλης της εβδομάδας για το αθηναικόν και για το βιντεο σοου? ευχαριστω
μολις γυρισα απο Αθηναικον!
Πηγα απο τις 22:00 εως τις 24:00. ενα διωρο περιπου......
Επιβεβαιωνω αυτα που ελεγε ο φιλος πιο πριν για το Αθηναικον, εχει αρκετη βελτιωση και αρκετες καβαντζες για να γινει καποια φαση.
Το προβλημα που ειδα εγω ειναι ο λιγος κοσμος (τουλαχιστον οταν ειμουν εγω εκει) και το γεγονος οτι μονο στο υπογειο εδειχνε το air condition να δουλευει κανονικα!!
και στην πλατεια και στο παταρι ειχε πααααρα πολυ ζεστη!!!
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Είναι κανεις σήμερα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom