Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Δεν το ρωτησα προσωπικα σε σενα φιλος....Ετσι γενικα. Θα μου πεις τα αλλα ιδρυματα εχουν το ιδιο ροστερ αιωνες!
Ε δεν το πήρα και προσωπικά, κουβέντα κάνουμε εδώ μέσα, απόψεις ανταλλάσσουμε...
Προς το παρόν ισχύουν αυτά που ξέρουμε όλοι μας...
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναθλητές του ευγενούς αθλήματος των οίκων !
Προχθές λοιπόν μπήκε έκτακτο κασερακι στην τσέπη και ο Γιαννούκος ανασκήρτησε ... κάτσε φρόνιμα του λέω αλλά αυτός εκεί! Τι κάνουμε λοιπόν ; Που να τον πάω βόλτα ; Μετά από ώριμη σκέψη αποφάσισα σκαλάκια. Η ξανθιά έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα φύγει και φυσικά θα ξανάρθει, αλλά πότε ; Έτσι είπα ας πάμε κι ας είναι δεύτερη φορά.
Χτύπημα κουδουνιού και άνοιγμα της πόρτας, αμέσως με θυμήθηκε, και με έβαλε πρώτα στο σαλόνι για δυο λογακια. Καθώς κινούνταν είχα λίγο χρόνο να την παρατήρηση παραπάνω. Τελικά είναι εμφανώς αδυνατισμένη σε σχέση με παλαιότερα, θα έλεγα πιο μοντελε, πιο αεράτη και πιο όμορφη...
Κάθησε δίπλα μου άπλωσε τα όμορφα μαλλιά της επάνω μου και άρχισε τα χάδια της..
Ο Γιαννούκος άρχισε να κλωτσάει, πληρώνω το παράβολο για χαλαρό και στο δωμάτιο.
Το να περιγράψω ; Όλες οι στάσεις με κορυφαία στα τέσσερα απολαμβάνοντας θέα και φυσικά τελειώνοντας εκεί !
Αυτά τα ολίγα εκ μέρους μου. Μια μικρή συμβολή στον κόσμο των οίκων της Βέροιας.
 

BBabis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
71
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές Σάββατο θα είμαι στην πόλη σας για δουλειά ελπίζω να προλάβω να κάνω ένα πέρασμα για να μπορέσω να γράψω κριτικές
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές Σάββατο θα είμαι στην πόλη σας για δουλειά ελπίζω να προλάβω να κάνω ένα πέρασμα για να μπορέσω να γράψω κριτικές
Αναμένουμε..!
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Γι αυτη στα σκαλωπατια εχετε γραψει κριτικη ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Λογω δουλειας ερχομενος απο Χαλκηδονα σταματησα στην Μαριαννα. Τα γνωστα. 25αρι...οτι σταση ηθελα...οση ενταση ηθελα...πανω απο 20λεπτο. Αυτα παιδες.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Ε νομίζω ότι για εμφάνιση έγραψα αρκετά , εκτός του ότι είναι ψηλή πάνω από 1.75, όσο για ηλικία την κάνω γύρω στα 35

Ε νομίζω ότι για εμφάνιση έγραψα αρκετά , εκτός του ότι είναι ψηλή πάνω από 1.75, όσο για ηλικία την κάνω γύρω στα 35+
Εμφανισιακα ολγα η αυτη;
 

BBabis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
71
Like
24
Πόντοι
0
Είχα μιλήσει μία δόση για συνάντηση μετά δεν απάντησε σε μήνυμα το άφησα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom