Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Πήγα στο Νησέλι στην Μαριάνα. 40 ευρώ τα κάνει όλα και γυμνό και κώλο. Καλύτερα να έκανα πενήντα χιλιόμετρα παραπάνω να πηηαινα Θεσσαλονίκη. Μόνο Θεσσαλονίκη αξίζει μάγκες στα στούντιο. Όλα τα γύρω εδώ είναι αν είσαι ένα βήμα πριν την αυτοκτονία.
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Πήγα στο Νησέλι στην Μαριάνα. 40 ευρώ τα κάνει όλα και γυμνό και κώλο. Καλύτερα να έκανα πενήντα χιλιόμετρα παραπάνω να πηηαινα Θεσσαλονίκη. Μόνο Θεσσαλονίκη αξίζει μάγκες στα στούντιο. Όλα τα γύρω εδώ είναι αν είσαι ένα βήμα πριν την αυτοκτονία.
Τόσο χάλια δηλαδή?Ηλικία-εμφάνιση της Μαριάνας?
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Γενικά σε κάτι μπουρδελάκια ψιλοέξω από Βέροια τι παίζει αξίζει καμία?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Γενικά σε κάτι μπουρδελάκια ψιλοέξω από Βέροια τι παίζει αξίζει καμία?
Μεγαλες ηλικιες φιλος. Απο 40 ως κ 50 πανω κατω. Η Μαριαννα που ειπε ο φιλος γυρω στα 35. Αν καποιος δεν μπορει να παει Θεσ/νικη....τοτε που κ που!!!
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Μεγαλες ηλικιες φιλος. Απο 40 ως κ 50 πανω κατω. Η Μαριαννα που ειπε ο φιλος γυρω στα 35. Αν καποιος δεν μπορει να παει Θεσ/νικη....τοτε που κ που!!!
Συνήθως πάω Θεσσαλονίκη αλλά σε περίπτωση που δεν προκύψει να ξέρω αν αξίζει κάτι στην περιοχή
Ας είναι 40+ οι ηλικίες από εμφάνιση υπηρεσία πώς πάμε?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Συνήθως πάω Θεσσαλονίκη αλλά σε περίπτωση που δεν προκύψει να ξέρω αν αξίζει κάτι στην περιοχή
Ας είναι 40+ οι ηλικίες από εμφάνιση υπηρεσία πώς πάμε?
Ναι ειπα...μεγαλες...μια χαρα ηλικιες ειναι. Εμφανιση: Ειναι κ λιγο υποκειμενικο αυτο. Καπου στη μεση. Απο υπηρεσιες: Ευα...καλουτσικη πιπα ωραια στα 4 αλλα βιαστικη. Απο διπλα στα σκαλοπατια ειναι κ το μοναδικο που αλλαζουν ανα διαστηματα. Πετυχαινεις κ καλες υπηρεσιες. Στο Φερωνα κατω...εγω ουτε απ εξω. Κατω απο τον Γαλαξια απεναντι απ το Αβιν τα ιδια. Ολγα εξω απο Βεροια μετα την Πατριδα...νταρντανουλα αλλα με διαθεση κ ξερει να σε χειριζεται. Μαριαννα τα κανει ολα. Το αλλο εξω απο Αλεξανδρεια στον Αραχθο το ειδα κλειστο τελευταια φορα.
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Ναι ειπα...μεγαλες...μια χαρα ηλικιες ειναι. Εμφανιση: Ειναι κ λιγο υποκειμενικο αυτο. Καπου στη μεση. Απο υπηρεσιες: Ευα...καλουτσικη πιπα ωραια στα 4 αλλα βιαστικη. Απο διπλα στα σκαλοπατια ειναι κ το μοναδικο που αλλαζουν ανα διαστηματα. Πετυχαινεις κ καλες υπηρεσιες. Στο Φερωνα κατω...εγω ουτε απ εξω. Κατω απο τον Γαλαξια απεναντι απ το Αβιν τα ιδια. Ολγα εξω απο Βεροια μετα την Πατριδα...νταρντανουλα αλλα με διαθεση κ ξερει να σε χειριζεται. Μαριαννα τα κανει ολα. Το αλλο εξω απο Αλεξανδρεια στον Αραχθο το ειδα κλειστο τελευταια φορα.
Ψιλοδύσκολα τα πράγματα κατάλαβα,ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλος
 

strekmean

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
27
Like
15
Πόντοι
0
Αυτή η Μαριαννα είναι εκείνη στο λύκειο αποκάτω ; Όπως κατεβαίνουμε;
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Μετα απο επισκεψη στην μαριαννα στο νησελι νμζ καταλαβα γτ ο πετριδης προτημαει ολγα ....
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Πες μας κ συ το γιατι...
Πολυ βιασυνη ρε φιλε λιγο αξυριστη κατω ασε που μυριζε και λιγο και το κερασακι στην τουρτα ηταν και μια κλανια που μου εριξε .. οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω ενα βημα πριν την αυτοκτονια ειναι εδω στα μεροι μας
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Τωρα απο εμφανιση μετρια δεν σε χαλαει εμφανισιακα κοντη ξανθια βυζι καλο θα ελεγα μπυροκοιλια
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Πολυ βιασυνη ρε φιλε λιγο αξυριστη κατω ασε που μυριζε και λιγο και το κερασακι στην τουρτα ηταν και μια κλανια που μου εριξε .. οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω ενα βημα πριν την αυτοκτονια ειναι εδω στα μεροι μας
Ε τι μας βρηκε....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Πολυ βιασυνη ρε φιλε λιγο αξυριστη κατω ασε που μυριζε και λιγο και το κερασακι στην τουρτα ηταν και μια κλανια που μου εριξε .. οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω ενα βημα πριν την αυτοκτονια ειναι εδω στα μεροι μας
Αξυρισια και μυρωδιά δεν δικαιολογούνται..
Το κλασιμο ρε φίλε μπορεί να ήταν από το μουνι άμα είχε μαζέψει αέρα ..δεν πιστεύω να της έφυγε από κωλο .
Για αυτό φοβάμαι να πάω σε μπουρδέλα επαρχίας ,πολύ απογοήτευση διαβάζω. .
Ήθελα κάποτε να κάνω καταδρομική Γιαννιτσά για την Βερόνικα αλλά φοβόμουν μην τραβηχτω άδικα και βρω κανένα λουκέτο .όπως και από ότι έμαθα έκλεισε .
Γενικά γύρω επαρχία τι παίζει από τις παλιές Θεσσαλονίκης;γιατί σίγουρα θα έχει αρκετές .
 

Grkav

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
32
Like
41
Πόντοι
0
Αξυρισια και μυρωδιά δεν δικαιολογούνται..
Το κλασιμο ρε φίλε μπορεί να ήταν από το μουνι άμα είχε μαζέψει αέρα ..δεν πιστεύω να της έφυγε από κωλο .
Για αυτό φοβάμαι να πάω σε μπουρδέλα επαρχίας ,πολύ απογοήτευση διαβάζω. .
Ήθελα κάποτε να κάνω καταδρομική Γιαννιτσά για την Βερόνικα αλλά φοβόμουν μην τραβηχτω άδικα και βρω κανένα λουκέτο .όπως και από ότι έμαθα έκλεισε .
Γενικά γύρω επαρχία τι παίζει από τις παλιές Θεσσαλονίκης;γιατί σίγουρα θα έχει αρκετές .
Καβλιαρηδες στα Γιαννιτσά έχει ανοίξει ξανά εδώ και δύο μέρες και ανακαινισμένο !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Δεν βολεψε να πάω οταν θα μπορέσω εννοείτε θα ενημερώσω .τώρα όποιος πάει πρώτος θα μας πει!
Κάποιος από κοντά ,γιατί δεν λέει να τραβιέμαι τόσα χιλιόμετρα χωρίς να ξέρω
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Που είναι περίπου πείτε και θα την κάνω εγώ την καταδρομική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom