Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία

Petrosmagkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
FE58003B-BE95-4467-B625-5AC7CCB16A6D.png
καλησπέρα μάγκες γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί αυτός ο οίκος στην βεροια ;; Κ αν ναι, μπορεί να μ πει λεπτομέρειες για την κοπέλα ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
FE58003B-BE95-4467-B625-5AC7CCB16A6D.png
καλησπέρα μάγκες γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί αυτός ο οίκος στην βεροια ;; Κ αν ναι, μπορεί να μ πει λεπτομέρειες για την κοπέλα ;
Αν γυρισεις πισω κ ψαξεις θα δεις τι εχει γραφτει. Απο μενα ουτε απ εξω. Εσυ παλι πηγαινε γιατι μπορει να γουσταρεις.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
FE58003B-BE95-4467-B625-5AC7CCB16A6D.png
καλησπέρα μάγκες γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί αυτός ο οίκος στην βεροια ;; Κ αν ναι, μπορεί να μ πει λεπτομέρειες για την κοπέλα ;
Αν σου αρέσουν cult καταστάσεις τότε πήγαινε ! Με την granny στο κοτέτσι !
Επίσης μετά την απομάκρυνση σου ουδεμία ευθύνη φέρουμε ...
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Προς νησελι πηγε κανεις προσφατα καμοια βολτα ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εχουμε κατι καινουργιο στην πολη παιδες;
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Επίσκεψη 2-3 φορές το τελευταίο δίμηνο στον οίκο στο νησέλι.
Η ίδια κοπέλα σταθερά εκεί (ανατρέξτε στην κριτική μου).
Μέτρια η όλη φάση, αλλά για να φεύγουν τα χοντρά βολεύομαι.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Επισκεψη χθες βραδυ στον οικο με τα σκαλοπατια απο περιεργεια μηπως κατι αλλαξε. Οντως. Μια 40+ ετσι οπως την ειδα...κοντο ξανθο αγορε μαλλι. Δεν μου εκανε αισθηση χαιρετησα κ εφυγα.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Καλησπερα μαγκες πηγε κανεις προσφατα προς νησελι να μου πει τι παιζει γτ θελω να οαω ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησπερα μαγκες πηγε κανεις προσφατα προς νησελι να μου πει τι παιζει γτ θελω να οαω ;
Που εισαι ρε μουτρο; Δυο μηνυματα πριν ο φιλος ο jensen εγραψε κατι. Τωρα αν αλλαξε κατι...
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Μάγκες κυκλοφορεί στη Βέροια μια Βάσω εδώ και χρόνια όλοι την ξέρουν που κάνει βίζιτες είτε το δίνει και τζάμπα σε κάποιους. Είναι ντυμένη πολύ προκλητικά συνέχεια και γυρνάει πάνω κάτω μια ξανθιά. Έχω ακούσει τα καλύτερα. Έχω και το τηλέφωνο της. Αλλά δεν έχω δοκιμάσει συνεύρεση. Αξίζει? Την ξέρετε? Πως γίνεται η δουλειά έχει κάποιος πληροφορίες?
 
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες κυκλοφορεί στη Βέροια μια Βάσω εδώ και χρόνια όλοι την ξέρουν που κάνει βίζιτες είτε το δίνει και τζάμπα σε κάποιους. Είναι ντυμένη πολύ προκλητικά συνέχεια και γυρνάει πάνω κάτω μια ξανθιά. Έχω ακούσει τα καλύτερα. Έχω και το τηλέφωνο της. Αλλά δεν έχω δοκιμάσει συνεύρεση. Αξίζει? Την ξέρετε? Πως γίνεται η δουλειά έχει κάποιος πληροφορίες?
Ξανθό κοντό μαλλί φίλος?
 

konstantinosmegas28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες , για αυτήν την Βάσω και εγώ την ψάχνω καιρό τώρα , δεν ξέρω λεπτομέρειες αλλά ξέρω ότι συχνάζει στην περιοχή των Κ.Τ.Ε.Λ .
Αν κάποιος έχει το τηλέφωνο και μπορεί να βοηθήσει !!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Μάγκες κυκλοφορεί στη Βέροια μια Βάσω εδώ και χρόνια όλοι την ξέρουν που κάνει βίζιτες είτε το δίνει και τζάμπα σε κάποιους. Είναι ντυμένη πολύ προκλητικά συνέχεια και γυρνάει πάνω κάτω μια ξανθιά. Έχω ακούσει τα καλύτερα. Έχω και το τηλέφωνο της. Αλλά δεν έχω δοκιμάσει συνεύρεση. Αξίζει? Την ξέρετε? Πως γίνεται η δουλειά έχει κάποιος πληροφορίες?
Μην ασχολεισαι κ πολυ πολυ. Εκτος αν δεν σ ενδιαφερει η βρωμια μεσα στο σπιτι. (Καποτες πανω στο τραπεζι στο κρεβατι. Μαντηλακια με σπερμα απ το σκουπισμα δεξια αριστερα....
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Καλημέρα

Πήγα βόλτα χθες στο σπίτι με τα σκαλοπατάκια κοντά στις φλαμουριές.
Χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγει μια ξανθιά γύρω στο 1,80 με τα πορνοπάπουτσα. Πολύ καλή εμφάνιση πρόσωπο και σώμα. Μου συστήθηκε ως Έλενα.
30 το απλό, 50 περισσότερη ώρα, όχι γλυφομούνι, πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό.
Πέρασα μέσα και σε λίγο ήρθε και αυτή. Πέρασε τον σκούφο με το στόμα και ξεκίνησε πίπα.
Μετά στήθηκε στα 4, η θέα εξαιρετικη.
Το κακό είναι ότι για κάποιο λόγο έβγαλα άγχος .η κατάθεση έγινε πολύ γρήγορα και δεν το απόλαυσα.
Μου είπε θα είναι για 1/1,5 μήνα εδώ.
Θα ξαναπάω κάποια στιγμή.
Δώσε καμία πληροφορία για την Έλενα συναγωνιστή! Προέλευση βυζια μάτια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom