Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία

Petrosmagkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες επισκέφθηκα τον οίκο πίσω από την ξηλια Δημουλά αλλά η κοπέλα μ συστήθηκε ως Άννα ήταν μια ξανθιά μπαμπατσικια.. εκεί υποτίθεται δν είναι αυτή η ολγα.;;;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλημέρα μάγκες επισκέφθηκα τον οίκο πίσω από την ξηλια Δημουλά αλλά η κοπέλα μ συστήθηκε ως Άννα ήταν μια ξανθιά μπαμπατσικια.. εκεί υποτίθεται δν είναι αυτή η ολγα.;;;
Η Ολγα ειναι εκει φιλος ναι. Εκτος αν εγινε καποια αλλαγη. Μπηκες η εφυγες;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες επισκέφθηκα τον οίκο πίσω από την ξηλια Δημουλά αλλά η κοπέλα μ συστήθηκε ως Άννα ήταν μια ξανθιά μπαμπατσικια.. εκεί υποτίθεται δν είναι αυτή η ολγα.;;;
Ναι είναι το σπίτι της Όλγας, τώρα γιατί βγήκε άλλη άγνωστο, πολύ πιθανό να ήταν αδιαθετη η να είχε δουλειές ...μου έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Η Ολγα ειναι εκει φιλος ναι. Εκτος αν εγινε καποια αλλαγη. Μπηκες η εφυγες;
Από την περιγραφή και το σπίτι πρέπει να είναι η Όλγα, τώρα γιατί έδωσε άλλο όνομα ένας θεός ξέρει !
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Δεν μας ειπε κ ο φιλος πως περασε...
Ναι το πρόσεξα και εγώ, βλέπω ότι είναι καινούργιος εδώ, ίσως μπήκε για πληροφορίες και δεν θέλει να γράφει, δικαίωμα του βέβαια, αλλά καλό θα ήταν να πει και δύο κουβέντες, ίσως αργότερα ποιός ξέρει...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ναι το πρόσεξα και εγώ, βλέπω ότι είναι καινούργιος εδώ, ίσως μπήκε για πληροφορίες και δεν θέλει να γράφει, δικαίωμα του βέβαια, αλλά καλό θα ήταν να πει και δύο κουβέντες, ίσως αργότερα ποιός ξέρει...
Μονο που εχει αυτο το ονομα δεν νομιζω να μασαει. Αλανι ειναι!!!
 

Petrosmagkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Η Ολγα ειναι εκει φιλος ναι. Εκτος αν εγινε καποια αλλαγη. Μπηκες η εφυγες;
Καλησπέρα φίλε μ μπήκα…
Χαρακτηρίστηκα γεμάτη, ξανθιά,καλό βυζι ύψος 1,60 κάτι ηλικία 48+ τουλάχιστον τόσο μου έμοιασε.. πρόγραμμα απλό 30 ξεκίνησα με ιεραποστολικό μετά στα τέσσερα κ για να καταθέσω με έγλυψε λίγο στους όρχεις γενικά ήταν πρόθυμη στο να με κνει να καταθέσω, αλλά δν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα… δν με πίεσε με τν χρόνο κ ήταν ευχάριστη η παρουσία της με χαμόγελο..προφανώς για να μν ήταν η ολγα λογικά θα αδιαθέτησε..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησπέρα φίλε μ μπήκα…
Χαρακτηρίστηκα γεμάτη, ξανθιά,καλό βυζι ύψος 1,60 κάτι ηλικία 48+ τουλάχιστον τόσο μου έμοιασε.. πρόγραμμα απλό 30 ξεκίνησα με ιεραποστολικό μετά στα τέσσερα κ για να καταθέσω με έγλυψε λίγο στους όρχεις γενικά ήταν πρόθυμη στο να με κνει να καταθέσω, αλλά δν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα… δν με πίεσε με τν χρόνο κ ήταν ευχάριστη η παρουσία της με χαμόγελο..προφανώς για να μν ήταν η ολγα λογικά θα αδιαθέτησε..
Ωραιος ο φιλος για την ενημερωση...
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλε μ μπήκα…
Χαρακτηρίστηκα γεμάτη, ξανθιά,καλό βυζι ύψος 1,60 κάτι ηλικία 48+ τουλάχιστον τόσο μου έμοιασε.. πρόγραμμα απλό 30 ξεκίνησα με ιεραποστολικό μετά στα τέσσερα κ για να καταθέσω με έγλυψε λίγο στους όρχεις γενικά ήταν πρόθυμη στο να με κνει να καταθέσω, αλλά δν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα… δν με πίεσε με τν χρόνο κ ήταν ευχάριστη η παρουσία της με χαμόγελο..προφανώς για να μν ήταν η ολγα λογικά θα αδιαθέτησε..
Λοιπόν φίλος, αυτήν ήταν η Όλγα ! Το διακρίβωσα ... γιατί συστήθηκε σαν Άννα δεν το ξέρω..
Τώρα αν πέρασες καλά αλλά δεν ενθουσιάστηκε κιόλας νομίζω με το βασικό πρόγραμμα δεν γίνεται να νιώσεις και ενθουσιασμό αλλιώς τι νόημα έχουν τα πιο ακριβά ;
Αυτά από μένα ...
Συνέχισε να περνάς καλά !
 

christos_999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες! Ειμαι απο Θεσ/νικη και την επομενη εβδομαδα θα μεινω Βεροια με δουλεια. Οπως και να εχει, θα κανω μια βολτα να τιμησω την πολη σας. Ηθελα να ρωτησω, αν υπαρχει κοπελα που να κανει αυταρχικο προγραμμα. Διαβασα λιγο για την Ολγα που λετε, αλλα δεν εχει αναφερθει κατι σε αυτο που ψαχνω. Ευχαριστω
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εχουμε καμια νεα αφιξη συναγωνιστες;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Εχουμε καμια νεα αφιξη συναγωνιστες;
Μπα ανακύκλωση μόνο !
Χθες μετά τον θλιβερό αγώνα που είδα είπα να πάω με ξεδωσω από το νεύρα μου στην ξανθιά στα σκαλάκια.
Χτυπάω και μου ανοιγει η Άννα, αυτή η ζουμερη με τα κοντά μελαχρινα μαλλιά.
Τα είπαμε λίγο στα όρθια και δεν μπήκα, της είπα μια άλλη φορά. Έτσι ξεκίνησα για την αγαπημένη Όλγα και είχα μια πολύ ωραία κ χαλαρωτική συνεδρία....
Συμπέρασμα :
Το σπίτι με τα σκαλάκια είναι για ανακύκλωση τεμαχίων, ποτέ δεν ξέρεις ποια θα σου ανοίξει την πόρτα...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Μπα ανακύκλωση μόνο !
Χθες μετά τον θλιβερό αγώνα που είδα είπα να πάω με ξεδωσω από το νεύρα μου στην ξανθιά στα σκαλάκια.
Χτυπάω και μου ανοιγει η Άννα, αυτή η ζουμερη με τα κοντά μελαχρινα μαλλιά.
Τα είπαμε λίγο στα όρθια και δεν μπήκα, της είπα μια άλλη φορά. Έτσι ξεκίνησα για την αγαπημένη Όλγα και είχα μια πολύ ωραία κ χαλαρωτική συνεδρία....
Συμπέρασμα :
Το σπίτι με τα σκαλάκια είναι για ανακύκλωση τεμαχίων, ποτέ δεν ξέρεις ποια θα σου ανοίξει την πόρτα...
Παλι;;;;; Κ καποια στιγμη θα ρθει κ η Κατια η Βουλγαρα κ ξανα απ την αρχη. Επισκεψη Θεσ/νικη θελει φιλος κ ας φυγει κ κανα ευρω παραπανω.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Παλι;;;;; Κ καποια στιγμη θα ρθει κ η Κατια η Βουλγαρα κ ξανα απ την αρχη. Επισκεψη Θεσ/νικη θελει φιλος κ ας φυγει κ κανα ευρω παραπανω.
Καλό θα είναι να πάει κάποιος και να μας πει και εντυπώσεις, γιατί εγώ όσες φορές πήγα έφαγα γερή φόλα, εκεί στην ερημίτη, με το χειρότερο με την τσατσά επειδή δεν μπήκα, άρχισε να μου ρίχνει κατάρες πίσω από την πλάτη !!!
Τελικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι πάμε να γαμισουμε και να περάσουμε καλά, το που και με ποια λίγο με νοιάζει προσωπικά.
Καλές είναι και οι αλλαγές αλλά πλέον το κόστος της βενζίνης είναι όσο και ένα απλό γαμησι....
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλό θα είναι να πάει κάποιος και να μας πει και εντυπώσεις, γιατί εγώ όσες φορές πήγα έφαγα γερή φόλα, εκεί στην ερημίτη, με το χειρότερο με την τσατσά επειδή δεν μπήκα, άρχισε να μου ρίχνει κατάρες πίσω από την πλάτη !!!
Τελικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι πάμε να γαμισουμε και να περάσουμε καλά, το που και με ποια λίγο με νοιάζει προσωπικά.
Καλές είναι και οι αλλαγές αλλά πλέον το κόστος της βενζίνης είναι όσο και ένα απλό γαμησι....
Κ γω λιγες φορες πηγα σε οικους εκει. Κ μετα πιατσα. Κ οντως τα εξοδα πολλα πλεον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom