Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Από Γιαννιτσά θα πάρεις τον δρόμο προς Αλεξάνδρεια. Μόλις μπεις Αλεξάνδρεια στον Μασούτη θα κάνεις αριστερά. Μετά από λίγα μέτρα θα στρίψεις δεξιά για να πάρεις την μεγάλη ευθεία προς Εγνατία. Μετά από 3 χιλιόμετρα θα το δεις στο αριστερό σου χέρι. Απέναντι έχει ένα πράσινο βενζινάδικο
Και ήθελα να πάω στο βενζινάδικο....
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Από Γιαννιτσά θα πάρεις τον δρόμο προς Αλεξάνδρεια. Μόλις μπεις Αλεξάνδρεια στον Μασούτη θα κάνεις αριστερά. Μετά από λίγα μέτρα θα στρίψεις δεξιά για να πάρεις την μεγάλη ευθεία προς Εγνατία. Μετά από 3 χιλιόμετρα θα το δεις στο αριστερό σου χέρι. Απέναντι έχει ένα πράσινο βενζινάδικο
Οκ νομιζω καταλαβα
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Screenshot_2022-04-14-15-04-45-230_com.google.android.apps.maps.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτο ειναι ;
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
81
Like
105
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να δώσεις πίπα ενώ έχεις ψεκάσει κ να το καταλαβη;;; Η εξατμίζεται ;
Όταν το δοκίμασα πρώτη φορά, ψέκασα 5 λεπτά πριν πάω και δεν κατάλαβε παρότι έκανε γυμνό. Όμως σκεφτόμουν από μέσα μου μην έχει πάθει κάτι από αυτό. Αλλά μετά λέω αν τα κακάρωνε θα το μάθαινα....
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Όταν το δοκίμασα πρώτη φορά, ψέκασα 5 λεπτά πριν πάω και δεν κατάλαβε παρότι έκανε γυμνό. Όμως σκεφτόμουν από μέσα μου μην έχει πάθει κάτι από αυτό. Αλλά μετά λέω αν τα κακάρωνε θα το μάθαινα....

Και εκανες δουλεια με αυτο φιλος?Δλδ ποση ωρα κραταγες πριν και ποση ωρα μετα που ψεκαστηκες με αυτο?
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
81
Like
105
Πόντοι
0
Και εκανες δουλεια με αυτο φιλος?Δλδ ποση ωρα κραταγες πριν και ποση ωρα μετα που ψεκαστηκες με αυτο?
Στα 5 λεπτά τελείωνα, με αυτό το ελέγχεις και τα ρίχνεις όποτε θέλεις...
Δεν ξέρω πόσο συχνά κάνει να το χρησιμοποιείς. Μπορεί να μείνει αναίσθητο το πουλάκι αμα βάζεις συνέχεια....
 

Petrosmagkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Και εκανες δουλεια με αυτο φιλος?Δλδ ποση ωρα κραταγες πριν και ποση ωρα μετα που ψεκαστηκες με αυτο?
Φίλε κάνει δουλειά το δοκίμασα κ εγώ… άποψη μ ψεκάζεις 2 φορές το κεφάλι το αφήνεις κ μετά από 5 Λεπτά το σκουπίζεις με ένα μωρομαντιλο, το μούδιασμα μένει.. σκέψου ότι είναι ξυλοκαΐνη αν σε πάρει γυμνό θα καταλάβει μούδιασμα στο στόμα πιστεύω… αλλά αν τν κανεις έτσι πως σε είπα δν θα καταλάβει τπτ…. Υπόψην μόλις ψεκάσεις τουλάχιστον εμένα μ τν κάνει κάγκελο…
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Παιδες εχει το σχετικο νημα για το ολο θεμα που συζητατε.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Αυριο ξερετε αν θα ειναι ανοιχτα;
 

Petrosmagkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες ξέρει κανεις μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά η ολγα;;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες ξέρει κανεις μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά η ολγα;;
Από το απόγευμα περίπου 7.00 μέχρι τις 2.00 μετά τα μεσάνυχτα.
Μπορεί να κλείσει και λίγο νωρίτερα αν δεν υπάρχει ψυχή... έτσι μου είπε παλιότερα.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Απογευμα εγω και 5 που ειχα παει εκει ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom