Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: ειμαι εγω εδω για νας θας βρω την λιθει...λοιπον επιδη βλεπω οτι θα ερθουνε με ελικοπτερο να ξερεται οτι κανονιζα ειδι ενα παρκινγ ειδικα για σας.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
:dancing: :dancing: ειμαι εγω εδω για νας θας βρω την λιθει...λοιπον επιδη βλεπω οτι θα ερθουνε με ελικοπτερο να ξερεται οτι κανονιζα ειδι ενα παρκινγ ειδικα για σας.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Είδατε βρε τι καλόβολο και εξυπηρετικό κορίτσι που είναι η Δανάη μας? :-* :-* :-* :-*

Με λίγη καλή θέληση, όλα τα προβλήματα λύνονται!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
:dancing: :dancing: ειμαι εγω εδω για να θσας βρω την λιθει λύση...λοιπον επειδη βλεπω οτι θα ερθουνε με ελικοπτερο να ξερετεαι οτι κανονιζα ειδι ήδη ενα παρκινγ ειδικα για σας.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Με όλα τα μέσα θα είμαστε κοντά σας, να μας ζεστάνετε!!! Καλού κακού έχετε και κάνα κονιακάκι ή τσιπουράκι. ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το ΛΙΖΑΚΙ σε ευχαριστη για το βιδεακι κ σε περημενη για την επομενη προπονισι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...φιλουθκια

Εεεεε, είμεθα κι εμείς εδώ! Δεν θα προπονούνται οι ίδιοι και οι ίδιοι.....! :cheesy:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Εεεεε, είμεθα κι εμείς εδώ! Δεν θα προπονούνται οι ίδιοι και οι ίδιοι.....! :cheesy:
Βρήκε κι η Λιζούλα ένα σαπιοκοιλιά, κομπολογάτο και μαγεύτηκε!!!! Ειδικά η τραγιάσκα του... Το υπογένειο του λείπει, για να μοιάζει με τον άλλο επικηρυγμένο. Δε λέω, καλό παιδί....αλλά για το καπηλιό ταιριάζει καλύτερα.
Ρε γούστα των γυναικών!!!  :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.462
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Δαναη γεια σου, αυριο το απογευμα θελω να επισκευθω το ιδρυμα, μηπως μπορεις να μου πεις ποιες κοπελες θα ειναι, και τι προγραμμα κανουν;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δανάη,πες στη Λίζα ότι εγω στεναχωρήθηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ και πικράθηκα.....Φαίνεται οτι η δική μου προπόνηση δεν της άρεσε.....γι' αυτό κι εγω δεν θα ξανάρθω.......ας κάνει με άλλους προπόνηση.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Δαναη γεια σου, αυριο το απογευμα θελω να επισκευθω το ιδρυμα, μηπως μπορεις να μου πεις ποιες κοπελες θα ειναι, και τι προγραμμα κανουν;
Δεν της στέλνεις καλύτερα pm? Όχι όλα φόρα-παρτίδα. :uglystupid:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Δανάη,πες στη Λίζα ότι εγω στεναχωρήθηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ και πικράθηκα.....Φαίνεται οτι η δική μου προπόνηση δεν της άρεσε.....γι' αυτό κι εγω δεν θα ξανάρθω.......ας κάνει με άλλους προπόνηση.....
Μη μασάς παίχτη μου....Γυναίκες!!!!!! :S
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ανακοινοσει......το ΛΙΖΑΚΙ επιδη ος γνωστον ειναι πολυ καλο κ γλυκο παιδυ ...σας περημενει για ομαδικι προπονισιιι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.....φιλουθκια απο μας..... :-* :-* :-*
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
ανακοινοσει......το ΛΙΖΑΚΙ επιδη ος γνωστον ειναι πολυ καλο κ γλυκο παιδυ ...σας περημενει για ομαδικι προπονισιιι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.....φιλουθκια απο μας..... :-* :-* :-*
Τι ομαδική προπόνηση; για κάντο πιο λιανά...δηλαδή ομαδικό με δύο άνδρες ή δύο γυναίκες ένας άνδρας;;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ανακοινοσει......το ΛΙΖΑΚΙ επιδη ος γνωστον ειναι πολυ καλο κ γλυκο παιδυ ...σας περημενει για ομαδικι προπονισιιι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.....φιλουθκια απο μας..... :-* :-* :-*

Εντάξει τότε....... Αλλά κορίτσια, σας προειδοποιώ:

Θα φέρω και το πουλί μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Δαναη γεια σου, αυριο το απογευμα θελω να επισκευθω το ιδρυμα, μηπως μπορεις να μου πεις ποιες κοπελες θα ειναι, και τι προγραμμα κανουν;

κοιτα να δεις δεν μπορω να πω συγουρα οπως βλεπεις σημερα δεν ηξερα οτι η ΝΑΟΜΗ κ η ΧΡΙΣΤΙΝΑ δεν θα ερχοτανε....αυριο κανονικα θα ειναι ολες οι κοπελες που δουλεβουμε καθημερινα κ ειναι ημερα που ερχετε η ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.....φιλουθκια
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
ανακοινοσει......το ΛΙΖΑΚΙ επιδη ος γνωστον ειναι πολυ καλο κ γλυκο παιδυ ...σας περημενει για ομαδικι προπονισιιι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.....φιλουθκια απο μας..... :-* :-* :-*

Για εξηγησέ το αυτό Δανάη... Δεν είναι και πολύ ξεκάθαρο....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Βρήκε κι η Λιζούλα ένα σαπιοκοιλιά, κομπολογάτο και μαγεύτηκε!!!! Ειδικά η τραγιάσκα του... Το υπογένειο του λείπει, για να μοιάζει με τον άλλο επικηρυγμένο. Δε λέω, καλό παιδί....αλλά για το καπηλιό ταιριάζει καλύτερα.
Ρε γούστα των γυναικών!!!  :headbang:

σε χαλάει η τραγιάσκα μου ;;; ίσα ίσα, το καλοκαίρι παίρνει και χρωματάκι η κεφάλα μου.

Άντε να μη μιλήσω, που σε πήγα στην άλλη και μια εβδομάδα μετά με ρωτούσε τι κάνεις...σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:


Δανάη,πες στη Λίζα ότι εγω στεναχωρήθηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ και πικράθηκα.....Φαίνεται οτι η δική μου προπόνηση δεν της άρεσε.....γι' αυτό κι εγω δεν θα ξανάρθω.......ας κάνει με άλλους προπόνηση.....

εσύ να μη μιλάς, γιατί έχεις βρει άλλο "λιμάνι" που εμείς δεν καταφέραμε να δέσουμε το καράβι μας...ξέρεις εσύ    :tickedoff:

;)


 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
εσύ να μη μιλάς, γιατί έχεις βρει άλλο "λιμάνι" που εμείς δεν καταφέραμε να δέσουμε το καράβι μας...ξέρεις εσύ    :tickedoff:

;)
Ουώπαααα.....για δώσε τον μεσιέ κρυψίνο που κρατεί το ψαρονέφρι για πάρτη του... :o
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom