Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.600
Πόντοι
46.232
Τι ομαδική προπόνηση; για κάντο πιο λιανά...δηλαδή ομαδικό με δύο άνδρες ή δύο γυναίκες ένας άνδρας;;;
τι ποιο λιανά ρε παιδιά .............παρτούζες οπως και στο φ4..........
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Γίνεται να μου στείλετε με pm το τηλέφωνο; Ευχαριστώ
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Κάποιοι είτε χωρίς να το θέλουν, είτε γιατί έχουν λόγους ξεχνούν ότι σχεδόν όλες του χώρου είναι κλασικές πουτάνες. Σίγουρα βέβαια υπάρχουν και ελάχιστες που έχουν διαφορετική ψυχοσύνθεση. Η Λίζα δεν είναι όμως από αυτές.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κάποιοι είτε χωρίς να το θέλουν, είτε γιατί έχουν λόγους ξεχνούν ότι σχεδόν όλες του χώρου είναι κλασικές πουτάνες. Σίγουρα βέβαια υπάρχουν και ελάχιστες που έχουν διαφορετική ψυχοσύνθεση. Η Λίζα δεν είναι όμως από αυτές.

Κανείς μας δεν το ξεχνάει,άλλωστε πολλές φορές φροντίζουν οι ίδιες να μας το υπενθυμίζουν με την συμπεριφορά τους....
Ομως,με αυτό το δεδομένο,εμείς κρίνουμε τα κορίτσια με βάση την συμπεριφορά τους προς εμας.Δεν ξεχνιόμαστε και δεν παραμυθιαζόμαστε.....με αυτό το κριτήριο λοιπόν,και στο συγκεκριμένο μαγαζί,έχω να σου πώ ότι η Δανάη,η Λίζα και παλαιότερα η Ηλέκτρα,έχουν συμπεριφορά κυρίας.Είναι φιλικές,ζεστές,ανθρώπινες και φροντίζουν να περάσεις καλά.Για τις υπόλοιπες κοπέλλες δεν εχω άποψη....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Για τη Λίζα θα συμφωνήσω απόλυτα, ότι είναι ένα πολύ ζεστό κορίτσι, οικείο και γλυκό που σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή. Και οφείλουμε να το αναφέρουμε, όσο εύκολα κατακρίνουμε αυτές που έχουν μοναδικό τους σκοπό να τα πάρουνε (τα φράγκα). Η Λίζα μου έκανε τρομερή εντύπωση από τη Φ που την γνώρισα. Επίσης και η Δανάη, που έχω μιλήσει λίγο μαζί της, δείχνει άνθρωπος που ενδιαφέρεται για τους πελάτες και ενημερώνει απ'το thread, αποφεύγοντας αντιπαραθέσεις σε αρνητικά σχόλια. Και μη ξεχνάμε πως αυτή "έτρεξε" το θέμα μόνιμης έκπτωσης μελών για κάποιες ημέρες, μετά από σχόλια πολλών μελών. Της χρεώνω αυτή την επιτυχία, τη στιγμή που άλλα ιδρύματα πρεσβεύουν την άποψη "δουλειά έχουμε, μειώσεις δεν κάνουμε". :)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερουλιαααα....τι κανετε ολα καλα ...σημερα επιδη δεν κανει κ πολυ κρυο ..τοτε δεν μενανε καμια σπιτι  :cheesy: :cheesy: ειμαστε ολες εδω ...ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΛΙΖΑ,ΤΖΕΝΗ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΝΑΟΜΗ,ΔΑΝΑΗ.....φιλουθκια.......
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πως πάνε οι "προπονήσεις"?  :2funny: :2funny:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
:2funny: :2funny: :2funny: οπως ειναι γνωστον παιζουμε καλη μπαλα δεν ειναι τυχαιο που ειμαστε ΕΛΛΑΔΑ κ ΒΡΑΖΙΛΙΑ εδω... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η προσφορά ισχύει σήμερα Δανάη? Κανονικός χρόνος ή μειωμένος?
Εχω καιρό να δώ τη Λίζα :)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Η προσφορά ισχύει σήμερα Δανάη? Κανονικός χρόνος ή μειωμένος?
Εχω καιρό να δώ τη Λίζα :)

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΜΠ.ΠΑΡΑΣ.κ ΣΑΒΒΑΤΟ.....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩ ΤΟ ΣΙΤΕ...Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ 45 ΛΕΠΤΑ ...ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.462
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Κάποιοι είτε χωρίς να το θέλουν, είτε γιατί έχουν λόγους ξεχνούν ότι σχεδόν όλες του χώρου είναι κλασικές πουτάνες. Σίγουρα βέβαια υπάρχουν και ελάχιστες που έχουν διαφορετική ψυχοσύνθεση. Η Λίζα δεν είναι όμως από αυτές.
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει και να τις σεβομαστε σαν γυναικες. Εφοσον βεβαια θελουμε να μας σεβονται και αυτες.  :uglystupid:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει και να τις σεβομαστε σαν γυναικες. Εφοσον βεβαια θελουμε να μας σεβονται και αυτες.  :uglystupid:

κατα την γνωμη πιστευω οτι το σεβασμος δεν τον απετουμε αλλα τον κερδιζουμε....δουλεβω πολυ καιρο σ'αυτο το χορο κ παντα σεβομαι τους ανθροπους που ερχονται στην δουλεια μου....αλα συγουρα οταν μ'φερονται με παρεξιγειμενο τροπο τοτε απλα τον φερομε επαγελματικα....πιστευω οτι για να περασεις καλα σε αυτα τα μερι πρεπει κ να υπαρχει συμετοχει κ απο της δυο μεριες ..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
κατα την γνωμη πιστευω οτι το σεβασμος δεν τον απετουμε αλλα τον κερδιζουμε....δουλεβω πολυ καιρο σ'αυτο το χορο κ παντα σεβομαι τους ανθροπους που ερχονται στην δουλεια μου....αλα συγουρα οταν μ'φερονται με παρεξιγειμενο τροπο τοτε απλα τον φερομε επαγελματικα....πιστευω οτι για να περασεις καλα σε αυτα τα μερι πρεπει κ να υπαρχει συμετοχει κ απο της δυο μεριες ..
...έτσι είναι....
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Για τη Λίζα είχα αυτή την εντύπωση από Φ4. Ίσως να έκανα κακή εκτίμηση τότε. Αφού τόσοι άνθρωποι έχουν ιαφορετική άποψη μάλλον κάνω λάθος. Αν είναι έτσι παρακαλώ την Δανάη να μεταφέρει την λύπη μου γτην Λίζα για τον πιό πάνω χαρακτηρισμό μου. SORRY LIZA
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Για τη Λίζα είχα αυτή την εντύπωση από Φ4. Ίσως να έκανα κακή εκτίμηση τότε. Αφού τόσοι άνθρωποι έχουν ιαφορετική άποψη μάλλον κάνω λάθος. Αν είναι έτσι παρακαλώ την Δανάη να μεταφέρει την λύπη μου γτην Λίζα για τον πιό πάνω χαρακτηρισμό μου. SORRY LIZA

Αυτό που έγραψες συναγωνιστή δείχνει μεγάλη γενναιότητα και περίσσευμα ψυχής απο μέρους σου.Μπράβο!
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Danai στείλε μου σε παρακαλώ το τηλέφωνο, άν έχεις πρόβλημα στείλε το σε pm. Ευχαριστώ.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Για τη Λίζα είχα αυτή την εντύπωση από Φ4. Ίσως να έκανα κακή εκτίμηση τότε. Αφού τόσοι άνθρωποι έχουν ιαφορετική άποψη μάλλον κάνω λάθος. Αν είναι έτσι παρακαλώ την Δανάη να μεταφέρει την λύπη μου γτην Λίζα για τον πιό πάνω χαρακτηρισμό μου. SORRY LIZA

οκ...καλημερουλια ....μην ανυσιχεις θα της πω....φιλουθκια απο εμενα.....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom