Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ....ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΟΚ...ΦΙΛΟΥΘΚΙΑΑΑΑ.... :-* :-* :-* :-* :-*
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ....ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΟΚ...ΦΙΛΟΥΘΚΙΑΑΑΑ.... :-* :-* :-* :-* :-*

να ρωτησω κατι για να εχουμε την καλυτερη τιμη πρεπει να το πουμε στην αρχη η στο τελος που θα πληρωσουμε οτι ειμαστε απο το σαιτ?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ....ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΟΚ...ΦΙΛΟΥΘΚΙΑΑΑΑ.... :-* :-* :-* :-* :-*

Πολλά φιλάκια (από μακριά σήμερα, από κοντά, πολύ σύντομα).


Χωρίς να θέλω να μεμφθώ τις ολωσδιόλου ειλικρινείς προθέσεις τόσο της διεύθυνσης, όσο και των κοριτσιών, και χωρίς να θέλω να υποννοήσω κάτι διαφορετικό, οι κοπέλες, δεν θα πρέπει να ξεχνούν ότι η συνεδρία διαρκεί 45 λεπτά με πλήρες πρόγραμμα τις ημέρες της προσφοράς (δηλαδή Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο).
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν μου αρέσει να παριστάνω τον δικηγόρο κανενός,αλλά όταν βλέπω κάτι στραβό αντιδρώ....
Πρώτον,προσπαθούμε να κρατήσουμε το thread σε ένα επίπεδο και έρχεται ο άλλος να ρωτήσει αν εχει καλό 69....τώρα αν η Δανάη σου απαντήσει με τον τρόπο που σου αξίζει,θα φταίει αυτή?
Δεύτερον,αγαπητέ Agianna,εγω,αλλά και άλλοι συναγωνιστές,όποτε πήγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί,συναντήσαμε ευγένεια,φιλική ατμόσφαιρα,καλές υπηρεσίες και κάτσαμε κοντά 1 ωρα στο δωμάτιο...γι' αυτό άλλωστε και έχουμε μονο καλά λόγια για το μαγαζί,επισημαίνοντας κατά καιρούς τα όποια "φάουλ"....επομένως,αν δεν εχεις στοιχεία μην αφήνεις υπονοούμενα.....Προσωπικά,εχω πει οτι αν ποτέ πάω και με ξεπετάξουν,θα το γράψω στο φόρουμ,και αυτό το εχω πει και στην Νατάσσα.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Πολλά φιλάκια (από μακριά σήμερα, από κοντά, πολύ σύντομα).


Χωρίς να θέλω να μεμφθώ τις ολωσδιόλου ειλικρινείς προθέσεις τόσο της διεύθυνσης, όσο και των κοριτσιών, και χωρίς να θέλω να υποννοήσω κάτι διαφορετικό, οι κοπέλες, δεν θα πρέπει να ξεχνούν ότι η συνεδρία διαρκεί 45 λεπτά με πλήρες πρόγραμμα τις ημέρες της προσφοράς (δηλαδή Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο).
Πας καλά ρε τύπε; Δηλαδή να η κοπέλα με συμπαθήσει και θέλει να μείνει λίγο παραπάνω μαζί μου, να της πω τέλος χρόνου-φεύγεις;
Να κρατάμε και χρονόμετρα δηλαδή; Μη συγχυστώ πρωινιάτικα......και θυμηθώ "άλλα" χρονόμετρα που κατέγραφαν αγωνιστικούς χρόνους επιδόσεων.......
Έχουμε λαλήσει εντελώς μερικοί... :S
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Ok καταλαβα και συγωνομη για την μ@@@@@@ μου :cum:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δεύτερον,αγαπητέ Agianna,εγω,αλλά και άλλοι συναγωνιστές,όποτε πήγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί,συναντήσαμε ευγένεια,φιλική ατμόσφαιρα,καλές υπηρεσίες και κάτσαμε κοντά 1 ωρα στο δωμάτιο...γι' αυτό άλλωστε και έχουμε μονο καλά λόγια για το μαγαζί,επισημαίνοντας κατά καιρούς τα όποια "φάουλ"....επομένως,αν δεν εχεις στοιχεία μην αφήνεις υπονοούμενα.....

Μία αγωνιστική υπενθύμιση ήτο, και τίποτε άλλο.

Το αναφέρω αυτό, λέγοντας "χωρίς να θέλω να υποννοήσω κάτι διαφορετικό".
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πας καλά ρε τύπε; Δηλαδή να η κοπέλα με συμπαθήσει και θέλει να μείνει λίγο παραπάνω μαζί μου, να της πω τέλος χρόνου-φεύγεις;
Να κρατάμε και χρονόμετρα δηλαδή; Μη συγχυστώ πρωινιάτικα......και θυμηθώ "άλλα" χρονόμετρα που κατέγραφαν αγωνιστικούς χρόνους επιδόσεων.......
Έχουμε λαλήσει εντελώς μερικοί... :S

Είναι δυνατόν να μη σε συμπαθήσει κάποια κοπέλα εσένα.....? :think: :-*

Βέβαια, είσαι δικαιολογημένος. Τα λές αυτά, γιατί βρίσκεσαι σε κρύο περιβάλλον και τουρτουρίζεις..... Να σου στείλω ένα κοριτσάκι να σε ζεστάνει? ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κατά απολύτως ασφαλείς πληροφορίες μου,οι περισσότερες μασατζούδες μετά απο συνεδρία με τον "μυστήριο" πέφτουν σε βαριά κατάθλιψη,αποκτούν στερητικό σύνδρομο και έχουν αναφερθεί και περιπτώσεις με αυτοκτονικές τάσεις..... :2funny:
Οσο για τις άλλες χρονομετρήσεις στις οποίες αναφέρεται ο μυστήριος,τις είχα και εγω καταδικάσει,ως έσχατο σύμπτωμα κολλήματος και παρακμής.Μετά τα τελευταία γεγονότα,προφανώς θα ΄μειωθούν οι συγκεκριμένοι χρόνοι,διότι μειώθηκε ο αγωνιστικός χρόνος συμμετοχής των κορασίδων....όλες πλέον παίζουν μόνο 1 ημίχρονο!!!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Είναι δυνατόν να μη σε συμπαθήσει κάποια κοπέλα εσένα.....? :think: :-*
Θύμωσα τώρα.... >:( Μερικές φορές, ενώ οι συνθήκες είναι ευνοϊκές, κάνουμε μαλακωδώς προσπάθειες, να στραβώσει το κλίμα.
Μέχρι στιγμής, μετά από αίτηση πολλών μελών, με πρωτοβουλία της Δανάης, έχουμε ένα τριήμερο ειδικών τιμών ανά εβδομάδα. Ας το απολαύσουμε, όπως μπορεί ο καθένας και εάν κάτι δεν πάει καλά, εδώ είναι η Δανάη, να διαβάσει τα σχετικά σχόλια και να δώσει λύσεις με την τσαχπινιά και τα φιλούθκια της.
Προσωπικά πάντως, τη μία φορά που επισκέφθηκα το χώρο, αν και δεν πέρασα στα ενδότερα, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος με το χώρο, τις κοπέλες και την ευγένεια και θετική αύρα της οικοδέσποινας.
Ο χρόνος είναι πάντοτε ο καλύτερος κριτής.
Ξεθύμωσα τώρα και στέλνω φιλούθκι... :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κατά απολύτως ασφαλείς πληροφορίες μου,οι περισσότερες μασατζούδες μετά απο συνεδρία με τον "μυστήριο" πέφτουν σε βαριά κατάθλιψη,αποκτούν στερητικό σύνδρομο και έχουν αναφερθεί και περιπτώσεις με αυτοκτονικές τάσεις..... :2funny:

Τις οποίες, έχω προσωπικά σώσει από το μοιραίο, την τελευταία στιγμή, με τον τρόπο που όλοι σκέφτεστε.....: :pipa1:  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Μετά τα τελευταία γεγονότα,προφανώς θα ΄μειωθούν οι συγκεκριμένοι χρόνοι,διότι μειώθηκε ο αγωνιστικός χρόνος συμμετοχής των κορασίδων....όλες πλέον παίζουν μόνο 1 ημίχρονο!!!!!

Και δυστυχώς με το ίδιο αντίτιμο..... :jerking:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Κατά απολύτως ασφαλείς πληροφορίες μου,οι περισσότερες μασατζούδες μετά απο συνεδρία με τον "μυστήριο" πέφτουν σε βαριά κατάθλιψη,αποκτούν στερητικό σύνδρομο και έχουν αναφερθεί και περιπτώσεις με αυτοκτονικές τάσεις..... :2funny:
Οσο για τις άλλες χρονομετρήσεις στις οποίες αναφέρεται ο μυστήριος,τις είχα και εγω καταδικάσει,ως έσχατο σύμπτωμα κολλήματος και παρακμής.Μετά τα τελευταία γεγονότα,προφανώς θα ΄μειωθούν οι συγκεκριμένοι χρόνοι,διότι μειώθηκε ο αγωνιστικός χρόνος συμμετοχής των κορασίδων....όλες πλέον παίζουν μόνο 1 ημίχρονο!!!!!
Στο Α' σκέλος θα συμφωνήσω ΜΟΝΟ ως προς τη φαιδράν πλευρά του θέματος...γέλασα πολύ, να είσαι καλά!
Για το Β' σκέλος είμαστε απόλυτα σύμφωνοι, προφανώς γιατί η "πάστα" μας δε συνάδει με τέτοιες πρακτικές που αναδύουν παρακμή.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.717
Κριτικές
90
Like
36.368
Πόντοι
25.467
Κατά απολύτως ασφαλείς πληροφορίες μου,οι περισσότερες μασατζούδες μετά απο συνεδρία με τον "μυστήριο" πέφτουν σε βαριά κατάθλιψη,αποκτούν στερητικό σύνδρομο και έχουν αναφερθεί και περιπτώσεις με αυτοκτονικές τάσεις..... :2funny:
Οσο για τις άλλες χρονομετρήσεις στις οποίες αναφέρεται ο μυστήριος,τις είχα και εγω καταδικάσει,ως έσχατο σύμπτωμα κολλήματος και παρακμής.Μετά τα τελευταία γεγονότα,προφανώς θα ΄μειωθούν οι συγκεκριμένοι χρόνοι,διότι μειώθηκε ο αγωνιστικός χρόνος συμμετοχής των κορασίδων....όλες πλέον παίζουν μόνο 1 ημίχρονο!!!!!

Συγγνώμη που επεμβαίνω κάπως απότομα, αλλά με όλο το θάρρος, ο Μύστωρας κάνει λόγο για γνωστή Ελλανόδικο Επιτροπή.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Συγγνώμη που επεμβαίνω κάπως απότομα, αλλά με όλο το θάρρος, ο Μύστωρας κάνει λόγο για γνωστή Ελλανόδικο Επιτροπή.
Ευπρόσδεκτη πάντοτε η παρέα του Αγίου μας! Έχω την  εντύπωση ότι το αυτόν εννόησε και ο Andy... :uglystupid:  
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Περίεργη "Ελλανόδικος" επιτροπή....Μέλη της είναι ένας Πατριάρχης,ένας Ινδιάνος και ένας "νονός",αποκαλόυμενος και padron.....Ολοι βέβαια καλά παιδιά και εκλεκτοί συναγωνιστές,για να μην παρεξηγηθώ....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.717
Κριτικές
90
Like
36.368
Πόντοι
25.467
Περίεργη "Ελλανόδικος" επιτροπή....Μέλη της είναι ένας Πατριάρχης,ένας Ινδιάνος και ένας "νονός",αποκαλόυμενος και padron.....Ολοι βέβαια καλά παιδιά και εκλεκτοί συναγωνιστές,για να μην παρεξηγηθώ....

Μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση, ότι η "σύνθεση" είναι ελαφρώς διαφορετική.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom