Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Θέλω  3  κερασμένα τότε,

Λυκαβηττου στο Elenas , ενα Νυru στη Συγγρού κ ενα διπλό στη Ζάννα.

Θα περιμένω αρχηγέ !

οπως βλεπω υπαρχουνε χερασματα....ποιος θα με χερασει ενα μασαζ....αλα μονο μασαζ.... ;) ;) ;)
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Σίγουρα πολλοί θα προσφερθούν :) ;) :cheesy:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
οπως βλεπω υπαρχουνε χερασματα....ποιος θα με χερασει ενα μασαζ....αλα μονο μασαζ.... ;) ;) ;)
Ευχαρίστως θα έκανα ένα prive μασαζάκι στο Λιζάκι για να της ψιθυρίσω και κάτι στ'αυτάκι!! ;)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: λοιπον γιατι μ'ρεσει να κανω παντα παντα κατι καινουριο τοτε κοιτα τι σκευτικε το μυαλουδακι μου..........εκτος απο την προσφορα μας που ειδη υπαρχει...τωρα ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ...κοιτα τι θα κανουμε για τα παιδυα απω το σιτε οταν θα ερθουνε θα εχουνε μια εκπληξει...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: λοιπον γιατι μ'ρεσει να κανω παντα παντα κατι καινουριο τοτε κοιτα τι σκευτικε το μυαλουδακι μου..........εκτος απο την προσφορα μας που ειδη υπαρχει...τωρα ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ...κοιτα τι θα κανουμε για τα παιδυα απω το σιτε οταν θα ερθουνε θα εχουνε μια εκπληξει...
.... :thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Οριστικοποιείται το ΡSI , με ευνοϊκό επιτόκιο για τη χώρα.
Το χρηματιστηριο προεξοφλεί θετικές εξελίξεις , αν τελικά κλειδώσουν οι διαπραγματεύσεις σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ΔΝΤ σε μερικές συνεδριάσεις η Εθνική θα ανέβει γύρω στο 150 % στα 4 €.

Η αγωνία κορυφώνεται.........
....μισθοί ..συντάξεις...θα περιοριστούν και άλλο και η εφορία θα ανέβει στα ύψη...για να μην ξεχνιόμαστε....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Έλα τώρα...μεταξύ μας...δώσε κάποιο στοιχείο....έστω σε pm  ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν καταλάβατε βρέ? δεν εχω μιλήσει με την Δανάη,αλλά είμαι μεσα στο μυαλό της.... :think: προφανώς λοιπον τις μέρες αυτές η τιμή θα είναι στα 80,αλλά θα παρέχεται περισσότερος χρόνος και βεβαίως η δυνατότητα επίτευξης και δεύτερου γκολ.....τα φαντάστηκα καλά Δανάη?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Δεν καταλάβατε βρέ? δεν εχω μιλήσει με την Δανάη,αλλά είμαι μεσα στο μυαλό της.... :think: προφανώς λοιπον τις μέρες αυτές η τιμή θα είναι στα 80,αλλά θα παρέχεται περισσότερος χρόνος και βεβαίως η δυνατότητα επίτευξης και δεύτερου γκολ.....τα φαντάστηκα καλά Δανάη?
Αν είναι για διπλό αντίπαλο, πάσο :grin:...γιατί για δεύτερο καπάκι γκόλ, μάλλον ο χρόνος δεν επιτρέπει..
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Παντως τα τριγυρω καταστηματα εχουν εκπτωσεις μεχρι 75%. Εκει βεβαια πας για να ντυθεις και οχι για να γδυθεις  :2funny:(Δαναη αστιευομαι). Αυριο εχω διωρη και θα επισκευθω και εγω το ιδρυμα- αλλωστε μενω πολυ κοντα. Παντως αν μου επιτραπουν οι αναμνησεις (Κωλο-γερος ωντας :woldman:) το εν λογω ιδρυμα το ειχα επισκευθει πριν απο 5-6 χρονια οταν ειχε πρωτοανοιξει νομιζω και ηταν μια κοπελια Ρωσσιδα, η Ευα, πολυ καλο σερβις.

Η Ευα ήταν πολονέζα φίλε μου.Οντως πολύ καλή περίπτωση.Δυστυχώς (για μας), σταμάτησε το άθλημα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Η Ευα ήταν πολονέζα φίλε μου.Οντως πολύ καλή περίπτωση.Δυστυχώς (για μας), σταμάτησε το άθλημα.
Καλά ρε κουφάλες, δε λέγατε τίποτα κι έφυγε το κορίτσι; Ωραίοι είστε σεις!!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Οι πρωινές μου πληροφορίες αναφέρονται σε κοσμοσυρροή!
Όπως ανέφερε έγκριτο μέλος-φίλος, μόλις κατακάτσει ο κουρνιαχτός θα επιχειρήσουμε. ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πάω στοίχημα οτι μία θεραπεύτρια δεν θα έχει προλάβει ούτε καφέ να πιεί....για τις άλλες,δεν γνωρίζω...
Θα φανεί όμως αν όντως ειναι value for money,η απλά είναι κλασσική περίπτωση όπου όταν το ακριβό γίνεται φθηνό,αποδεικνύεται οτι απλά ήταν υπερτιμημένο....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom