Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  οπως θες εσυ...... :rockon: :rockon: :rockon: θα σου χαλασω εγω χατιρι.. :-* :-* :-* φιλουθκια
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
δαναη επειδη το παιχνιδι αυτο εχει 10% πιθανοτητες εγω σου αντιπροτεινω κατι αλλο για μενα.... θα παιξουμε το ιδο παιχνιδι απλα αμα κατσει το ιδιο φυλλο θα πληρωσω τα δεκαπλασια δηλωδη 600 ευρω αν δεν κατσει θα μπω τσαμπα.... παιρνεις εσυ το 10% και εγω το 90% , συμφωνεις???
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
δαναη επειδη το παιχνιδι αυτο εχει 10% πιθανοτητες εγω σου αντιπροτεινω κατι αλλο για μενα.... θα παιξουμε το ιδο παιχνιδι απλα αμα κατσει το ιδιο φυλλο θα πληρωσω τα δεκαπλασια δηλωδη 600 ευρω αν δεν κατσει θα μπω τσαμπα.... παιρνεις εσυ το 10% και εγω το 90% , συμφωνεις???

:2funny: :2funny:...πρωτα απο ολα αγεισες παρα πολυ για να δωσεις την ιδεα... ;).....θα σου κανω αλο αμα πετιχουμε το ιδιο νουμερο θα σου κανω εγω το μασσαζ αμα δεν πετυχουμε θα το μου το κανεις το μασσαζ εσυ.... ;) ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:2funny: :2funny:...πρωτα απο ολα αγεισες παρα πολυ για να δωσεις την ιδεα... ;).....θα σου κανω αλο αμα πετιχουμε το ιδιο νουμερο θα σου κανω εγω το μασσαζ αμα δεν πετυχουμε θα το μου το κανεις το μασσαζ εσυ.... ;) ;)
ok, σε καθε περιπτωση χωρις χρηματα εννοειται ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Οι πρωινές μου πληροφορίες αναφέρονται σε κοσμοσυρροή!
Όπως ανέφερε έγκριτο μέλος-φίλος, μόλις κατακάτσει ο κουρνιαχτός θα επιχειρήσουμε. ;)
Το μεσημερι παντως κατα τις 3  τα πραγματα ηταν πιο ησυχα. Αν εξαιρεθουν καποιες φωνες που ακουγοντουσταν απο καποιους συναγωνιστες στη ρεσεψιον κατα την εξοδο μου απο τα ενδοτερα οπου ειχα περασει με Χριστινα :pipa2: :knockinb:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:2funny: :2funny: :2funny: σε λιγο θα μου πεις να σε πληροσουμε κ ολες...(πλακα κανο) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε τοτε τι θα παιχνιδι θα παιξουμε??? η θα κερδισω το θεσπεσιο μασαζ σου  :pipa1: ή θα κερδισεις το υπεροχο μασαζ μου  :knockinb:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ε τοτε τι θα παιχνιδι θα παιξουμε??? η θα κερδισω το θεσπεσιο μασαζ σου  :pipa1: ή θα κερδισεις το υπεροχο μασαζ μου  :knockinb:

:2funny: :2funny: :2funny:.....να μην κερδισο τιποτα ... :'( :'( :'( μην εισαι κακος ...μια φορα θα πληροσεις αλλα θα κ το κανεις το μασαζ δεν θα σου κανουνε... :-* :-* :-* :-* :-*
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
HELOOO.. :dancing: :dancing: :dancing: αυριο σαββατο .....ΛΙΖΑ,ΤΖΕΝΗ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΔΑΝΑΗ...απο τις 11 το πρωη μεχρι 6 το απογευμα.... :-* :-* :-* :-* :-* φιλουθκια
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Καλά ρε κουφάλες, δε λέγατε τίποτα κι έφυγε το κορίτσι; Ωραίοι είστε σεις!!!!

Οταν έφυγε αυτή φίλε μου, νομίζω οτι δεν υπήρχε ακόμη το site ή σιτε όπως εχει επικρατήσει πλεον...
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
1.696
Πόντοι
2.472
Σε απατά.....1 στα 10 είναι η πιθανότητά σου....το ΙΔΙΟ χαρτί πρέπει να τραβήξετε,οχι ένα συγκεκριμένο χαρτί....

Xαθήκατε λίγο παίδες , είναι πρόβλημα συνδυαστικής ανάλυσης , βασίζεται στα παραγοντικά του Διωνύμου Newton.
Λύνεται ως εξής :

Ζητάμε το πλήθος των συνδυασμών 10 στοιχείων ανά 2.

   Συνεπώς

     10! / [(10 -2 )! 2!] =  10! / 8! 2! = ( 9 χ 10 ) / 2 = 45

Αν εδώ προσθέσουμε κ τους συνδυασμούς - 10 συνολικά  - των επαναλαμβανόμενων στοιχείων που κερδίζουν έχουμε 45 + 10 = 55

Και τελικά  10 / 55 = 0,1818 (περιοδικός) δηλαδή 18,18 % πιθανότητες κατά  Laplace. [ Πλήθος ευνοϊκών περιπτώσεων / Πλήθος δυνατών περιπτώσεων].

Αν προχωρήσουμε την ανάλυση προκύπτει οτι περίπου 1 στις 5 επισκέψεις θα είναι δωρεάν.

Καθιερώστε το λοιπόν 1 στις 5 δωρεάν να κερδίζουν όλοι, τι με βάζετε κ κάνω στατιστικές αναλύσεις ξημερώματα?

Αλήθεια εγώ κερδίζω κάτι?  :idiot:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καλημέρα σας.
Για αρχή να δηλώσω άκρως ικανοποιημένος από τη φιλοξενία της Νατάσσας. Ευγενέστατη, χαμογελαστή, διακριτική, ευχάριστη...ένας γλυκός άνθρωπος που με κέρδισε. Δίνει μεγάλη σημασία στην καθαριότητα και την υγιεινή και μεριμνά για την ευχαρίστηση και ικανοποίηση του πελάτη.
Δεύτερο στοιχείο....ο εκπληκτικός καφές. Σαφέστατα τον είχα ανάγκη, μετά την ταλαιπωρία να φτάσω, αλλά τύφλα νά'χουν τα cafe στις high περιοχές!
Καλή συνέχεια.... :)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:rockon: :rockon: καλημερουδιααααααααα............τελευταια μερα της εβδομαδα της προσφορα...μην ξεχασετε σε παρακαλω να πει οτι ειναι απο το σιτε.....ευχαριστουμε παρα πολυ...για ολοι σας που χτες μας τιμησανε με την παρουσια σας....ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Xαθήκατε λίγο παίδες , είναι πρόβλημα συνδυαστικής ανάλυσης , βασίζεται στα παραγοντικά του Διωνύμου Newton.
Λύνεται ως εξής :

Ζητάμε το πλήθος των συνδυασμών 10 στοιχείων ανά 2.

   Συνεπώς

     10! / [(10 -2 )! 2!] =  10! / 8! 2! = ( 9 χ 10 ) / 2 = 45

Αν εδώ προσθέσουμε κ τους συνδυασμούς - 10 συνολικά  - των επαναλαμβανόμενων στοιχείων που κερδίζουν έχουμε 45 + 10 = 55

Και τελικά  10 / 55 = 0,1818 (περιοδικός) δηλαδή 18,18 % πιθανότητες κατά  Laplace. [ Πλήθος ευνοϊκών περιπτώσεων / Πλήθος δυνατών περιπτώσεων].

Αν προχωρήσουμε την ανάλυση προκύπτει οτι περίπου 1 στις 5 επισκέψεις θα είναι δωρεάν.

Καθιερώστε το λοιπόν 1 στις 5 δωρεάν να κερδίζουν όλοι, τι με βάζετε κ κάνω στατιστικές αναλύσεις ξημερώματα?

Αλήθεια εγώ κερδίζω κάτι?  :idiot:
κατσε ρε συ κριτων γιατι θα με κανεις να ξεχασω και την απλη αριθμητικη.... διαλεγω ενα τυχαιο νουμερο απο το 1 ως το 10.... ποια η πιθανοτητα να τραβηξω το νουμερα αυτο σε μια κληρωτιδα που εχει τα 10 νουμερα?? εσυ λες οτι ειναι 18,18%??????????? θα μας τρελανεις ρε συ ????
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημέρα σας.
Για αρχή να δηλώσω άκρως ικανοποιημένος από τη φιλοξενία της Νατάσσας. Ευγενέστατη, χαμογελαστή, διακριτική, ευχάριστη...ένας γλυκός άνθρωπος που με κέρδισε. Δίνει μεγάλη σημασία στην καθαριότητα και την υγιεινή και μεριμνά για την ευχαρίστηση και ικανοποίηση του πελάτη.
Δεύτερο στοιχείο....ο εκπληκτικός καφές. Σαφέστατα τον είχα ανάγκη, μετά την ταλαιπωρία να φτάσω, αλλά τύφλα νά'χουν τα cafe στις high περιοχές!
Καλή συνέχεια.... :)

Αυτά που λές είναι γνωστα.....παρασύνθημα δεν εχει?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom