Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Πάω στοίχημα οτι μία θεραπεύτρια δεν θα έχει προλάβει ούτε καφέ να πιεί....για τις άλλες,δεν γνωρίζω...
Θα φανεί όμως αν όντως ειναι value for money,η απλά είναι κλασσική περίπτωση όπου όταν το ακριβό γίνεται φθηνό,αποδεικνύεται οτι απλά ήταν υπερτιμημένο....
;)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: καλημερουδιαααα.....σιγνωμη που αργησα αλα οπος καταλαβενετε γηνει ενα  ψιλο χαμος.... :rockon: :rockon: :rockon:..
λοιπον πρην να αναφερουνε οι αλοι θελω να σας ζητισω σιγνωμη για την συμπεριφορα της κ.ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ..που δεν κρατισε το λογο της για το θεμα της προσφορας..δυστιχος...αλα οι ολες ειμαστε εδω για να περασουμε καλα...ΤΖΕΝΗ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΔΑΝΑΗ,ΛΙΖΑ,ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΝΑΟΜΗ...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Νά'τα νά'τα........κι ο άλλος πήρε τρένο απ'τη Χαλκίδα να πάρει την Ντίνα με 60€!!!!! ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:dancing: :dancing: καλημερουδιαααα.....σιγνωμη που αργησα αλα οπος καταλαβενετε γηνει ενα  ψιλο χαμος.... :rockon: :rockon: :rockon:..
λοιπον πρην να αναφερουνε οι αλοι θελω να σας ζητισω σιγνωμη για την συμπεριφορα της κ.ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ..που δεν κρατισε το λογο της για το θεμα της προσφορας..δυστιχος...αλα οι ολες ειμαστε εδω για να περασουμε καλα...ΤΖΕΝΗ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΔΑΝΑΗ,ΛΙΖΑ,ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΝΑΟΜΗ...



δηλαδη η κωνσταντινα τι ειπε δεν δινω το μουνι μου με 60 ευρω? αλλα με 80?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ασφαλώς δεν φταίει το μαγαζί αν μια κοπέλλα δεν κρατάει το λόγο της.....ομως,εκείνο που ΠΡΕΠΕΙ να κάνει άμεσα το μαγαζί είναι να την διώξει με κλωτσιές.....
Εχω γυρίσει τα περισσότερα μασατζίδικα της Αθηνας....ΠΟΥΘΕΝΑ δεν βρήκα κοπέλλα που να ζητάει 50% παραπάνω απο την στάνταρ ταρίφα του μαγαζιού....αυτή λοιπόν η Κωσταντίνα,με την συμπεριφορά της απέδειξε οτι υπάρχουν και γνήσιες πουτάνες......
Ας μείνει λοιπόν στο μαγαζακι της να χτενίσει καμμία κυράτσα και ας μην τρωει το ψωμί απο άλλες κοπέλλες που αν μη τι άλλο,είναι έντιμες....γι' αυτό την αγαπάω τη Δανάη,άσχετα αν "τσακωνόμαστε" καμμια φορά,γιατί είναι "σπαθι" και καλό παιδί....
Φιλούθκια......
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
δηλαδη η κωνσταντινα τι ειπε δεν δινω το μουνι μου με 60 ευρω? αλλα με 80?

120 αγαπητέ κοστίζει το μ... της "κυρίας"...οταν δεν θα εχει ψωμι να φαει και θα πηδιέται με 20 ευρω στη Φυλής,τότε θα δεις γέλια....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
δηλαδη η κωνσταντινα τι ειπε δεν δινω το μουνι μου με 60 ευρω? αλλα με 80?

όχι...θέλει 120 η νεαρά...για να μην πέφτει, σημαίνει ότι έχει δουλειά. Δυστυχώς φαίνεται ότι κάποιοι της τα δίνουν...

Πάντως εγώ αναρωτιέμαι το εξής : Τι παραπάνω έχει αυτή η Κωνσταντίνα, που δεν το έχει η Λίζα ή η Ναόμι ή η Δανάη. Συμφωνώ με τον andy51 σε όσα είπε.

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
στεγαζμενη πουτανα και να θελει 120 ευρα χαχαχαχαχαχαχαχα ουτε επι εποχες ολυμπιακων αγωνων δεν τα διναμε οχι τωρα...................!!!!!!!

τωρα ζηταμε και εκπτωση επι της προσφορας!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: εχω νεαααααα......λιπον για ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ.......οπως θας ειπα θα εχουμε κατι καινουριο μονο για το ΣΙΤΕ ...προσοχι για να καταλαβεις τι κ το πως θα γηνει....οταν θα ερθεις μετα που θα πεις οτι ειναι απο το σιτε κ θα διαλεξει την κοπελα θα εχουμε δυο τραπουλες το οποιον θα ειναι με τα νουμερα απο το 1 εως το 10....φυσικα να τσεκαρετε τις τραπουλες για να δειτε οτι τα νυμερα ειναι ιδια κ στα δυο....θα τραβιξετε 1 νουμερο απο μια ο πελατες κ ι κοπελα ενα νουμερο απο την αλη...αμα πετιχες το ιδιο νουμερο ι επισκεψει θα ειναι δορεαν.......κλη τυχι....κ φιλουθκια  :-* :-* :-* :-* :-*
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267

ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ;;;;;;;;;;; :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: εχω νεαααααα......λιπον για ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ.......οπως θας ειπα θα εχουμε κατι καινουριο μονο για το ΣΙΤΕ ...προσοχι για να καταλαβεις τι κ το πως θα γηνει....οταν θα ερθεις μετα που θα πεις οτι ειναι απο το σιτε κ θα διαλεξει την κοπελα θα εχουμε δυο τραπουλες το οποιον θα ειναι με τα νουμερα απο το 1 εως το 10....φυσικα να τσεκαρετε τις τραπουλες για να δειτε οτι τα νυμερα ειναι ιδια κ στα δυο....θα τραβιξετε 1 νουμερο απο μια ο πελατες κ ι κοπελα ενα νουμερο απο την αλη...αμα πετιχες το ιδιο νουμερο ι επισκεψει θα ειναι δορεαν.......κλη τυχι....κ φιλουθκια  :-* :-* :-* :-* :-*
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!!!!!!!!

χαχαχαχ Δεν υπάρχουν αυτά!!!!!!!! Να μαζευτούν τα μεγαλύτερα business schools να ξεστραβωθούν και να μαθαίνουνε από την ΙΕΡΕΙΑ του "Sex & the Marketing"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!!!!!!!!

χαχαχαχ Δεν υπάρχουν αυτά!!!!!!!! Να μαζευτούν τα μεγαλύτερα business schools να ξεστραβωθούν και να μαθαίνουνε από την ΙΕΡΕΙΑ του "Sex & the Marketing"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αν η στατιστικη του 1ου ετους δεν με απατα, η πιθανοτητα ειναι 1/10 Χ10 = 1/100. Ας με διορθωσουν οι ποιο φρεσκοι μαθηματικοι.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: εχω νεαααααα......λιπον για ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ.......οπως θας ειπα θα εχουμε κατι καινουριο μονο για το ΣΙΤΕ ...προσοχι για να καταλαβεις τι κ το πως θα γηνει....οταν θα ερθεις μετα που θα πεις οτι ειναι απο το σιτε κ θα διαλεξει την κοπελα θα εχουμε δυο τραπουλες το οποιον θα ειναι με τα νουμερα απο το 1 εως το 10....φυσικα να τσεκαρετε τις τραπουλες για να δειτε οτι τα νυμερα ειναι ιδια κ στα δυο....θα τραβιξετε 1 νουμερο απο μια ο πελατες κ ι κοπελα ενα νουμερο απο την αλη...αμα πετιχες το ιδιο νουμερο ι επισκεψει θα ειναι δορεαν.......κλη τυχι....κ φιλουθκια  :-* :-* :-* :-* :-*

Ρε Δανάη,δεν παίζεσαι μωρό μου....τζόγος σε μασατζίδικο,το είδαμε κι αυτό..... :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αν η στατιστικη του 1ου ετους δεν με απατα, η πιθανοτητα ειναι 1/10 Χ10 = 1/100. Ας με διορθωσουν οι ποιο φρεσκοι μαθηματικοι.

Σε απατά.....1 στα 10 είναι η πιθανότητά σου....το ΙΔΙΟ χαρτί πρέπει να τραβήξετε,οχι ένα συγκεκριμένο χαρτί....
 

nvtr100

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη εισαι μεγάλη "μαρκα" θα διπλασιασεις την πελατια ετσι!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Ρε Δανάη,δεν παίζεσαι μωρό μου....τζόγος σε μασατζίδικο,το είδαμε κι αυτό..... :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: μ'ρεσει να ειμαι διαφορετικη.....οπως λες κ εσυ...η ΔΑΝΑΗ ειναι μονο μια...δεν μπορειτε ομως να πειτε οτι θα εσει πολυ πλακα...φιλουθκια
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: εχω νεαααααα......λιπον για ΔΕΥ.ΤΡΙ.κ ΤΕΤΑΡ.......οπως θας ειπα θα εχουμε κατι καινουριο μονο για το ΣΙΤΕ ...προσοχι για να καταλαβεις τι κ το πως θα γηνει....οταν θα ερθεις μετα που θα πεις οτι ειναι απο το σιτε κ θα διαλεξει την κοπελα θα εχουμε δυο τραπουλες το οποιον θα ειναι με τα νουμερα απο το 1 εως το 10....φυσικα να τσεκαρετε τις τραπουλες για να δειτε οτι τα νυμερα ειναι ιδια κ στα δυο....θα τραβιξετε 1 νουμερο απο μια ο πελατες κ ι κοπελα ενα νουμερο απο την αλη...αμα πετιχες το ιδιο νουμερο ι επισκεψει θα ειναι δορεαν.......κλη τυχι....κ φιλουθκια  :-* :-* :-* :-* :-*
μπορω να ερθω να παιξω το παιχνιδι και αμα δεν μου κατσει να την κανω???
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom