Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητή Δανάϊ την ερώτηση την έκανα για να δούμε αν θα συνεχιστεί η προσφορά ή όχι. Κάποιοι την παρεξήγησαν βέβαια αλλά κανένα πρόβλημα. Δεν έχω περάσει από το μαγαζί γιατί μου πέφτει πολύ μακριά αλλά κάποια στιγμή θα περάσω. Εννοείται ότι δεν θα συστηθώ αλλά θα γράψω σε μια,  δύο μέρες. Συγνώμη αν δημιούργησα πρόβλημα. 
κανενα προβλημα ...οποτε θες ελα απω δω.....αμα δεν πεις οτι εισαι απο το σιτε δεν ισχει ι προσφορα ...φιλουθκια
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
γιασας λοιπον για σημερα για μενα κ για την ΝΑΟΜΗ τελος εχουμε δουλειτσα αλλα αυριο θα ειμαστε εδω....αλα ειναι η ΛΙΖΑ,ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΤΖΕΝΗ,ΧΡΙΣΤΙΝΑ...θας περημενουνε για να νας χαλαροσουνε καλα.....κ ωμορφα...φιλουθκια
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά θα πω ότι είμαι από το σάϊτ αλλά δεν θα πω ποιός είμαι, ούτε ότι γράφω στο σάϊτ. Θα πληρώσω σαν κύριος και θα φύγω.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
@danai: Δεν ήταν για σένα το "Τι προσφέρεις". Ξέρουμε ότι είναι μεγάλη η προσφορά σου με την ενημέρωση που μας κάνεις και εκτός αυτού οι περισσότεροι που έχουν δεχθεί τις "άλλες" σου υπηρεσίες, δηλώνουν άκρως ικανοποιημένοι. :cheesy:

@dimit31: Κυριολεκτικά "ΕΓΡΑΨΕΣ" :rockon: :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

:headbang2: :headbang2: :headbang2:

α ρε Λιζάκι...μας έκαψες...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Δανάη μας καλημέρα.
Ρίξε μας κάνα φιλούθκι, γιατί δε μας βλέπω καλά μέχρι την Παρασκευή....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: καλημερουδιααααααα.........σημερα ειναι μονο η ΛΙΖΑ,ΔΑΝΑΗ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΤΖΕΝΗ.....μονο εμεις δεν χριονουμε  ;) ;) οι αλες δεν αντεξανε το κριο κ μενανε σπιτι ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....φιλουθκιαααα.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom