Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλήμερα , καλή εβδομάδα ... Ελπίζω να είχατε ένα ξεκούραστο Σαββατοκύριακο .. Σήμερα η όμορφες φυσιοθεραπεύτριες είναι η λιζα, ζωή , Χριστίνα ,κοσταντινα  ,αννα , πολινα, ντινα, Ελένη , και  φοτινη.. σας περιμένουν σε ένα όμορφο ζεστό περιβάλλων , πλήρες εξοπλισμένο με όλες της ανάγκες σας ... ευχαριστούμε πολύ :) :)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
περιγραφες Πολινας και Φωτεινης?
 

yannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα,
αν μπορείς φτιάφτε και σελιδα στο facebook με πληροφορίες και φωτογραφίες των κοριτσιών.
Επίσης, αν θέλεις οποιαδήποτε βοήθεια με το PC σου ή με το site, μπορώ να σε βοηθήσω.
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
η πολινα είναι ξανθιά 1,70 ύψος και ει ναι Τσε χα..η φοτινη είναι εύσωμη και Ελληνίδα ... :)    
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλημέρα,
αν μπορείς φτιάφτε και σελιδα στο facebook με πληροφορίες και φωτογραφίες των κοριτσιών.
Επίσης, αν θέλεις οποιαδήποτε βοήθεια με το PC σου ή με το site, μπορώ να σε βοηθήσω.
μαθε της τυπε να παιζει football manager. :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλήμερα , καλή εβδομάδα ... Ελπίζω να είχατε ένα ξεκούραστο Σαββατοκύριακο .. Σ
δεν σε συμφερει να εχουμε ενα ξεκουραστο σαββατοκυριακο γιατι τότε δεν θα ερχομαστε να μας ξεκουραζουν τα κορίτσια σου χαχα :2funny:
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
μάλλον είναι νωρίς για ενημεωση σήμερα  :huh:
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους .. Σήμερα είμαστε μια παρέα από 9 όμορφες φυσιοθεραπεύτριες σε ένα χωρώ ζεστό με καλή αβρά γεμάτο θετική ενεργεία !!! :)Η κοπέλες είναι  η λιζα , ζωή, αννα, Χριστίνα, Ελένη νι να ,ντινα, πολινα και φοτινι .. :) Για πληροφορείς σκετικα με το χωρώ μας , μπορείτε να μας βρείτε στο σίτε total relax .com εκεί θα βρείτε  τηλ, και λίγες πληροφορείς για το χωρώ μας ...Τα κορίτσια του total relax σας εύχονται μια καλή μέρα με πολλά φιλιά... :) :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μπορείτε να μας βρείτε στο σίτε total relax .com εκεί θα βρείτε  τηλ, και λίγες πληροφορείς για το χωρώ μας

Καλημέρα Νατάσσα!

Μάλλον εννοείς αυτό: www.bodyandhealth.eu/websites/totalrelax/gr/index.html]http://www.bodyandhealth.eu/websites/totalrelax/gr/index.html[/url] ή μήπως κάποια άλλη παρόμοια σελίδα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Καλημέρα σε όλους .. Σήμερα είμαστε μια παρέα από 9 όμορφες φυσιοθεραπεύτριες σε ένα χωρώ ζεστό με καλή αβρά γεμάτο θετική ενεργεία !!! :)Η κοπέλες είναι  η λιζα , ζωή, αννα, Χριστίνα, Ελένη νι να ,ντινα, πολινα και φοτινι .. :) Για πληροφορείς σκετικα με το χωρώ μας , μπορείτε να μας βρείτε στο σίτε total relax .com εκεί θα βρείτε  τηλ, και λίγες πληροφορείς για το χωρώ μας ...Τα κορίτσια του total relax σας εύχονται μια καλή μέρα με πολλά φιλιά... :) :)
Κυρια με τα πανεμορφα ματια. Επειδη εχω να σας επισκευτω κανα εξαμηνο ελπιζω να εχετε βελτιωσει καπως το χωρο υποδοχης λογω οτι
θελω να σας επισκευτω τις επομενες μερες και αυτο το "ειμαστε ολοι μια ωραια οικογενεια ειμαστε" στη ρεσεψιον λιγο με χαλαει. Οχι εμενα
προσωπικα αλλα τη γυναικα μου ετσι και με δει κανα ματι.
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα θέλω να σας ενημερώσω ότι εάν ει χετε πρόβλημα το να μη σας δει κανένα μάτι γνωστό, μπορείτε να κλείνεται ραντεβού ... ει χετε  απολυτά δίκιο αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να σας απομονώσω όλους σε ένα χωρώ 90 τμ ....για αυτό υπάρχουν και τα ραντεβού... :) :)τηλ και ώρα και τέλος το πρόβλημα αρκεί να  είσαι στην ώρα σωστός ... ευχαριστώ πολύ  :) :)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
καλησπέρα θέλω να σας ενημερώσω ότι εάν ει χετε πρόβλημα το να μη σας δει κανένα μάτι γνωστό, μπορείτε να κλείνεται ραντεβού ... ει χετε  απολυτά δίκιο αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να σας απομονώσω όλους σε ένα χωρώ 90 τμ ....για αυτό υπάρχουν και τα ραντεβού... :) :)τηλ και ώρα και τέλος το πρόβλημα αρκεί να  είσαι στην ώρα σωστός ... ευχαριστώ πολύ  :) :)
Έστω ότι εχω κλεισει ραντεβου μια συγκεκριμένη ώρα και μερα. Και την ώρα που θα ερθω, έστω ότι βρίσκονται στο χωρο υποδοχής 5 άτομα. Πως θα γίνει να μην με δουν;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Έστω ότι εχω κλεισει ραντεβου μια συγκεκριμένη ώρα και μερα. Και την ώρα που θα ερθω, έστω ότι βρίσκονται στο χωρο υποδοχής 5 άτομα. Πως θα γίνει να μην με δουν;

Θα τους πάει στην ταράτσα...... :2funny:
 

kwstantinos77

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα θέλω να σας ενημερώσω ότι εάν ει χετε πρόβλημα το να μη σας δει κανένα μάτι γνωστό, μπορείτε να κλείνεται ραντεβού ... ει χετε  απολυτά δίκιο αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να σας απομονώσω όλους σε ένα χωρώ 90 τμ ....για αυτό υπάρχουν και τα ραντεβού... :) :)τηλ και ώρα και τέλος το πρόβλημα αρκεί να  είσαι στην ώρα σωστός ... ευχαριστώ πολύ  :) :)

αυτο σημαινει πως μπορουμε να κλεισουμε ραντεβου περα του ωραριου? αλλιως πως θα γινει να μην μας δουν οι παρευρισκομενοι??? δυσκολο μου φαινεται αλλα θα μπορουσε ισως σε καποιο ξενοδοχειο αν και αυτο δεν θα ειχε νοημα!!! τεσπα ξερετε εσεις πως πρεπει να γινει.

 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Έστω ότι εχω κλεισει ραντεβου μια συγκεκριμένη ώρα και μερα. Και την ώρα που θα ερθω, έστω ότι βρίσκονται στο χωρο υποδοχής 5 άτομα. Πως θα γίνει να μην με δουν;
το σαλόνι είναι απομονομένο από τον χώρο υποδοχής με κουρτίνα, οπότε τους μπάσει και τους 5 που λες στο σαλόνι και εσένα στο δωμάτιο απευθείας, όπως το έχει κάνει και με εμένα δηλαδή, και γιαυτό το ξέρω  :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους λίγο αργά και συγνώμη , αλλά από το πρωί δεν πρόλαβα να γράψω τίποτα  ... Σήμερα η κοπέλες του total relax είναι ζωή ,αννα, Ελένη,νινα,ντινα , Χριστίνα,πολινα, κωσταντινα,.. :) Θέλω να ενημερώσω τούς φίλους , ότι όλες η πληροφορίες που ζητάτε θα τα βρείτε στο σίτε μας total relax .gr ... ευχαριστούμε πολύ.. :) :) :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κανε ενα σχεδιάγραμμα με την... οδό διαφυγής,για την περίπτωση που μπουκάρει γνωστός η συγγενής,και βάλτο στο site....να ξέρει ο άλλος που θα κρυφτεί,μην ψάχνει εκείνη την ωρα..... :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom