Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα , καλή εβδομάδα ..Σημερα η ομορφες κοπέλες είναι η ζωή , λίνα, Ελένη ,αννα, κωνσταντινα, και οποίος λατρεύει  λήγω ζουμερές η φωτεινη... Θέλω να επιθυμήσω τη κάρτα προσφοράς μας σε όλους που  δεν την γνωρίζουν ...με την πρώτη επισκεψη στο χωρώ μας παίρνετε μια κάρτα , κάθε φορά που μας επισκέπτεσαι την σφραγίζουμε , στης 3 σφραγίδες  η 4 είναι μισή τιμή...!{ δηλαδη από 60- 30} Ευχαριστούμε και να ει χετε μια πολύ καλή εβδομάδα :) :) :)... 
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα από τα κορίτσια του total relax ...Σημερα η ομορφες φυσιοθεραπευτριεσ είναι..λιζα , Ελένη , ζωή  ,αννα ! Σας περιμένουν να σας χαλαρώσουν από την έντασης της ημέρας ,σε πολύ καθαρό περιβάλλων με ωραία ατμοσφαίρα Να εύχεται μια όμορφη μέρα ...για πληροφορείς σχετικα με τα προγράμματα του μασάζ ,τηλ και την διευθυνση μας,η πληροφορείς  στο σίτε total relax .gr ... ευχαριστούμε    :) :) :) :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλημερα από τα κορίτσια του total relax ...Σημερα η ομορφες φυσιοθεραπευτριεσ είναι..λιζα , Ελένη , ζωή  ,αννα ! Σας περιμένουν να σας χαλαρώσουν από την έντασης της ημέρας ,σε πολύ καθαρό περιβάλλων με ωραία ατμοσφαίρα Να εύχεται μια όμορφη μέρα ...για πληροφορείς σχετικα με τα προγράμματα του μασάζ ,τηλ και την διευθυνση μας,η πληροφορείς  στο σίτε total relax .gr ... ευχαριστούμε    :) :) :) :)

τζένη?
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Η Τζένη λυπεί για προσωπικό της λόγω και δεν ξέρω  ποτέ και εάν θα επιστρέψει...! :)
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Νατάσσα σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση! Να σε ρωτήσω κάτι που θέλω; Υπάρχει πρόγραμμα όπου στο δωμάτιο είναι 2 κοπέλες; Αν ναι ο χρόνος παραμένει ο ίδιος ή είναι λίγο παραπάνω από 40 λεπτά; Το κόστος θα μου το πείς από κοντά ή μπορείς και εδώ; Σ'ευχαριστώ!  :) :)
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε όλους ,για μια ευχάριστη μέρα ! :)Σημερα η ομορφες κουκλιτσες είναι λιζα , ζωή, ντινα, κωνσταντινα, Χριστίνα , Ελένη,αννα ...θα ήθελα να ενημέρωση σχετικα με τα διπλά προγράμματα ...ο χρόνος είναι μια ώρα , αφού η κοπέλες μπαίνουν μαζί την ιδία ώρα...Την διάθεση σας να απαντήσω όλες της ερώτησης σας από κοντά.. ευχαριστώ πολύ... :) :) 
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Χριστίνα είναι η γνωστή Ελληνίδα;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

Μια μέρα πήρα την Ελένη
που το μασάζ, το πετυχαίνει
αλλά η κυρία όταν γαμιέται
είναι ξεπέτα και βαριέται!

Μου λειψε ας πούμε ο καναπές,
να βολευτείς αλλιώς αν θές,
μου λειψε κι η συμμετοχή,
για μένα, βασική αρχή !

Ισως να πάω να δώ και άλλες
κι αν είναι οι καβλες μου μεγάλες,
μπορεί καμιά άλλη να τεστάρω
που το κωλί της, θα γουστάρω!

Σε γενικές γραμμές θα βάλω 6
κι άλλη φορά, αν ξαναπαίξει
μηδενική συμμετοχή,
θα κάνω μόνιμη αποχή !

:)








 


 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
ποιητούκλα μου εσυ!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα, θέλω να ρωτήσω κάτι... (αν επιτρέπετε)

Η Κωνσταντίνα ρε συμπολεμιστές αλλά και γλυκά μου κορίτσια του μαγαζιού...
γιατί ζητάει παραπάνω δωράκι...;;;
Τι παραπάνω προσφέρει;  την έχει πάρει κανείς...;;;

Εγώ μια φορά πήγα στο μαγαζί πέρασα με την Άννα και πέρασα πολύ ωραία!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η Κωνσταντίνα ρε συμπολεμιστές αλλά και γλυκά μου κορίτσια του μαγαζιού...
γιατί ζητάει παραπάνω δωράκι...;;;
Τι παραπάνω προσφέρει;  την έχει πάρει κανείς...;;;

Ίδια τιμή έχει η Ελληνική πανσέτα και ίδια η Ολλανδίας συναγωνιστή? :grin:

(Η αλλοδαπής προέλευσης πάντως δεν με χαλάει καθόλου). ;)
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ειναι ανοιχτα σημερα?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είχα την ίδια απορία με σενα τον χειμώνα και ρωτησα....η απάντηση είναι απλή.Τόσο κοστολογεί τις υπηρεσίες της και εχει πελάτες που την ζητάνε και τα δίνουν......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Είχα την ίδια απορία με σενα τον χειμώνα και ρωτησα....η απάντηση είναι απλή.Τόσο κοστολογεί τις υπηρεσίες της και εχει πελάτες που την ζητάνε και τα δίνουν......

 

gr punk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2012
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ποτε ανοιγουν ποτε κλεινουν.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μπα? ανοιγοκλεινουν?
τα ποδια εννοεις?
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους , ήθελα να σας ζητήσω συγνώμη για την απουσία μου ... Άλλα το pc ήθελε  αναβάθμιση.. :) Από δεύτερα λοιπόν πληρεί ενημέρωση για τα πάντα..Για όσους που δεν μας ξέρετε και θέλετε  να έρθετε στο χωρώ μας, μπορείτε να βρείτε όλες της πληροφορείς στο σίτε μας στο total relax.gr... ;)..Θα ήθελα να σας θυμίσω για τη κάρτα προσφορών ,με τη πρώτη επίσκεψη στο χωρώ μας παίρνετε μια κάρτα και μπαίνει μια σφραγίδα, στης 3 η 4 είναι μισή τιμή... :) Σήμερα η όμορφες θεραπευτήριες  είναι ζωή , Ελένη, αν να, και μια νέα άφιξη στη παρειά μας πολινα .... Σήμερα το μαγαζί κλείνει στης 6 και από δεύτερα έως παρασκευή 11 με 9 το  βραδύ...Σας ευχαριστούμε και σας ευχόμαστε ένα πολύ ωραίο Σαββατοκύριακο ... :) :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom