Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Tί κάρτες ρε παιδιά;
Για συσσίτιο;

Δεν τα έμαθες? κάθε πρωι μπαίνει μια κάρτα στην είσοδο και όποιος την πάρει εχει μισό κόστος.....Το ότι έχουν στηθεί αντίσκηνα στην περιοχή είναι ασφαλώς ασχετο.....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν τα έμαθες? κάθε πρωι μπαίνει μια κάρτα στην είσοδο και όποιος την πάρει εχει μισό κόστος.....Το ότι έχουν στηθεί αντίσκηνα στην περιοχή είναι ασφαλώς ασχετο.....
tomsen123.jpg
 [/URL] :rolleyes:
 

georg-e

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2009
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
εγω ξερω να πω οτι το μαγαζι ειναι σουπερ ολες οι κοπελς λιζα αννα ζωη ελενη οσεσ εχω δοκιμασει δηλαδη....οι καλθτερεσ παντος με σειρα λιζα αννα ζωη ελενη απο τα καλυτερα :zfuck: σε μασατσιδικα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εβαλε η ζωη μυαλο να δωσει κανα γλωσσοφιλο? κανα ξυπολητο μπουκι?
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους και ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση σήμερα... Θέλω να σας πω για την κάρτα προσφοράς ότι ισχύει ακόμα ! στης τρεις συνεδρίες η τετάρτη είναι μισή τιμή... Επίσης να σας πω και για την κάρτα στη μπορ τα που εάν το βρει οποίος έρθει πρώτος το πρωί , αυτομάτως παίρνει την προσφορά των  30 ευρώ... Εμείς εδώ στο Total Relax Προσπαθούμε με κάθε τρόπω να διμιουργισουμε διαφορές προσφορές για εσάς για να μπορείτε να εχετε άνεση στης οικονομικές δύσκολες  της σημερινές κατάστασης που πνιγεί τη χωρά μας..Για πολλούς μπορει να σας φανεί αστείο για άλλους όχι .... δικαίωμα σας να κριτικάρεται και δικαιούμαι σας να το βρειτε αστείο...!Σημερα η ομορφες παρουσίες είναι η λιζα, Χριστίνα , κωνσταντινα ζωη,ντινα, Ελένη ,αννα σας περιμένουν σε ένα όμορφο  καθαρό περιβάλλον ,για αξέχαστες στιγμές χαλάρωσης... ευχαριστούμε παρά πολύ και καλώ  Σαββατοκύριακου..
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
εβαλε η ζωη μυαλο να δωσει κανα γλωσσοφιλο? κανα ξυπολητο μπουκι?

Θα διαφωνήσω με την έκφραση "εβαλε μυαλό".....για την κάθε κοπέλλα υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή μεταξύ του "κάνω ελκυστική την συνεδρία στον πελάτη" και "προσέχω την υγεία μου" η "κάνω κάτι που δεν μ'αρέσει".....Απο κει και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Θα διαφωνήσω με την έκφραση "εβαλε μυαλό".....για την κάθε κοπέλλα υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή μεταξύ του "κάνω ελκυστική την συνεδρία στον πελάτη" και "προσέχω την υγεία μου" η "κάνω κάτι που δεν μ'αρέσει".....Απο κει και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.....

Ετσι είναι. Αν μια κοπέλα, για τον οποιονδήποτε λόγο, δεν θέλει να δώσει γλωσσόφιλα (και γενικά, να κάνει κάτι που δεν είναι στο ρεπερτόριό της) δεν μπορούμε να την αναγκάσουμε να το κάνει. Από εκεί και πέρα, ανάλογα με τις επιθυμίες μας κάνουμε και τις επιλογές μας.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
καλα εσεις οι δυο χαλατε την πιατσα... ανεκαθεν τα μασατζιδικα προσεφεραν σε προσιτες τιμες αναβαθμισμενες σεξουαλικες υπηρεσιες... εαν ενα κοριτσι επιθυμει να δουλευει σε μασατζιδικο πρεπει να πιανει σε υπηρεσιες το ελαχιστο μινιμουμ... δεν αμφισβητω το δικαιωμα να διαλεγει η καθε εργαζομενη γυναικα μεχρι που θελει να φτασει... αλλα υπαρχουν και αλλα μαγαζια τυπου μπουρδελα ή και στουντιο για τα πιο ντροπαλα κοριτσια, εμενα το γεγονος οτι πχ μια μασατζου ειναι κουκλαρα... οπως η Ζωη... αλλα δεν την παιρνω γιατι ξερω οτι δεν θα με καλυψουν οι υπηρεσιες της, μου δημιουργει βαθυτατο ψυχολογικο προβλημα... ναι γελαστε ανοητοι... ειμαι ευαισθητος ρε κατα βαθος...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλα εσεις οι δυο χαλατε την πιατσα... ανεκαθεν τα μασατζιδικα προσεφεραν σε προσιτες τιμες αναβαθμισμενες σεξουαλικες υπηρεσιες... εαν ενα κοριτσι επιθυμει να δουλευει σε μασατζιδικο πρεπει να πιανει σε υπηρεσιες το ελαχιστο μινιμουμ... δεν αμφισβητω το δικαιωμα να διαλεγει η καθε εργαζομενη γυναικα μεχρι που θελει να φτασει... αλλα υπαρχουν και αλλα μαγαζια τυπου μπουρδελα ή και στουντιο για τα πιο ντροπαλα κοριτσια, εμενα το γεγονος οτι πχ μια μασατζου ειναι κουκλαρα... οπως η Ζωη... αλλα δεν την παιρνω γιατι ξερω οτι δεν θα με καλυψουν οι υπηρεσιες της, μου δημιουργει βαθυτατο ψυχολογικο προβλημα... ναι γελαστε ανοητοι... ειμαι ευαισθητος ρε κατα βαθος...

άστο Jorge, δεν τους βάζουμε μυαλό

εμείς που θέλουμε να κυλάει το σάλιο των πορνιδίων στο γυμνό καυλί μας, ξέρουμε που πρέπει να πάμε, οι άλλοι που τους αρέσουν οι ελλειπείς υπηρεσίες ας πάνε στις πονηρούλες που τους τρώνε τα λεφτά
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
α ρε Λιζάκι, πρέπει να έρθω για να σε προπονήσω πάλι  :rockon: :rockon: :rockon:

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ολο Λιζα Λιζα στο τελος θα μας βαρεθει... καταλαβες το προβλημα? δεν ειναι να δινουμε 60ρια τωρα για αποστειρωμενα γαμησια...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
άστο Jorge, δεν τους βάζουμε μυαλό

εμείς που θέλουμε να κυλάει το σάλιο των πορνιδίων στο γυμνό καυλί μας, ξέρουμε που πρέπει να πάμε, οι άλλοι που τους αρέσουν οι ελλειπείς υπηρεσίες ας πάνε στις πονηρούλες που τους τρώνε τα λεφτά

Ποιός σού είπε ότι δεν προτιμώ το φουλ σέρβις; Σε πληροφορώ ότι το προτιμώ. Αλλά αν μια κοπέλα, π.χ. δεν θέλει να δώσει κώλο, δεν μπορεί κανείς να την αναγκάσει να δώσει. Πώς να το κάνουμε...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Εχει χασει προπονησεις ???  ;)

ναι το μικρό μου πορνίδιο...πρέπει να γεμίσω το στοματάκι της με σπέρμα...

η κορυφή είναι το βλέμα της όταν το δέχεται...στα μάτια σε κοιτάζει για να δει την καύλα σου και μετά σηκώνεται και τρέχει όλο νάζι να τα φτύσει  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ναι το μικρό μου πορνίδιο...πρέπει να γεμίσω το στοματάκι της με σπέρμα...

η κορυφή είναι το βλέμα της όταν το δέχεται...στα μάτια σε κοιτάζει για να δει την καύλα σου και μετά σηκώνεται και τρέχει όλο νάζι να τα φτύσει  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
:2funny: :2funny: :2funny: Αρχοντας !!!

Καλο βραδυ !!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
α το πορνιδιο... και δεν μπορει να κανει κανα μαθηματακι στην Ζωη...?
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε όλους , ελπίζω να είσαστε όλη καλά.. :)Σημερα είμαστε μέχρι στης 6 και η κοπέλες είναι η ντινα,αννα, Χριστίνα Ελένη..! Τα κορίτσια του TOTAL RELAX σας εύχονται καλή μέρα και καλώ σαββατοκύριακο... :) :) :)
 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom