Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
4-5 φορες που εκανα εκατσε η φαση στις 2-3... τις αλλες 2-3 τελειωσα μεσα της -με προφυλακτικο
εννοειται..."- Στις αλλες δυο μου 'παιρνε πιπα μεχρι που τελειωσα CIM & CIF...
Στα 100 το 'χει ριξει νομιζω, δεν παιρνω και ορκο...

Πρέπει να κάνει παπάδες για να πάρει 100 η Κωνσταντίνα με την συγκεκριμένη εμφάνιση που δεν την λες άσχημη βέβαια αλλά και τίποτα ιδιαίτερο. Και από όσα διαβάζω παπάδες μάλλον δεν κάνει.
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους, ελπίζω να είστε όλοι καλά... σήμερα η κούκλες μας είναι ... κωνσταντινα, λιζα,ζωη ,ελενη,ντινα,νινα αννα, Χριστίνα,...η ώρες μας είναι από της 11 το πρωί έως της 9 το βραδύ και Σαββάτο 11 με 6... :) ευχαριστούμε πολύ   
 
 

panagits

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
297
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους, ελπίζω να είστε όλοι καλά... σήμερα η κούκλες μας είναι ... κωνσταντινα, λιζα,ζωη ,ελενη,ντινα,νινα αννα, Χριστίνα,...η ώρες μας είναι από της 11 το πρωί έως της 9 το βραδύ και Σαββάτο 11 με 6... :) ευχαριστούμε πολύ   
 
Νατασα η κοκκινομαλα κοπελα η ψηλη ποια ειναι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πρέπει να κάνει παπάδες για να πάρει 100 η Κωνσταντίνα με την συγκεκριμένη εμφάνιση που δεν την λες άσχημη βέβαια αλλά και τίποτα ιδιαίτερο. Και από όσα διαβάζω παπάδες μάλλον δεν κάνει.

ναι πολύ μέτρια εμφάνιση όντως. Τώρα από που και ώς πού θεωρείται κάτι εξαιρετικό και ιδιαίτερο δεν καταλαβαίνω.Και εγώ διάβαζα διάβαζα...και όταν πήγα πέρσυ είδα ένα κορίτσι μέτριο σε εμφάνιση όπως πολλά άλλα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ναι πολύ μέτρια εμφάνιση όντως. Τώρα από που και ώς πού θεωρείται κάτι εξαιρετικό και ιδιαίτερο δεν καταλαβαίνω.Και εγώ διάβαζα διάβαζα...και όταν πήγα πέρσυ είδα ένα κορίτσι μέτριο σε εμφάνιση όπως πολλά άλλα.

Ποντάρει στη λογική της υπερτιμημένης εντοπιότητας. Το Ελληνικό είναι πιό ακριβό. :S
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
XERETO TI PAREA NEOS EDO K STO MASAZ.EPISKEFTIKA TO IDRIMA K GO PROINI ORA PROTI FORA SIBERIFORA APSOGI FUL SERVESE SE OLA EKTOS APO ENA .AFI  I  ELENI  RE PEDIA POLI PSIXRI AS FTIAXI LIGO  GIATI SAN PROTARIS KOBLARA KE THA TO SKEFTO POLI 2FORA .PIRA TI XRISTINA ALODAPI PEDIA TELIA XORIS MASAZ KETA TIAFTA ME ELIOSE KIRIOLEKTIKA.MELAXRINI KODO MALI.EFXARISTO.ELENI MALAKOSE LIGO. DIARKIA 40-50 LEPTA SIGOURA
:pipa3:
θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρα,και να χρησιμοποιεις ελληνικους χαρακτηρες,οπως αναφερεται και στους κανονες του φορουμ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αφου ηταν τελεια τι θα σκεφτεις δευτερη φορα?... δεν σας εχω πει να μην γραφετε αμα δεν μπορειτε να σκεφτειτε?... αφου δεν πηρες Ελενη τι μας τα ζαλιζεις οτι κομπλαρες? ε? και για την Χριστινα δεν μας ειπες τιποτα... φουλ λεει σερβις εκτος απο ενα... τι σημαινουν ολα αυτα ρε φιλε...?
φραπε με καλαμακι ανευ και κρεμα? συνοδευτικο κουλουρακι....? τι ε τι? φαλτσο-προμοσιον
ακου αλλοδαπη... γιατι εσυ τι εισαι Ελλην? μπουχαχα....!!!!
και γραφε Ελληνικος Ελληνα....
ασε και που προχθες παλι για την Χριστινα εγραφες...
Εχει κανεις αλλος να πει για την κοπελλα γιατι ο Ταυρουλης ειναι βαλτος και απλα προμοταρει αγαρμπα?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ασε και που προχθες παλι για την Χριστινα εγραφες...
Εχει κανεις αλλος να πει για την κοπελλα γιατι ο Ταυρουλης ειναι βαλτος και απλα προμοταρει αγαρμπα?

Μπορεί να είναι συγγενής του η κοπέλα. (Δεν έχεις ακούσει που λένε "θέλω να γαμήσω την ξαδέλφη μου"? :grin: :grin: :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
περιγραφες κουρκουτι λεμε εδω μεσα!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε όλους ,και καλώ φθινοπωρο...Σημερα η όμορφες παρουσίας είναι Λιζα , Ζωη, Ελένη, Ντινα, Αννα, Χριστίνα ...Για όσους επιθυμούν να μαθουν λεπτομερειες ...Η να απαντήσω στα ερωτήματα σάς, μπορει να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ 2109842697 ευχαριστώ ... :)
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλημερα σε όλους ,και καλώ φθινοπωρο...Σημερα η όμορφες παρουσίας είναι Λιζα , Ζωη, Ελένη, Ντινα, Αννα, Χριστίνα ...Για όσους επιθυμούν να μαθουν λεπτομερειες ...Η να απαντήσω στα ερωτήματα σάς, μπορει να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ 2109842697 ευχαριστώ ... :)
Υπολοχαγε,η περιφημη πρωινη προσφορα τελειωσε;;

Εχω ενα γκουρμε να ετοιμασω σαββατο και θα ξυπνησω το χαραμα...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τις καρτες που βαζουν στην πορτα τις εχω μαζεψει εγω ολες τις πουλαω αν θελετε προσφορα 20 ευρω η μια!!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom