Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Φαντάζει απίθανο.

Καλύτερα να κλείσεις ραντεβού εντός ωραρίου για να είσαι ήσυχος.

Πάντως παλιότερα κάποια λίγα μαγαζιά δούλευαν και έτσι (μετά το ωράριο) με κάποιους καλούς τους πελάτες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πάντως παλιότερα κάποια λίγα μαγαζιά δούλευαν και έτσι (μετά το ωράριο) με κάποιους καλούς τους πελάτες.

Για τον ....καλό πελάτη,πάντα μπορεί να γίνει μια εξαίρεση....δεν ξέρω για το συγκεκριμένο μαγαζί,γενικά μιλάω...... :dancing:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Πάντως παλιότερα κάποια λίγα μαγαζιά δούλευαν και έτσι (μετά το ωράριο) με κάποιους καλούς τους πελάτες.
Ακομα γινεται και συχνα ειναι τα καλυτερα, αυτα στα οποια τα κοριτσια αλλα και οι υπηρεσιες "ξανοιγοντε"
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Διάβασα τα σκολιά που γράφεται και ευχαριστώ για της παρατήρησης σας. Θέλω να πω ότι εάν δεν μου λέτε τα παράπονα δεν μπορώ να διορθώσω ότι μπορώ από αυτά ... Όσο για το πώς θα έρθετε με ραντεβού και να μη σάς δει κανένας, αυτό είναι το μονό εύκολο για μένα ... εσείς κλειστέ το ραντεβού και πες μου ότι δεν θέλω να με δει κανένας και ας το επάνω μου ...θα σε βάλω και βγάλω χωρίς να σε δει κανένας.... αρκεί να είσαι στην ώρα σου σωστός γιατί δεν μπορώ να κρατήσω το δωμάτιο παραπάνω από 5 λεπτά καθυστέρηση..  ;) Όσο  για το σίτε στο face book me foto με της κοπέλες που ζητάτε αυτό δεν γίνεται, γιατί όλες αυτές η κοπέλες έχουν οικογένειες εδώ και δεν θέλουν να διαφημίσουν τον εαυτό τούς  έτσι.!!! :) :) :) ευχαριστώ    
 

giorgos29q

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
facebook εχετε να δουμε καμια φωτο απο τις κοπελες
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
πόσο γκάου μπίου πρέπει να είναι κάποιος ώστε να μην διαβάζει ούτε ΚΑΝ το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ μήνυμα!!!
Είδα στο θρεντ του Συγγρού 29 ότι ποστάρισε ο ίδιος (last post) και χωρίς να κοιτάξω είμαι σίγουρος ότι ρωτάει το ίδιο (φωτογραφίες). Πες μου αν είμαι λάθος.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
το σαλόνι είναι απομονομένο από τον χώρο υποδοχής με κουρτίνα, οπότε τους μπάσει και τους 5 που λες στο σαλόνι και εσένα στο δωμάτιο απευθείας, όπως το έχει κάνει και με εμένα δηλαδή, και γιαυτό το ξέρω  :rockon:

Κατι παρόμοιο κάνει και άλλο ίδρυμα που χωρίζει το σαλόνι με τον υπόλοιπο χώρο με πόρτα! Από αλλού μπαίνεις και από αλλόυ βγαίνεις αν υπάρχει άτομο στο σαλόνι!
 

kingfish4

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μεθοδο εξαυλοσης δεν εχουνε βρει ακόμα......δηλαδή στη Βενιζέλου οι πελάτες συναντιούνται φατσα φορα?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μεθοδο εξαυλοσης δεν εχουνε βρει ακόμα......δηλαδή στη Βενιζέλου οι πελάτες συναντιούνται φατσα φορα?

Αν ο πελάτης έχει θέμα ιδιωτικότητος κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του, η Νατάσσα έχει τη λύση όπως ανέφερε πιό πάνω, αρκεί να γνωστοποιηθεί εγκαίρως.

Προσωπικά δεν έχω θέμα, αλλά τα σωστά μαγαζιά (όπως αυτό -και τα περισσότερα του χώρου-) οφείλουν (και ευτυχώς το πράττουν) να σέβονται τις λογικές επιθυμίες των πελατών.
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους, Σήμερα θα ξεκινήσω με μια νέα προσφορά !!!! Λοιπών ακούστε να δείτε φίλους μου του σίτε ... καποιει  έχουν την φαντασία να κάνουν μασάζ με δυο κοπέλες , αλλά λόγω του κόστος δεν μπορούν να ολοκληρώσουν την φαντασίωση τούς .Για αυτό σκεφτικά να σας βοηθήσω λήγω  :)Δυο κοπέλες ,δυο φορές  ;)45 λεπτά μασάζ πληρώνεις 60 +30 =90 κανονική τιμή 120 εσύ για δυο μονό 90 ευρώ ... καλώ εεεεεεεεε!!! :-* :-* ισχύει και η παλιά προσφορά με τη κάρτα και με δυο κοπέλες δυο σφραγίδες ... Σημεία η κοπέλες είναι 8 ..λιζα, ζωή, Ελένη, Χριστίνα,αννα,πολινα,ντινα,φοτινη ...να ει χετε μια όμορφη μέρα ... :) :) :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους, Σήμερα θα ξεκινήσω με μια νέα προσφορά !!!! Λοιπών ακούστε να δείτε φίλους μου του σίτε ... καποιει  έχουν την φαντασία να κάνουν μασάζ με δυο κοπέλες , αλλά λόγω του κόστος δεν μπορούν να ολοκληρώσουν την φαντασίωση τούς .Για αυτό σκεφτικά να σας βοηθήσω λήγω  :)Δυο κοπέλες ,δυο φορές  ;)45 λεπτά μασάζ πληρώνεις 60 +30 =90 κανονική τιμή 120 εσύ για δυο μονό 90 ευρώ ... καλώ εεεεεεεεε!!! :-* :-* ισχύει και η παλιά προσφορά με τη κάρτα και με δυο κοπέλες δυο σφραγίδες ... Σημεία η κοπέλες είναι 8 ..λιζα, ζωή, Ελένη, Χριστίνα,αννα,πολινα,ντινα,φοτινη ...να ει χετε μια όμορφη μέρα ... :) :) :)

μου αρεσουν αυτες οι εξισωσεις αμα παρω 4  180 και αμα παρω ολο το μαγαζι 360 αυτα ειναι !!!!!!!!!

δηλαδη 8 ωρες λειτουργιας 2880!!!!!  καντω 2500 και αυριο βαλε ταμπελα κλειστο !!!!!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχουμε εκπτωσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μου θυμιζει κατι διαφημησεις του 80-90 που ελεγαν το αφεντικο τρελλαθηκε στην περιπτωση μας θα λεγαμε ....

η τσατσα τρελαθηκε
τωρα πιπα με καποτα μονο 22,30€

ακαποτη πιπα βουλγαριας μονο 26,10€

μασαζ με πιπα και λιγο αρχιδογλυψιμο 36,90€

και η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗς ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ "ΠΙΠΑ ΓΥΜΝΗ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΜΑΣΑΖ ΜΟΝΟ 49,99€"
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Για σένα μονό  larousse mia  :pipa2: 9.99 special offer today ....το μονό που έχεις να κανείς είναι να έρθεις εδώ, έτσι απλά.... :) :)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Για σένα μονό  larousse mia  :pipa2: 9.99 special offer today ....το μονό που έχεις να κανείς είναι να έρθεις εδώ, έτσι απλά.... :) :)
Άντε τυχεράκια Larousse, την τσίμπησες την προσφορά της μέρας για σήμερα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε ποιοι ήτανε σήμερα μέσα και δεν μπόρεσα να μπω και έφυγα;
Και ποιος ήταν αυτός που ήθελε να με πατήσει με το κάρο του;
Νατασα, εγώ έχω χάσει 2 σφραγίδες επειδή δεν τις έβαλες... αλλά τεσπα...

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom