Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Καλημέρα σε όλους, Σήμερα θα ξεκινήσω με μια νέα προσφορά !!!! Λοιπών ακούστε να δείτε φίλους μου του σίτε ... καποιει  έχουν την φαντασία να κάνουν μασάζ με δυο κοπέλες , αλλά λόγω του κόστος δεν μπορούν να ολοκληρώσουν την φαντασίωση τούς .Για αυτό σκεφτικά να σας βοηθήσω λήγω  :)Δυο κοπέλες ,δυο φορές  ;)45 λεπτά μασάζ πληρώνεις 60 +30 =90 κανονική τιμή 120 εσύ για δυο μονό 90 ευρώ ... καλώ εεεεεεεεε!!! :-* :-* ισχύει και η παλιά προσφορά με τη κάρτα και με δυο κοπέλες δυο σφραγίδες ... Σημεία η κοπέλες είναι 8 ..λιζα, ζωή, Ελένη, Χριστίνα,αννα,πολινα,ντινα,φοτινη ...να ει χετε μια όμορφη μέρα ... :) :) :)

γιατι κραζετε???αν οντωσ ειναι οπωσ τα λεει (2 φορεσ) ειναι καλη προσφορα..
και μην αρχισετε λαλακιεσ,προμοτορασ και τετοια
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παιδια πηγα και ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ 9.99 ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΣΠΕΣΙΑΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νατασσα σε ευχαριστω για την προσφορα σου ειναι η πρωτη φορα στα 22 χρονια την μασαζοκαριερας μου που μου κανουν τετοια προσφορα!!!!

υγ. θελω να πω πως ηταν ακρως θερμη η κοπελα χωρις ιχνος βαρεμαρας και εμπαιγμου!!!!!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
παιδια πηγα και ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ 9.99 ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΣΠΕΣΙΑΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νατασσα σε ευχαριστω για την προσφορα σου ειναι η πρωτη φορα στα 22 χρονια την μασαζοκαριερας μου που μου κανουν τετοια προσφορα!!!!

υγ. θελω να πω πως ηταν ακρως θερμη η κοπελα χωρις ιχνος βαρεμαρας και εμπαιγμου!!!!!!!!

νταξει παιδικη χαρα μας επεισες...
 

Συνημμένα

  • 4273tobacco_pipe.jpg
    4273tobacco_pipe.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 39

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
παιδια πηγα και ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ 9.99 ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΣΠΕΣΙΑΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νατασσα σε ευχαριστω για την προσφορα σου ειναι η πρωτη φορα στα 22 χρονια την μασαζοκαριερας μου που μου κανουν τετοια προσφορα!!!!

υγ. θελω να πω πως ηταν ακρως θερμη η κοπελα χωρις ιχνος βαρεμαρας και εμπαιγμου!!!!!!!!

εγω πάντως σε πιστευω!!!!! να δω τώρα ποιά δικαιολογία θα βρείς στη γυναίκα σου.....προβλέπω  :s&m_1:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ελααααα......δεν θέλω αηδίες! το παλληκάρι είναι large και κιμπάρης.....σαφως και θα άφησε το κάτι τις του στην κοπέλλα!
που το ξερεις εσυ δικε μου και το λες με τοσο ενθουσιασμο;Μπας και του κανες και εσυ καμια προσφορα και σου δωσε καλο μπουρμπουαρ  :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
που το ξερεις εσυ δικε μου και το λες με τοσο ενθουσιασμο;Μπας και του κανες και εσυ καμια προσφορα και σου δωσε καλο μπουρμπουαρ  :think:

περιμένεις απάντηση στη μαλακία που πέταξες? ε,θα περιμένεις πολύ......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ελααααα......δεν θέλω αηδίες! το παλληκάρι είναι large και κιμπάρης.....σαφως και θα άφησε το κάτι τις του στην κοπέλλα!

Κι' εγώ αυτό νομίζω......

Αν λοιπόν της έδωσε 10 ευρώ tip, η τελική τιμή της δραστηριότητας του συναγωνιστού ήτο 19.99!!! :o
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ουτε τιπ εδωσα ουτε τιποτα πηρα την πιπα μου και εφυγα !!!!!!!!!!!

για το 1 λεπτο δεν το συζητω καν το βουτηξα οχι γιατι μου λειπει αλλα για το γαμωτο της προσφορας!!!!!!!!!

παντως ενα εχω να πω μπραβο και παλι μπραβο σε αυτο το θεραπευτηριο!!!!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ουτε τιπ εδωσα ουτε τιποτα πηρα την πιπα μου και εφυγα !!!!!!!!!!!

για το 1 λεπτο δεν το συζητω καν το βουτηξα οχι γιατι μου λειπει αλλα για το γαμωτο της προσφορας!!!!!!!!!

παντως ενα εχω να πω μπραβο και παλι μπραβο σε αυτο το θεραπευτηριο!!!!!!!
δεν εισαι ενταξει στον αλλον εδωσες τιπ και σε λεει κιμπαρη και στα κοριτσια τιποτα;ντροπη ρε.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν εισαι ενταξει στον αλλον εδωσες τιπ και σε λεει κιμπαρη και στα κοριτσια τιποτα;ντροπη ρε.

τωρα γιατι μπλεκετε μεταξυ σας δεν καταλαβα να γινονται παρεξηγησεις χωρις λογο !!!!!!!!!

δεν θα σας ξαναπω τιποτα θα σας αφησω στα σκοταδια .....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
συνεχιζω να μην καταλαβαινω το ειρωνικο τον μηνυματων σασ...
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας , η ομάδα του total relaχ σήμερα είναι λιζα, ζωή, Χριστίνα, Κωνσταντία , Ελένη,πολινα,αννα,ντινα....και σας περιμένουν  να σας χαλαρώσουν από την ένταση και στρες  της ημέρας....  Ευχαριστούμε πολύ και καλό σαββατοκύριακο :) :)
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα και επιτελούς καλό χειμώνα... :) Σήμερα η ομάδα του Total relax είναι ....λιζα,χριστινα,ζωη,αννα,ελενη,νινα,ντινα,..!!Στο Total relax spa, ένα μασάζ είναι πραγματικά ένα μοναδικό ταξίδι, οπού θα ανακαλύψετε δύναμη της αφής . Χαρίστε στον εαυτό σας ένα από τα μοναδικά μας προγράμματα για να ανανεωθείτε στο νου και στο σώμα .Τα κορίτσια του Τotal Relax σας εύχονται να ει χετε μια όμορφη μέρα .... Ευχαριστούμε πολύ :) :)
 

rocky5

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη στο μαγαζι γινοταν χαμος ,συνεδρια  με ελενη  παρα πολυ καλη θα ακολουθησει λεπτομερη κριτικη
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλα τα μελή του σίτε  :) Σήμερα η ομάδα του Total Relax είναι ,λιζα , Χριστίνα,ντινα, Ελένη,ζωη,νινα, Κωνσταντίνα,αννα, φωτεινή ...Θα ήθελα να σας θυμίσω για της προσφορές που έχουμε με την κάρτα ! με την πρώτη επίσκεψη στο χώρο μας παίρνετε μια κάρτα με σφραγίδα , κάθε φορά που θα έρθετε την σφραγίζουμε , στη 3 η 4 είναι μισή τιμή...να μη ξεχνάτε την κάρτα ! Η δεύτερη προσφορά είναι δυο κοπέλες ,δυο φορές , διπλή σφραγίδα στη κάρτα  :) Είμαστε από τις 11 το πρωί έως στης 9 το βραδύ δεύτερα έως παρασκευή και Σαββάτο 11 με 6 τα απόγευμα...Τα κορίτσια το Total Relax είναι εδώ και σας περιμένουν να σας χαλαρώσουν από την ένταση της ημέρας προσφέροντας χαλαρωτικό μασάζ με καθαρά αιθέρια ελιά ανάλογα από της ανάγκες σας . :)Μη διστάσετε να μας λέτε τα παράπονα σας , γιατί η ομάδα του Total Relax προσπαθεί να δίνει ότι καλύτερο και δεν θέλει να φεύγει κανένας με παράπονο  :) :) Ευχαριστούμε πολύ και να εχετε μια καλή μέρα... :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom