Νέα

Βάσω Βιλέγκας (next top model)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 662
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wolfsad

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
54
Κριτικές
16
Like
14
Πόντοι
10
καλα τα λεει η ΧΑ !!! Αυτη ειναι απο ολες τις φυλες του ισραηλ !!! Κατι σε λατινοαμερικανικο κινεζοϊδες
 

Επισκέπτης
Τη Βάσω την ξέρω καλά και δεν είναι από την Ελλάς-σκατά-αλλά από τη Βενεζουέλα...να είστε πιο ενημερωμένοι άλλη φορά !
Και ναι..έχει πηδηχτεί με πολλούς !! Τραβάτε κανά ζόρι?? Μαγκιά της και σ'όποιον αρέσει !!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.421
Πόντοι
5.006
Τη Βάσω την ξέρω καλά και δεν είναι από την Ελλάς-σκατά-αλλά από τη Βενεζουέλα...να είστε πιο ενημερωμένοι άλλη φορά !
Και ναι..έχει πηδηχτεί με πολλούς !! Τραβάτε κανά ζόρι?? Μαγκιά της και σ'όποιον αρέσει !!
Στον Λάκη να τα πείς αυτά τύπε.
Εμεις δεν είπαμε οτι δεν την γαμάμε.
 

afro153

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
Α, ρε κακομοιρηδες θαρειτε εσας θα γυρισουν να κοιταξουν!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Α, ρε κακομοιρηδες θαρειτε εσας θα γυρισουν να κοιταξουν!

με ενα-δυο χιλιαρικα αυτη γυριζει και να κοιταξει,και να πιπωσει τον καθενα απο εμας εδω.εσυ και πεντε χιλιαρκα να μας δωσεις,δεν σε πηδαμε σιχαμενη ελλεηνιδα καμπια.ουστ!!!! :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: πατημενη ευκοιλια
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
οι μαιμουδοφατσες δεν μου αρεσουν καθολου.
τωρα αν υπαρχουν μαλακες που δινουν για ενα γαμησι σε αυτην,οσα θα φανε στην ταιλανδη σε 10 μερες ειναι μαλακες εντελως.
τουλαχιστον με τα ιδια λεφτα ας πανε στην πηγη να πιουνε νερο.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Τη Βάσω την ξέρω καλά και δεν είναι από την Ελλάς-σκατά-αλλά από τη Βενεζουέλα...να είστε πιο ενημερωμένοι άλλη φορά !
Και ναι..έχει πηδηχτεί με πολλούς !! Τραβάτε κανά ζόρι?? Μαγκιά της και σ'όποιον αρέσει !!
θέλει ακομα εναν ????  :grin:

οι μαιμουδοφατσες δεν μου αρεσουν καθολου.
τωρα αν υπαρχουν μαλακες που δινουν για ενα γαμησι σε αυτην,οσα θα φανε στην ταιλανδη σε 10 μερες ειναι μαλακες εντελως.
τουλαχιστον με τα ιδια λεφτα ας πανε στην πηγη να πιουνε νερο.
βάλε μας και τη δική σου φάτσα να δούμε.ποιος λέει αυτό το μούναρο μαϊμουδόφατσα !!! έλα περιμένουμε..  :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
οι μαιμουδοφατσες δεν μου αρεσουν καθολου.
τωρα αν υπαρχουν μαλακες που δινουν για ενα γαμησι σε αυτην,οσα θα φανε στην ταιλανδη σε 10 μερες ειναι μαλακες εντελως.
τουλαχιστον με τα ιδια λεφτα ας πανε στην πηγη να πιουνε νερο.
Τα εισιτήρια,δεν τα βάζεις στα έξοδα....παίχτη? :think:
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μούναρος η κυρία

και καύλα επίσης

για τα περί σχέσεων/πηδημάτων και λοιπής δραστηριότητας (το low profile που κρατάει η βασούλα, σε αντίθεση με τις άλλες της γεννιάς της, κάτι πρέπει να λέει, σωστά?) να ερωτηθεί το villa mercedes και το next top model
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
http://[URL unfurl="true"]www.entertv.gr/wp-content/uploads/2013/03/vilegas.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.entertv.gr/wp-content/uploads/2013/03/vilegas2.jpg[/img[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom