Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
εχω κατεβασει αυτην την καυτη πατατα εδω κ αρκετες μερες κ την εχω μοιρασει δεξια- αριστερα σε διαφορους μαλακες...μολις χθες εκατσα να την δω ολοκληρη-το τζουλί σκουζει σαν γουρουνι στην σφαγη που ουτε μια μαλακια μπορουμε να βαρεσουμε την σημερον ημεραν.μετα το γυρισα στην πρασινη πουτανα- η αυτοπεποιθηση των παιχτων στις δηλωσεις τους για την νικη στο κυριακατικο ντερμπι με τον παλαι ποτε πρωταθλητη μας, ηταν η ιδια με της Τζούλια οταν ελεγε οτι ειναι προσωπικες στιγμες με τον Γιωργη-σαν πολλες πουτανες δεν μαζευτηκαν???
ΠΑΟΚ ρε μουνια της λασπης κ της συμφορας.
εχεις σφαξει πολλα γουρουνια και ξερεις απο λουκανικα μαλλον.δν μου λες επειδη συμφωνω για το "σκουξιμο"...γκαριδα παταγε.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
εχεις σφαξει πολλα γουρουνια και ξερεις απο λουκανικα μαλλον.δν μου λες επειδη συμφωνω για το "σκουξιμο"...γκαριδα παταγε.

Σα βοδι εκανε............

Ουτε και σε αυτο ειχε θυληκοτητα........


Θα δουνε και κατι καινουργιο οι ξενοι.......τετοιο ζωον δεν θα εχουν ξαναδει.

 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι ο κλασσικος ο Ελληνας ο ασχετος απο γυναικες,μπαζοφιλος!

Μην ανησυχείς στην Ελλαδα το 99% ειναι ακριβως ιδιοι με εσενα.


ρε μικρέ, πάλι παρατήρηση πρέπει να σου κάνω ? (όχι τίποτε άλλο, γιατί επί της ουσίας συμφωνώ με όσα λες αλλά δεν το πιάνεις το θέμα)

ΓΥΝΑΙΚΑ είναι η Πουλοπαίχτρια, δεν έχεις προσέξει τέτοια λυσσαλέα αντίδραση για τις ελληνίδες ? είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας (ακόμη κι ένας με τα πιο σκληρά μπαζοφετίχ) να υπερασπίζεται με τόσο μένος τις ελληνίδες ?  :headbang:

άστο λοιπόν, δείξε ανοχή, την πονάει προσωπικά το θέμα...

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σα βοδι εκανε............

Ουτε και σε αυτο ειχε θυληκοτητα........


Θα δουνε και κατι καινουργιο οι ξενοι.......τετοιο ζωον δεν θα εχουν ξαναδει.
ναι ρε η σαβουρα.μην την πηδηξεις αμα σου κατσει ρε ροδολφο βαλεντινο.αχαχαχαχα κανουν κριτικοι και οι αγαμητοι.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ΥΓ. Επειδη το αι κιου σου ειναι μπιφτεκιου, να σου εξηγησω συμπληρωματικα οτι η ουκρανη που θα ερθει εδω για πουτανα δεν θα ειναι ασχημη, αλλιως δεν θα εχει δουλεια.

κι εσύ καλή μου πάλι τα ίδια ? εγώ μπαίνω κάθε μεσημέρι να δω καμιά καινούργια γαμάτη ατάκα, αλλά ξαναζεσταμένο φαγητό μας σερβίρεις, για να ανεβαίνει η ομάδα παρακαλώ !

κατά τα άλλα μην αποπαίρνεις την πιτσιρικαρία, τα είπαμε εμείς και συμφωνήσαμε, οι σκανδιναβές είναι άσχημες, οι ουκρανίδες κακάσχημες, οι ρωσίδες απίστευτα μπάζα, και οι ελληνίδες .... φιλήδονα και χυμώδη θεϊκά μοντέλα μεσογειακής ομορφιάς !!  :thumbsup: :cool2: :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
κι εσύ καλή μου πάλι τα ίδια ? εγώ μπαίνω κάθε μεσημέρι να δω καμιά καινούργια γαμάτη ατάκα, αλλά ξαναζεσταμένο φαγητό μας σερβίρεις, για να ανεβαίνει η ομάδα παρακαλώ !

κατά τα άλλα μην αποπαίρνεις την πιτσιρικαρία, τα είπαμε εμείς και συμφωνήσαμε, οι σκανδιναβές είναι άσχημες, οι ουκρανίδες κακάσχημες, οι ρωσίδες απίστευτα μπάζα, και οι ελληνίδες .... φιλήδονα και χυμώδη θεϊκά μοντέλα μεσογειακής ομορφιάς !!  :thumbsup: :cool2: :grin:

Αυτό που με συγκινεί βαθύτατα περα απο τις γνωστές κοτσάνες που ακούει κανείς ολημερίς - είναι οτι κάθε ελληνας θεωρεί τον εαυτο του άξιο για μουνάρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
αυτοι πρεπει να παιξουν τζοκερ
 

Συνημμένα

  • image001.jpg
    image001.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • image002.jpg
    image002.jpg
    96,9 KB · Εμφανίσεις: 18

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
ρε μικρέ, πάλι παρατήρηση πρέπει να σου κάνω ? (όχι τίποτε άλλο, γιατί επί της ουσίας συμφωνώ με όσα λες αλλά δεν το πιάνεις το θέμα)

ΓΥΝΑΙΚΑ είναι η Πουλοπαίχτρια, δεν έχεις προσέξει τέτοια λυσσαλέα αντίδραση για τις ελληνίδες ? είναι δυνατόν να υπάρχει άντρας (ακόμη κι ένας με τα πιο σκληρά μπαζοφετίχ) να υπερασπίζεται με τόσο μένος τις ελληνίδες ?  :headbang:

άστο λοιπόν, δείξε ανοχή, την πονάει προσωπικά το θέμα...

ετσι ακριβως +1000000000 :rockon: δεν αχιζει ν ασχολεισαι πλεον με αυτη τη σιχαμενη μπαζοελλειινιδα γεματη κομπλεξ :2funny: πουλοπαιχτρια! :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτό που με συγκινεί βαθύτατα περα απο τις γνωστές κοτσάνες που ακούει κανείς ολημερίς - είναι οτι κάθε ελληνας θεωρεί τον εαυτο του άξιο για μουνάρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επίσης βλέπει στον καθρέφτη του τον Κωλοκοτρώνη κ' Μ.Αλέξανδρο,νομίζω έχει και αυτό σημασία!!! ;)
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό που με συγκινεί βαθύτατα περα απο τις γνωστές κοτσάνες που ακούει κανείς ολημερίς - είναι οτι κάθε ελληνας θεωρεί τον εαυτο του άξιο για μουνάρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...όπου "μουνάρα" είσαι ΕΣΥ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom