Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτό που με συγκινεί βαθύτατα περα απο τις γνωστές κοτσάνες που ακούει κανείς ολημερίς - είναι οτι κάθε ελληνας θεωρεί τον εαυτο του άξιο για μουνάρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γαμα τα.ετσι ειναι.ειμαι 21 και εβλεπα κατι μαλακες 40χρονους και 50χρονους να την πεφτουν σε πιτσιρικες της ηλικιας μου.και οπως ηταν φυσικο και ετρωγαν χυλοπιτα και βρυσιδι,τις ελεγαν και ελλεινιδες.σιγουρα απο αυτο το σαιτ ηταν κλαι σιγουρα ατομα που κατηγορουν σε αυτο το τοπικ τα δικα μας κοριτσια.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Αυτό που με συγκινεί βαθύτατα περα απο τις γνωστές κοτσάνες που ακούει κανείς ολημερίς - είναι οτι κάθε ελληνας θεωρεί τον εαυτο του άξιο για μουνάρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μια απορία έχω... με βάση ποια λογική καθορίζεται ποια αξίζει σε ποιον;;;
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
γαμα τα.ετσι ειναι.ειμαι 21 και εβλεπα κατι μαλακες 40χρονους και 50χρονους να την πεφτουν σε πιτσιρικες της ηλικιας μου.και οπως ηταν φυσικο και ετρωγαν χυλοπιτα και βρυσιδι,τις ελεγαν και ελλεινιδες.σιγουρα απο αυτο το σαιτ ηταν κλαι σιγουρα ατομα που κατηγορουν σε αυτο το τοπικ τα δικα μας κοριτσια.

είπαμε, μόνο να μην κουνάνε τις κωλάθρες και τις πατσοκοιλιές τους τα "δικά σας κορίτσια" μες στις μούρες μας όταν είμαστε με τα ουκρανεζάκια μας στα μπουζούκια, δεν φταίμε εμείς σε τίποτα να αηδιάζουμε νυχτιάτικα !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chepeto

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
γαμα τα.ετσι ειναι.ειμαι 21 και εβλεπα κατι μαλακες 40χρονους και 50χρονους να την πεφτουν σε πιτσιρικες της ηλικιας μου.και οπως ηταν φυσικο και ετρωγαν χυλοπιτα και βρυσιδι,τις ελεγαν και ελλεινιδες.σιγουρα απο αυτο το σαιτ ηταν κλαι σιγουρα ατομα που κατηγορουν σε αυτο το τοπικ τα δικα μας κοριτσια.

καλα γινε και εσυ πρωτα 40 και 50 χρονων και μετα ελα να μου πεις ;)
σε ποιες δηλ θα την πεφτεις τοτε?
στις σταφιδογριες της γενειας σου?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μα είναι απλό αγαπητέ:
-Στην γυναίκα και κάθε γυναίκα αξίζει πάντα το καλύτερο!!! :cheesy:

εχμ, εχμ, αυτό το ποστ το κάνεις εσύ? που δεν είσαι ικανοποιημένος με τίποτα?  :2funny: :2funny:

τραγικέ ελλεεινίδε  :birdman: :-* :-*
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλα γινε και εσυ πρωτα 40 και 50 χρονων και μετα ελα να μου πεις ;)
σε ποιες δηλ θα την πεφτεις τοτε?
στις σταφιδογριες της γενειας σου?

έτερον εκάτερον, να έχει δηλαδή την απαίτηση να αρέσει σε όλα τα πιπίνια και να τσαντίζεται κιόλας που δεν του κάθονται?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εχμ, εχμ, αυτό το ποστ το κάνεις εσύ? που δεν είσαι ικανοποιημένος με τίποτα?  :2funny: :2funny:

τραγικέ ελλεεινίδε  :birdman: :-* :-*
Εγώ με τίποτα;! :o

Mια Τζούλια που να μην κοστίζει τίποτα και να έχει μυαλό ζητάω,σιγά τα ω.α.!!! :2funny: :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
γαμα τα.ετσι ειναι.ειμαι 21 και εβλεπα κατι μαλακες 40χρονους και 50χρονους να την πεφτουν σε πιτσιρικες της ηλικιας μου.και οπως ηταν φυσικο και ετρωγαν χυλοπιτα και βρυσιδι,τις ελεγαν και ελλεινιδες.σιγουρα απο αυτο το σαιτ ηταν κλαι σιγουρα ατομα που κατηγορουν σε αυτο το τοπικ τα δικα μας κοριτσια.

οταν φτασεις εσυ στα 40 τι θα κανεις? δεν θα κοιτας πιτσιρικες? ο αντρας ειναι κυνηγος μεχρι τα γεραματα! ασχετα αν δεν πιανει πολλα οσο μεγαλωνει :grin:
και βασικα ξερεις ποσο πιτσιρικια στην ηληκια σου ειναι σκατομπαζα που μοιαζουν κατα πολυ μαγαλυτερες? :2funny:
 

Επισκέπτης
ποια από όλες;;; η άμεσα ενδιαφερόμενη ή όλες οι υπόλοιπες εκτός από αυτήν;;;;
Ολές για όλες,σαν τους σωματοφύλακες ένα πράγμαααα!!! :grin:

Το αποτέλεσμα με μαθηματική ακίβεια:
7 γάτες ή στην καλύτερη έναν πολύ χειρότερο από όλους όσους είχε την ευκαιρία να έχει σε λολη την καριέρα της!!! ;)
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Το αποτέλεσμα με μαθηματική ακίβεια:
7 γάτες ή στην καλύτερη έναν πολύ χειρότερο από όλους όσους είχε την ευκαιρία να έχει σε λολη την καριέρα της!!! ;)

μήπως με τα μυαλά που κουβαλάνε ορισμένες αυτό λέγεται απλά δικαιοσύνη;;;  λέω μήπως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom